Μέγεθος πέους - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 35
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    το μεγεθος παιζει πολυ σημαντικο ρολο για μενα γτ αν ειναι μικρο δεν καταλαβαινεις τιποτα..παιζει ρολο πιστευω και η ανατομια του κολπου αλλες ειναι πιο ελαστικες και θελουν μεγαλυτερα μεγεθη αλλες οχι, καποια μ ειπε οτι ο κολπος παιρνει το μεγεθος του πεους με το οποιο ερχεται σε επαφη συχνοτερα μπορει να ισχυει και αυτο αλλα γενικοτερα με μικρα μεγθη κατι λειπει και με τρομακτικα μεγαλα πονας αντε βρες τωρα πεος να σου ταιριαζει και ειναι και εκπληξη για μας τις γυναικες δεν ξερουμε τι θα μας βρει με καθε νεο συντροφο..

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Greece
    Posts
    315
    Σιγά βρε elirene πολυ σημασια δινεις. Σε εμας τους ανδρες αρεσουν συνηθως τα normal προς μεγαλα στήθη. Αλλα και μικρο να ειναι το στηθος στην τελικη τη δουλεια του την κανει (που βασει της φυσης, ειναι να θηλασει το μωρο). Απλα για καθαρα libido , στην αρχη μονο , ο ανδρας ανεβαινει οταν βλεπει μεγαλο στηθος. Στη συνεχεια ομως, στο προσκηνιο ερχεται η ποιοτητα της σχεσης και το στηθος 'ξεχνιεται'.

    Αναλογα ειναι με το πεος. Δεν υπαρχει πεος που να μην κανει τη δουλεια του και ο κολπος προσαρμοζεται στο μεγεθος. Για πρακτικους λογους το πεος κανει τη δουλεια του ειτε μικρο ειτε μεγαλο. Ομως στην αρχη τλχ, το normal πεος ασκει αναλογη επιδραση στη γυναικα σε καθαρα εγκεφαλικο επιπεδο libido.
    Στην πορεια ομως η ελξη εξαρταται καθαρα απο την ποιοτητα της σχεσης.

    Επομενως, η φραση σου 'αν ειναι μικρο δεν καταλαβαινεις τιποτα' αφορα περισσοτερο το ποσο ερεθισμενη εισαι εκεινη τη στιγμη (δινεις σημασια στο μεγεθος αρα η Libido σου επηρεαζεται απο αυτο) παρα στην οργανικη φυση της διεισδυσης. Δηλαδη καθαρα ψυχολογικη λειτουργια κατα τη γνωμη μου.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Εμενα πολλες κοπελες μου χουν πει πως με πολυ μεγαλο δεν νιωθουν ανετα...ενω ενα που ειναι ακριβως στα μετρα τους τους ικανοποιει καλυτερα....αλλα και αντρες με πολυ μεγαλο εχουν πει οτι αναγκαζονται να προσεχουν λιγο παραπανω για να μην την πονεσουν οποτε χανουν ενα μερος της απολαυσης....για μενα (οχι απο εμπειρια :) αλλα απο υποθεσεις που κανω) ειναι καλυτερα να σαι νορμαλ και να πρεσαρεις μεχρι τερμα με ανεση παρα να κρατιεσαι...μεγαλο - μικρο δεν ειναι θεμα του αντρος...η απολαυση για μας ιδια ειναι...ειναι θεμα της γυναικας οποτε προβλημα δικο της!

  4. #19
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    μεγαλο - μικρο δεν ειναι θεμα του αντρος...η απολαυση για μας ιδια ειναι...ειναι θεμα της γυναικας οποτε προβλημα δικο της!
    άμα ξεκινάς την καριέρα σου στο σεξ λέγοντας πως δεν σε νοιάζει πως θα νιώσει η γυναίκα, την έκατσες από τώρα τη βάρκα, τραστ μι!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    άμα ξεκινάς την καριέρα σου στο σεξ λέγοντας πως δεν σε νοιάζει πως θα νιώσει η γυναίκα, την έκατσες από τώρα τη βάρκα, τραστ μι!
    χιουμορ κανω μωρε....πο ρε φιλεεε!!! χαχα

    Κοιταξε για το πουλι μου δεν θα ανησυχησω γιατι να το αλλαξω δεν μπορω! Πιστεψε με εχω πολυ ορεξη να ικανοποιησω μια γυναικα... ΠΟΛΥ ! Αν ομως χαλιεται τοσο πολυ γιατι τον εχω 17-18 κι οχι 25 ε τοτε σιγα μην σκασω κιολας...αν ικανοποιεισαι μονο με μανικες τοτε το χεις εσυ το θεμα οχι εγω :P

  6. #21
    Quote Originally Posted by jimmaster View Post
    χιουμορ κανω μωρε....πο ρε φιλεεε!!! χαχα

    Κοιταξε για το πουλι μου δεν θα ανησυχησω γιατι να το αλλαξω δεν μπορω! Πιστεψε με εχω πολυ ορεξη να ικανοποιησω μια γυναικα... ΠΟΛΥ ! Αν ομως χαλιεται τοσο πολυ γιατι τον εχω 17-18 κι οχι 25 ε τοτε σιγα μην σκασω κιολας...αν ικανοποιεισαι μονο με μανικες τοτε το χεις εσυ το θεμα οχι εγω :P
    κοιτα..ολα ειναι σχετικα και γω δεν σταθηκα στο μέγεθος, αλλα στην ατάκα του δεν σε νοιαζει αν περάσει καλά η άλλη....αφου ήταν πλάκα, οκ..:)

  7. #22
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    41
    Τράβα στα εράσμους πάρτυ που γίνονται κάθε Τετάρτη και προσπάθησε να τα φτιάξεις με Ασιάτισα (Κίνα, Κορέα κ.λ.π.). Η σχέση σας βέβαια θα έχει ημερομηνία λήξης αλλά δεν θα έχεις καθόλου άγχος απόδοσης μιας και γι ´ αυτές θα φαντάζεις πορνοστάρ άλφα κλάσης.
    Α, αγόρασε καλού κακού και κανά λιπαντικό ποτέ δεν ξέρεις.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    κοιτα..ολα ειναι σχετικα και γω δεν σταθηκα στο μέγεθος, αλλα στην ατάκα του δεν σε νοιαζει αν περάσει καλά η άλλη....αφου ήταν πλάκα, οκ..:)
    Χαχα οκ............

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,547
    Quote Originally Posted by LOOLOONEES View Post
    Τράβα στα εράσμους πάρτυ που γίνονται κάθε Τετάρτη και προσπάθησε να τα φτιάξεις με Ασιάτισα (Κίνα, Κορέα κ.λ.π.). Η σχέση σας βέβαια θα έχει ημερομηνία λήξης αλλά δεν θα έχεις καθόλου άγχος απόδοσης μιας και γι ´ αυτές θα φαντάζεις πορνοστάρ άλφα κλάσης.
    Α, αγόρασε καλού κακού και κανά λιπαντικό ποτέ δεν ξέρεις.
    χαχα που γινονται αυτα τα παρτυ ρε αδερφε?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by LOOLOONEES View Post
    Τράβα στα εράσμους πάρτυ που γίνονται κάθε Τετάρτη και προσπάθησε να τα φτιάξεις με Ασιάτισα (Κίνα, Κορέα κ.λ.π.). Η σχέση σας βέβαια θα έχει ημερομηνία λήξης αλλά δεν θα έχεις καθόλου άγχος απόδοσης μιας και γι ´ αυτές θα φαντάζεις πορνοστάρ άλφα κλάσης.
    Α, αγόρασε καλού κακού και κανά λιπαντικό ποτέ δεν ξέρεις.
    Δεν ψάχνω για σεξ αλλά για σχέση. Αν θέλω σεξ πάω σε οίκο ανοχής και τελειώνω χωρίς κανένα πρόβλημα.

  11. #26
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    59
    normal 16 +_ 3
    megal 19+
    Mikro 13 kai kato
    se stisi ennoeite...
    opotan h ereuna einai mpourda.
    Alloste upotithete oti tin ora pou tha oloi tha einai erethismenoi opotan to kritirio den tha ufistate... ektos kai ean to deixnoun apo prin kserogo se fotografia...

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    17
    sto epistimoniko periodiko Cosmopolitan elege mia fora oti to 80% ton gynekvn vriskoun ikanopioitiko oti dipote makritero apo 10cm. to thema den eimai to mikos mono. pio kirio logo pezi to pahos kai tos shima tou ergaliou

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by crazy_diamond View Post
    κάτι σαν kinder έκπληξη;;; :)
    Το ανέκδοτο το ξέρεις;
    Τι λέει ένας κανίβαλος όταν βλέπει μια εγκυμονούσα;.. kinder έκπληξη.
    Χα θα σας κάνω όλους να γελάσετε μην μου αγχώνεστε.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Πουθενά
    Posts
    325
    Quote Originally Posted by researcher View Post
    εγω ενα θελω να καταλαβω

    οι γυναικες που κανουν αλλαγη φυλλου

    τι σοι πεος εχουνε????

    Έχουν οργανικό νομίζω? Έχει μηχανισμό πάντως μέσα που το βοηθάει να πάει πάνω :P
    Νομίζω. Δεν το έχω ψάξει και πολυ το θέμα :P

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Hara_ View Post
    Έχουν οργανικό νομίζω? Έχει μηχανισμό πάντως μέσα που το βοηθάει να πάει πάνω :P
    Νομίζω. Δεν το έχω ψάξει και πολυ το θέμα :P
    Άντε τώρα.. τι λες; Αλήθεια είναι αυτό; Και από σπέρμα.. βγαίνει τίποτα?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Μέγεθος......
    By angel7 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 54
    Last Post: 16-03-2010, 10:07
  2. galop μεγεθος
    By liveloula in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 30-09-2009, 15:05
  3. Το μεγεθος του οργανου και ο ρολος του στο σεξ
    By πανος12345 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 0
    Last Post: 29-07-2009, 16:17
  4. Το μέγεθος μετράει
    By Lee in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 123
    Last Post: 08-02-2009, 06:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •