ερωτευτηκα???? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    ισως να το συζητησεις σοβαρα μαζι με τον δικο σου και να του πεις το προβλημα σου
    να μην τον προσβαλεις αλλα να του εξηγησεις οτι 5 λεπτα δεν σου αρκουνε και οτι θες παραπανω
    ααααααα και μην ξεχασω ειναι ωραια στην Αθηνα 15αυγουστο

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    μα αυτο κανω συνεχεια μετα την πραξη παιζω μονη μπροστα του χωρις καμια βοηθεια κ αυτο γινεται συνεχεια μετα απο 1,5 χρονο με τοσο λιγο σεξ εχω φρικαρει θελω αντρα μου τρεχουν τα σαλια..αλλα ουτε η 3επετα με γεμιζει δεν νιωθω καλα μετα..εχω μπλε3ει τα μπουτια μ..και τον δικο μ τον αγαπω νομιζω

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Αθηνα
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    μα αυτο κανω συνεχεια μετα την πραξη παιζω μονη μπροστα του χωρις καμια βοηθεια κ αυτο γινεται συνεχεια μετα απο 1,5 χρονο με τοσο λιγο σεξ εχω φρικαρει θελω αντρα μου τρεχουν τα σαλια..αλλα ουτε η 3επετα με γεμιζει δεν νιωθω καλα μετα..εχω μπλε3ει τα μπουτια μ..και τον δικο μ τον αγαπω νομιζω

    ακου αλλω το αγαπαω ενα/μια και αλλο με καλυπτει σε ολους τους τομεις
    μπορεις να διακοψεις την σχεση τελειως την ερωτικη αφου δεν σε καλυπτει και να μεινετε 2 φιλαρακια καλα και εσυ να βρεις κατι που θα σε καλυπτει
    απο την αλλη γιατι να εισαι μαζι του ερωτικα χωρις να σε καλυπτει και να ψαχνεις κατι αλλο ερωτικο????
    Καλυτερα να εισαστε μαζι σαν 2 φιλοι αλλα χωρις σχεση ερωτικη

    ετσι νομιζω εγω μπορει να λεω και λαθος αλλα κατι παρομοιο αντεχα και εγω και μου πηρε 9 χρονια να καταλαβω οτι δεν αξιζει σαν σχεση και το τελειωσα αλλα εχασα 9 χρονια απο την ερωτικη ζωη μου

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Βοήθεια!Ερωτεύτηκα!
    By Phil_85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 24-01-2008, 21:21
  2. Ερωτευτηκα, και τωρα τι?
    By gramle in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 20-07-2007, 13:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •