ΦΟΒΟΣ ΓΙΑ AIDS - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 41
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    10
    αυριο το πρωι θα την κανω και κοντευω να τρελαθω!!!και 0.000001 % να ειναι δεν παιζεισ με τις πιθανοτητες ποτε .ηταν μεγαλη βλακεια μου!!μακαρι να ειναι το μυαλο μου

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    10
    ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΑΙΜα.περιττό να πω ότι είμαι αλλου......απο το αγχος μου ηθελα να ρωτησω τον γιατρο για το χειρουργειο και ξεχασα!!η κοπελα που μου πηρε αιμα βεβαια μου ειπε οτι σου κανουν για ειτζς τωρα τι να πιστεψω δεν ξερω.....μεχρι την τριτη που θα βγουν τ αποτελεσματα θα ειμαι δεν ξερω και γω πως...ΣΟΡΡΥ αν κουραζω!!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Αθήνα (δυστυχώς...)
    Posts
    394
    Χαλάρωσε red!! Δε νομίζω κι εγώ ότι τα συμπτώματα που έχεις είναι συμπτώματα του Aids! όπως και να ΄χει καλύτερα να ξέρεις την αλήθεια ώστε να μπορέσεις να την αντιμετωπίσεις και να κάνεις κάτι γι' αυτό παρά να ζεις με το φόβο και την αγωνία... έχω δεν έχω...

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    10
    δεν εχω καποια συμπτωματα.........απλα εκανα την βλακεια πριν καιρο.εξαλλου τα συμπτωματα μπορει να αρχισουν και μετα απο 10 χρονια

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    red10 εφοσον θα σου κανουν αμα εχεις κατι θα φανει. μεχρι τοτε just stay cool and patient!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    10
    εύκολα το λες δύσκολο όμως στην πράξη...... εχω πολύ κακό προαίσθημα .ίσως να είναι η ιδέα μου !!!!

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    10
    έκανα το τεστ! και πήρα τις απαντήσεις και μου λεει αρνητικό 0,08 ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΈΣ ΤΙΜΕΣ από κάτω μου λεει αρνητικό .αν είχα κάτι δεν θα μου το λέγανε;ήμουν πολύ θολωμενος και ούτε γιατρό ρώτησα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    παιδια εχω και εγω τον ίδιο φοβο για μια επαφη πριν 6 μηνες το θεμα ειναι οτι εχω καποια συμπτωματα οπως χρόνια φαρυγγιτιδα με πιθανη βλαβη στο φαρυγγα και μυκητιαση στη γλωσσα αλλα οι γιατροι ειναι τοσο αχρηστοι 4 μηνες πηγαινα σε ςρλ κ λεγε μπουρδες νοσηλευτηκα στην αθηναικη κλινικη τπτ κ μ πε ο γιατρος μονο στοματολογος στο αντρεας συγγρος 3ερει γιαυτα..βεβαια ο γιατρος μ πε οτι η εικονα σε τετοιες περιπτωσεις ειναι πολυ χειροτερη..
    τρεμω στην ιδεα οτι θα παρω τα αποτελεσματα..φοβαμαι παρα πολυ εχω κανει πολλες φορες την εξεταση αλλα δεν ειχα κανενα συμπτωμα
    σκεφτομαι τι θα πω στους γονεις μου, να αυτοκτονησω κ τετοια

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Για μια επαφή λίγο δύσκολο, πρέπει να είσαι ο πιο άτυχος άνθρωπος στον κόσμο από μια επαφή να κολλήσεις κάτι τόσο σοβαρό. Αν έχεις αλλάξει πολλούς ερωτικούς συντρόφους βέβαια είναι μια σοβαρή υποψία. Κάνε αποχή από το σεξ αν δεν αντέχεις τις επιπτώσεις. Με την αποχή μπορεί να φύγει η ασθένεια ποιος ξέρει.

    Δεν κολλάς έτσι εύκολα AIDS μην ανησυχείς τόσο πολύ.

  10. #25
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    10
    elirene ειχα και γω ακριβως τις ιδιες σκεψεις τι θα πω στους δικους μου και αν εχω τι βλακεια εκανα και τετοια.οχι να αυτοκτονισω βεβαια!!!νομιζω οτι ειναι μια εξεταση που πραγματικα και παρθενος οργανισμος να εισαι αυτη την φοβια στην δημιουργει απο μονη της.δεν μπορω να σου πω να χαλαρωσεις μακαρι να μπορεις εγω προσωπικα δεν μπορουσα!!!!ειναι καλο που την εκανες παντως και ολα θα πανε καλα.αυτο που με βοηθησε πολυ ηταν να κανω πραγματα που μ αρεσουν για να το ξεχναω και να μην ειμαι μονος κανε κατι ωστε να μην το σκεφτεσαι οσο μπορεις!!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    κοιτα εμενα αυτη η φαρυγγιτιδα με θορυβησε γιατι οντως εχω βλαβη στο φαρυγγα κ πρεπει να παω σ στοματολογο γτ ειναι ολοι ασχετοι ειδικα οι ωριλαδες..κ η γλωσσα μ ειναι χαλια με εξογκωματα στα πλαγια κ ασπρο χρωμα..
    το ο γιατρος που τις εγραπσε τηις εξετασεις μου πε δεν θα χω τπτ αλλα αντε να ηρεμησω εγω τωρα
    επισης του χω στειλει 2-3 μηνυματα εκεινου π χα παει μου πε οτι ειναι καλα κ οτι εχει κανει εξετασεις εχει κ ενα παιδακι 2 χρονων αλλα χωρισμενος οποτε ντα3ει ειναι λιγες οι πιθανοτητες αλλα αυτα τα συμπτωματα που χω με τρελαινουν..
    οποιοδηποτε συμπτωμα με παραπεμπει σε αυτο προς χτες πηγα πολυ τουαλετα πχ ενω συνηθως δεν παω μ βγαινει η πιστη λεω παει συμπτωμα..
    εχω διαβασει κ κατι αρθρα οτι εχουν αυξηθει 1000% οι φορεις λογω ενδοφλεβιων χρηστων κ πορνειας
    γιατι να ειμαστε θνητοι??

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    10
    οταν εδινα αιμα μιλαγαμε και με τον γιατρο εκει και με την νοσοκομα το πρωτο πραγμα που μου ειπε μην πολυ μπαινεις στο ιντερνετ και διαβαζεις.....θα σε τρελανει αδικα ετσι μου ειπαν.......3 μερες μερχι να βγουν τ αποτελεσματα ετρεχα στην τουαλετα!!!!!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    εμενα μ λεει κ το προσωπικο ωροσκοπιο οτι θα παρω κ δυσαρεστη ειδηση μεχρι εκει εφτασα να ψαχνω για αστρολογικες προβλεψεις μηπως παρω απάντηση.. θα παω να παρω τις εξετασεις μετα την παρασκευη που φευγει η επιδραση της οψης

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    10
    χαχαχαχα .εγω εκανα χειοτερους συνειρμους!!!ακουγα κατι στην τηλεοραση η μου ελεγε καποιος κατι και το συνεδεα με την εξεταση...........

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    μου ρχεται να λιποθυμισω πως θα αντεξω μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα αλλα μου χει κολλησει οτι εχω συμπτωματα
    1.φαρυγγιτιδα
    2.πιθανη λευκοπλακια στο φαρυγγα
    3.προσφατα κονδυλωματα
    4.πιθανοτατα μυκητες στη γλωσσα
    θα πεθανω νομιζω απτο αγχος

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •