παιδια βοηθεια!!!!!δεν μπορω να τελειωσω με τιποτα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    5

    Question παιδια βοηθεια!!!!!δεν μπορω να τελειωσω με τιποτα

    εχω σχεση εδω κ 2 χρονια αλλα μεχρι τωρα δεν εχω τελειωσει ποτε....δηλαδη να βγαλω τοσα υγρα οπως σε καποιες ταινιες πορνο....μου αρεσει το σεξ μαζι του απλα δεν μπορω να τελειωσω....μηπως εχς καποιο προβλημα????αν μπορειτε βοηθηστε με.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Έχω ακούσει ότι 1 στις 10 γυναίκες είναι ανοργασμικές αλλά δεν ξέρω αν ισχύει. Γιατί δεν πας σ'ένα σεξολόγο;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    sorry αν γινομαι αδιακριτη,αλλα δεν μπορεις να τελειωσεις ουτε κλειτοριδικως?
    το λεω γιατι ο κλειτοριδικος οργασμος ειναι πολυ πιο ευκολος.
    επισης μηπως φταιει οτι ο συντροφος σου ειναι πολυ "γρηγορος"?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by marianna11 View Post
    εχω σχεση εδω κ 2 χρονια αλλα μεχρι τωρα δεν εχω τελειωσει ποτε....δηλαδη να βγαλω τοσα υγρα οπως σε καποιες ταινιες πορνο....μου αρεσει το σεξ μαζι του απλα δεν μπορω να τελειωσω....μηπως εχς καποιο προβλημα????αν μπορειτε βοηθηστε με.
    Ξέρεις αλήθεια τι είναι οργασμός? Πάντως, δεν τον καταλαβαίνεις από τα πολλά υγρά! Κάπως περίεργο μου φαίνεται αυτό που γράφεις.
    Στις ταινίες πορνό, υπόψιν, υπάρχει μεγάλη παραπληροφόρηση. Αν περιμένουμε να μάθουμε από κει το σεξ, τη βάψαμε!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Έχω ακούσει ότι 1 στις 10 γυναίκες είναι ανοργασμικές αλλά δεν ξέρω αν ισχύει. Γιατί δεν πας σ'ένα σεξολόγο;
    Ε όχι και μία στις δέκα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    ναι καπου τοσο ειναι το ποσοστο νομιζω, 10-11%

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    374
    Το ερωτημα ειναι ποσες απο αυτες μαθαινουν τον οργασμο απο μονες τους και ποσες περιμενουν να μαθουν απο τον αντρα που εχουν διπλα τους.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    ναι καπου τοσο ειναι το ποσοστο νομιζω, 10-11%
    Μου φαίνεται τραγικό το ποσοστό, ειδικά στις μέρες μας.
    Και δε νομίζω ότι σ' αυτό φταίνε οι άντρες, αλλά οι γυναίκες που δεν κάνουν τον κόπο να γνωρίσουν το σώμα τους και τις ανάγκες του.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Και δε νομίζω ότι σ' αυτό φταίνε οι άντρες, αλλά οι γυναίκες που δεν κάνουν τον κόπο να γνωρίσουν το σώμα τους και τις ανάγκες του.
    + πολλες γυναικες ακομα ντρεπονται να διεκδικησουν αυτο που θελουν, ποσο μαλλον να αναζητησουν ουσιαστικα τις αναγκες τους.
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    και σ'αυτο το θεμα με καλυψε η marian_m και η rock. μηπως λεγωντας πολλα υγρα εννοεις το squirting ?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    817
    κατ΄αρχην παιρνεις καμια αγωγη; και ποσο χρονων εισαι;

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    2,218
    marianna11,

    συμφωνώ με αυτά που γράφτηκαν παραπάνω. Μόνη σου έρχεσαι σε οργασμό;
    Ο φίλος σου δεν προβληματίζεται καθόλου; Το έχετε συζητήσει; Ότι έχει σημασία για εσένα, ότι θέλεις και εσύ να τελειώνεις;

    Πάντως, αν το σκέφτεσαι και αγχώνεσαι για αυτό κατά τη διάρκεια του σεξ, δύσκολο να αφεθείς και να χαρείς.
    Και είναι όμορφο να ευχαριστιέσαι γενικά το σεξ, ο οργασμός είναι η κορύφωση.

    Συζητήστε το. Θα μπορούσατε να αφιερώσετε πιο πολύ χρόνο στα προκαταρκτικά, να παίξετε, να πειραματιστείτε, να του δείξεις εσύ πώς ή τί θα σε ικανοποιούσε περισσότερο, ακόμα και να βάλετε και τον αυνανισμό μέσα στην ερωτική ζωή σας και να τελειώσεις μόνη σου μπροστά του.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Μου φαίνεται τραγικό το ποσοστό, ειδικά στις μέρες μας.
    Και δε νομίζω ότι σ' αυτό φταίνε οι άντρες, αλλά οι γυναίκες που δεν κάνουν τον κόπο να γνωρίσουν το σώμα τους και τις ανάγκες του.
    Κοπελιά, τόσο έχω ακούσει και για να το έχω ακούσει μάλλον θα ισχύει. Δεν μπορεί να είναι μια απλή φήμη, και όχι δεν φταίνε οι γυναίκες, όταν όλοι οι άντρες τους ενδιαφέρει μόνο η καλοπέρασή τους και είναι πάρτον έναν και χτύπα τον άλλον, τι να κάνουν και αυτές οι γυναίκες; Έλεος σε όσους έχουν τέτοιες απόψεις! Για να μην πω για την κοινωνία γενικότερα ότι τη γυναίκα την έχουν κατώτερη σε όλα ακόμα και στις ανάγκες της άρα που φταίει η γυναίκα; Πες μου.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    20
    Όταν ήμουν κάτω από 20 χρονών δεν είχα τελειώσει ποτέ . Δεν ήξερα τι είναι και είχα πιστέψει ότι είμαι ανοργασμική. μετά τα 20 όταν τελείωσα κατάλαβα ότι αυτό δεν είναι κάτι που εξηγείται. όταν τελειώσεις θα το καταλάβεις και θα είσαι σίγουρη οτι αυτό είναι ο οργασμός! Για να φτάσεις σε αυτό το σημείο πρέπει να συμβούν 2 πράγματα. 1ον: Να ωριμάσει το σώμα σου 2ον: Να γνωρίσεις το σώμα σου. Ο καλύτερος τρόπος να τελειώσεις είναι να αυνανιστείς, γιατί κανείς δεν γνωρίζει το σώμα σου καλύτερα απο εσένα. και όταν το καταφέρεις θα μπορέσεις να καθοδηγήσεις και το σύντροφο σου.

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    5
    eimai 19 xronwn.ena xrono exw arxisei thn sexoualikh mou zwh.pernaw polu wraia alla pragmatika den kserw k polla apo auta.den kserw kan an exw er8ei pote se orgasmo.se sexologo den exw skeftei na paw.apla den kserw apo pou na parw plhrofories.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
    By seleios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 29-11-2010, 22:14
  2. Παιδιά - Βοήθεια
    By DiRom in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 26
    Last Post: 14-08-2010, 17:57
  3. Ρε παιδιά βοήθεια!
    By kapatosg in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 420
    Last Post: 25-04-2009, 17:54
  4. παιδια βοηθεια
    By boubourina in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 04-02-2009, 13:15
  5. Δεν μπορώ να τελειώσω...
    By anisixos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 07-10-2008, 07:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •