Ορμες!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26

Thread: Ορμες!!!

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281

    Ορμες!!!

    Καλησπερα σε ολους!

    Ηθελα να μοιραστω κατι μαζι σας γιατι δεν ξερω αν θα πρεπει να νιωσω νορμαλ ή καπως αλλιως. Ισως το καλοκαιρακι και η καλη διαθεση? Μαλλον η καλη διαθεση... Γιατι ολα αυτα τα χρονια περναγα ασχημες φασεις με καταθλιψεις και ισως η επισκεψη μου στο ψυχολογο με εχει βοηθησει να αλλαξω σε πολλα πραγματα.. ειμαι διαφορετικη και πλεον εχω καιρο να νιωσω την καταθλιψη και την μαυριλα. Ειναι η πρωτη φορα στη ζωη μου που αισθανομαι υπεροχα, ανεξαρτητη, οτι μπορω να περναω καλα και μονη μου, να νιωθω την ζωη, τα βλεπω ομορφα πλεον τα πραγματα γυρω μου και νιωθω την θηλυκοτητα μου, νιωθω γυναικα και το απολαμβανω.. εχω απιστευτα χαρουμενες διαθεσεις και εντονες σεξουαλικες διαθεσεις.. συνεχεια ομως σαν να τρωω αφροδησιακα καθε μερα. Αυτο με κανει να αισθανομαι ζωντανη αλλα ταυτοχρονα και ασχημα γτ νιωθω οτι δεν μπορω να το ελεγξω..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In the bounders of nowhere , at the very edge of your eyelashes
    Posts
    248
    ναι , ναι αναψε μας τωρα!http://www.youtube.com/watch?v=mYzD-7GCnJg
    Δωσε μου στα χειλη σου να πιω το αθανατο νερο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Οχι οχι δεν κανω τπτ μονη μου :P προτιμω να εχω παρεα..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Σου συνιστώ Ουτιδανό πρωί μεσημέρι βράδυ!
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In the bounders of nowhere , at the very edge of your eyelashes
    Posts
    248
    οκ μαζι με ουτιδανο για να δροσιστεις απο τις καψες προτινω
    http://www.youtube.com/watch?v=40RbskvZ2qM
    Δωσε μου στα χειλη σου να πιω το αθανατο νερο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    Σου συνιστώ Ουτιδανό πρωί μεσημέρι βράδυ!
    Δεν ψαχνω γκομενο Militon για να ικανοποιηθω και αν θελω εχω πολλους που με περιμενουν.. μιλαω για το προβλημα μου. Αν μπορεις να απαντησεις λιγο σοβαρα θα το προτιμουσα.. Σ'ευχαριστω!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Ιθαααακηηηη! Σοβαρα μιλαω... :( ας μην το ξεφτυλιζουμε..plzzzz!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    Και γω σοβαρά μιλάω, ή μάλλον το ίδιο σοβαρά. Αν οι εντονες σεξουαλικες διαθεσεις αποτελούν πρόβλημα τότε ένας Ουτιδανός είναι σίγουρα η λύση! Εκτός αν θες κανένα φαρμακάκι για να στρώσεις. Αντιψυχωσικά, αντικαταθλιπτικά θα σε κάνουν να ξεχάσεις τί έχεις εκεί κάτω!
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    Και γω σοβαρά μιλάω, ή μάλλον το ίδιο σοβαρά. Αν οι εντονες σεξουαλικες διαθεσεις αποτελούν πρόβλημα τότε ένας Ουτιδανός είναι σίγουρα η λύση! Εκτός αν θες κανένα φαρμακάκι για να στρώσεις. Αντιψυχωσικά, αντικαταθλιπτικά θα σε κάνουν να ξεχάσεις τί έχεις εκεί κάτω!
    Δεν απαντας στον προβληματισμο μου. Απαντας εντελως ασχετα... Ρωταω λοιπον αν ειναι νορμαλ να ειμαι συνεχεια ετσι ή κατι μου συμβαινει? Αυτο ρωταω και σε αυτο πανω θελω να συζητησω και οχι να μου πειτε λυσεις..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Earth
    Posts
    489
    So... απ ότι φαίνεται είχες απωλέσει το "δικαίωμά" σου να αισθάνεσαι έτσι! Συμβαίνει αυτό μετά από μια μακρά περίοδο ξηρασίας!Δεν χρειάζεται να αισθάνεσαι περίεργα για αυτό! Είναι και καλοκαίρι!
    ""Ο μοναδικός σκοπός του e-psychology είναι να προσφέρει έναν χώρο όπου όλοι θα μπορούν να ανταλλάξουν [B]ιδέες[/B] και [B]εμπειρίες[/B] και να συζητήσουν θέματα της Ψυχικής Υγείας.""

  11. #11
    Βρε Christina82 νεο κοριτσι εισαι...αν δεν νιωθεις τωρα γεματη ζωη κ επιθυμιες ποτε θα τις νιωσεις? στα 80??? Αν ομως σε απασχολει πηγαινε σε καποιον ενδοκρινολογο κ κανε εξετασεις να δεις μηπως ειναι ορμονικο.
    "οι πιο μεγάλες νύχτες,είναι αυτές που κλαις και δεν σ'ακούν"

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In the bounders of nowhere , at the very edge of your eyelashes
    Posts
    248
    Ναιιιιιιιιιιιι.... οκ συνερχομαι ( βαζω κουστουμι - ΜΠΛΙΑΧ!)
    εγω παντως σε χαιρομαι δεν νομιζω πως ειναι προβλημα ( οχι οτι ειμαι ειδικος αλλα εκτιμω.)

    το να σου βγαινει ενας ερωτισμος ειναι ευχαριστο πιστευω.
    Τωρα τι εννοεις αν μπορεις να ελεγξεις. εδω θελω βοηθεια...
    Δωσε μου στα χειλη σου να πιω το αθανατο νερο

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by Militon View Post
    So... απ ότι φαίνεται είχες απωλέσει το "δικαίωμά" σου να αισθάνεσαι έτσι! Συμβαίνει αυτό μετά από μια μακρά περίοδο ξηρασίας!Δεν χρειάζεται να αισθάνεσαι περίεργα για αυτό! Είναι και καλοκαίρι!
    Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, το εκτιμω! Μαλλον εχεις δικιο. Η καταθλιψη, η σεξ. κακοποιηση και ολα τα αλλα προβληματα να μην με αφηναν να εκδηλωθει το σωμα μου και οι ορμες μου φυσιολογικα. Οχι οτι δεν ειχα ποτε αλλα δεν ηταν συνεχες και εντονο και πολλες φορες μου εβγαινε κατα την διαρκεια του σεξ. Τωρα μου βγαινει.. ναι μεν το χαιρομαι αλλα απο την αλλη νιωθω λιγο περιεργα!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by ithaki View Post
    Ναιιιιιιιιιιιι.... οκ συνερχομαι ( βαζω κουστουμι - ΜΠΛΙΑΧ!)

    Χαχαχα! :D σε ευχαριστω!

    εγω παντως σε χαιρομαι δεν νομιζω πως ειναι προβλημα ( οχι οτι ειμαι ειδικος αλλα εκτιμω.)

    :)

    το να σου βγαινει ενας ερωτισμος ειναι ευχαριστο πιστευω.
    Τωρα τι εννοεις αν μπορεις να ελεγξεις. εδω θελω βοηθεια...

    Νιωθω πολυ θηλυκη και σεξυ και με κανει να αισθανομαι...ξερεις! Και βλεπω οτι και οι γυρω μου αντιλαμβανονται το ιδιο. Σαν να το βγαζω προς τα εξω αλλα χωρις να κανω κατι επιτηδες!
    Σε ευχαριστω παντως!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,766
    Quote Originally Posted by Christina82 View Post
    Δεν ψαχνω γκομενο Militon για να ικανοποιηθω και αν θελω εχω πολλους που με περιμενουν.. μιλαω για το προβλημα μου. Αν μπορεις να απαντησεις λιγο σοβαρα θα το προτιμουσα.. Σ'ευχαριστω!
    μα χριστινα
    αν εισαι κατα της αυτοικανοποιησης (σου) και δεν θες και γκομενο, οι ορμες δεν προκειται να φυγουν!
    οι ορμες δεν φευγουν, μονο ικανοποιουνται.
    εκτος κι αν παρεις χαπια. αλλα για ποιο λογο?
    ρωτας αν ειναι φυσιολογικο.
    φυσικα και ειναι φυσιολογικο εφοσον καθεσαι ανικανοποιητη!
    ειπες σε καποια απαντηση οτι το χαιρεσαι.
    τι ακριβως χαιρεσαι?οι ορμες για να χαρεις πρεπει να ικανοποιηθουν. αλλιως ειναι σκετο βασανιστηριο.
    εκτος αν δεν μιλας για ορμες, αλλα για μια γενικη καλη διαθεση η κατι αλλο

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •