θελωνα τον πηδηξω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    θελωνα τον πηδηξω

    παιδια σορυ που μιαλω ετσι αλλα στην δουλεια γνωρισα καποιον,ειναι παντρεμενος μεν αλλα μου προκαλει την αισθηση να θελω να κανω σεξ μαζι σου και τπτ αλλο.
    μετα ουτε γεια.δεν ξερω συνεχεια σκευτομαι να το κανω αζι του και το εχει καταλαβει και νομιζω θελει και αυτος.
    νιωθω πολυ ασχημα εγω ποτε δεν εκανα σεξ με καποιον π δεν εχω αισθηματα και παντρεμενο κιολας.
    και δεν ειναι καν ωραιος απλα λιγο ντροπαλοςκαι γλικουληςτπτ αλλο.
    ειναι κατι σαν υπευθηνος.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ooo εξελιξεις...μιλα του συχνα μεχρι να σου τα ριξει...αλλα εγω πιστευω αν κανεις κατι παντως μετα θα κολλησεις....

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    χαχχα μπα δεν νομιζω.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    και πως δηλαδη?μονο μια φορα θα πασ μαζι του?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    παντρεμενος ειναι,δεν βρισκεις κανεναν ελευθερο βρε πανικουλα;σου αρεσει να θελουν αλλες τον δικο σου αντρα;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    2,494
    Πανικούλα;;;:):)
    Μάλλον σε λάθος ενότητα το άνοιξες το θέμα.

    Λοιπόν θα σου έλεγα να ορμήσεις αφού είστε και οι δύο ενήλικες αλλά σκέψου δύο πράγματα:
    1)είναι κάτι σαν υπεύθυνος στη δουλειά. Αυτό σκέφτεσαι τι σοβαρά προβλήματα μπορεί να σου δημιουργήσει αν κάνετε σεξ;
    2)είναι παντρεμένος οπότε είναι πιο περίπλοκα τα πράγματα από απλό σεξ αλλά σε αυτό η ευθύνη βαραινει κυρίως εκείνον. Καλό όμως είναι να μην κάνεις κάτι που δε θα ήθελες να σου το κάνουν, ως παντρεμένη ή δεσμευμένη...
    -Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    -H ζωή συγχωρεί τους πολύ τολμηρούς, τους τρελούς και τις αξίες, τρέχει με έτη φωτός, ο καιρός δεν την τρομάζει

  7. #7
    ΠΑΝΙΚΟΥΛΑ ΒΕ CAREFOOL.ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΜΠΛΕΞΗΜΑΤΑ,ΑΝ ΠΑΛΙ ΤΟ ΧΕΙΣ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ ΚΑΝΤΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΚΟΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ ΠΛΗΓΩΘΕΙΣ.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    Σχεσεις σε δουλεια καλυτερα να τις αποφευγεις panikoula...

    Συνηθως δεν καταληγουν καλα.

    Ασε που μπορει να σε χαρει και μετα να σε απολυσει.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν 8α του την πεσω πρωτη.ποτε δνε το εχω κανει.
    αλλα αν μ την πεσει αυτος θα κατσω χαχαχα.ετσι κ αλιιως για 2 μηνες ειναι η δουλεια.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ε τοτε ενταξει..απλα εγω πιστευω θα κολλουσα και μετα που θα τον ηθελα δικο μου θα τρελενομουν.......

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Aθηνα
    Posts
    1,334
    Πανικούλα συγκρατήσου παντρεμένος άνθρωπος είναι αυτά δεν είναι αστεία δεν ξέρεις τι γίνεται γιατί να διαλυθεί μια οικογένεια;μπορείς να είσαι σίγουρη ότι δεν θα συνεχιστεί αν κάνεις κάτι μαζί του αν δεν κολλήσει κάποιος απο τους δυο;εσύ πάλι θα απογοητευτείς κοίτα κανένα ελεύθερο

  12. #12
    ΠΑΝΙΚΟΥΛΑ ΝΑΙ ΘΑ ΠΛΗΓΩΣΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ,ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ,Κ ΘΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟΣΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΙ:)ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΤΕΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΘΑ Σ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ρε παιδια δεν μιλαει παντα η λογικη.. ο ερωτασ ειναι ερωτας...αν θελει ο παντρεμενος δεν φταιει μονο η πανικουλα...αλλωστε στη ζωη μας πρεπει να διεκδικουμε οσα θελουμε...εγω παντως δεν εχω κανει κατι με παντρεμενο..αλλα εγω ειμαι αρραβωνιασμενη και πολλοι θα ηθελαν να κανουν κατι μαζι μου.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    μα δεν ειναι ερωτευμενη,λεει θελει απλα να..
    εγω το θεωρω πολυ ανηθικο κατι τετοιο απο την πλευρα και τον δυο σας πανικ
    και σκεψου και τι ατομο θα ναι...ο καραγκιοζης,εχει οικογενεια και ξενοκοιταει?
    καλα αυτο δε σε ξενερωνει?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    αθηνα
    Posts
    596
    O παντρεμενος απλως μια περιπετεια θελει, επειδη εχει βαρεθει απο τον γαμο του.

    Οπως και αυτο θελουν οι πιο πολλοι παντρεμενοι.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •