Δεν θελω να αυτοκτονησω - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 153 of 153
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    του εβγαλα γλωσσα και του ψηλου του μικρου π γνωρησα τελευταια.του ειπα ουστ ρε.επειδη κολαει στο οτι εχω παιδι.και μο ειπε αντε γεια.δεν μου επιτρεπει να του μηλαω τοσο ασχημα.
    σιγα μωρε τι του ειπα?κριμα παντως γιατι ηταν πολυ καυτος.:P

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,243
    Originally posted by πανος12345
    Originally posted by liveloula
    επισης απο τοτε που με θυμαμαι μου αρεσ να μηλαω προστυχα.τωρα ομως δεν θελω που ειμαι μανα αλλα καμια φορα μ βγενει ειδικα εδω μεσα.
    να κανω μια μικρη εξαιρεση λιμπελουλα?
    εμενα δεν με ενοχλει καθολου που με βριζεις εσυ , γιατι εχω καταλαβει οτι δεν το κανεις απο κακια και οτι η βρυσια απλα ειναι ενα οχημα που βγαζει προς τα εξω την επιθετικοτητα
    η οποια συσωρευεται απο το γεγονος οτι δεν εχεις βρει
    τον καταλληλο ανθρωπο να ζησετε μαζι και να μεγαλωσετε
    το παιδι σου και να κανετε πολλα παιδια ,
    οπως χαρακτηριστικα περιγραφεις .
    Γιαυτο ομως η φυση σου λεει προσεχε την γλωσσα σου γιατι τρομαζει τους ανδρες αυτη σου η επιθετικοτητα!
    καλυτερα ειναι να τους την βγαλεις ολη , μεσα απο ερωτικα παιχνιδια , αφου ομως πρωτα , βρεις μια ηρεμη γλωσσα επικοινωνιας μαζι τους για να σε αφησουν να τους πλησιασεις και να τους καταλαβεις !
    Συγνωμη για την παρεμβαση αλλα δεν ηθελα να γεμιζεις απο τυψεις τουλαχιστον απο μερια μου!

    Πάνο, μόλις διάβασα αυτό το ποστ, μου βγήκε αυτόματα ένα κοπλιμέντο για σένα και θα σου το πω:
    .....είσαι ιππότης!!!!
    σκέφτηκες μην έχει τύψεις η λιβελούλα ότι σε στεναχώρησε.... τι να πω.... ιππότης
    Πάντως εγώ δεν της είπα, μη βρίζεις τον πάνο και τον πληγώνεις. Της είπα ότι πληγώνει τη δική μου αισθητική και τη δική της ανάγκη για να είναι αρεστή στον εαυτό της.

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    539
    nai exo tipseiw p ton exo brisei giati einai k megalos an8ropos :P
    pao douliaaaa

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •