οι ανθρωποι μακαρι να νιωσουν την αγαπη που δινουν τα ζωακια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,250
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ηθελα να πω οτι οση αγαπη και να εχεις μεσα σου οπως τα ακακα αρνακια αυτο δεν ειναι λογος για να την βρεις και εξωτερικα οπως και τα αρνακια που θα φαμε αυριο που τραβανε τα παν δεινα κτλ κτλ.
    αυτο που εγραψες ειναι εντελως αυθαιρετο αυτο εννοω
    Αυθαίρετο είναι αυτό που λες εσύ....ο άνθρωπος είναι ενέργεια,όπως και οτιδήποτε στο σύμπαν και έχει συγκεκριμένους κραδασμούς ανάλογα με τα συναισθήματά του,οι οποίοι ταιριάζουν με όμοιους κραδασμούς...η καλοσύνη η αγάπη η δικαιοσύνη είναι αρετές που θα τις εισπράξεις εφόσον τις έχεις μέσα σου.

    Όσον αφορά τα ζώα,δεν έχουν καμμία σχέση με τους ανθρώπους καθότι δεν έχουν πνεύμα και δςν εξισώνονται με τον άνθρωπο.Επίσης πιστεύω και στη θεία δίκη...μάχαιραν έδωσες μάχαιραν θα λάβεις!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,740
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Αυθαίρετο είναι αυτό που λες εσύ....ο άνθρωπος είναι ενέργεια,όπως και οτιδήποτε στο σύμπαν και έχει συγκεκριμένους κραδασμούς ανάλογα με τα συναισθήματά του,οι οποίοι ταιριάζουν με όμοιους κραδασμούς...η καλοσύνη η αγάπη η δικαιοσύνη είναι αρετές που θα τις εισπράξεις εφόσον τις έχεις μέσα σου.

    Όσον αφορά τα ζώα,δεν έχουν καμμία σχέση με τους ανθρώπους καθότι δεν έχουν πνεύμα και δςν εξισώνονται με τον άνθρωπο.Επίσης πιστεύω και στη θεία δίκη...μάχαιραν έδωσες μάχαιραν θα λάβεις!
    αν ειναι οπως τα λες, τοτε οι ανθρωποι που δεν εισπραττουν καλωσυνη και αγαπη, δεν ειναι επειδη οι αλλοι τους αδικουν, αλλα επειδη δεν τα εχουν και μεσα τους...
    χμμ... αν ισχυει αυτο, δεν ξερω ποσο θα αρεσει στο μελος ασπεργκερ...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    Remedy να ρωτησω κατι??? σε εχω ποτε πειραξει ??σε εχω ποτε προσβαλει ??? γιατι εισαι ολο υπονοουμενα απ τη πρωτη μερα που αρχισα να γραφω εδω ?? αν σε εχω πειραξει καπου ζητω συγνωμη . αλλα καλο ειναι να ξερω αν αθελα μου σε εχω ενοχλησει .γιατι ατομα να επιτίθενται η να φερεται με τροπο αρνητικο ετσι στο ασχετο δε ειν νορμαλ.να ρωτισω κι κατι εσυ σα ανθρωπος εχεις κανει καλο σε κοσμο ?? ουτε ξερω τι ρολο βαρας δε ξερω τιποτα για σενα . εσεις που με θεωριτε ανθρωπο αχρηστο χωρις εσθυματα χαζο ανάξιο που σας βγαζει αντιπαθεια μονον εσεις οι μεγαλοψυχοι ελατε δωστε μου λιγη απ τη καλοσυνη σας που εχετε να αναβλύζει σα πυγή βαλτε μου τα γυαλια οτι εγω σας παρεξηγήσα .κατι τετοια ατομα που μιλανε ετσι με έκαναν να σιχαθω το ανθρωπινο ειδος μονον μισος κι κακια βγαζουν . στο λεω εσενα κι κατι αλλα ατομα του ειδους σου προσεχετε πως μιλατε κι πως λετε κατι οκ εγω ειμαι οπως λετε στοκος ντουβαρι δε νιωθω τιποτα . αλλοι ανθρωποι εχουν ψυχολογια εύθραυστη μπορει με κατι τετοια να οδηγείσετε κοσμο σε ασχημες καταστασεις κι να ΦΤΑΙΤΕ ΕΣΕΙς ! προσοχη σε αυτα δε ειναι αστεία .
    Last edited by asperger39; 06-05-2024 at 15:53.
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,250
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν ειναι οπως τα λες, τοτε οι ανθρωποι που δεν εισπραττουν καλωσυνη και αγαπη, δεν ειναι επειδη οι αλλοι τους αδικουν, αλλα επειδη δεν τα εχουν και μεσα τους...
    χμμ... αν ισχυει αυτο, δεν ξερω ποσο θα αρεσει στο μελος ασπεργκερ...
    Συμφωνώ σε αυτό που λες....δε γίνεται να μας αγαπάνε όλοι,ούτε να μας συμπαθούν,αλλά αυτά που έγραψα τα πιστεύω και τα έχω δει και πρακτικά να συμβαίνουν στην ζωή μου,μεταβαίνοντας από την μία κατάσταση στην άλλη....όταν δίνεις στην κακία νόημα και αγάπη,αυτή μεταμορφώνεται και εξάλλου όλοι δε μπορεί να είναι φίλοι μας!!!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    αυτο εδω ο άνθρωπος μπορει να το νιωσει για αλον συνάνθρωπο του ?? οχι πλεον οι πιο πολλοι ειναι σκληροί κακότροποι και εγωκεντρικοί .

    https://www.youtube.com/watch?v=lwGJMCU7N2M&t=9s
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,740
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    Remedy να ρωτησω κατι??? σε εχω ποτε πειραξει ??σε εχω ποτε προσβαλει ??? γιατι εισαι ολο υπονοουμενα απ τη πρωτη μερα που αρχισα να γραφω εδω ?? αν σε εχω πειραξει καπου ζητω συγνωμη . αλλα καλο ειναι να ξερω αν αθελα μου σε εχω ενοχλησει .γιατι ατομα να επιτίθενται η να φερεται με τροπο αρνητικο ετσι στο ασχετο δε ειν νορμαλ.να ρωτισω κι κατι εσυ σα ανθρωπος εχεις κανει καλο σε κοσμο ?? ουτε ξερω τι ρολο βαρας δε ξερω τιποτα για σενα . εσεις που με θεωριτε ανθρωπο αχρηστο χωρις εσθυματα χαζο ανάξιο που σας βγαζει αντιπαθεια μονον εσεις οι μεγαλοψυχοι ελατε δωστε μου λιγη απ τη καλοσυνη σας που εχετε να αναβλύζει σα πυγή βαλτε μου τα γυαλια οτι εγω σας παρεξηγήσα .κατι τετοια ατομα που μιλανε ετσι με έκαναν να σιχαθω το ανθρωπινο ειδος μονον μισος κι κακια βγαζουν . στο λεω εσενα κι κατι αλλα ατομα του ειδους σου προσεχετε πως μιλατε κι πως λετε κατι οκ εγω ειμαι οπως λετε στοκος ντουβαρι δε νιωθω τιποτα . αλλοι ανθρωποι εχουν ψυχολογια εύθραυστη μπορει με κατι τετοια να οδηγείσετε κοσμο σε ασχημες καταστασεις κι να ΦΤΑΙΤΕ ΕΣΕΙς ! προσοχη σε αυτα δε ειναι αστεία .
    τετοια "συγνωμη" φατην, τρομαρα σου....

    λες ψεματα κατα συστημα για αρχη. τα υπολοιπα ελλατωματα σου δεν τα σχολιαζω...
    ΠΟΤΕ ΣΕ ΕΙΠΑ ΣΤΟΚΟ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΤΠΤ ΜΩΡΗ/ ΜΩΡΕ; δεν ξερω και τι εισαι, γιατι οταν πρωτομπηκες, δημοσιευσες ενα μπλογκ που μας ειπες οτι ειναι δικο σου και ιδιοκτητης του μπλογκ ηταν ενας μουσατος.... οταν στο ειπα, τα εσβησες, ολα..
    καλα σου λεει η αλλη, οτι ζεις εδω μεσα κανοντας καριερα πανω στην αυτοθυματοποιηση σου και την ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ ΚΛΑΨΑ. σε πηρε χαμπαρι. και τα "γλυκουλικα", κρατα τα για το "ειδος σου", οχι σε μενα...

    κατα τα αλλα, καλα..
    υγιαινετε και να ασχολεισαι με το δικο σου το "ειδος"... αυτοι που δεν σε συμπαθουν, ισως τελικα να εχουν βασιμο λογο...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    628
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Συμφωνώ σε αυτό που λες....δε γίνεται να μας αγαπάνε όλοι,ούτε να μας συμπαθούν,αλλά αυτά που έγραψα τα πιστεύω και τα έχω δει και πρακτικά να συμβαίνουν στην ζωή μου,μεταβαίνοντας από την μία κατάσταση στην άλλη....όταν δίνεις στην κακία νόημα και αγάπη,αυτή μεταμορφώνεται και εξάλλου όλοι δε μπορεί να είναι φίλοι μας!!!
    Συγνώμη, αλλά αυτό εδώ μου έκανε μεγάλη εντύπωση: " Όταν δίνεις στην κακία νόημα και αγάπη, αυτή μεταμορφώνεται..."

    Πρώτον, σε ΤΙ μεταμορφώνεται; Δεύτερον, τι νόημα ας πούμε να δώσεις στις πράξεις και τα εγκλήματα ενός σίριαλ κίλλερ; Ή ενός βιαστή παιδιών, γυναικών κλπ; Ή όσων διέπραξαν γενοκτονίες, Χίτλερ, ή τεράστιων αριθμών πολιτικές καθάρσεις, Στάλιν, Πολ Ποτ, ή των βαρώνων ναρκωτικών της Λ. Αμερικής που σκοτώνουν τα παιδιά όσων προσπαθούν να τους πιάσουν βγάζοντάς τους τις καρδιές και γράφοντάς τις πράξεις σε βίντεο για παραδειγματισμό και εκφοβισμό; Των ανθρώπων που κάνουν εμπόριο σαρκός και μάλιστα παιδιών;
    Των βασανιστών στις χούντες ανά γης;

    Δυστυχώς, αυτά τα τσιτάτα για μεταμορφώσεις και τοιαύτα δεν ισχύουν στην πραγματική ζωή. Υπάρχουν άνθρωποι που ΔΕΝ τους αλλάζεις, συμπεριφορές που ΔΕΝ θα φτιάξουν ποτέ, προσωπικότητες τόσο σάπιες που ΔΕΝ νιώθουν γιατί δεν έχουν καμία ενσυναίσθηση (ψυχοπάθειες), που ΔΕΝ τους νοιάζει καθόλου αν ο άνθρωπος μπροστά τους ουρλιάζει από πόνο, μάλιστα το απολαμβάνουν (σεξουαλικοί σαδιστές και απαγωγείς με ολόκληρες βαλίτσες torture boxes). ΟΛΑ αυτά υπάρχουν και όλα αυτά ΔΕΝ μπορούν να αλλάξουν γιατί εμείς το θέλουμε. Δεχόμαστε ότι υπάρχουν γιατί είναι ανόητο να το αρνούμαστε και αναγνωρίζουμε ότι μέσα στο ανθρώπινο είδος υπάρχει και αυτή η μερίδα, η πάρα πολύ επικίνδυνη. Που δεν μεταμορφώνεται επειδή εμείς είμαστε οπαδοί τέτοιων mumbo jumbo φιλοσοφιών. Και ανέφερα και λίγες περιπτώσεις πιο πάνω, υπάρχουν άπειρα παραδείγματα του τι δεν μπορεί να αλλάξει. Ας πάμε και στις ασθένειες. Αν ήταν έτσι, θα αλλάζαμε τον καρκίνο στέλνοντάς του αγαπητικά σήματα και κραδασμούς.
    Υπάρχουν τέτοιοι κραδασμοί. Λέγονται ραδιοθεραπεία, ανοσοθεραπεία, χημειοθεραπεία. Δεν μπορούν να γλιτώσουν όλους τους ασθενείς, γιατί η επιστήμη δεν έχει φτάσει σε αυτό το σημείο ακόμη, αλλά είμαι αισιόδοξη ότι κάποια στιγμή θα το κάνει!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,968
    Remedy εσυ ποια ειναι τα προτερήματα σου ??πεσμου κι θα το πιστεψω δε μπορει νασε τοσο αδειος ανθρωπος και νεκρος απ ανθρωπια κατι θα υπαρχει . ευκαιρια να τα πω εδω σε αυτο το ουδετερο ατομο που συκοφαντεί κι υπο αλλες συνθηκες και αγωγη θα μπορουσα να του κανω γιατι αυτα που λεει ειναι ψευδη δε με ξερεις και βγαζει ενα σωρο συμπερασματα κι αναγκαζομαι να απολογούμαι σε νετ ατομα που δε ξερω τι ειναι και κρινουν εμενα . με υπονοουμενα η άσχημη συμπεριφορά λοιπον για να εξηγούμεθα το μπλοκ ειναι ξαδερφου μου που δε ζει πλεον και το ειχα εγω αναλαβει . δευτερον δε κανω καριερα εδω επειδη μιλαω βγαζω το παραπονο μου να μιλησω με κοσμο που κι αυτος περναει δυσκολα . που να ηξερα οτι εδω μπαινουν ατομα κουφια στη ψυχη δυχως ευγενεια και το παιζουν εδω γκεσταμπιτες θεματοφυλακες .μην ξαναστείλεις εδω μηνυμα εισαι κι εσυ ανεπιθυμητη οπως ειμαι εγω εδω σε πολλους απ σας μακρια μου κι μην ασχολεισαι μαζι μου . υπαρχουν διαχιστιστες εδω ας αυτοι δουν κι ας πράξουν το σωστο αν εγω δε ειμαι ενταξει η εσεις εδω καποιοι με διπλα προφιλ και τριπλα . δε μπικα εδω να ζηταω ελεημοσυνη ουτε εκλεψα τα λεφτα καποιου . σταματηστε τις επιθεσεις γιατι λασπη στα μουτρα σας ριχνετε . η κακια σας ειναι πελορια κι μην το παιζετε αγιοι με προφιλ ψευτικα μουλοκτα δε ξερουμε τιποτα για εσας . ενω εγω μιλαω για μενα ειλικρινα τα παντα εχω πει για μενα . εσεις φυσικα ακολουθητε το δρομο του μισους και ουτε λογος να φερθείτε ανθρωπινα μερικοι που δε ξερω ξανα λεω αν ειστε το ιδιο ατομο με πολλα προφιλ . διορθωθειτε εσεις πρωτα που εισαι τιγκα στα ψυχολογικα κι δε ξερετε που να τα βαλετε κι τα ξεσπατε σε αλλους . εγω εχω τοσα θεματα αλα τα ψυχολογικα μου δε θα παω να τα ξεσπασαν ετσι ανανδρα κι ανήθικα σε οποιον δε μου γουσταρει η μουρη του . αι πατε με τους ομοίους σας πιτετα εκει και νιωστε ωραια αφου ειστε ιδιοι ολλοι εσεις εκει.οσο και να βριζετε να κατακρινετε μια με το ενα προφιλ μια με το αλο θα παρετε την απαντηση σας. γιατι τα γυρίζετε ολα οπως σας βολευει να παρετε τη ρεβάνς μα οταν καποτε νιωσετε ποσο κακο κανετε στους αλλους θα ντρεπεστε που υπαρχετε σα ανθρωποι. σιγουρα δε φέρεστε μονον σε μενα ετσι μα σε πολλα αλλα ατομα που τολμουν να πουν τη γνώμη τους κι δε σας αρεσει εσας . το στομα σας καμια φορα οταν το ανοιξτε κοιτατε εκτος απο αρλουμπες αστοχιες κι βλακιες να λετε κι κατι χρησιμο. εδω μπαινετε να κατακρίνετε ?? η να βοηθήσετε με ομορφο τροπο αλο κοσμο κι να βοηθηθείτε σε προβληματα που μπορει να ζείτε σπιτια σας ??


    εδω παραθέτω κι καποιο site για το θεμα μπουλνκ στο διαδικτύο οσοι αντιμετωπίζετε τέτοια θεματα ενημερωθητε .

    https://www.dove.com/gr/dove-self-es...revent-it.html
    αν δε εκτιμάς κάποιον μην τον προσβάλεις ......... φυγε ............. τοσο απλα

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    628
    Τη μόνη που βλέπω να κάνει μπούλινγκ εδώ είσαι εσύ asperger, και μάλιστα βάζοντας λόγια στα γραπτά άλλων, που ποτέ δεν είπαν καν. Το τι έχεις γράψει στα τελευταία ποστς σου είναι άνευ λογικής εξήγησης, τι πικρόχολα είπες μέλη, τι γεμάτα κακία και μίσος, τι κλίκες και πολυπρόφιλα αποκαλείς μέλη που είναι ξεκάθαρο ότι είναι διαφορετικά και όχι το ίδιο μέλος όπως γράφεις (μα καλά, τον τρόπο γραφής του καθένα δεν τον βλέπεις, τι διάλα), τι απάνθρωπους, τι ότι σου κάνουνε και σου ράνουνε και είσαι ευαίσθητη κτλ. Κι εμείς ευαίσθητοι είμαστε λοιπόν, κι όταν μας λένε οι άλλοι όσα σούρνεις μας κάνεις μπούλινγκ. Βλέπεις, δεν λειτουργεί μόνο από τη μία πλευρά. Δε γίνεται να σου έχουν πει τουλάχιστον πέντε μέλη τις τελευταίες μέρες ότι έχεις πέσει σε λούπα αυτολύπησης και να είναι όλοι συνεννοημένοι να στην...πούνε γιατί εσύ είσαι ένα πλάσμα αγγελικά πλασμένο. Δε μπορεί τη μια στιγμή να μιλάς για αγάπη και την άλλη να σέρνεις ένα κάρο χαρακτηρισμούς στους άλλους και να μην βλέπεις πόσο τραγική είναι η αντίφαση.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,354
    Σας παρακαλώ πολύ κορίτσια μη μαλώνετε!!!

    Μου Είστε και οι τρεις πολύτιμες!!!
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    628
    Δεν τσακωνόμαστε, εξηγούμαστε να δούμε τι τελικά κατανοεί ο ένας από τα γραπτά του άλλου. χα χαα

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,740
    Quote Originally Posted by WildHoney View Post
    Τη μόνη που βλέπω να κάνει μπούλινγκ εδώ είσαι εσύ asperger, και μάλιστα βάζοντας λόγια στα γραπτά άλλων, που ποτέ δεν είπαν καν. Το τι έχεις γράψει στα τελευταία ποστς σου είναι άνευ λογικής εξήγησης, τι πικρόχολα είπες μέλη, τι γεμάτα κακία και μίσος, τι κλίκες και πολυπρόφιλα αποκαλείς μέλη που είναι ξεκάθαρο ότι είναι διαφορετικά και όχι το ίδιο μέλος όπως γράφεις (μα καλά, τον τρόπο γραφής του καθένα δεν τον βλέπεις, τι διάλα), τι απάνθρωπους, τι ότι σου κάνουνε και σου ράνουνε και είσαι ευαίσθητη κτλ. Κι εμείς ευαίσθητοι είμαστε λοιπόν, κι όταν μας λένε οι άλλοι όσα σούρνεις μας κάνεις μπούλινγκ. Βλέπεις, δεν λειτουργεί μόνο από τη μία πλευρά. Δε γίνεται να σου έχουν πει τουλάχιστον πέντε μέλη τις τελευταίες μέρες ότι έχεις πέσει σε λούπα αυτολύπησης και να είναι όλοι συνεννοημένοι να στην...πούνε γιατί εσύ είσαι ένα πλάσμα αγγελικά πλασμένο. Δε μπορεί τη μια στιγμή να μιλάς για αγάπη και την άλλη να σέρνεις ένα κάρο χαρακτηρισμούς στους άλλους και να μην βλέπεις πόσο τραγική είναι η αντίφαση.
    α, τα βλεπεις κι εσυ.
    ειπα μηπως τυφλωθηκα...
    το ατομο , μολις απεδειξε το τι ακριβως του συμβαινει και εχει τον ανθρωποδιωχτη....

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,740
    ομποντ, σταματα να κανεις τον ισαποστακια, με εκνευριζεις...
    δεν βλεπεις τι γραφει η/ο γλυκουλης;
    παρηγορησε αν θες τον/την ασπεργκερ που παρακαλαει για παρηγορια. εμενα δεν μου χρειαζεται.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,354
    Ισότητα, Ελευθερία, Δικαιοσύνη!!
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    2,007
    Εγώ Μαρία σου είχα γράψει ότι προσπαθείς να κερδίσεις τη λύπηση του άλλου (μπορεί να το κάνεις χωρίς να το καταλάβεις) και ότι σε κανέναν δεν αρέσει να τον λυπούνται (θα έπρεπε ούτε εσένα). Ότι όλο αυτό σου κάνει κακό. Σου είπα ακόμη, ότι είναι καιρός να αποδεχθείς τον εαυτό σου για να σταματήσεις να βλέπεις παντού ότι θέλουν όλοι το κακό σου και σε είδα μετά από λίγη ώρα να αναφέρεις σε ένα άλλο θεμα ότι γράφουν διάφοροι με ευγενικό τρόπο ότι θες να σε λυπούνται ενώ σε εμένα είπες ένα σκετο ευχαριστώ. Να ξέρεις ότι δεν μου άρεσε καθόλου αυτό που έκανες, ότι δεν είχα κανένα όφελος να έρθω να σου γράψω κάτω από το θέμα που άνοιξες και όμως το έκανα. Και όχι για να σε κρίνω, αλλά για να σου καθρεφτισω τη συμπεριφορά σου, για να βοηθήσεις τον εαυτό σου και να μη βασανιζεσαι.. Αν θεωρούσες ότι έκανα λάθος, θα μπορούσες να το συζητήσεις μαζί μου στο θέμα σου ή να αγνοήσεις αυτά που έγραψα και όχι να σχολιάζεις σε άλλο θέμα αυτά που σου είπα εγω με καλή πρόθεση.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. θελω αντικαταθλιπτικο κ δεν μου δινουν!!!!!!!
    By anxious4ever in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 29
    Last Post: 24-01-2018, 11:49
  2. Για όσους αγαπούν τα ζωάκια...
    By Κύκνος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 27-11-2012, 16:18
  3. ΖΩΑΚΙΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 11-04-2011, 20:03
  4. μακαρι να ξερα τι να κανω..μακαρι..
    By si_sourw in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 29-01-2011, 21:44
  5. Τραγουδια που μας δινουν κουραγιο....!
    By Molostroi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 20-11-2010, 22:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •