τι ειναι χειροτερο: η στρατιωτικη θητεια ή η κυηση? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 20 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 290
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    giorgo panou ρωτησαμε τι φοβουνται δεν ξεφτιλισαμε καποιον! αναφεραμε γεγονοτα!!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ το κανουν λοιπον?????????????????

    ps ναι νεκροθαφτης.χωρις πλακα σε γραφειο κηδειων δουλευω. κανω το μακιγιαζ. εχω κ σελιδα. ρωτα οποιον θες. αργα η γρηγορα απο μενα θα περασετε.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω δεν φοβηθηκα να παω στρατο. Ηταν σαν να πηγαινω στην εξοχη για...εκδρομη τοσο σημασια του εδωσα.

    Αλλα πραγματα με φοβιζαν...πραγματα που ουσιαστικα θα εκδηλωνοντουσαν στο πρωτο ψυχωτικο επεισοδιο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    ενας φιλος μ φοβαται που θα παει φανταρος και κλαιει σαν γυναικουλα. λες και θα παει πολεμο...... ειναι αντρας αυτος?
    Ενας φοβισμένος νεαρός είναι, που δύσκολα -όχι όμως ακατόρθωτα- θα γίνει άνδρας κάποια στιγμή. Εχω δει πάρα πολλούς να κλαίνε στην πύλη και να λένε στην "μαμά" τους (και όχι στην μητέρα τους) πως δεν θέλουν να μπουν! Τραγελαφικές καταστάσεις

    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    ΟΧΙ αυτος επαθε και κριση πανικου απο το αγχος του και δεν ηθελε να μαθευτει..........φοβουνται να πανε!!!!αυτο ειναι! γιατι φοβουνται?
    Δεν φοβούνται μόνο το να υπηρετήσουν την στρατιωτική τους θητεία, αλλά και πλήθος άλλων ζητημάτων. Δυστυχώς υπάρχει τόσο μεγάλος φόβος στους νέους! Κάθε γενιά και πιο καλο/κακόμαθημένη είναι! Τα αγόρια γίνονται ολοένα και περισσότερο μαμάκηδες και απομακρύνονται συνεχώς από τον ρόλο τους. Κρίμα

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΑΑ αρα μπορει να φταιει και η δουλεια σου! ε? ασε που μου φενεται πολυ να δουλεθεις σε τετοια δουλεια! παντος δεν θα με μακιγιαρεις , εχω την λοξα να με κανουν σκονη!

    Οσο γιατι το κανουν μπες για λιγο στην θεση τους ! φαντασου λιγο ολο αυτο το στορυ!! ολα αυτα σε καποιον που ειναι τοσο μικρος!! εδω ,εσας τα κοριτσια κανετε ναζια σαν γατακια με το πιο μικρο λογο! ακομα και με την αμμο της παραλιας αμα φυσα κανετε παραπονα! ¨)¨)

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athens
    Posts
    507
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Για ολα αυτα και για τον λογο οτι δεν ξερεις και δεν φανταζεσαι τι μπορει να περασει καποιος νεος στον στρατο!
    Τι μπορεί να περάσει δλδ?!!! Παιδική κατασκήνωση είναι πλέον ο Ελληνικός στρατός, αν εξαιρέσουμε ελάχιστα σώματα (ΜΥΚ, Αλεξίπτωτα) αλλά και αυτά έχουν ξεφύγει κατά πολύ από ότι μια ανάλογη στρατιωτική εκπαίδεση ειδικών δυνάμεων πρέπει να εμπεριέχει.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    19
    Βασικά...τι φοβούνται να πάνε?
    Δε λένε ότι τώρα πια ο στρατός είναι για βόλτα?
    Το μόνο αρνητικό είναι ότι χάνεις 9 μήνες απ' τη ζωή για να υπηρετήσεις...μην πω τώρα τι.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Seduction View Post
    Τι μπορεί να περάσει δλδ?!!! Παιδική κατασκήνωση είναι πλέον ο Ελληνικός στρατός, αν εξαιρέσουμε ελάχιστα σώματα (ΜΥΚ, Αλεξίπτωτα) αλλά και αυτά έχουν ξεφύγει κατά πολύ από ότι μια ανάλογη στρατιωτική εκπαίδεση ειδικών δυνάμεων πρέπει να εμπεριέχει.

    Ενα απιστευτο μπουρδελλο ειναι....γνωρισα την...βλακεια και την ευθυνοφοβια κατα προσωπο οταν υπηρετησα εκει. Ενα εκτρωμα.

    Τωρα γενικως σαν εμπειρια , δεν μπορω να πω οτι ηταν και ταξιδι σε καποιο εξωτικο νησι , αλλα σιγουρα κατι το διαφορετικο , οχι ομως δυσκολο.
    Εκανα 18 μηνες σε συνορα...no big deal ,αλλα θα προτιμουσα φυσικα να μην υπηρχε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ειναι παρα πολυ σχετικο το θεμα του στρατου , αλλοι παν σε καλα στρατοπεδα , αλλοι παν ναυτικο , αλλοι αεροπορια και ετσι υπαρχουν τεραστιες διαφορες απο φανταρο σε φανταρο! ειναι και το βισμα στην μεση , μην το ξεχναμε και αυτο!

    Αλλος ειναι ισα με 10 μηνες η και 16 μηνες στον Εβρο η στα ελληνοβουλγαρικα ! και ας μην φτανει αυτο! μπορει και ταυτοχρονα να εχει αθλιες συνθηκες ! η συμπεριφορες απο τους γυρο του! να βγαινει μια φορα τον μηνα και αλλα πολλα! Και την ιδια στιγμη καποιος αλλος μπορει να ειναι διπλα στο σπιτι του! μεσα σε ενα ανετο στρατοπεδο , με 4 φορες την βδομαδα σπιτι του , να ειναι μαζι με καλους φανταρους και καραβαναδες!

    Ολα αυτα λοιπον μας κανουν να μην ξερουμε ποτε καποιος οντως εχει λογο να κανει ετσι οπως λετε!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by neofermeni View Post
    Βασικά...τι φοβούνται να πάνε?
    Δε λένε ότι τώρα πια ο στρατός είναι για βόλτα?
    Το μόνο αρνητικό είναι ότι χάνεις 9 μήνες απ' τη ζωή για να υπηρετήσεις...μην πω τώρα τι.
    o πατερας μ ο ιδιος, 55 χρονων και μ λεει πως σημερον ημεραν ΔΕΝ υπαρχουν αντρες. γενικευμενα, γιατι υπαρχουν μην τους παιρνει ολους η μπαλα. ο πρωην κολιτος μ ηταν γκει.....''εφαγε'' καλα στον στρατο. αυτο θα φοβουνται λοιπον....να πιασουν το σαπουνι.........
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Οσο και να το μπαλονεις το εστηλα το πρωτοτυπο

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μην ανησυχεις το εστειλα πριν απο σενα. δεν ειμαι καμια δειλη . το στειλα Nikos.D με ο,τι ειπα κ εγω. και ζητησα να με κανει και ban αμα θελει επειδη εβρισα....αλλα οτι με ειπες αρρωστη παλιολινατσα θα το δουν κ αλλοι εδω μεσα..............αρρωστοι σαν κ μενα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    o πατερας μ ο ιδιος, 55 χρονων και μ λεει πως σημερον ημεραν ΔΕΝ υπαρχουν αντρες. γενικευμενα, γιατι υπαρχουν μην τους παιρνει ολους η μπαλα. ο πρωην κολιτος μ ηταν γκει.....''εφαγε'' καλα στον στρατο. αυτο θα φοβουνται λοιπον....να πιασουν το σαπουνι.........
    Δε μπορεί να είναι όλοι γκέι όμως !Άσε που αυτό με το σαπούνι με παραπέμπει σε παρωχημένες εποχές.
    Πάντως , απ' ότι άκουσα , τώρα πια ο στρατός είναι 9 μήνες και είναι ξηράς.Πώς είναι πια η κατάσταση στα στρατόπεδα?Ρωτάω καθαρά από περιέργια όποιος ξέρει , γιατί κάτι μου λέει ότι πλέον είναι χαλαρά τα πράγματα...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Οσο και να το μπαλονεις το εστηλα το πρωτοτυπο

    Προφανως ξερεις που εχεις μπει ετσι?

    Σε μια ιστοσελιδα που συζηταμε για ψυχολογικα θεματα , χωρις να υπαρχει ή κατακραυγη και το στιγμα. Δεν μπορεις να αποκαλεις τον αλλον αρωστο , γιατι ετσι σου'ρθε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 2 of 20 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τι είναι χειρότερο;
    By carrot in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 26-06-2011, 17:11
  2. Replies: 107
    Last Post: 16-06-2011, 20:48
  3. ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ...
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 22-10-2010, 01:19
  4. Replies: 92
    Last Post: 04-02-2010, 00:39
  5. Η στρατιωτική θητεία με τα μάτια ενός κοινωνιοφοβικού…
    By ΜΙΧΑΛΗΣ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 25-09-2006, 01:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •