Το ανθρωπινο μελισσι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 57
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Το ανθρωπινο μελισσι

    Πηγα σε ενα μαγαζι με κοσμο...διακοπη ρευματος δεν ειχα τι να κανω.
    Δεν υπηρχε μουσικη πουθενα να μου αποροφαει το μυαλο και ασχοληθηκα με αυτο που λεμε ανθρωπινο μελισσι.

    Συνονθυλευμα φωνων ομιλιων συναισθηματων μεχρι που με επιασε το κεφαλι μου λολ...λιγο βαρετα δεν ειχα καποιον να μιλησω αν και πλησιασε μια κοπελλα που ειχε ορεξη για κουβεντα αλλα εγω δεν ειχα και πολυ ορεξη ειναι η αληθεια για επικοινωνια με καποιον που μου ειναι αγνωστος ουσιαστικα...ειχα χαθει στην κοσμαρα μου και απλως παρατηρουσα σαν παρατηρητης ολους γυρω μου...με επιασε το κεφαλι μου καποια στιγμη και βαρεθηκα να δινω προσοχη γυρω μου αλλα ηταν μια ενδιαφερουσα εμπειρια.

    Δεν ξερω αν σας φαινονται τρελλα αυτα που γραφω αλλα ηταν ακρως ενδιαφερουσα εμπειρια , να προσεχεις τα παντα γυρω σου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καλλυμενος πισω απο ενα γυαλι ηλιου λολ...μου δινει πολυ αυτοπεποιθηση αυτο:P...αν και δεν ειναι πολυ σκουρα:mad
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Καταλαβαίνω τί θες να πεις.. Αυτό το κάνω συνήθως στο metro, παρατηρώ πολύ τους γύρω μου. Και η αλήθεια είναι ότι μπορείς να καταλάβεις αν κάποιον τον απασχολεί κάτι.. Γενικά το metro μου φέρνει πολύ σκέψη, δεν ξέρω το γιατί..:)Συνήθως φοράω γυαλιά ηλίου γιατί το βλέμμα μου είναι έντονο και καρφώνομαι..:)
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,729
    ναι ρε φιλε!!!\\ενδιαφερουσα εμπειρια αλλα την κοπελα την εγραψες!!
    και μετα γκρινιαζεις οτι δεν γνωριζεις κοσμο!!!!
    :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Originally posted by keep_walking
    Καλλυμενος πισω απο ενα γυαλι ηλιου λολ...μου δινει πολυ αυτοπεποιθηση αυτο:P...αν και δεν ειναι πολυ σκουρα:mad
    Τώρα το είδα..τα ίδια κάνουμε μου φαίνεται..
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν εχω συνερθει ακομα...αισθανομαι παντα λιγο πιεση εδω και μου εκανε εξαιρετικη εντυπωση που ηρθε καποιος να μιλησει!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Originally posted by Remedy
    ναι ρε φιλε!!!\\ενδιαφερουσα εμπειρια αλλα την κοπελα την εγραψες!!
    και μετα γκρινιαζεις οτι δεν γνωριζεις κοσμο!!!!
    :ΡΡΡΡΡΡΡΡΡ
    Ε.. έχει ένα δίκιο εδώ που τα λέμε..:)
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μετα εφυγε φυσικα...γιατι εβαλα τον ανθρωποδιωκτη...ξερεις μαζευομαι συντονιζομαι δεν ξερω τι κανω αλλα του στυλ με απασχολεις και θελω μονος λολ ,αν και καθοντουσαν και αλλοι παραδιπλα λολ....προφανως το καταλαβε:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν περασε κανας γνωστος με αυτον θα ανοιγα κουβεντα:(
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Έφαγε μία μικρή πορτούλα η κοπελιά.. Είδες όμως που στενοχωριέσαι? Μία χαρά το κορίτσι, ήρθε σου μίλησε.. Όλα καλά!
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ναι γιατι με ειδε που την κοιταξα καθως περνουσε καρφωμενος... χμμμμ δεν λεω που...παρολο που φορουσα τα μαυρα γυαλια και υπηρχε τοσος κοσμος!!!!!!!!!!!
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εαν ημουν σε αλλη πολη...δεν θα αφηνα την ευκαιρια...πλασματικη ή πραγματικη εδω αισθανομαι πιεση.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    my room
    Posts
    573
    Πιστεύω ότι την επόμενη φορά θα είσαι πιο άνετος.. Έτσι πάνε αυτά! Άντε να ακούω ευχάριστα!! Δεν ήμουν πολύ καλά το πρωί αλλά τώρα κάπως καλύτερα! Όλα καλά βρε keep_walking!;)
    Απλά αγωνίζομαι με τα χαρτιά που μου έχουν μοιραστεί....

  14. #14
    οταν σου ειπα κιπ προχθες στο thread σου οτι ο καθενας εισπρατει αυτο που εκπεμπει ακριβως αυτο εννοουσα και εσυ παρεξηγηθηκες.
    οταν ειμαστε αρνητικοι απεναντι σε μια καινουρια γνωριμια πως εχουμε απαιτηση απο τον αλλο να μας πλησιασει?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χα αυτο δεν μου εχει συμβει ποτε!!!!!!...μα ποτε λολ για αυτο μου εκανε τρομερη εντυπωση:)

    Δεν μου εχει συμβει εδω εννοω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •