ερευνα????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649

    ερευνα????

    http://www.tanea.gr/default.asp?pid=41&nid=1231066259
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    803
    endiaferon. to zxhtoumeno vevaia einai na katal;avoume oti h gnwsh mporei na xrhsimopoihthei allote gia dhmiourghkous kia allote gia katastrofikous logous.

  3. #3
    Originally posted by Oneiroplasmenos
    endiaferon. to zxhtoumeno vevaia einai na katal;avoume oti h gnwsh mporei na xrhsimopoihthei allote gia dhmiourghkous kia allote gia katastrofikous logous.

    ...αλλο ενα ζητούμενο επίσης είναι να αρχίσεις έστω και τώρα και να σεβεσαι αυτό το χώρο.
    Σκορπάς παντού θρεντ και ποστς στα γκρίκλις, γράφεις ότι σου κατέβει και μετά κάθεσαι και κλαιγεσαι πως δεν σε συμπαθεί κανείς εδώ μέσα.
    Μήπως αυτή την ερώτηση να την κάνεις πρωτίστως σε σένα?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    51
    Είναι στον κατάλληλο χώρο και αυτός έχει τον τίτλο \'φόρουμ - ψυχολογίας\'. Μήπως να τον αφήνατε ήσυχο, μιας και έχει δηλώσει ψύχωση; Ή θίγεται κάτι απ\' τα δεδομένα, πεπραγμένα, εμπεριστατωμένα, κατακαημένα σας;
    Δεν έχει βρίσει κανέναν, τα λέει με το δικό του τρόπο και σε όποιον αρέσει. Μόνο που ο τρόπος του κρύβει την αλληγορία και την ποίηση και δε σας κάνει. Κάνει σε άλλους που τον γουστάρουν όμως. Όπως γουστάρουν και την αλήθεια του.
    Γράφε Βινς...

  5. #5
    Originally posted by Rabola
    Είναι στον κατάλληλο χώρο και αυτός έχει τον τίτλο \'φόρουμ - ψυχολογίας\'. Μήπως να τον αφήνατε ήσυχο, μιας και έχει δηλώσει ψύχωση; Ή θίγεται κάτι απ\' τα δεδομένα, πεπραγμένα, εμπεριστατωμένα, κατακαημένα σας;
    Δεν έχει βρίσει κανέναν, τα λέει με το δικό του τρόπο και σε όποιον αρέσει. Μόνο που ο τρόπος του κρύβει την αλληγορία και την ποίηση και δε σας κάνει. Κάνει σε άλλους που τον γουστάρουν όμως. Όπως γουστάρουν και την αλήθεια του.
    Γράφε Βινς...
    και ποια είπαμε είσαι εσύ? άλλο ένα νικ μήπως?

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    51
    Γιατί; Άμα σου πω θα κερδίσω γλυφιτζούρι ή αν με βρεις θα έχεις προαγωγή σε ανώτερο στέλεχος των μυστικών υπηρεσιών;
    Αν θελήσεις να μάθεις τί χρώμα βρακί φοράω, στείλε μου πμ. Αλλά φαντάζομαι πως ως άψογο λαγωνικό που είσαι, θα έχεις ήδη μαντέψει. Να κάνεις ανακοίνωση και να το ζωγραφίσεις κιόλα...
    Βινς το ξανασκέφτηκα. Καλύτερα φεύγα από \'δω. Υπάρχει τόσος σεβασμός εδώ μέσα που δε χωρά την έμπνευσή σου...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,789
    Originally posted by Rabola
    .... Μήπως να τον αφήνατε ήσυχο, μιας και έχει δηλώσει ψύχωση; ...
    προτεινεις δηλαδη, σε οποιον δηλωνει (και εχει) ψυχωση, να φερομαστε με διαφορετικο τροπο απ οτι σε καθε μελος, με λιγα λογια, να του αναγνωριζουμε το ακαταλογιστο.....
    θεωρωντας οτι ενα τετοιο ατομο δεν εχει την δυνατοτητα να λειτουργησει σαν τους αλλους....
    αυτο αν το καλοσκεφτεις, ειναι εντελως ρατσιστικο σαν λογικη ...
    στον χωρο αυτο συμμετεχουν ατομα με ισες υποχρεωσεις και δικαιωματα . το να θετεις καποιον στο απυροβλητο ειναι σαν να τον χρηζεις ανικανο για ισοτιμη συμμετοχη
    (τα λοιπα δακρυβρεχτα, σε κανεναν πιο ψυχοπονιαρη)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    + στην ρεμ...η ψυχωση των greeklish ειναι γνωστη στο πανελληνιο και πυροβολητεα σε πολλα φορουμ. Δεν εχει σχεση με την ψυχικη ασθενεια.

    Το να μπαινουν καινουρια μελη και να επιτιθενται...ηθικολογωντα� � (ω το γελοιο του θεματος ) ειναι επισης γνωστο σε αυτο το χωρο...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #9
    Originally posted by Rabola
    Γιατί; Άμα σου πω θα κερδίσω γλυφιτζούρι ή αν με βρεις θα έχεις προαγωγή σε ανώτερο στέλεχος των μυστικών υπηρεσιών;
    Αν θελήσεις να μάθεις τί χρώμα βρακί φοράω, στείλε μου πμ. Αλλά φαντάζομαι πως ως άψογο λαγωνικό που είσαι, θα έχεις ήδη μαντέψει. Να κάνεις ανακοίνωση και να το ζωγραφίσεις κιόλα...
    Βινς το ξανασκέφτηκα. Καλύτερα φεύγα από \'δω. Υπάρχει τόσος σεβασμός εδώ μέσα που δε χωρά την έμπνευσή σου...
    Αγόρασε κανά γλυφιτζούρι, (δεν ξέρω αν το χεις μαθει, είναι πολύ φθηνά πλέον), και κράτα τις νουθεσίες για τον εαυτό σου.
    Κατά τα άλλα συμφωνώ με ρεμ. ΄
    Όποιος δηλώνει ψύχωση, τι ακριβώς είναι?
    Μάλλον όχι άνθρωπος κατά τα γραφομενα σου.
    Είναι μια αρρώστια που στο βωμό του ρατσισμού που σε δέρνει, θα έπρεπε να φερόμαστε στον βινς λες και ειναι καθυστερημένος.
    Επειδή λοιπόν εγώ έχω κολλητό με ψύχωση, σε πληροφορώ πως δεν έχει χειρότερο, πιο μίζερο και εξευτελιστικό γι αυτόν τίποτε άλλο, από το να βάζω ανάμεσα μας την αρρώστια του.
    Οπότε ξέχνα τον χασοδίκη των ψυχώσεων που ξύπνησε μέσα σου.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Originally posted by keep_walking
    Το να μπαινουν καινουρια μελη και να επιτιθενται...ηθικολογωντα� � (ω το γελοιο του θεματος ) ειναι επισης γνωστο σε αυτο το χωρο...
    Δεν ειναι ουτε καινουρια , μιας και ειναι παλιοι γνωστοι, ουτε καν μελη, μιας και εχουν διαγραφτει.

    Περιπλανωμενοι ειναι απλα που κοβουν βολτες απο δω και απο εκει, εχουν ξεχασει οτι υπαρχουν και αλλα ατομα περα απο τους εαυτους τους καθως και κανουν οτι μπορουν για να το δειξουν αυτο.

  11. #11
    Originally posted by Boltseed
    Originally posted by keep_walking
    Το να μπαινουν καινουρια μελη και να επιτιθενται...ηθικολογωντα� � (ω το γελοιο του θεματος ) ειναι επισης γνωστο σε αυτο το χωρο...
    Δεν ειναι ουτε καινουρια , μιας και ειναι παλιοι γνωστοι, ουτε καν μελη, μιας και εχουν διαγραφτει.

    Περιπλανωμενοι ειναι απλα που κοβουν βολτες απο δω και απο εκει, εχουν ξεχασει οτι υπαρχουν και αλλα ατομα περα απο τους εαυτους τους καθως και κανουν οτι μπορουν για να το δειξουν αυτο.
    Υπαρχουν και χειροτερα μπολτ.
    Μελη που μας πρηζουν πως θελουν να διαγραφουν, κάνουν εκατο ποστ γι αυτή τους την ανάγκη, αλλά..........ποτέ μα ποτέ.....δεν φευγουν από δω.
    Είναι πάντα εδω και με τόσο προβλέψιμα νικς....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,789
    ΝΙΨΟΝ ΑΝΟΜΗΜΑΤΑ ΜΗ ΜΟΝΑΝ ΟΨΙΝ.










    πως μου ρθε αυτο τωρα?(αραγε?)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    rabola, αρχισες να γραφεις α λα αραβικα? μπερδευτηκες, απο τα αριστερα στα δεξια γραφουμε!!!!
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •