Δεν ξερω τη σεξουαλικη μου ταυτοτηα... - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 106 to 120 of 123
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Συνέχισε την επίδειξη φιλαράκο. Θα σε χειροκροτήσει κάποιος που θα πάει? ΠΟΥ?

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by kwsta96 View Post
    Μα το διχνεις και μονος σου!Το μηνυμα αυτο δεν ειναι προσβλητικο;;;Καταρχην ποιος σου ειπε εσενα οτι εγω δηλωνω γκεϊ;;.Δευτερον,δεν εχεις πει τιποτα,και μου πεταγεσαι μεσα σαν την πορδη να πεις κι εσυ την εξυπναδα σου!!Βεβαια,οπως ειπα εχω και δυσλεξια,μηπως εννοεις κατι αλλο στο μηνυμα σου και εγω δεν το καταλαβα;;Αν ειναι ετσι εξηγησε μου,και σου ζητω συγνωμη!Αλλα το να πεταγαισε στο ξεκαρφωτο και να με βριζεις....δεν ξερω,μου φενεται λιγο οτι εγινε επιτηδες!Οσο για τις καλες προθεσεις...μας κοροϊδευεις;;Αφου με βριζεις!Με λες μανουλα και οτι θελω ολοι να ειναι γκεϊ.Εχεις καλο στον εγκαιφαλο και δεν το καταλαβαινεις;;Οσο για το θρσυ,κοιτα πρωτα τον εαυτο σου,και μετα μιλα και για τους αλλους!Οσο για το αν ειμαι 14χρονος,δυστηχως δεν μπορω να στο αποδειξω,αλλα δεν σου χρωσταω κιολας...Ντροπη σου λοιπον,εισαι και ενηλικος!Δεν κοιταμε τα χαλια μας....
    Συνέχισε την επίδειξη φιλαράκο. Θα σε χειροκροτήσει κάποιος που θα πάει? ΠΟΥ?

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Καλό! Είσαι και κολπατζής. Μπράβο! που ...ΠΟΥ..... είναι τα κορίτσια να σε θαυμάσουν? Μιλάνε στο τηλέφωνο?

  4. #109
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    59
    Παλι δεν σε καταλαβαινω..........Τι εννοεις;Οτι επειδη ειμαι ανωνιμος δεν ξερεις αν λεω αληθεια;;Μη συμμετασχεις στη συζητηση ρε φιλε αν δεν γουσταρεις!!Σε υποχρεωσε κανεις;;Και οπως ειδες,σε κανεναν δεν μιλησα ασχημα εφοσον μου μιλησαν ομορφα.Εσυ που μου μιλησες ασχημα,σου φαιρομαι αναλογα!Δεν εισαι κατι παραπανω απο μενα!

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Θα είμαστε ίσοι όταν μου μιλάς ως ίσο προς ίσο. Καλό βράδυ.

  6. #111
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    59
    Quote Originally Posted by insect View Post
    Καλό! Είσαι και κολπατζής. Μπράβο! που ...ΠΟΥ..... είναι τα κορίτσια να σε θαυμάσουν? Μιλάνε στο τηλέφωνο?
    Καλα ρε πας καλα;Τι που και που;Εκει που κλανει η αλεπου!Σε φορουμ ψυχολογιας μπηκα,οχι σε καλλιστεια.Τι κοπλατζης;Ποιος να με θαυμασει και γιατι;Aυτο που κανεις λεγετε trolling.Μαλλον εσυ προσπαθεις να με νευριασεις,αλλα δεν ειμαι ηλιθιος!Ισα0ισα,σπαω και πλακα με το τι ανθρωποι υπαρχουν!Μια ερωτηση,σε γιατρο εχεις παει;Νομιζω τον χρειαζεσαι περισσοτερο απο μενα!

  7. #112
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    59
    Quote Originally Posted by insect View Post
    Θα είμαστε ίσοι όταν μου μιλάς ως ίσο προς ίσο. Καλό βράδυ.
    Μα εσυ απο την αρχη δεν μου μιλησες ισο-προς ισο!Αρχισες να βριζεις και να κοροϊδευεις!Δεν μπορεις να το καταλαβεις αυτο;

  8. #113
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1
    Να απαντήσω και εγώ σε αυτά που διάβασα. Είμαι και εγώ gay και αυτό που έχω να σου πω είναι ότι δεν μου αρέσει που είμαι έτσι, αλλά τι να κάνω. Το ότι σε ελκύει το ανδρικό σώμα μου λέει ότι πρέπει να είσαι τουλάχιστον bisexual.
    Το ότι είσαι αρρενωπός δεν σημαίνει κάτι για την σεξουαλική σου ταυτότητα κι εγώ αρρενωπός είμαι και έτσι θέλω να είμαι και να φαίνομαι, γιατί στο κάτω κάτω οι αρρενωποί άνδρες με ελκύουν ερωτικά.
    Τώρα με αυτά που διαβάζω και εγώ και την εμπειρία μου από τον καιρό που κατάλαβα τι είμαι, το ότι σου αρέσουν οι άνδρες δεν σημαίνει ότι δεν σε ελκύουν οι γυναίκες. Αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις στην καθημερινότητά σου. Όταν είσαι π.χ. έξω στο δρόμο τι προσελκύει το βλέμμα σου αυθόρμητα. Άνδρες ή γυναίκες ή και τα δύο? Εγώ π.χ. προτιμώ να βλέπω τους άνδρες αν και δεν ήθελα στην αρχή να το παραδεχτώ στον εαυτό μου (στους gay δεν αρέσουν όλοι οι άνδρες, όπως ούτε στους straight δεν αρέσουν όλες οι γυναίκες).
    Τέλος να σου πω ότι στην τελική δεν βλάπτουμε κανένα που είμαστε έτσι (ίσως τους γονείς μας όταν το μάθουν, γιατί δεν θα καταλάβουν τι νιώθουμε), αλλά εμείς (στο εμείς δεν εννοώ εσένα γιατί δεν μπορώ να πω με σιγουριά τι είσαι) ξέρουμε ότι κανένα κακό σε κάποιον δεν κάναμε.

  9. #114
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    59
    Tι να πω...μερικες φορες,οπως και σημερα το πρωι,σκευτομουν αυτο που εγινε χθες που μια κοπελα ακουμπησε το στηθος της πανω μου και ερεθιστηκα.Δεν ξερω...και gay να ειμαι,με αντρα δεν προκειτε να κανω κατι παντος...

  10. #115
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Greece
    Posts
    315
    kwsta96, φαίνεται ότι δεν έχεις αντιληφθεί την ματαιότητα των προσπαθειών σου. Ίσως χρειάζεται αρκετός χρόνος μέχρι να φτάσεις στο 'απροχώρητο' και να προσπαθήσεις με ένα διαφορετικό σκεπτικό να λύσεις τους προβληματισμούς σου.

  11. #116
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    59
    Mαλλον.......αλλα δεν θελω να εχω αμφιβολιες!Θελω να εχω κοπελα,οικογενεια,παιδια..κ αι ολα αυτα!Αν τελικα καταληξω γκεϊ(που δεν νομιζω),καταδικαζομαι να μην τα εχω ολα αυτα!

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Greece
    Posts
    315
    kwsta96, όποιος θέλει κάτι με όλη του την ψυχή μπορεί να το πετύχει.

  13. #118
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    59
    Aυτο ισχυει για τα παντα ομως;;Δηλαδη αν τελικα καταληξει οτι ειμαι γκεϊ,θα μπορεσω να το αλλαξω;

  14. #119
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Greece
    Posts
    315
    Κατά τη γνώμη μου ισχύει για τα πάντα. Υπάρχουν άπειρα παραδείγματα ανθρώπων που κατάφεραν να βγουν από την 'κολαση' που ζούσαν και τώρα να ζουν σε έναν παράδεισο. Αλλά το κάθετι , χρειάζεται κόπο και προσπάθειες. Και όταν οι προσπάθειες δεν αποδίδουν, τότε πάει να πει ότι χρειάζεται ακόμα περισσότερες προσπάθειες. Μέχρι να πετύχουμε το στόχο μας.

  15. #120
    Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    59
    Εγω θα δω τι θα κανω.Αν δεν πετυχει αυτο με την αυτοπεποιθηση,τοτε δεν ξερω τι θα κανω...εδω θα ειμαι να με βοηθησεται.Αν και πως να το πω....δεν νιωθω γκεϊ.Μπορει μετα απο τοσο "κολλημα" να μου εχει γινει και ψυχαναγκασμος!Ολη μερα με αυτη την εγνοια ειμαι!!!!Δεν ξεκολλαω καθολου,οπου και να ειμαι,οτι και να κανω,τεσταρω τον εαυτο μου για να βεβαιωθω πως δεν ειμαι.Την μια σιγουρευομαι πως δεν ειμαι,και την αλλη παλι νομιζω οτι μαλλον μπορει και να ειμαι...θα διξει.Αν δεν ξεπεραστει μετα απο την προσπαθεια που κανω τωρα για να τονωσω αυτοπεποιθηση,εδω θα ειμαι.

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast

Similar Threads

  1. Ξέρω τί έχω, δεν ξέρω τι να κάνω!
    By lamda in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 19
    Last Post: 14-06-2016, 23:21
  2. σεξουαλικη κακοποιηση
    By mr.blond in forum Κακοποίηση
    Replies: 2
    Last Post: 05-10-2010, 16:28
  3. σεξουαλική παρενόχληση ?
    By Renia29 in forum Κακοποίηση
    Replies: 10
    Last Post: 17-09-2010, 23:09
  4. Σεξουαλική κακοποίηση
    By Lenaki in forum Κακοποίηση
    Replies: 12
    Last Post: 02-12-2009, 20:08
  5. Ξέρω το μέρος που θέλω να πάω, αλλά δεν ξέρω τον σωστό δρόμο...
    By nektaria78 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 23-10-2008, 20:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •