Πως "θέλουν" οι γυναίκες τον άντρα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 254
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Λοιπόν εγώ τον άντρα τον θέλω
    Εξωτερικά
    Να είναι γυμνασμένος
    Ύψος πάνω από 1.65
    Μελαχροινός
    Με μεγάλο ........ :)

    Χαρακτήρα και γενικά εσωτερικός κόσμος
    Να είναι Ειλικρινής
    Να είναι στοργικός και χαδιάρης
    Να με αγαπά
    Γενικά να είναι ψυχούλα
    Να μην μου χαλά χατίρι

    Χεχεχε υπάρχει κανένας που τα έχει όλα αυτά ? Μάλλον υπερβολικά ζητάω εεεε.. ??

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,808
    πανω απο 1.65 ε? πολυ μεγαλες απαιτησεις εχεις ρε μανγκο :Ρ
    εγω κατω απο 1.80 δεν λειτουργω..

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In the bounders of nowhere , at the very edge of your eyelashes
    Posts
    248
    ειναι πολυ ασχημο οντως .Εχω φαει και εγω τετοια σφαλιαρα.Περασανε κοντα 3 χρονια..Πονος πλεον δεν υπαρχει.Δακρυ δεν μου εφυγε για αυτο που εχασα.Μου εγινε μαθημα..Η πρωτη σου αγαπη δεν ειναι παντοτινη?? η μηπως ειναι?Δεν ξερω.Εχω να την δω 2.5 χρονια, ελπιζω να ειναι καλα να παντρευτηκε και να εχει και παιδι, οπως ονειρευταν καποτε.Σχεδον ολα της τα λογια αντιχουν μεσα στα αυτια μου, οποτε καθομαι να συλλογιστω καποιες καταστασεις που της τυχαινουν.Την γνωρισα στα 21 μου , αυτη ηταν 19, ηταν η πρωτη μου και εγω ο πρωτος της.πανε 8 χρονια περιπου απο τοτε... ειδα μια φωτογραφια της στο facebook. Δεν ηταν οπως την θηυμομουν... γερασε...δεχτηκε τον τροπο ζωης που της επεβαλλαν οι 3 αδερφοι της.Οσο και αν δεν την αναφερω σε φιλους και γνωστους που ακομα με ρωτανε γιατι νομιζουν οτι ειμαστε μαζι ακομη, παντα κατι μικρο κατι γλυκο θα θυμηθω και θα χαμογελασω.... πω ρε πουστη σκαλωματα που τρωω και εγω.Δοκιμασα να κανω σχεσεις , αλλα αισθανομουν κενος.... υποκριτικο σεξ, λογια αγαπης και εγω μετα να αισθανομαι ενα κομματι κρεας στις ορεξεις καθε κ@κογ@μ...ς γκομενας.Ολες μιλανε κατ'ευθειαν για αγαπη ενω υποκρινονται.Και επειδη καποτε ασχολειθηκα με το θεατρο ερασιτεχνικα με αποκαλουν εμενα επαγγελματια υποκριτη.Δεν θελω να πω σ'αγαπω.Δεν θελω να πω τιποτε για να πηδηξω 1 -2 μηνες και μετα παμε για αλλα.Συγγνωμη για την λογοδιαρροια αλλα ηθελα να τα πω.Ειναι στιγμες που οσο δυνατοι και αν ειμαστε καποτε γονατιζουμε... ετσι νοιωθω και εγω τωρα.
    Που ειμουν ? τι ηθελα να πω? Α ναι!! ναι ., συνεχιζω....
    Ελπιζω να βρω ενα πλασματακι περιπου οπως το φανταζομαι... ρε γμτ μου ερχονται στιγμες που θελω να ζησω πραγματα και τρελλες που θελω να κανω .... αλλα πλεον ολοι σε φωναζουν "μεγαλο".Δεν το δεχομαι.ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ.Σε οποιον αρεσω.Ασχημος ? Ασχημος! Ομορφος ? Ομορφος!
    Ειναι πολυ γλυκο να μπαινεις σπιτι και να εχεις καποιον να σε περιμενει.... να ξερεις πως το σπιτι θα ειναι γεματο... εχω σιχαθει τοσα χρονια στο ιδιο σπιτι να μπαινω και να μην θελω να ασχολειθω με τπτ.Τρεχω σε νετ καφε απο εδω και απο κει.Στο ψυγειο κατι φασολακια , η καταψυξη γεμισε με παγο. ενα ταπερ απο μια θεια μου με αγνωστου ταυτοτητας κρεατικο, ενα γιαουρτι με ημερομηνια ληξης 05/2011.Μια μοναξια που ερχεται οταν μπαινω στο σπιτι.Θα μετακομισω, θα παω θεσσαλονικη! ΝΑ παρω το ******** το πτυχιο μου!εκει εχω φιλους! και κατι λυσσασμενες φιλες... παλι να μου γεμιζουν ενα κρεββατι μερικα βραδια ποθου και καυλας και μετα παλι κενο και ενα τιποτε...
    Σκατα.... ωραιος ειμαι , σιγουρα.(δεν θελω να με πει ποτε κανεις ομορφο.το σιχαινομαι αν και το λενε καποιες,Η ομορφια ειναι η πρωτη εντυπωση, αλλου κλεβεις την παρασταση) Δοκιμασα σχεσεις με μεγαλυτερες ταχα μου για ποιο ωριμες.... στις ιδιες ανωριμοτητες επεσα... δεν εχει να κανει με την ηλικια...
    Ψαχνω . στο χαλαρο δεν καιγομαι.. δεν ξερω ποσο ακομη.... θα βρω καποια να μου ζαλιζει τα ουμπαλα τοσο γλυκα καθε βραδυ που να παθω εξαρτιση απο αυτην!Να τις φτιαχνω καφε το πρωι ενα καφε.... ποσο καιρο εχω να φτιαξω 2 καφεδες οταν σηκωνομαι!Δεν με νοιαζει πως θα με θελει σαν αντρα αλλα ξερω πως ακομη και τα πολλα κουσουρια μου θα την γεμιζουν!
    Αναρχο ποστ και δεν το συνηθιζω.... να μου επιτρεψετε να εχω στιγμες αδυναμιας....Τρεχουν οι σκεψεις ποταμι πιο γρηγορα απο το τακ τακ στο πληκτρολογιο, ερχονται συναδελφοι και χαζευουν τι γραφω ,κανω alt+tab και τους κοιταω... θες κατι?
    Θα βρουμε αυτο που μας αξιζει αργα η γρηγορα... :)
    Δωσε μου στα χειλη σου να πιω το αθανατο νερο

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Ουαου τι υπεροχο αυτο που έβγαλες απο το κειμενο Ιθακη??? Ερωτεύτηκα αυτα που διαβασα...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In the bounders of nowhere , at the very edge of your eyelashes
    Posts
    248
    Θα το κρυψω παλι βαθια μεσα μου... δεν ειναι να βγαινουν αυτα εξω.Σκορπιος βλεπεις... :P
    Καλυτερα να κραταω αμυνες και να φαινομαι μαλακας παρα ευαισθητος και να με πατανε.Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια :).
    Δωσε μου στα χειλη σου να πιω το αθανατο νερο

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Γιατί βρε Ιθάκι να τα κρύψεις?Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό από τους ανθρώπους.Αφήστε ελευθερο τον εαυτό σας να νιώσετε και να δώσετε ότι νιώθετε και όσοι τα δεχτούν...Αν βρεθεί έναν άτομο που θα αξίζει και είμαστε έτσι κλειστοι και μας φυγει δεν θα είναι άδικο και για τους δυο? Εγώ όσες φορές έχω πληγωθει και όσες φορές και να πληγωθω δεν θα "κλειστώ" για κανεναν! Έχω βρει άλλους τρόπους να τα ξεπερνω..

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In the bounders of nowhere , at the very edge of your eyelashes
    Posts
    248
    Δεν μπορω .... δεν μπορω αλλο .... δεν θελω να πληγωνομαι... μα δεν θελω με τιποτε να πληγωσω οσο με πληγωσαν.Οταν αφησα ολες μου τις αμυνες βρεθηκα ενα χρονο να μην ξερει κανεις που ειμαι να εχω γινει 65 κιλα και να ποναω και να μην το καταλαβαινω, να μην το δεχομαι.Ειδα μετα τις αδερφες μου και τους γονεις μου, τα δακρυα τους οταν με αντικρυσαν..Δεν θελω να νιωσω ετσι ξανα . δεν το αξιζω.Δεν θελω να νιωσω οτι δινω.
    Θυμαμαι μια φραση ομορφη ενα φθινωπορινο απογευμα... (πανδαισια εικονων και γενικοτερα αισθησεων μου ερχεται τωρα που τα θυμαμαι )
    - ....... μου εχεις δωσει τοσα πολλα!
    -Εγω ??
    -ναι...
    -Δεν σου εχω δωσει τιποτε!
    Ενω δεν φοβηθηκα ποτε το ξυλο .. εχω πλακωθει πανω απο 50 ατομα(1 την φορα δεν ειμαι και κανα τουμπανο) οσο μεγαλωνα στα πατησια ( μεχρι τα 18 περιπου- μετα σκεφτηκα οτι ρε μαλακα πλεον βγαζουν οπλα εδω και ερχονται σε παρεες), με τις γυναικες ειναι τελειως διαφορετικα.
    Δεν με τρομαζουν... με φοβιζουν..., βεβαια πεφτω και εγω σε παλιοπεριπτωσεις... σιγουρα αυτο ειναι...αλλα ολα ρε χριστινα θελουν τον χρονο τους.
    Δεν ξερω....(ενοχλουμαι οταν δεν ξερω κατι για μενα) ισως ειναι ο τροπος μου τετοιος.Θελω να νιωσω εκεινο τον εφηβικο ερωτα που νοιωθαμε μικροι.Την βλεπαμε απο μακρια και σκεφτομασταν...
    -ρε Γιαννη( ο κολλητος μου) με ειδε?
    - Ε ναι σιγουρα ! (στην κοσμαρα του και αυτος)
    - τωρα με βλεπει?
    -Κατσε να δω...
    -Κοιτα ρε μαλακα!
    -Ειναι πισω σου.... γυρνα!
    -(Γυριζω).... (μουγκα!!!, η καρδια να εχει φτασει μεχρι απεναντι , κρυος ιδρωτας, και τα ποδια σου να κοβωνται..... )
    -ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ!Ο ορισμος του μαλακα! τερμα και τελειωσε
    - Ε ρε γιαννη με ξερεις ... δεν μπορω...
    πωπω γελια....
    Ισως θελω τον χρονο μου... ισως περιμενω να δω κατι .... δεν ξερω (πφφφφ) ειλικρινα... δεν...
    σας αφηνω προς το παρον. τα λεμε!
    Δωσε μου στα χειλη σου να πιω το αθανατο νερο

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In the bounders of nowhere , at the very edge of your eyelashes
    Posts
    248
    Quote Originally Posted by mango View Post
    Λοιπόν εγώ τον άντρα τον θέλω
    Εξωτερικά
    Να είναι γυμνασμένος
    Ύψος πάνω από 1.65
    Μελαχροινός
    Με μεγάλο ........ :)

    Χαρακτήρα και γενικά εσωτερικός κόσμος
    Να είναι Ειλικρινής
    Να είναι στοργικός και χαδιάρης
    Να με αγαπά
    Γενικά να είναι ψυχούλα
    Να μην μου χαλά χατίρι

    Χεχεχε υπάρχει κανένας που τα έχει όλα αυτά ? Μάλλον υπερβολικά ζητάω εεεε.. ??
    γυμνασμενος και με μεγαλο .... δεν παιζει... καπου σου ειπαν κατι λαθος!
    1.65 βρισκεις ανετα αλλα παλι με μεγαλο .... ξερεις τον κανονα με τα δαχτυλα.... παλι δυσκολο...
    Μελαχροινος... ενταξει αυτο παει και ερχεται στο ελλαντα εχουμε μπολικους...
    Ειλικρινης! ναι ναι! παντα οταν ειναι μπροστα σου!
    ΝΑ ειναι στοργικος και χαδιαρης.... Σκυλος και γατα μαζι???? υποπτο...
    ΝΑ σε αγαπα..... βαρυ..... ασηκωτο.... ισως μερικες φορες την ημερα να αντεχετε...
    Γενικα να ειναι ψυχουλα.... ρε μηπως τον θες να κουνιεται και λιγο??? λιγο τοσο δα... οσο παταει... ο βροντοσαυρος!
    ΝΑ μην σου χαλα χατηρι... αν τον ταιζεις και τον ποτιζεις γιατι να σου χαλασει? παρτου και μια φερραρι και αν τον ξαναδεις σφυρα μου!
    Δωσε μου στα χειλη σου να πιω το αθανατο νερο

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Ξεχασες και τα ΛΕΦΤΑ!!

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Μαλον το ειπες ,το εγραψες με εμεσο τροπο ¨) εν ολιγοις οτι φαινετε μαλον οτι δειχνετε και οτι πιανετε ! ? ε? ¨)

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Θα το βρεις αυτό που θέλεις Ithaki! Αρκεί να μην έχεις τόσο βαθιά κρυμμένα μέσα σου όλα αυτά που έχεις στην καρδιά σου και να μάθεις πάλι σιγά-σιγά να εμπιστεύεσαι!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In the bounders of nowhere , at the very edge of your eyelashes
    Posts
    248
    Ναι δεν βιαζομαι ( ακομη ) , εχω υπομονη και επιμονη :)
    Δωσε μου στα χειλη σου να πιω το αθανατο νερο

  13. #43
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Μαλον το ειπες ,το εγραψες με εμεσο τροπο ¨) εν ολιγοις οτι φαινετε μαλον οτι δειχνετε και οτι πιανετε ! ? ε? ¨)
    Ε ναι σίγουρα αν έχει και λεφτά είναι ακόμα καλύτερος συνδιασμός χεχε :) Σε αυτό δεν λέμε όχι ειδικά αν έχει και όλα τα υπόλοιπα

  14. #44
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by ithaki View Post
    γυμνασμενος και με μεγαλο .... δεν παιζει... καπου σου ειπαν κατι λαθος!
    1.65 βρισκεις ανετα αλλα παλι με μεγαλο .... ξερεις τον κανονα με τα δαχτυλα.... παλι δυσκολο...
    Μελαχροινος... ενταξει αυτο παει και ερχεται στο ελλαντα εχουμε μπολικους...
    Ειλικρινης! ναι ναι! παντα οταν ειναι μπροστα σου!
    ΝΑ ειναι στοργικος και χαδιαρης.... Σκυλος και γατα μαζι???? υποπτο...
    ΝΑ σε αγαπα..... βαρυ..... ασηκωτο.... ισως μερικες φορες την ημερα να αντεχετε...
    Γενικα να ειναι ψυχουλα.... ρε μηπως τον θες να κουνιεται και λιγο??? λιγο τοσο δα... οσο παταει... ο βροντοσαυρος!
    ΝΑ μην σου χαλα χατηρι... αν τον ταιζεις και τον ποτιζεις γιατι να σου χαλασει? παρτου και μια φερραρι και αν τον ξαναδεις σφυρα μου!
    Πολύ δύσκολα όλα αυτά μαζί έεε... ??? Το ξέρω τουλάχιστον όμως μπορώ να διαβεβαιώσω ότι το πάνω από 1.65 το μελαχρινός το γυμνασμένος και με μεγάλο ............ Τα βρήκα !!!!! Και στο διαβεβαιώνω γιατί αυτά είναι πράγματα που φαίνονται με το μάτι για τα άλλα δεν μπορώ να πω τίποτα με σιγουρια ...

  15. #45
    Quote Originally Posted by mango View Post
    Λοιπόν εγώ τον άντρα τον θέλω
    Εξωτερικά
    Να είναι γυμνασμένος
    Ύψος πάνω από 1.65
    Μελαχροινός
    Με μεγάλο ........ :)

    Χαρακτήρα και γενικά εσωτερικός κόσμος
    Να είναι Ειλικρινής
    Να είναι στοργικός και χαδιάρης
    Να με αγαπά
    Γενικά να είναι ψυχούλα
    Να μην μου χαλά χατίρι

    Χεχεχε υπάρχει κανένας που τα έχει όλα αυτά ? Μάλλον υπερβολικά ζητάω εεεε.. ??
    Τα εξωτερικά δεν είναι καθόλου δύσκολο να τα βρεις. Τα εσωτερικά χλωμό.
    Τα εξωτερικά εύκολα ανακαλύπτονται, τα εσωτερικά πρέπει να δοκιμάσεις καλά τον άλλο για να καταλάβεις αν είναι τετοιος ή πουλάει τετοια. Και εννοείται ότι κι εσύ να σαι στο ανάλογο επίπεδο. Φαντάσου δηλαδή να μην τα έχεις αλλά να τα ζητάς.
    Και θα συμπλήρωνα, να χουν κι οι δυο λίγο χρήμα να κινούνται, να ναι πιστοί ο ένας στον άλλο και να τα βρίσκουν στο κρεβάτι.
    γιάννης

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 21:01
  2. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 13:44
  3. συγκρουση "θελω"-"φοβαμαι"
    By lightaura in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 16-01-2011, 04:35
  4. η "αλήθεια" του "ψευδωνύμου"
    By τι-ποτέ in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 43
    Last Post: 21-02-2007, 12:46
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 11:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •