εχω ξενερωσει...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453

    εχω ξενερωσει...

    καλημερα.
    σημερα δεν νιωθω και τοσο καλα.
    αυτο δεν ειναι τυχαιο...οφειλεται σε καποιους λογους,περα απο τους γνωστους(οικογενειακους)πο υ ολοι ξερετε.

    καταρχας νιωθω ασχημα με τον εαυτο μου,για καποια αρνητικα σχολια που εκανα για καποια μελη του φορουμ.εχω μετανιωσει για τα λογια που ειπα για διαφορους και ιδιαιτερα για τον κιπ.

    επισης εχω στενοχωρηθει που απο τοτε που εκανα αυτα τα σχολια,εχουν σταματησει να μου γραφουν,ατομα που εκτιμουσα και εκτιμω,οπως η Σοφια και ορισμενοι ακομη...
    τελευταια μονο ο πανος και η ολγα μου απαντανε(απο τους παλιους).
    μου απαντανε βεβαια και καποια νεα μελη και αυτο με χαροποιει και με βοηθαει αφανταστα.
    απλα στενοχωριεμαι αφανταστα που εχασα καποιους πολυτιμους παλιους νετ-φιλους μου απο εδω μεσα...

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    ετσι ειναι αυτα αμελι,
    δεν μπορεις να ταιριαζεις με ολους και με ολα.
    Αλλιως θα επρεπε οτι σκεπτεσαι να το κρατας για τον εαυτο σου για να εχεις μεγαλυτερη αποδοχη.
    Ουτε και αυτο νομιζω οτι ειναι σωστο.
    Γιατι σημασια εχει πανω απο ολα, να εισαι ο εαυτος σου....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Αμελί μου,καταρχάς συμφωνώ με τον κρίνο ότι είναι πολύ σημαντικό να είσαι ο εαυτός σου.Αν αναφέρεσαι στο μνμ που έγραψες στο gossip news(προσωπικά έχω χάσει επεισόδια αφού βρίσκομαι σε ταξίδι και δεν πολυπαρακολουθώ),δεν ξέρω αν έχεις δίκιο ή όχι αλλά μου άρεσε που είχες το θάρρος της γνώμης σου.
    Nα\'σαι καλάκαι γνώμη μου είναι να μη βάζεις τέτοιες σκέψεις στο μυαλό σου.1)γιατί πιστεύω πως δεν ισχύουν και 2)ακόμα κι αν ισχύουν πάνω απ\'όλα έχει σημασία να είσαι εντάξει με τον εαυτό σου.καλημέρα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    αμελί,γιατι δεν γραφεις προσωπικα στη Σοφια και στον κηπ, οτι θελεις να τα ξαναβρειτε και να τους πεις ποσο τους χρειαζεσαι.

    Ειμαι σιγουρη οτι και οι δυο εχουν μεγαλη καρδια και δεν θα σε αφησουν μονη σου!!

    Φιλιά
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    τι να ξαναβρουν βρε συ μπου,
    αν εκανε λαθος η αμελι σε αυτα που ειπε,
    να ζητησει ευθεως συγνωμη.

    Τα λαθη ειναι για τους ανθρωπους,
    και αν καποιος ζηταει συγνωμη, αλοιμονο αν του κραταμε μουτρα.....


    Αν ομως δεν εκανε λαθος,
    τοτε τι να πεις και γιατι?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    751
    Δεν γνωριζω το θεμα Κρινο, απλα βλεπω οτι η Αμελι δεν ειναι και απο σιδερο και ειτε εκανε λαθος ειτε οχι, της λειπουν οι φιλοι της.
    Μα τα δειλινα.... μια φωνη μου ψυθιριζει.... μυστικα .... δεν θα γυρισεις πια.....

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    καλα ουτε εγω γνωριζω, δυο ποστ ειδα οπως και εσυ.
    Σου ειπα αν εκανε λαθος, πρεπει να κανει επιβαλλομενες κινησεις.
    ΑΝ ομως δεν εκανε, πρεπει να παραδωσει γη και υδωρ, εν ονοματι της μοναξιας?


    και αυτο ισχυει για ολους μας τους φιλους και γνωστους.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    Originally posted by Arsi
    Αν αναφέρεσαι στο μνμ που έγραψες στο gossip news
    ναι σε αυτο αναφερομαι Αρσι μου.

  9. #9
    Αμελί....να σε ρωτήσω κάτι?
    Αυτό που σε πειράζει είναι πως ήσουν άδικη απέναντι σε κάποιους, ή ότι σταμάτησαν να γράφουν στα θέματα σου?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    και τα δυο Θεοφανια.
    κυριως ομως το πρωτο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Αμελι, καλησπερα

    καταρχην σ ευχαριστω που γραφεις ανοιχτα. Θα ηθελα να σου πω πανω σ αυτο που αναφερεις για μενα δυο λογια.

    Αν προσεξες, τις τελευταιες μερες μπαινω ελαχιστα στο φορουμ. Καποιοι απο τους λογους ειναι οτι αφενος με εχει ενοχλησει εως αηδιασει οι κοντρες στο φορουμ οσο κ συγκεκριμενες συμπεριφορες και χαρακτηρισμοι ορισμενων ατομων και αφετερου δικα μου θεματα εκτος φορουμ. Εχω σκεφτει αν εχει νοημα η συμμετοχη μου, εχω νιωσει μια μοναξια εδω μεσα και αλλα σχετικα. Αυτα σε οτι με αφορα.

    Σε οτι σε αφορα, δεν εχω στο νου κατι που να μου ειπες ή να ειπες σε καποιον αλλο και να με ενοχλησε ή να προσβληθηκα. Αν ισχυε κατι τετοιο θα στο χα πει ειτε δημοσιως ειτε μεσω προσωπικου μηνυματος.

    Κ κατι τελευταιο: μ αρεσει η υπογραφη σου, ειναι κανουργια ή θυμαμαι λαθος?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    Σοφια μου ανακουφιστηκα τωρα που μου ξεκαθαρισες οτι η προσωρινη \"αποχη\" σου απο το θεμα μου δεν εχει να κανει με μενα.(η υπογραφη μου καλη μου, ειναι απο εναν στιχο της κορυφαιας Λινας Νικολακοπουλου,που με εκφραζει απολυτα αυτη την περιοδο)

    κανοντας τωρα την αυτοκριτικη μου,θα θελα να πω δημοσια οτι η Θεοφανια εχει καποιο δικιο που σταματησε να μου γραφει.
    και γω αν με ειχε διαγραψει καποιος φιλος μου απο το facebook
    του,θα ειχα ενοχληθει και προσβληθει.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    M αρεσει κ μενα πολυ η Λινα Νικολακοπουλου Δεν βρισκω τυχαια την επιλογη σου ομως!Εχει ελπιδα Αληθεια απο ποιο τραγουδι ειναι ο στιχος?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    απο το \"τριανταφυλλακι\" Σοφια μου,που το τραγουδαει η Πρωτοψαλτη

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    δεν το ήξερα, θα το ακουσω σ ευχαριστω!
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •