Κατάντια;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 63
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421

    Κατάντια;

    Υπάρχει κανένα site όπου μπορεί κάποιος να βρει άλλα άτομα για να κάνει ταξίδια εφόσον δεν βρίσκει παρέα και δεν θέλει να πάει μόνος;Ή είναι κατάντια και μόνο να σκεφτείς κάτι τέτοιο;
    Last edited by Paolo_1; 12-04-2011 at 17:23.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    201
    κ εγω θελωωω...ποσο είσαι? παμε μαζι.. χαχαχα
    [B][SIZE=6][COLOR="#000080"]Έχουμε 2 επιλογές: Να οργανώσουμε νέο έδαφος ή να αφήσουμε τα αγριόχορτα να μεγαλώσουν[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][/SIZE]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Οδος ονειρου
    Posts
    271
    Πως δεν υπάρχει, από σήμερα ...υπάρχει, αυτό εδώ το φόρουμ, άντε και καλό σας ταξίδι παιδιά...

    Γκλάμουρους και εξωτικοί προορισμοί:

    1) Μπόρα Μπόρα
    2) Μαλδίβες
    3) Κανάρια νησιά

    Έτσι, για να πάρετε και καμιά ιδέα...
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Μ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ....

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    201
    χαχαχα βασιλη μη το γελάς καθόλου..πολυ καλη μπιζνα ένα τετοιο site..μου μπηκανε ιδέες..θα αφήσω την κατάθλιψη και θα πιασω δουλεια!
    [B][SIZE=6][COLOR="#000080"]Έχουμε 2 επιλογές: Να οργανώσουμε νέο έδαφος ή να αφήσουμε τα αγριόχορτα να μεγαλώσουν[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][/SIZE]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    xaxaxax αντε παιδια καλο μας ταξιδι!!!!!!:)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Οδος ονειρου
    Posts
    271
    Μέχρι να πιάσεις δουλειά, πιάσε τον Πάολο και ετοιμαστείτε για ταξιδάκι..
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Μ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Paolo_1 View Post
    Υπάρχει κανένα site όπου μπορεί κάποιος να βρει άλλα άτομα για να κάνει ταξίδια εφόσον δεν βρίσκει παρέα και δεν θέλει να πάει μόνος;Ή είναι κατάντια και μόνο να σκεφτείς κάτι τέτοιο;
    Οχι ρε συ φυσικα κ δεν ειναι καταντια να σκεφτεις κατι τετοιο κι εγω εχω αναρωτηθει αν υπαρχουν τετοια site αλλα απ οσο εχω ψαξει δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο...
    παντως στο εξωτερικο υπαρχουνε τετοια site κ εταιριες για ατομα που ειναι μονα τους κ δεν εχουν παρεα γραφονται εκει κ γνωριζουν κ αλλα ατομα κ ενωνουν τις μοναξιες τους..επισης εχω ακουσει υπαρχουν κ παρομοιες εταιριες που μπορεις να "νοικιασεις" φιλους (δεν εννοω για σεξ, απλους φιλους) υπαρχουν παρα πολλοι ανθρωποι που ειναι μονοι τους αλλα σπανια συμπιπτουν μπορει να νιωθουμε μονοι μας αλλα δεν ειμαστε μονοι στη μοναξια μας!:)
    we are not alone in being alone!!:)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by ME&I View Post
    κ εγω θελωωω...ποσο είσαι? παμε μαζι.. χαχαχα
    8α με παρετε κι εμενα ?? 8ελω κι εγωωωωωω!!!!!!:)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Οδος ονειρου
    Posts
    271
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    8α με παρετε κι εμενα ?? 8ελω κι εγωωωωωω!!!!!!:)
    Ίσα που χωράς κι εσύ, μέχρι 3 είναι σχέση.
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Μ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Βασίλης73 View Post
    Ίσα που χωράς κι εσύ, μέχρι 3 είναι σχέση.
    οκ κλεισαμε αντε να βρουμε κ προορισμο τωρα!!!!!!!:)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Οδος ονειρου
    Posts
    271
    Αυτά τα sites παιδιά, τις πιο πολλές φορές δεν είναι και τόσο άκακα και αγνά ας πούμε. Είναι η βιτρίνα, από πίσω γίνονται άλλα, ίσως και όχι.
    Δυστυχώς, πάντα ο σκοπός είναι το χρήμα και το χρήμα βρίσεται σε άααλλα πράγματα...
    Δεν αμφιβάλλω όμως ότι μπορεί και να υπάρχουν, ποτέ δεν ξέρεις.
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Μ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Βασίλης73 View Post
    Αυτά τα sites παιδιά, τις πιο πολλές φορές δεν είναι και τόσο άκακα και αγνά ας πούμε. Είναι η βιτρίνα, από πίσω γίνονται άλλα, ίσως και όχι.
    Δυστυχώς, πάντα ο σκοπός είναι το χρήμα και το χρήμα βρίσεται σε άααλλα πράγματα...
    Δεν αμφιβάλλω όμως ότι μπορεί και να υπάρχουν, ποτέ δεν ξέρεις.
    συμφωνω ποτε δεν ξες τι γινεται κ πρεπει να σαι επιφυλακτικος μ αυτα αλλωστε ειναι σαν να βαδιζεις στα τυφλα καθως δεν τους ξες κι απο χτες τους αλλους..το καλυτερο αλλα κ δυσκολο ειναι να προσπαθησεις να βρεις in real life φιλους που να τους εμπιστευεσαι κ να μοιραζεσαι πραγματα κ να μην υποφερεις απο μοναξια...
    στο εξωτερικο εχω ακουσει υπαρχουν αυτα για εδω δεν ξερω παιζει κ να μην υπαρχουνε...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    το καλυτερο αλλα κ δυσκολο ειναι να προσπαθησεις να βρεις in real life φιλους που να τους εμπιστευεσαι κ να μοιραζεσαι πραγματα κ να μην υποφερεις απο μοναξια...
    με τους real life φίλους που έχω (2 με 3) δεν συμπίπτουν τα προγραμματά μας, γνωστους δεν έχω γιατι περνάω ''αντικοινωνική'' φάση οπότε τι θα κανω οεο??? θελω να παω διακοπές τον αυγουστο.. πάντως το οτι κάποιον μπορεί να τον γνωρήσεις στη σχολή σου ή στη δουλεία σου δεν τον κάνει πιο real friend απο κάποιον που μπορεί να γνωρίσεις εδω μέσα ή σε κάποιο άλλο forum ετσι δεν είναι? αλλα πάντα πρέπει να προσέχουμε γιατι ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου τύχει.. ξέρει κανένας εαν έχουν γίνει γνωριμίες εδω μέσα?
    [B][SIZE=6][COLOR="#000080"]Έχουμε 2 επιλογές: Να οργανώσουμε νέο έδαφος ή να αφήσουμε τα αγριόχορτα να μεγαλώσουν[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][/SIZE]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    συμφωνω μ αυτο που λες..μπορει να γνωρισεις καποιον απο δω η αλλο φορουμ κ να ειναι πολυ πιο οκ ατομο κ να ταιριαξεις πολυ καλυτερα κ να εχετε περισσοτερα κοινα να μοιραστειτε απο ατομα που εισαι καθημερινα στη σχολη, στη δουλεια, στο γυμναστηριο κτλ...ειναι το σωστο timing με το σωστο ατομο δεν εχει σχεση το μερος..
    οταν λες να εχουν γινει γνωριμιες εδω μεσα τι εννοεις?? συναντηση ας πουμε?? αυτο δεν το γνωριζω αν εχει γινει αλλα πιστευω θα ηταν πολυ καλο να γινει καποια συναντηση απο κοντα καποια στιγμη, να σπασουμε τα "δεσμα του φορουμ"!!
    Ξερει κανεις να μας πει αν εχει γινει live meeting??
    Κατα τ αλλα αν γραφεις εδω για καποιο διαστημα σιγουρα αποκτας οικοιοτητα με πολλα ατομα κ νιωθεις πιο ανετα κ ειναι πολυ σημαντικο να μιλας με ατομα που περναν τα ιδια κ μπορουν να σε καταλαβουν!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Ξερει κανεις να μας πει αν εχει γινει live meeting??
    απο το Νοεμβριο που ειμαι μελος, οχι δεν εγινε τιποτα, τουλαχιστον δεν ειδα να αναφερουν κατι. γιατι θα γουσταρα κι εγω να παω (ειδικα τωρα που εχω τσακωθει με ορισμενες θα ηθελα να τις δω να με βριζουν και μπροστα μου in real life). αλλα δε τρεχει και τπτ, αν καποια μελοι μενουν στην ιδια πολη πχ Αθηνα, κανονιζουν και μονα τους, δε χρειαζεται να περιμενουν το υπολοιπο φορουμ...

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. η κατάντια του φορουμ
    By mstrouf in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 11
    Last Post: 10-07-2009, 16:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •