ολα τα ποστ μου τον τελευταιο καιρο ηταν καπως...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    ολα τα ποστ μου τον τελευταιο καιρο ηταν καπως...

    Ναι συνηρθα...ας ειναι και καλα τα παιδια που μπορεσα να κανω μια συζητηση,πραγματι ουσιαστικο...δεν ειμαι πλεον το φοβισμενο παιδακι και εξελιχθηκα σαν ατομο.
    Τωρα αισθανομαι πραγματι δυνατος και δε μπορει να με ταρακουνησει ολοκληρο το συμπαν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    ετσι κιπ.γερα!!
    μσν καναμε η ακομα?:P

  3. #3
    welcome back keep!
    life is going on....

  4. #4
    μπραβο κιπ ειλικρινα χαιρομαστε για σενα
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Δεν πειράζει κηπ που τα ποστ σου ήταν κάπως....
    Ήσουν αληθινός,άνθρωπος είσαι και πέρασες μια δύσκολη φάση.
    Μπράβο κι από μένα στα παιδιά που ήρθαν.Σπουδαία πράξη,με ουσία και πραγματική ανθρωπιά.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    οντως.μπραβο στον κρινο.
    κιπ εχεις υ2υ.τα βλεπεις ποτε?:P

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ειδες λοιπον που τα παιδια σε στηριξαν?απο εδω και περα ολα καλα..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    ολα καλα θα ειναι οταν τσακιστω να φυγω απο εδω...ειδατε πως εστηναν αυτι οι συμπολιτες να ακουσουν τι θα πω...ειδατε οτι δεν μπορουσα να μιλησω καν ελευθερα,αρνουμε να μη μπορω να μιλησω ελευθερα για αυτα που με απασχολουν,απλως αρνουμε...μονο αν φυγω θα ειναι ενταξει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Η ερωτηση στο κρινο...τι να κανουν και αυτοι πρεπει με κατι να απασχολουν την ωρα τους.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ενταξει μπορει να ηταν \"ενδιαφερον\" η συζητηση αλλα ελεος...ουτε καν προσχηματα ουτε τιποτα...απλως στηναν αυτι...λολ...αμηχανια....δε γαμιεται ηταν ακι η πιο ενδιαφερουσα ισως συζητηση που ακουσαν τον τελευταιο καιρο λολ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    φανταζομαι τι αμηχανια θα ενιωθε ο οποιοσδηποτε αν γινοταν αυτο συνεχως..μη κοιτας εμεις- οι αθηναιοι εννοω..εχουμε συνηθισει να μην δινει κανεις σημασια γυρω- αλλα ρε παιδι μου τοσο μονοτονια τετοια ελλειψη ενδιαφεροντων στη ζωη τους ?
    Dum spiro spero (?)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    επρεπε να την κανω \"ψιθυριστα\".
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    κάτσε ώσπου να φύγεις..όλοι θα φύγουμε εξαλου... σημασια δεν εει το ποτε θαφυγει κανεις
    αλλα το εκανε οσα ηταν εδω μαζι μας ..και συ μας θυμησες τι ψαχνουμε ολοι μας και δεν το βρισκουμε πουθενα σημερα ...
    πηγα σε μια δικηγορο για μια υποθεση και μου ζητησε να την πληρωσω ενα μηνιατικο για να γραψει και να στειλει ενα γραμμα ...το γραμμα απαντηθηκε απο τον αντιδικο που κανει την παπια ...αντι να μου πει αντε παμε πανω του...μου ζηταει να της στειλω και 7 ευρώ για να μου γυρισει το φακελο με ολα τα χαρτια πισω..ετσι .....εχει πολλα ψαρια ειναι σαν να μου λεει η θαλασσα ....ολα εγω θα τα ψαρεψω? ..πηγαινε δωσε παρακατω αλλα τοσα ...και αλλα τοσα ..ωσπου να σου φυγει ο σεβντας ..γιατι χρηματα δεν θα παρεις ποτε πισω απο τους κλεφτες γιατι οπου πας θα εχουν να μου δινουν πιο πολλα απο σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με τα δικα σου φυσικα χρηματα...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ενταξει μιλουσαμε για ψυχοφαρμακα,ψυχωσεις,συνομ ωσιες...ε τι να σου κανουν:P ...και εγω θα ειχα σταθει κλαρινο...αλλα μου την δινει...απλως μου την δινει...γκρινια παλι.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    οκ μου εφυγε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •