Εχει μπει κανεις ψυχιατρειο - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 68 of 68
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    ΟΙ ΤΕΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΟΥΝ? ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ? P; XAXAXAAAA!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by arktos View Post
    την κυριακη το βραδυ έχει εκπομπη για το δρομοκαειτιο
    στην εκπομπη " πρωταγωνιστες "
    Thanks arktos !! Θα το δω !!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    http://www.megatv.com/article.asp?catid=14693#toppage ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟΚΑΕΙΤΙΟ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    http://www.megatv.com/article.asp?catid=14693#toppage ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟΚΑΕΙΤΙΟ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΒΛΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΠΟ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ!!!
    μολις το ειδα ολοκληρο.....δεν εχω σταματησει να κλαιω....δεν εχω λογια..απλα συγκλονιστικο......
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΡΣΥ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΝΟΣΥΛΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΔΑΦΝΗ.
    Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΗ,ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΕΤΟΙΟ( ΤΟ 8 ).
    ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΜΠΕΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ.
    ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ.ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΔΗΛΩΘΗΚΕ.
    ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΑΠΟ ΤΑ 8 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ.
    ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ 19 ΧΡΟΝΩΝ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΑ,ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΜΗ ΤΗΣ!
    ΣΤΑ 14 ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗ 2 ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΜΑΝΙΑ 1 ΜΗΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΗΤΑΝ 22 ΑΥΤΟΚΤΩΝΗΣΕ!
    ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΗΣΤΗΚΕ ΣΤΑ 30 ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ ΣΤΑ 42 ΜΑΝΙΑΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ,ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΗΚΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.
    ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΓΚΛΥΣΜΟ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΓΡΥΓΟΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΥΠΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ.
    ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΤΗΧΗΣΕ ΕΙΧΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΣΕ ΨΥΧΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΓΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ.
    ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΕΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΕ ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΤΡΟΠΗΣ,ΟΧΙ ΔΕΝ ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΔΑΦΝΗ,ΚΑΘΕ ΣΑΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΕΒΓΑΙΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ,ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΗΞΕΡΑΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΜΕΣΑ.ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΕ ΑΠΕΡΙΨΕ!ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ!ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΩ!ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΨΙΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΙΛΗ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ!ΤΙ ΦΟΒΙΘΗΚΕ,ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΩ Ο ΜΑΝΙΑΚΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ?ΕΛΕΟΣ!

  6. #66
    xaka10
    Guest
    Εχω μπει δυο φορες σε ψυχιατρικη κλινικη μια σε ιδιωτικη και μια σε δημοσια κλινικη.Η ιδιωτικη ηταν εκτος Αθηνας λογω οτι ειχα ενα γιατρο διευθυντη ψυχιατρικης σε αλλη πολη που μου κανε εισαγωγη οι καταστασεις εκει ηταν υποφερτες και μια στο δρομοκαιτειο στο χαιδαρι εκει ηταν χαλια η κατασταση ηταν διαμερισματα θελω να πω ισογεια και μπορουσες να βγαινεις στο προαυλιο οπου ολοι καπνιζαν αρειμανιως ειχε απο ολες τις παθησεις απο εξαρτημενους μεχρι νοητικη υστερηση.οι νοσοκομες μου φεροντουσαν ασχημα και μολις ερχοντουσαν οι γονεις μου επισκεψη το παιζαν καλες και με ρωταγαν αν πηρα κατι να φαω οταν ημουν μονο εγω με αυτες με απαξιωναν και με ειχαν δεσει μια φορα λογω του οτι τσακωθηκα με αλλο τοξικομανη που ειχε παθει απο ουσιες ψυχωση αλλα απο πιο βαριες ουσιες εγω μονο κανναβη ειχα δοκιμασει και επαθα που την εχω κοψει τελειως εδω και πολλα χρονια και ο γιατρος που εχω εκτος Αθηνων ηθελε να με ξαναβαλει μεσα για να με σταθεροποιησει αλλα φυσικα αρνηθηκα δεν θελω να εχω αλλες ασχημες μνημες.

  7. #67
    davidh
    Guest
    Και γω ψ κλινικη το 2003 στα 23 μου. Δημοσια κλινικη οι υπαλληλοι δεν ξερω γιατι αλλα βαριουνται να κανουν την δουλεια τους σωστα ισως επειδη ειναι μονιμοι. Επισης σε αντιμετοπιζουν σαν εγκληματια. Στην ιδιοτικη κλινικη ειναι επιστημονες. Τους νοιαζει το μελλον σε βλεπουν ως προκληση στις γνωσεις και καθε επιτυχημενη θεραπεια ειναι γι αυτους μια ικανοποιητικη ομαδικη νικη. Στα δημοσιο ειναι τεμπεληδες να πω.

    Εστάλη από [device_name] στο E-Psychology.gr Mobile App

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εχω μπει για νοσηλεια 2 φορες την 1η στο αιγινιτειο για 2 μηνες οχι οτι ειχα γινει καλα αλλα δεν αντεχα αλλο εκει μεσα.ηταν κλειστο προγραμμα.ημασταν περισορισμενο σε εναν οροφο.μπορουσαμε να βγουμε μονο με συνοδια και μονο για 2 ωρες.αν παλι βρισκοσουνα σε ενταση σου κοβανε και το επισκεπτηριο.
    2η φορα ειχα νοσηλευτει στο σωτηρια.εκει ηταν ανοιχτο προγραμμα.μπορουσες να βγαινεις στο δασακι μπροστα απο την πτερυγα.αλλα πολλες φορες μας δινανε λαθος φαρμακα και επρεπε να ειμαι προσεκτικη και να τους λεω πχ οτι αυτο χαπι δεν το παιρνω..χαλια
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. Εχει παρει κανεις minitran ?
    By Night in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 7
    Last Post: 24-10-2014, 19:14
  2. Εχει ποτε συνερθει κανεις...
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 49
    Last Post: 17-10-2010, 13:43
  3. Εχει παρει κανεις dumyrox 100 ?
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 30
    Last Post: 30-01-2010, 10:33
  4. Εχει πεθανει κανεις απο αντικαθ/κα?
    By maria... in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 14-02-2009, 20:48
  5. ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΠΝΙΑ ΑΠΟΨΕ?
    By Dimitra23 in forum Θέματα Ύπνου
    Replies: 6
    Last Post: 16-06-2008, 22:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •