Το *******το της ντροπης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 70
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851

    Το *******το της ντροπης

    θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση προς τα θυληκα μελη κυριως: απο ποια ηλικια και μετα αρχιζετε να νιωθετε οτι κανετε την σεξουαλικη σας επανασταση και βλεπετε πως οι αντρες δεν αξιζουν για τπτ αλλο παρα μονο για σεξ ? τι ακριβως καθοριζει αυτη τη συμπεριφορα ? πιθανον να σας φερθηκαν ασχημα στο παρελθον, με αποτελεσμα να καταληξατε οτι δεν αξιζουν οι σχεσεις και το να εχετε συναισθηματα ? ειναι ο χρονος που κυλαει αντιστροφα και ο φοβος του οτι θα μεινετε στο ραφι ή πρεπει να κανετε παιδι, κι οταν ξεπερνιεται αυτο λετε δε παει στο διαολο ας το διασκεδασω ? ειναι κατι αλλο που δε καταλαβαινω και σας οδηγει εκει ?

    δε μιλαω ΜΟΝΟ για cougars, και παρολο που μου αρεσει το παραξενο και βρωμικο σεξ, δε μου αρεσουν οι μεγαλυτερες, τις βρισκω τελειως αηδιαστικες, καρκινιαρες κι αρρωστες, με ζαρωμενες καμπυλες (και μαπα αν ειναι πολυ γρια η αλλη), αλλα προσπαθω να τα εχω καλα μαζι τους γιατι αναγκαστικα συνυπαρχουμε σ'αυτο το κοσμο.

    μιλαω και για κοριτσακια μικρα, ανω των 20 ισως, δε ξερω ποτε αρχιζετε μ'αυτη τη συμπεριφορα. γιαυτο ρωταω να μαθω ποτε ξεκιναει μια γυναικα να νιωθει ετσι, φταιει η ηλικια, ασχημες εμπειριες, κατι αλλο ?

    υ.γ. επειδη στο παρελθον εδω μεσα υπηρξαν χρηστριες που τις βγαλανε πουτανες, να πω οτι δεν αναφερομαι σε καμια συγκεκριμενα αφου μου ειστε αδιαφορες.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    μην το πάρεις στραβά, αλλά μάλλον βρίσκεσαι σε σύγχυση.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οκ μπορει να βρισκομαι και υπο την επιρροια, αλλα εθεσα μια ερωτηση. μπορει καποια να μου την απαντησει ? απο ποτε και γιατι ξεκινατε να ψαχνετε ΜΟΝΟ για σεξ και τπτ παραπανω ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    απλά η σεξουαλική απελευθέρωση (εσύ το λες επανάσταση) δεν έχει καμία σχέση με την άποψη "οι άντρες αξίζουν μόνο για σεξ". μου κάνει εντύπωση που τα μπερδεύεις αυτά τα δύο.
    επίσης είπαμε οι άντρες είναι και για να αλλάζουν λάμπες.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    θεωρω πως αλλο απελευθερωση (γινομαι bi και γαμιεμαι και με τα δυο φυλα) κι αλλο επανασταση (απο εκει που οι γυναικες ηταν το αδυναμο φυλο, εγιναν το δυνατο), γιαυτο το γραψα. τεσπα μη κολλατε στις λεξεις, εκανα μια ερωτηση, δε μπορει καποια να μου την απαντησει αναλυτικα ? απο ποτε και γιατι ξεκιναει αυτο ? και τι σας οδηγει να ψαχνεται για one night stands, απλα σεξ και τπτ παραπανω ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    α, όχι να είμαστε ακριβολόγοι.σεξουαλική επανάσταση δεν είναι αυτό που περιγράφεις.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Sexual_revolution (α, ρε αθάνατη γουικιπίντια! :P)

    μα σε τι να σου απαντήσουμε, αφού ρωτάς μαλακίες, με το μπαρδόν κιόλα.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ρε γμτ νταξει μη κολλας στις λεξεις. ρωταω απο ποτε καποια νοιαζεται ΜΟΝΟ για το σεξ, και καθολου για τα αισθηματα και να εχει κατι σοβαρο. και τι την επηρεαζει να το κανει αυτο (ψυχολογικοι παραγοντες σιγουρα, αρα ειναι σχετικο και μ'αυτο το φορουμ). τοσο μαλακια ειναι ?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Μπορω να πω οτι με ενδιαφερει το θεμα που ανοιξες...ειμαι βεβαια ισως μικρη σε σχεση με τα ατομα π θελεις να σου απαντησουν,αφου ειμαι 17 χρονων.
    Προσωπικα,εκτος απ το οτι ειδα αντρες να συμπεριφερονται αθλια στη μαμα μου (και μιλαω για τους 2 μπαμπαδες μου) απεκτησα μια μικρη εμπειρια και η ιδια...
    Στα 15 μου ημουν με καποιον με τον οποιο μετα απο μηνες ολοκληρωσαμε.μετα που χωρισαμε οχι απλως εμαθα οτι με ειχε κανει ταρανδο με ολη τη σημασια της λεξης,αλλα εγιναν και διαφορα αλλα σκηνικα με το συγκεκριμενο ατομο.του στυλ,με εβριζε,την επεφτε στην κολλητη μου κλπ. Θα μου πεις εισαι ενα 17χρονο χωρις καν σπουδαιες εμπειριες...και μαλλον θα εχεις δικιο...
    Βεβαια δεν νομιζω πως εχω απογοητευτει τελειως ακομα απο το ανδρικο φυλο και ελπιζω να μην καταληξω οπως λες οτι γινονται οι περισσοτερες,ομως αν δεν κανω λαθος οσες συμπεριφερονται ετσι,ειναι γιατι η πλειοψηφια σας ειναι γελοιοι και απαισιοι τυποι που δεν αξιζουν τιποτα...οποτε αντι να τις χρησιμοποιουν,τους χρησιμοποιουν...αλλωστε γιατι μια γυναικα που παει με πολλους ειναι ******* ενω ενας αντρας που παει με πολλες,μαγκας;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    ε ναι ρε συ! μπορει να περνάς φάση που θες μόνο σεξ, ή μπορεί αυτός που έχεις απέναντί σου να μην κολλάει μαζί σου για σχέση. δεν σημαίνει πως για πάντα στη ζωή σου θες μόνο αυτό ή θα είσαι έτσι. οκ, μπορεί να υπάρχουν και άνθρωποι που όντως δεν θέλουν, δεν μπορούν να δεθούν, πληγώθηκαν και δεν ξαναθέλουν, ή περνάνε καλύτερα μόνοι τους.
    είναι τόσο σύνθετο το θέμα που προφανώς και δεν μπορείς να δώσεις μια απάντηση για όλους.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    οριστε ρε claire απαντηση η νυπενθές, ελεος δλδ εδω περα μεσα καθυστερημενα ειστε ή δε μιλαω ελληνικα ? μου βγαλες τη παναγια τοση ωρα για ΜΙΑ απαντηση!

    νυπενθές το κερατο ειναι κερατο, δεν εχει σημασια ποτε το φαγες αλλα το οτι το εφαγες. ομως το γεγονος οτι συνεβη αυτο μια φορα, και δε μπορεσες να βρεις καποιον κι εσυ που σου ταιριαζει, σημαινει οτι ολοι οι αντρες δεν αξιζουν για τπτ αλλο παρα μονο για σεξ, και πρεπει να ακολουθησετε την πουτανιστικη συμπεριφορα ?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    μα τι ακριβώς θες να σου απαντήσω? εγώ δεν νιώθω έτσι, τους γουστάρω τους άντρες και περνάω καλά. και οκ, αν κάποιος δεν μου φέρθηκε τέλεια, φαντάζομαι πως κι εγώ δεν ήμουν πάντα αγγελούδι, οπότε....

    δεν μπορείς να απαντήσεις γενικά και αόριστα σε τέτοια θέματα, ο καθένας θα σου πει την δικιά του εμπειρία.
    πάντως αν ξαναδιαβάσεις το αρχικό σου ποστ, ε ασύστολο τσουβάλιασμα και επιφανειακή στάση.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    επίσης δεν καταλαβαίνω τι σε κόφτει αν κάποια δεν θέλει σχέσεις, αλλά θέλει μόνο σεξ. φοβάσαι μήπως πέσεις πάνω της και σε πληγώσει?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ok claire, απλα εσυ δεν ακολουθας αυτη τη συμπεριφορα, και δεν χρειαζοταν καν να μου απαντησεις εδω. ολα καλα λοιπον και θα σου δινα και θετικη αλλα δε μ'αφηνει. ας μου γραψουν οτι θελουν αρκει να παρω μια απαντηση, τι συμβαινει και καταληγουν οι γυναικες να ψαχνουν μονο το σεξ και τπτ παραπανω. και οχι δε με κοφτει ουτε μου πεφτει λογος τι κανουν, απλα ΓΙΑΤΙ το κανουν ηθελα να μαθω...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    the neverland
    Posts
    605
    Καλα θα ηταν να ειναι ενας,αλλα πως γινεται σε οσες σχεσεις εχω κανει(ε,δν ηταν βεβαια και πολλες) να εχω φαει κερατο; Η απαντηση θα ηταν οτι κατι δεν παει καλα με μενα λογικα και το δεχομαι...αλλα ειτε δεν παει κατι καλα με μενα ειτε οι αντρες ειναι μαλακες,το συμπερασμα ειναι οτι για το καλο ολων μια κοπελα στη θεση μου δεν θα επρεπε να κανει σχεση...

    Εσυ μπορεις να απαντησεις στο πως καταληγουν οι αντρες να ψαχνουν μονο το σεξ και τιποτα παραπανω;παντα το ειχα απορια...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    ίσως το πρόβλημα δεν είναι ούτε σε σένα, αλλά ούτε και στους άντρες. μπορεί ο άνθρωπος να είναι από τη φύση του πολυγαμικός και γι' αυτό να είναι τόσο δύσκολο να μείνει πιστός για πάντα. κάποιοι τα καταφέρνουν καλύτερα, κάποιοι λιγότερο καλά. και ειδικά σε αυτές τις ηλικίες....

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ιστοριες ντροπης στον σεξουαλικο τομεα
    By πολυμνια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 04-05-2009, 01:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •