συσσωρευμενα προβλήματα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 58
  1. #1

    συσσωρευμενα προβλήματα

    Καλησπέρα, όπως έχω γράψει σε άλλο thread τον τελευταίο καιρό έχω περάσει πολλά προβλήματα διαζύγιο, πρόσφατη ερωτική απογοήτευση και γενικά δύσκολη καθημερινότητα.
    Τις τελευταίες μέρες στριφογυρνανε όλα στο μυαλό μου με αποτέλεσμα να έχω συνέχεια αρνητικά συναισθήματα, αυτό που με προβληματίζει είναι ότι στο μυαλό βλέπω πως δεν υπάρχει λύση και η μόνη αισιόδοξη σκέψη είναι ότι κάποτε θα πεθάνω και θα απαλλαγώ από αυτή την κατάσταση, όχι αυτοκτονία αλλά ότι όταν θα πεθάνω και θα απαλλαγώ...αυτή η σκέψη με ανακουφίζει...
    Είναι ζωή αυτή?? Το σκέφτεται κάποιος έτσι??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    399
    Δεν είναι τόσο τραγική η κατάστασή σου. Η μοναξιά συνηθίζεται, προσαρμόζεσαι στα νέα δεδομένα. Αν δεν έχεις προβλήματα υγείας και τα βγάζεις πέρα οικονομικά εχεις μια βαρετή ζωή χωρίς οικογένεια και διασκέδαση , δεν έχεις όμως και το άγχος και να τρέχεις για τις ανάγκες των υπολοίπων. Άσε τις μέρες να περάσουν ίσως να προκύψει κάτι ξαφνικά, όσο το σκέφτεσαι γεμίζεις αρνητική ενεργεία και δεν σου βγαίνει σε καλό, σαν να διώχνεις τις καλές περιπτώσεις που θα περάσουν απο δίπλα σου.
    Υπάρχουν χιλιάδες άνδρες και γυναίκες που ζουν μονοί απο επιλογή ή επειδή έτσι το έφερε η μοίρα τους, όσοι θέλουν έχουν επιλογές να απαλλαγούν απο την μιζέρια και να μην νιώθουν απογοήτευση.
    Συνήθως όσοι ζουν μόνοι σκέφτονται τι θα κάνουν σε περίπτωση που αρρωστήσουν πριν πεθάνουν.
    Αν είναι τόσο αναγκαίο για εσένα να έχεις σύντροφο πρέπει να απευθυνθείς σε γραφείο συνοικεσίων ή να βρεις κάτι σχετικό στο ιντερνετ , μην ντρέπεσαι , δεν σε κάνει λιγότερο άνδρα αν δεν μπορείς να την πέσεις στην κατάλληλη γυναίκα, ανάλογο πρόβλημα έχουν και γυναίκες , δεν μπορούν να βρουν έναν σοβαρό άνδρα που να έχουν κοινά ενδιαφέροντα. Αν περάσουν και τα χρόνια ''το ξεχνάς'' δεν αφήνεις κανένα να σε πλησιάζει, που καιρός για έρωτες στην ηλικία μας..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by jimi25 View Post
    Καλησπέρα, όπως έχω γράψει σε άλλο thread τον τελευταίο καιρό έχω περάσει πολλά προβλήματα διαζύγιο, πρόσφατη ερωτική απογοήτευση και γενικά δύσκολη καθημερινότητα.
    Τις τελευταίες μέρες στριφογυρνανε όλα στο μυαλό μου με αποτέλεσμα να έχω συνέχεια αρνητικά συναισθήματα, αυτό που με προβληματίζει είναι ότι στο μυαλό βλέπω πως δεν υπάρχει λύση και η μόνη αισιόδοξη σκέψη είναι ότι κάποτε θα πεθάνω και θα απαλλαγώ από αυτή την κατάσταση, όχι αυτοκτονία αλλά ότι όταν θα πεθάνω και θα απαλλαγώ...αυτή η σκέψη με ανακουφίζει...
    Είναι ζωή αυτή?? Το σκέφτεται κάποιος έτσι??
    "
    Προλαβες να συνέλθεις απο το διαζύγιο ή μπήκες κατευθείαν σε σχέση και ήρθε και η απογοήτευση ;
    Στο ρωτάω αυτό γιατί την ίδια ερώτηση μου την ειχε κάνει και ο θεραπευτής μου .
    Αν μπαίνοντας σε μια καινούργια σχέση εχω ¨ πενθήσει ¨ το διαζύγιο .
    Εγω το έβλεπα και βλέπω ενοχικό ακόμα να κάνω κάτι άλλο και ανακαλύψαμε ότι δεν έχω περάσει απο όλα τα στάδια .

  4. #4
    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας , το εκτιμώ και μου δίνει κουράγιο που συμπασχουν κι άλλοι άνθρωποι μαζί μου.
    Πέρα από όλα τα προβλήματα νοιώθω μια ανασφάλεια αν είμαι μόνος σε ερωτικό επίπεδο και πρέπει να το δουλέψω αυτό...αν "παιζει" κάτι με μια κοπέλα σαν να παίρνω κουράγιο και να μπορώ να ανταπεξέλθω κάπως, ακούγεται χαζό όλο αυτό, ίσως φταίει ότι έχω να μείνω μόνος πολλά χρόνια, από φοιτητής μέχρι και το διαζύγιο πάντα είχα σχέσεις και μετά ο γάμος...Ίσως το έχω εξιδανικευσει πολύ στο μυαλό μου το θέμα να είμαι με κάποια δε ξέρω. Έχω φίλους και την οικογένειά μου ευτυχώς και με στηρίζουν και πάνω από όλα παίρνω κουράγιο από τα παιδιά μου. Αλλά έχω και τις μαύρες στιγμές που δεν παλεύονται και είναι συχνές, σκέφτομαι συνέχεια το μέλλον και τις άσχημες στιγμές του παρελθόντος με αποτέλεσμα αρνητικά συναισθήματα...
    Το διαζύγιο δεν ξέρω ανντο έχω ξεπεράσει γιατί μου περνάνε και σκέψεις πως θα ήταν αν δεν χώρισα...γενικά ένα μπάχαλο μέσα στο κεφάλι μου.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    135
    Ανασφαλεια είναι ολα αυτά και ολοι τα περάσαμε .
    Αν δεν δουλέψεις με τον εαυτό σου αυτή η ανασφάλεια μια ζωή θα σε ρίχνει σε ακατάλληλους συντρόφους γιατι δεν θα είσαι μαζί τους επειδή πραγματικά περνάς όμορφα ,αλλα γιατί καλύπτεις την μοναξιά σου .
    Δεν ξερω αν με καταλαβαίνεις αλλα αυτή ειναι η ρίζα που δεν θελουμε να μένουμε μόνοι μας .
    Απο την στιγμή που αγάπησα και αποδέχτηκα εμένα θέλω να είμαι μόνη μου .
    Αγαπω και με αγαπά ο πρώην μου βλεπόμαστε πολυ συχνά αλλά ειναι φιλική η αγάπη μας .
    Η αγαπη δεν τελειώνει ,ο έρωτας τελειώνει και ειναι στο χερι μας αν θα συνεχίσουμε να έχουμε καλές σχέσεις .
    Ηταν και ειναι υπεροχος άντρας και πατέρας για εμένα ,το ξέρει και το ξέρω οτι θα φροντίζουμε ο ένας τον άλλον ,αλλά μόνο οταν το θελουμε και οι δυο και στο πλαίσιο αυτών που ζήσαμε .

    Μονο ετσι μπορώ και πάω παρακάτω και ισως ξεκινήσω και κατι άλλο που αχνοφαίνεται στον ορίζοντα και μου βγάζει κατι πολύ ερωτικό .
    Δεν βιάζομαι όμως καθόλου αφήνω τον χρόνο και τα γεγονότα να μου δείξουν αν είμαι πραγματικά ερωτευμένη και αν θέλω να είμαι και πάλι μαζι σε ενα σπίτι με κάποιον αλλο άντρα .
    Ακομα και το σεξ δεν βιάζομαι καθόλου ,αυτη τη φορά θα το ζήσω οπως θέλω με όλα τα συναισθήματα ,αν δεν μου τα βγάλει δεν κάνω σε κανέναν την χαρη που λενε .
    Αλλωστε ποτέ δεν ημουν του εύκολου και δεν μπορώ να πω εκτιμήθηκε όποτε χρειάστηκε .
    Αυτή τη φορά είμαι σε όλο αυτό για εμένα .

  6. #6
    Πολύ σωστά τα λες αλλά θέλω Πολύ δουλειά να φτάσω σε αυτό το επίπεδο που αναφέρεις, το προσπαθώ αλλά μου φαίνεται πολύ μακρινό

  7. #7
    Το προβλημα σου ειναι η προσφατη συναισθηματικη μοναξια. Εκει εξω υπαρχουν απειρες μονες γυναικες για να φλερταρεις. Να φλερταρεις ομως γιατι τις γουσταρεις και οχι για να καλυψεις τα δικα σου κενα. Να πεθανεις δεν ειναι λυση. Δεν εχεις το δικαιωμα να πεθανεις. Εχεις παιδια. Μικρα σχετικα υποθετω. Αυτα δεν σου δινουν κινητρο για να παλεψεις;

  8. #8
    Ευχαριστώ Νίκο, όταν είμαι στα ζόρια αυτά σκέφτομαι και παίρνω κουράγιο, και σήμερα που δεν ειμουν πολύ καλά τα πήρα τηλέφωνο και τους μίλησα και βοηθηθηκα αρκετά, ναι μικρά είναι.
    Για φλερτ έχω φοβηθεί πλέον γιατί έφαγα πρόσφατα τα μούτρα μου και πολύ άσχημα...τα βάζω με τον εαυτό μου γιατί δεν μπορώ να εκτιμήσω αυτά που έχω και δίνω τόση σημασία στο να έχω γυναίκα...είναι πρόσφατο όπως λες όντως αλλά ήταν και πολύ έντονο σε συναισθήματα. Έχω φίλους που είναι μόνοι τους χρόνια και πραγματικά τους ζηλεύω που νοιώθουν καλά μέ τον εαυτό τους και την κατάσταση τους...και μου τα λένε κι αυτοί γιατί να αναλώνομαι με τέτοιες καταστάσεις και να μην χαίρομαι με αυτά που εχω

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by jimi25 View Post
    Πολύ σωστά τα λες αλλά θέλω Πολύ δουλειά να φτάσω σε αυτό το επίπεδο που αναφέρεις, το προσπαθώ αλλά μου φαίνεται πολύ μακρινό
    χμμμ μακρινό ε; ίσως
    Αν ξεκινήσεις ομως αυτή η απόσταση θα καλύπτεται να το ξέρεις .
    Μικρά βήματα τα βλέπεις από τις πρώτες θεραπείες αρκεί να μπεις αποφασισμένος μέσα σε αυτή ,ελααα προσπάθησε το ,τι σε φοβίζει πιο πολύ ;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    207
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Ανασφαλεια είναι ολα αυτά και ολοι τα περάσαμε .
    Αν δεν δουλέψεις με τον εαυτό σου αυτή η ανασφάλεια μια ζωή θα σε ρίχνει σε ακατάλληλους συντρόφους γιατι δεν θα είσαι μαζί τους επειδή πραγματικά περνάς όμορφα ,αλλα γιατί καλύπτεις την μοναξιά σου .
    Δεν ξερω αν με καταλαβαίνεις αλλα αυτή ειναι η ρίζα που δεν θελουμε να μένουμε μόνοι μας .
    Απο την στιγμή που αγάπησα και αποδέχτηκα εμένα θέλω να είμαι μόνη μου .
    Αγαπω και με αγαπά ο πρώην μου βλεπόμαστε πολυ συχνά αλλά ειναι φιλική η αγάπη μας .
    Η αγαπη δεν τελειώνει ,ο έρωτας τελειώνει και ειναι στο χερι μας αν θα συνεχίσουμε να έχουμε καλές σχέσεις .
    Ηταν και ειναι υπεροχος άντρας και πατέρας για εμένα ,το ξέρει και το ξέρω οτι θα φροντίζουμε ο ένας τον άλλον ,αλλά μόνο οταν το θελουμε και οι δυο και στο πλαίσιο αυτών που ζήσαμε .

    Μονο ετσι μπορώ και πάω παρακάτω και ισως ξεκινήσω και κατι άλλο που αχνοφαίνεται στον ορίζοντα και μου βγάζει κατι πολύ ερωτικό .
    Δεν βιάζομαι όμως καθόλου αφήνω τον χρόνο και τα γεγονότα να μου δείξουν αν είμαι πραγματικά ερωτευμένη και αν θέλω να είμαι και πάλι μαζι σε ενα σπίτι με κάποιον αλλο άντρα .
    Ακομα και το σεξ δεν βιάζομαι καθόλου ,αυτη τη φορά θα το ζήσω οπως θέλω με όλα τα συναισθήματα ,αν δεν μου τα βγάλει δεν κάνω σε κανέναν την χαρη που λενε .
    Αλλωστε ποτέ δεν ημουν του εύκολου και δεν μπορώ να πω εκτιμήθηκε όποτε χρειάστηκε .
    Αυτή τη φορά είμαι σε όλο αυτό για εμένα .
    Αν επιτρεοετε ποσο χρονων ισε ?γιατι ισε ανετη με τον χρονο κ τον θυσιαζεις ευκολα . ...βεβαια οι γυναικες εχετε την πολυτελια ν βαζετε ορους στις σχεσεις ....ιστε το ωραιο φυλο ....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Babis1974 View Post
    Αν επιτρεοετε ποσο χρονων ισε ?γιατι ισε ανετη με τον χρονο κ τον θυσιαζεις ευκολα . ...βεβαια οι γυναικες εχετε την πολυτελια ν βαζετε ορους στις σχεσεις ....ιστε το ωραιο φυλο ....
    35 είμαι αλλά για εμένα ο χρόνος δεν υπάρχει .
    Τι κατάλαβα που αγχωνόμουν μια ζωη για το αύριο ;
    Ζω το τώρα και το τώρα μου θέλω να είναι οπως ακριβός αισθάνομαι .
    Δεν θα μιλούσα για όρους σε μια ερωτική σχέση θα μιλούσα για ειλικρίνεια και όχι αυτό το ψεύτικο το προσποιητό που βγάζουμε όλοι μας μέχρι να κατακτήσουμε τον άλλον.
    Μόλις τον κατακτήσουμε τότε αρχίζουν τα προβλήματα γιατί άλλα δείξαμε στην αρχή και άλλο ειμαστε μετά .
    Δεν θέλω αλλα προβλήματά στη ζωή μου και άλλες στεναχώριες ,ειμαι ειλικρινείς ξεκάθαρη για να ξέρει και ο άλλος ποια εχει απέναντι του .
    Απλα τα πράγματα στις σχέσεις ,εμεις τα κάνουμε περίπλοκα όταν δεν ξέρουμε τι θέλουμε και όταν δεν τα πάμε καλά με τον ίδιο μας τον εαυτό .
    Αν δεν συμφωνει θα το σεβαστο και ομορφα και ωραια θα παμε παρακατω .

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    207
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    35 είμαι αλλά για εμένα ο χρόνος δεν υπάρχει .
    Τι κατάλαβα που αγχωνόμουν μια ζωη για το αύριο ;
    Ζω το τώρα και το τώρα μου θέλω να είναι οπως ακριβός αισθάνομαι .
    Δεν θα μιλούσα για όρους σε μια ερωτική σχέση θα μιλούσα για ειλικρίνεια και όχι αυτό το ψεύτικο το προσποιητό που βγάζουμε όλοι μας μέχρι να κατακτήσουμε τον άλλον.
    Μόλις τον κατακτήσουμε τότε αρχίζουν τα προβλήματα γιατί άλλα δείξαμε στην αρχή και άλλο ειμαστε μετά .
    Δεν θέλω αλλα προβλήματά στη ζωή μου και άλλες στεναχώριες ,ειμαι ειλικρινείς ξεκάθαρη για να ξέρει και ο άλλος ποια εχει απέναντι του .
    Απλα τα πράγματα στις σχέσεις ,εμεις τα κάνουμε περίπλοκα όταν δεν ξέρουμε τι θέλουμε και όταν δεν τα πάμε καλά με τον ίδιο μας τον εαυτό .
    Αν δεν συμφωνει θα το σεβαστο και ομορφα και ωραια θα παμε παρακατω .
    .....καλα τα λες ολα....συμφωνω σε ολα απλα επειδη δεν υπαρχουν τελειες σχεσεεις κ τελειοι ανθρωποι ολοι φοραμε λιγο το καλο μας προσωπο στην αρχη ...ενταξει αν υπαρχει βαθια ψυχη δεν θα ανατραπουν ολα...απλα θα χαλαρωσουμε λιγο...μετα προβληματα παλι καλλα θα ινε....ομως οι οροι συνηθως ειβαι γυναικειοι.....εσεις ειστε ο ζητουμενο σε εναν αντρα ...νοημα ζωης.....αλλα κ εσεις φορατε το καλος σας προσωπο....ειστε πολλοι περιποιημενςς στην αρχη κ μετα χαλαρωνετε ....ομως συμφωνω ετσι ινε η ζωη εχει κ απογοητευσεις....δυσκολο να βρεις ωραιο ταιρι...πολυ...αλλα οι γυναικες αντεχετε....εμεις οι αντρες τρωμε σιδερα.....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    135
    Εχεις δίκιο Μπάμπη σε πολλά .
    Ειδικά εμείς οι γυναίκες ειμαστε πολυ ιδιαίτερα ρυθμιζόμενα άτομα .
    Μην μιλήσω για τις γυναίκες που ειναι πάνω από 35 και δεν έχουν κανει παιδιά, πως γίνονται μέσα σε μια σχέση γιατι πιστεύουν οτι δεν θα προλάβουν .
    Οχι όμως όλες να το ξέρεις .και εμείς εχουμε την ανάγκη του έρωτα του μοιράζομαι και της συντροφιάς .
    Ειναι ωραίο να γυρνάς σπιτι και να έχεις έναν άνθρωπο να πεις μια κουβέντα και μια αγκαλιά να μπεις εκει μέσα και να ηρεμήσεις .
    Υπάρχουν ομως και οι στιγμές που αναζητούμε την μοναχικοτητα μας .
    Την θέλουμε και εκεί ξεκινούν τα προβλήματα απο τον σύντροφο αν δεν ξέρει και δεν σέβεται .
    Τι εχεις ;
    Γιατι θέλεις να μείνεις μόνη σου ; και το το κορυφαίο ,υπάρχει άλλος ;
    Θαρρείς και δεν δικαιουχία να μείνεις μονη σου ,ειναι κακό ,υπάρχει αυτόματα άλλος .
    Φουλ ζηλειες φουλ ανασφάλειες ,οχι αυτά δεν τα μπορώ και δεν τα θελω στη ζωή μου .
    Θελω ηρεμια .Οφειλεις να με σεβαστεις και να σε σεβαστώ και εγω .
    Μεγαλη κουβεντα !

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    207
    Quote Originally Posted by nemo View Post
    Εχεις δίκιο Μπάμπη σε πολλά .
    Ειδικά εμείς οι γυναίκες ειμαστε πολυ ιδιαίτερα ρυθμιζόμενα άτομα .
    Μην μιλήσω για τις γυναίκες που ειναι πάνω από 35 και δεν έχουν κανει παιδιά, πως γίνονται μέσα σε μια σχέση γιατι πιστεύουν οτι δεν θα προλάβουν .
    Οχι όμως όλες να το ξέρεις .και εμείς εχουμε την ανάγκη του έρωτα του μοιράζομαι και της συντροφιάς .
    Ειναι ωραίο να γυρνάς σπιτι και να έχεις έναν άνθρωπο να πεις μια κουβέντα και μια αγκαλιά να μπεις εκει μέσα και να ηρεμήσεις .
    Υπάρχουν ομως και οι στιγμές που αναζητούμε την μοναχικοτητα μας .
    Την θέλουμε και εκεί ξεκινούν τα προβλήματα απο τον σύντροφο αν δεν ξέρει και δεν σέβεται .
    Τι εχεις ;
    Γιατι θέλεις να μείνεις μόνη σου ; και το το κορυφαίο ,υπάρχει άλλος ;
    Θαρρείς και δεν δικαιουχία να μείνεις μονη σου ,ειναι κακό ,υπάρχει αυτόματα άλλος .
    Φουλ ζηλειες φουλ ανασφάλειες ,οχι αυτά δεν τα μπορώ και δεν τα θελω στη ζωή μου .
    Θελω ηρεμια .Οφειλεις να με σεβαστεις και να σε σεβαστώ και εγω .
    Μεγαλη κουβεντα !
    Σε ολα συμφωνω...ειναι λιγο αδικο για τους αντρες ...τι εννοω...η γυναικα το ωραιο φυλο ...ηγυναικα να διαλεγει ...η γυναικα να διωχνει....η γυναικα να απολαμβανει τον ερωτα πιο πολυ ..η γυναικα να αντεχει μονη της πολυ καιρο κ να τα εχει καλα με τον εαυτο της ...το σωμα της να μποριε κ χωρις σεξ ....ολο πακετο εχει ολα τα καλα....
    Παμε στον αντρα ...δεν αντεχει χωρις σεξ...δεν ειβαι το ωραιο φυλο .. δεν βρισκει γυναικα ευκολα ...προσφερει πολλά για να αρεσει στηβ γυναικα του ...εχει πολλλες ανασφαλειες γιατι η γυναικα ειναι το νοημα της ζωης ....δεν κανει παιδια δεν τικτει δεν ζει τετοια θαυματα απλα γενναει...δεν τον κυνηγανε οι γυναικες π εβγαλε τον κωλο του εξω κακο παραδειγμα αλλα ισχυει αν το κανεο η γυναικα γοατι ο αντρας εχει οπτικα ερεθισματα ...κ πολλλα αλλα μειον


    Θελω να πω οτι ειστε σε ισχυρη θεση ...ο αντρας απλα το παλευει να μην χασει την γυναικα γιατι ειναι κ πιο ευαισθητο ον....βεβαια υπαρχουν κ αντρες αναισθητοι παρτακηδες π αν μπλεξεις δεν θα δεις ασπρη μερα....αλλα μιλαω για νορμαλ αντρες....εχουμε λιγο ανασφαλειες αν ερωτευομαστε ...

    Εγω οταν ειχα κοπελα να περναω την ωρα μου χωρις συναισθηματα αυτη καιγοταν κ εγω μαγκας...
    Οταν ερωτευτω ..αυτη χαλαρη κ εγω στο τρεξιμο ....αρα ...νομιζω ειναι η φυση τετοια π τα εκανε ετσι...
    Εγω για παραδειγμα πρισπαθω να μην δειχνω τις ανασφαλιεςς μου κ εκδηλωνω παραπονα οταν η γυναικα θελει κ εμενα κ της ελευθερια της σε σημειο να νιωθω απλα ενα παζλ για εκεινη...θελω κ λιγο να νιωθω οτι ειμαι σπουδαιος για εκεινη αφου κανω πραγματα κ προσφερω . .αν δεν νιωσω σπουδαιος κ ν με θελει οπως εγω αππγοτευομαι ...κ το ξεκαθαριζω...

    Με λιγα λογια η γυναικα το τυχερο κ ωραιο φυλο ...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    135
    Ξερω αντρες με ολα αυτα που λες για τις γυναικες ,γιατι ειναι αυτο που λενε καποιες πανεμορφοι -κουκλοι εξωτερικα .
    Εμενα ομως δεν με καλυπτει ,οσες φορες ειχα επαφη με τετοιο αντρα κουβαλουσε αλλα θεματα .Βασιζοταν αρκετα στην εξωτερικη εμφανιση .
    Πολλα κομπεξ ,ουσιαστικα για εμενα κουφιος απο μεσα .

    Ξερεις κατι η ομορφιά στην γυναικα ειναι¨ κατάρα¨ κάποιες φορές .
    Εγώ δεν την θέλω και τόσο ,θέλω αλλη ομορφιά εσωτερική ,θελω ηρεμία ποιότητα.
    Να μιλάω με τον άλλον ωρες ,να λαμβάνω πράγματα απο αυτόν .
    Δεν μπορώ να βασίζετε μόνο στο οτι είμαι ή είναι ο άλλος όμορφος .
    Με εμποδιζει η εμφάνιση μου εμενα να σου πω την αληθεια .Ίσως αυτός που θέλω να μην με πλησιάσει λογο δικής του ανασφάλειας και αυτό το ανακάλυψα τωρα .

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Προβλήματα με την ζωή
    By DragonHeart in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 25-08-2020, 11:22
  2. Προβληματα στο sex.
    By NWalker in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 73
    Last Post: 11-05-2015, 14:16
  3. Προβλήματα
    By grigor in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 7
    Last Post: 16-01-2011, 01:48
  4. προβληματα
    By asteraki24 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 18-10-2010, 19:59
  5. μια ζωη προβλήματα
    By sosad in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 11
    Last Post: 19-04-2008, 16:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •