κολαση η ζωη μου...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    7

    κολαση η ζωη μου...


  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    7
    ειμαι σε μια σχεση εξι χρονια!στην αρχη ολα μελι γαλα..περνουσαμε πολυ καλα..υπηρχε κατανοηση..κ θελαμε να ειμαστε συνεχεια μαζι..μετα απο ενα χρονο συγκατοικησαμε....κ περιπου στα 2μιση χρονια αρχισε να μου συμπεριφερεται ασχημα..μου μιλαει ασχημα κ κοιταει περισσοτερο τον εαυτο του.σαν να του εκανα κατι..σημερα εχουμε φτασει σε σημειο να ειναι καθημερινοτητα αυτο τσακωνομασται καθε μερα..για ασημαντους λογους..με βριζει καθε μερα..(ακομη κ μπροστα σε φιλους του)το ολο περιεργο ξερετε πιο ειναι οτι εγω δεν μπορω να ξεκολησω...που αυτο θα επρεπε να μ συμβει αυτοματα απο μονο του.......με ολο αυτο που περναω......!!!τι να κανω????

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    850
    Δωστου τα παπουτσια στο χερι. ;)

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    7
    προσπαθω......

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Originally posted by kellyuser
    προσπαθω......
    τι είναι αυτό που σε κάνει να τα ανέχεσαι όλα αυτα?
    Σε ρωτάει κάποια που έχει βρεθεί στην θέση σου... ή σε ανάλογη θέση :)
    Ο καθενας μας δινει σχημα στην Υπαρξη.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    7
    δεν ξερω πραγματικα....εχω μπερδεμενες σκεψεις..με φοβιζει λιγο η μοναξια..ισως κ η συνηθεια...το γιατι??? ειναι επισης πολυ βαθυ ερωτηματικο μεσα μου.....δεν ξερω ομως να σου απαντησω πραγματικα!!!αυτο αναρωτιεμαι κ η ιδια?

  7. #7
    κελλυ...κάτσε και μίλα με τον εαυτό σου μάθε αν σου αξίζει αυτό. Κάθεσαι με κάποιον που το πιθανότερο έχει βαρεθεί τη φάση αλλά ξέρεις γιατί? Αν εσύ φερόσουν έτσι σε έναν άνθρωπο και αυτός καθόταν δεν θα ξενέρωνες μαζί του μόνο και μόνο γιατί δεν σέβεται τον εαυτό του και ανέχεται τέτοιες καταστάσεις?
    Ξέρεις τι θέλω να πω?
    Πως με την ανοχή σου, πέφτεις όλο και περισσότερο στα μάτια του, που σημαίνει πως μόνο χειρότερα μπορούν να γίνουν τα πράγματα.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    7
    μαλλον αυτο ειναι..εχει βαρεθη τη φαση...πρεπει να το χωνεψω κ να το παρω αποφαση!!!!οσο δυσκολο κ αν ειναι....εχω πεσει τοσο χαμηλα που πιο κατω δεν γινετε......κ ηθικα κ ψυχολογικα.....πρεπει να βρω τον εαυτο μου ξανα...!!!!παλι τσακωμενει ειμαστε...εχω μαζεψει τα πραγματα μου..να φυγω αυριο το πρωι που κ εκεινος εχει κανονιση να βγει με τους φιλους του...ελπιζω αυτη τη φορα να τη βρω τη δυναμη μεσα μου....!!!!

  9. #9
    να τη βρεις, και που ξέρεις, ίσως με αυτή σου την κίνηση μπορέσεις να σώσεις και τη σχέση και τον εαυτό σου.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    7
    σε ευχαριστω για το κουραγιο......το εχω αναγκη πραγματικα....!!!ελπιζω να τα ξαναπουμε...καλα χριστουγενα!!!

  11. #11
    Καλές γιορτες κοριτ΄σακι...περιμένουμε νέα σου.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Dreamland
    Posts
    894
    Απλως εχει τελειοσει η σχεση, αλλα δεν μπορειτε να βαλετε το τελος. Ειτε απο συνηθεια ειτε λογω μοναξιας...

    Ευχομαι τα καλυτερα για σενα kelly, και περιμενουμε συντομα τα νεα σου :)
    Αν δεν εκδηλώνεις όσα βρίσκονται μέσα σου, αυτά που δεν εκδηλώνεις θα σε καταστρέψουν

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Κατα τη γνώμη μου είσαι η περίπτωση της γυναίκας που επιβεβαιώνει τον κανόνα \'όσο την φτύνεις,τόσο κολλάει\'.Όταν ο άλλος σε έχει για δεδομένη και ξέρει ότι δεν πρόκειται να τον παρατήσεις,είναι λογικό να σου φέρεται ανάλογα.Επίσης,είσαι το κλασικό παράδειγμα του ότι δε χρειάζεται ρομαντισμό για να κρατήσεις μια γυναίκα αλλά σκληράδα.Γι\'αυτό κι εμεις οι νεότεροι άντρες έχουμε μπερδευτεί πλέον για το πως μας θέλουν οι γυναίκες,ρομαντικούς ή σκληρούς.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •