ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 41
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    10

    ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ 24 ΕΤΩΝ ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΕΧΑΣΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕ ΠΟΛΥ(ΜΕ ΚΕΡΑΤΩΝΕ ΕΠΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ).ΠΑΡΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ ΕΛΛΕΙΨΗ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΓΙΑ ΣΕΞ....ΒΕΒΑΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ...ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΔΙΟΤΙ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ(ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ)Κ ΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ ΤΟ ΚΕΝΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΘΩς ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΕΝΔΟΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙ...ΤΟΝ ΠΟΘΩ,ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΔΕ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ?ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ!!!!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    27
    Να αφεθείς ελεύθερη και να χαλαρώσεις...αφού λες οτι τον θέλεις έτσι όλα θα έρθουν από μόνα τους...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    σταμάτα να σκέφτεσαι ότι θα τον χάσεις. εξηγησέ του πως νιώθεις και πιστεύω θα σε καταλάβει. και γενικά μην αγχώνεσαι για την ελλειψη διάθεσης γιατί έτσι θα γίνεται ακόμα πιο δύσκολο να σου έρθει η όρεξη.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    396
    δεν κρατιεται αγαπη μου μια σχεση μονο απο το sex καλο ειναι να υπαρχει αλλα αφου δεν σου βγαινει πως θα γινει?Τι πραγματα κανεις για τον εαυτο σου?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    10
    το ξερω οτι δεν κρατιεται μονο απο το σεξ αλλα ειναι σημαντικο κομματι.Του εχω μιλησει και με καταλαβαινει και ποτε δεν με εχει πιεσει,εγω απλα φοβαμαι μηπως ειναι κατι αλλο.Ισως το νιωθω ολο αυτο γιατι νιωθω ενοχες που δεν τον βλεπω πολυ.Δουλευω απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ και μετα ειμαι λιωμα...δεν ξερω τι να πω!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    γιατι να προσπαθεις να ικανοποιεις τον αλλο τοσο? αν ειναι να φυγει για αυτον τον λογο, τοτε δεν αξιζε εξαρχης

    τσιλ
    Last edited by teras; 15-01-2018 at 22:12.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    1) είχες πρόσφατο πένθος νομίζω ότι ακόμα δεν το ξεπεράσες το πένθος λογικό είναι..τον επόμενο μήνα ο πατέρας μου κλείνει τα 2 χρόνια που μας άφησε..το πρώτο καιρό και έχω είχα πάθει διαφορά ανεξήγητα με το καιρό συνήλθα...

    2) με την απιστία πληγωνομαστε βαθύτατα
    Και μπορεί να χάσουμε το ενδιαφέρον μας για το σεξ- σχέση..και αυτό θέλει λίγο το χρόνο του..όλα μαζεμένα σου ήρθαν..

    3εισαι σίγουρη ότι το νέο σου αγόρι το θέλεις και τον ποθείς στα αλήθεια??για σκέψου το λίγο??(δεν θέλω να απαντήσεις σε εμένα αλλά στον ίδιο σου τον εαυτό)
    Κοριτσάκι είσαι ακόμα έχεις κάνει μια νέα σχέση και δεν έχεις όρεξη για σεξ??όντως παράξενο..

    4) προσπάθησε όσο γίνετε να ξεκουραζεσε
    .με τόσες ώρες εργασίας κάπου είναι λογικό..εάν μπορείς να βρεις τρόπο να δουλευεις τουλάχιστον 8 ώρες.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Θεματοθετρια αν διαβαζεις ακομα μετα απο 9 χρονια και εχεις ακομα το ιδιο προβλημα, ο φιλος σου εχει υπομονη γαιδαρου, κρατησε τον! :P
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    λολ ρε γμτ.δεν προσεξα ποτε ηταν το ποστ κ μετα ηταν του λειτ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    axaxaxxaxaxaxaxa εκλαψα
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    και ξερεις πιο ειναι το θεμα τωρα ε? οτι ετσι ειμαι και στη ριαλ λαιφ. καντο εικονα στη δουλεια η στην παρεα

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    το εκανα και σε αλλο ποστ :p

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Quote Originally Posted by teras View Post
    και ξερεις πιο ειναι το θεμα τωρα ε? οτι ετσι ειμαι και στη ριαλ λαιφ. καντο εικονα στη δουλεια η στην παρεα
    Απαντας σε μια συζητηση που γινοταν πριν 2 ωρες ξερω γω?
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    LaLaLand
    Posts
    311
    ναι τοχω κανει και αυτο. το κανω σμουθλι ομως....so you were saying...μπαμ...πεταω αυτο που λεγοταν. λαικ α μπος.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,713
    Ε ενταξει το κολλας δηλαδη, δεν κοιτας μουγκη τον τοιχο 2 ωρες και μετα πετας ξαφνικα μια απαντηση απο το πουθενα.
    Θυμηθηκα ενα φιλο που ειχε κανει κατι παρομοιο. Κατι ειχε ακουσει που του χε ερθει μια ασχετη ιδεα, αλλα την πεταξε 2 ωρες μετα ενω παιζαμε ενα παιχνιδι και δεν κολλουσε καθολου στη φαση ηταν εντελως ζντοιοιοιονγκ
    Everything that irritates us about others can lead us to an understanding of ourselves C G Jung

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •