Δεν εχω κάνει σχεση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    brian23
    Guest

    Δεν εχω κάνει σχεση

    Καλησπέρα είμαι νέος στο φορουμ και θα ήθελα να παραθέσω την ιστορία μου.Ειμαι 28 χρονών και από τότε που με θυμάμαι φοβόμουν τις γυναίκες λες και θα με φάνε.Με τα χρονια βελτιώθηκε αυτό αλλά ποτέ δεν κατάφερα να κάνω σχέση με κάποια και νιώθω προβληματικός και περιεργος πια μιας και δεν τα έχω καταφέρει.Ειχα κάποιες ευκαιρίες αλλά πάντα κάτι με κράταγε πίσω και δεν το προχωρούσα.Βλεπω φίλους μου που τα έχουν καταφέρει έχουν κάνει σχέση εγώ είμαι ο μαλακάς της υπόθεσης και δεν μπορώ να καταλάβω σε τι φταίω.Η αλήθεια ειναι ότι πέρασα άσχημα παιδικά χρόνια και αυτό σίγουρα έχει επηρεάσει.Εσεις τι λετε;Θα ήθελα μια βοήθεια.Ευχαριστω εκ των προτερων

  2. #2
    Vaggg
    Guest
    Δυστυχώς δεν υπάρχει μαγικό κουμπί για να βρεις κάποια, πρεπει να είσαι ανοιχτός και να συμπεριφέρεσαι όπως πραγματικά είσαι (ο εαυτός σου), ότι μπορείς να βελτιώσεις βελτίωσε το, εμφάνιση, ύφος, λεφτά οτιδήποτε.. και να μην αποφεύγεις την επικοινωνία με άλλους. Από εκεί και πέρα είναι θέμα τύχης.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,776
    δεν φοβασαι ακριβως οπως νομιζεις τις γναικες αλλα την ενδεχομενη απορριψη.
    γνωμη μου, ξεκινα εχθες με ιεροδουλες. εχεις πολλα να μαθεις απο αυτες.
    το βασικο που θα καταλαβεις ειναι οτι η μεση γυναικα εχει πολλα περισσοτερα ψυχολογικα συμπλεγματα και απο οποιονδηποτε αντρα.
    καπως ετσι και θα τις απομυθοποιησεις.
    ελπιζω πρωτου ειναι αργα.

    διαφορετικα, ξεκινα με καποιον ψυχολογο, ισως στην περιπτωση σου γυναικα ψυχολογο.
    καλη επιτυχια!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    547
    Quote Originally Posted by brian23 View Post
    Καλησπέρα είμαι νέος στο φορουμ και θα ήθελα να παραθέσω την ιστορία μου.Ειμαι 28 χρονών και από τότε που με θυμάμαι φοβόμουν τις γυναίκες λες και θα με φάνε.Με τα χρονια βελτιώθηκε αυτό αλλά ποτέ δεν κατάφερα να κάνω σχέση με κάποια και νιώθω προβληματικός και περιεργος πια μιας και δεν τα έχω καταφέρει.Ειχα κάποιες ευκαιρίες αλλά πάντα κάτι με κράταγε πίσω και δεν το προχωρούσα.Βλεπω φίλους μου που τα έχουν καταφέρει έχουν κάνει σχέση εγώ είμαι ο μαλακάς της υπόθεσης και δεν μπορώ να καταλάβω σε τι φταίω.Η αλήθεια ειναι ότι πέρασα άσχημα παιδικά χρόνια και αυτό σίγουρα έχει επηρεάσει.Εσεις τι λετε;Θα ήθελα μια βοήθεια.Ευχαριστω εκ των προτερων
    Εφοσον εισαι ετεροφυλοφιλος, εχεις αναστολες που εδραζονται στον χαρακτηρα σου.... Εχεις ψαξει μηπως και βρισκεσαι εστω και οριακα στο φασμα του αυτισμου;

Similar Threads

  1. Αισιως 35 ετων,δεν εχω κανει ακομα σχεση..
    By JohnyK33 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 07-05-2022, 03:16
  2. Δεν έχω κάνει σχέση ποτέ
    By tiger13 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 109
    Last Post: 17-07-2021, 14:02
  3. Σχεση που κανει κυκλους!!!
    By alfapark2001 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 05-04-2013, 15:44
  4. Δεν έχω κάνει ποτέ σχέση
    By Aloha in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 03-07-2012, 18:42
  5. Ειμαι 20 ετων και ακομα δεν εχω κανει σχεση
    By iberis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 05-07-2010, 03:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •