έσπασα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 38

Thread: έσπασα

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    9

    έσπασα

    Μετά απο χρόνια προσπάθιας να βρώ και εγω εναν σιντροφο. μετα απο επαναλιμένες προσπάθιες.(δοκίμασα οτι διποτε μπορεσα να φανταστώ). απογοιτέφτικα πάλι. η τελεφτέα φορα που απετιχα πριν λιγες μερες ηταν το τελιοτικο χτιίπιμα,ηταν η πρωτη φορα που ειχα λιγη καλη ανταποκριση απο εκίνη. δεν εχω διναμη για τιποτα ειμαι στιν μεση της εξεταστικης τρεμω ολοκλιρος καπου καπου με κοβετε η ανασα ποναο στο στιθος δεν μπορω να διαβασω λεξι και φοβάμε θα αποτιχω και εδω. νιοθω αδικιμένος... δεν καταλαβένω γιατι δεν εχω μια εφκερια και εγω. δεν ειμαι ασχιμος ειχα χουμορ ολοι μου οι φιλοι στιριζονται σε μενα με εμπιστεβοντε βοειθαω τους παντες να σικονουν τα βαροι τους. ειμαι ευγενικος ανεκτικος κατανοιτικος ανιχτομιαλος ΓΙΑΤΙ δεν τα καταφερνω ποτέ, κάνω τα παντα, καταντισα να παρακαλαο γονατιστος για λιγη ανταποκριση στην αγαπη που εχω να προσφέρω, απλά γιατι εγώ να μην αξιζω να ερωτεφτω. η τουλάχιστον να ειχα την ευκερια μια φορα μονο να καταλαβω. μπορει οντος να μην αξίζω να με αγαπισουν εμένα. ειμαι καταντια σκετι, ειμαι 21 χρονον και τρεμω στην ιδεα να πλιγωθώ και παλι.

    an katalavei kapios ti egrapsa kai voithisi. tha to ektimousa poli. an den vgrazei noima to keimenw sory.
    Last edited by DenAntexa_Ligisa; 02-02-2011 at 17:24.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    ααααααααααααααααααααααααχ χχχχχχχχχχχχχχχχχχχ


    σου ευχομαι καλη επιτυχια στην εξεταστικη σου

    αν σου βγαζει κατι ριξε μια ματια

    εχουν ειπωθει εδω προσφατα ακομα και εχθες να φανταστεις παρα πολλα για το θεμα σου!!!


    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...89%CF%83%CE%B7
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    9
    παρθενος δεν ειμαι. αλλα εθχαρισώ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    αυτο δεν εχει σημασια

    πωωωωρε λες και ειναι ρετσινια να πουμε

    τελος παντων εχει πραγματα αρκετα να δεις ιδεες και τετοια και αλλα ωραια

    παρακαλω
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    9
    sory δεν το ενοοσα ετσι απλα ιδα πρωτα το τιτλο. διαβασα τισ τελευτεες 20 σελιδες..... τα εχω περασι αφτα... τα σκεφτικα μονος μου... περιση.... τα εκανα.... ΑΠΕΤΙΧΑ! εχω δοκιμασει τις περισοτερες προτασης στο παρελθον. δεν παρεδοσα τα οπλα ετσι απλα. πολεμισα πολεμισα πολυ σκλιρα πριν ητιθω τελιος
    Last edited by DenAntexa_Ligisa; 02-02-2011 at 17:28.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    9
    oute edw vrethike kapios na me pei kati omorfo mia fora. na me stirixi ligo kai mena. mia fora mono. antio

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εσυ ποιον στηριξες?

    εστω μια φορα


    το φορουμ δεν αποτελειται απο γονεις
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εισαι μια μερα μονο στο φορουμ

    το Θεμα σου ειναι παρεμφερες με καποιου αλλου ανθρωπου εδω και στο εδωσα να το διαβασεις

    ε τι αλλο να κανω???
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    και γραφεις και γρικλις που απαγορευεται απο τους κανονισμους!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Quote Originally Posted by DenAntexa_Ligisa View Post
    oute edw vrethike kapios na me pei kati omorfo mia fora. na me stirixi ligo kai mena. mia fora mono. antio

    αντε να πω κατι ομορφο!!!


    λουλουδι???? ηλιος??? ζαχαριτσα????

    δαφνη? Κωστα???

    αχνη ????

    Κομποστα????


    αχ βρε ομπορο

    ηηηη ποιος τα γραψε αυτα???

    χεχε!

    αντε σου κανω πλακα

    γυρνα γραψε καμια κουβεντουλα παρα πανω και μετα ζητα οση συμπαρασταση θες

    και μεις ανθρωποι ειμαστε τα ερμα!!!! (((
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    αντε κι ενα παραμυθακι απο την γιαγια ρις

    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    9
    να εισαι καλα που ασχολισε. με εκανες να σκεφτο να δω τι θα γινει και αυριο μολης βρικα το φορομ ναι αλλα εχω στιριξη παρα πολυ κοσμο σε παρα πολυ δισκολες καταστασης και με απιστεφτες αφτοθισιες, και τορα που χριαζομαι μια φορα εναν φιλο δεν ανταποκρινετε κανεις.... με κοροιδεβαν ολοι τους..... περναο πολυ δισκολα εχω βαρεθει δουλεια σχολι και παλι. το μονο που εψαχνα ειναι καπια να ειναι εκι καπου καπου. να την παρω να την μια βολτα να μιλισω στο τηλεφονω κατι τελος παντων. να μου πει μια καλι κουβεντα.να συνεχισω. εδω και τρεις μερες τα εγκατελιπσα ολα . ουτε να φαω μπορω βγενουν ολα πανω. δεν ξερω καλα καλα τι νιοθω δεν μπορω να εξιγισω. εφχαρισω παντος. δεν φανταζεσαι ποσω σε ευχαρισω

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    αααααααααααααααααααα! καταλαβα!

    μοναξια και παλι μοναξια ε????


    γιατι βρε???

    που πηγαν οι αλλοι?

    σε χωριο μενεις?


    παρακαλω παντως

    και εγω σε ευχαριστω που ξαναεγραψες
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    9
    ναι μπορει να ειναι απλα αφτο δεν ξερω παντος ειναι αβασταχτο. αλλα το προσπαθω. τελικα ειμαι ακομα πιο δυνατος απο οτι πιστεβα.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    αααααααααααααααααα ! ε τα χωρια εχουν αλλα ωραια!!!! μη σκας!

    χαιρομαι που ανακαλυπτεις πως εισαι δυνατος!!!!!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •