Τι σκέφτεστε; - Page 179
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 179 of 1532 FirstFirst ... 791291691771781791801811892292796791179 ... LastLast
Results 2,671 to 2,685 of 22967
  1. #2671
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Λήθη View Post
    ............................. ............. ................. ................ ... .................
    Το ξερα ότι κάποιος μου την φιλούσε αλά δεν ήξερα ποιος........ πάρε κι εσύ τώρα για να μάθεις........................

  2. #2672
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Σκέφτομαι πόσο πονηροί είναι μερικοί/μερικές
    Last edited by carrot; 06-07-2011 at 23:51.

  3. #2673
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    σκεφτομαι οτι επιτελους ξεφορτωθηκα κι ετσι μπορω να δροσιζομαι περισσοτερο! απο σημερα θα γινω ενας πιο φιλικος_user προς το περιβαλλον το υποσχομαι! επισης ξαναρχισα να πιστευω στο rediscover yourself through friendship το οποιο θελω να προσπαθησω να κανω πραξη. θα γινω ενας καλυτερος ανθρωπος σιγουρα.

  4. #2674
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    371
    Quote Originally Posted by carrot View Post
    Το ξερα ότι κάποιος μου την φιλούσε αλά δεν ήξερα ποιος........ πάρε κι εσύ τώρα για να μάθεις........................
    Δεν έχεις χιούμορ; Σιγά μην σε περίμενα στην γωνία! χαχαχαχα Για πλάκα το έκανα εννοείται. Ήταν πολύ μεγάλο θέλγητρο για μένα. Δεν άντεξα!

  5. #2675
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by Λήθη View Post
    Δεν έχεις χιούμορ; Σιγά μην σε περίμενα στην γωνία! χαχαχαχα Για πλάκα το έκανα εννοείται. Ήταν πολύ μεγάλο θέλγητρο για μένα. Δεν άντεξα!
    Έχω μπόλικο, ειδικά μετά την ξεκούραση! :) smile

  6. #2676
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    2,218
    Σκέφτομαι ότι λίιιιιιιγο ακόμα.. ως την Παρασκευή στις 5 το απόγευμα και μετάαα..

    http://blogs.sch.gr/2epal-irakl/file...F%81%CE%B9.jpg

    θα έρθει το καλοκαίρι και για μένα :D

  7. #2677
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    σκεφτομαι οτι θελω να κανω τατου εναν δρακο ή κατι σχετικο. αλλα θελω καποιον να με ψησει κι αλλο! μου χει κολλησει και το σχεδιο του Ουροβορου Οφι, λολ.

  8. #2678
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Σκεφτομαι οτι οταν θες κατι πολυ καν το κ μην σκεφτεσαι συνεπειες, οσο χρονοτριβεις κ το καθυστερεις ολο κ θα ανακυπτουν πραγματα κ καταστασεις, οταν νιωθεις ετοιμος ομως ισως να ειναι αργα, γι αυτο καλυτερα ακομα κ βεβιασμενα να κανεις κατι, παρα να χεις απωθημενα..........
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #2679
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Λάκρυ, καπου διάβασα (μήπως εδω και καταπατώ πνευματικη ιδιοκτησία;;;) ότι καλυτερα να έχεις ενοχές παρά απωθημενα.
    Με προσοχή όμως,εε; :p
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  10. #2680
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Σουελ ειμαι υπερ της αποψης "καλυτερα να μετανιωσεις για κατι που εκανες, παρα για κατι που μπορουσες να κανεις κ τελικα δεν εκανες".. δεν ξερω ποιος το χει πει αυτο, αλλα το βρισκω σωστο ως ενα σημειο, γιατι it depends on the circumstances...

    ρε συ δεν μου βγαζει το λινκ, που το ειχα γραψει αυτο που λες??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #2681
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Σκεφτομαι οτι οταν θες κατι πολυ καν το κ μην σκεφτεσαι συνεπειες, οσο χρονοτριβεις κ το καθυστερεις ολο κ θα ανακυπτουν πραγματα κ καταστασεις, οταν νιωθεις ετοιμος ομως ισως να ειναι αργα, γι αυτο καλυτερα ακομα κ βεβιασμενα να κανεις κατι, παρα να χεις απωθημενα..........
    Δεν ξέρεις πόσο με εκφράζει αυτό Λάκρυ.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  12. #2682
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    Εγώ βρε καπου το διάβασα, αλλά δεν θυμαμαι πού.Το ίδιο δε λεμε;Δηλαδή, καλύτερα να έχεις ενοχές-μετανιώνεις παρά απωθημένα.Αλλά με μέτρο, μην τα κανουμε όλα επειδή φοβόμαστε μηπως μετανιώσουμε.Ποιότητα, όχι ποσότητα.
    Έχεις κατι στο μυαλό σου ή έτσι το λες;
    Επίσης, να ανοίξουμε θέμα "τι μετανιώνετε" .Εκεί να δεις προέλευση :p
    [SIZE="2"]"In a real dark night of the soul, it is always three o'clock in the morning, day after day"
    [/SIZE]

    [I]F. Scott Fitzgerald[/I]

  13. #2683
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Gypsy χαιρομαι που σε εκφραζει !! Κι εμενα ειδικα τωρα περισσοτερο απο ποτε!!

    Σουελ νομιζα οτι εγω το ειχα γραψει, κ νομιζα οτι στη λεξη "εδω" δεν εβγαζε το λινκ, σορρυ, ο,τι να ναι ειμαι χεχε!!

    Το ιδιο λεμε yeah !! Καλυτερα να κανεις κατι κι ας μετανιωσεις, κι ας αποτυχεις, παρα να μεινεις απραγος κ με απωθημενα εντελει..

    Το εγραψα με βαση ενα θεμα που ανοιξα στο "αγχος/φοβιες" φορουμ, σχετικα με το οτι θελω να φυγω στο εξωτερικο..

    Λολ να ανοιξουμε τετοιο θεμα, θα χουμε πολλα να πουμε χεχε !! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #2684
    Συμφωνώ με τις απόψεις σας, καλύτερα να μετανοιώσεις για κάτι που έκανες, κι ας απέτυχες παρά να μείνεις άπραγος με απωθημένα εν τέλει.
    Κι όσο πιο γρήγορα γίνεται από τη σκέψη στην πράξη. Κι όσο πιο γρήγορα γίνεται κατι τόσο πιο αυθόρμητο είναι.
    Η πολλή σκέψη και η συνέπεια της που είναι η αναβολή οδηγούν στην αδράνεια και στο χάσιμο ευκαιριών.
    Να κάνουμε αυτό που περισσότερο φοβόμαστε να κάνουμε παρά το αντίθετο.
    Όταν νοιώθεις να σε λούζει κρύος ιδρώτας και σε σφύξιμο στο στομάχι και στο λαιμό τότε να κάνεις την κίνηση.
    Και όλα αυτά σε κάποια λογικά πλαίσια.
    γιάννης

  15. #2685
    Σήμερα σκέφτομαι πως το κάπνισμα τη νύχτα πριν πας για ύπνο κάνει ζημιά. Ξυπνάς την άλλη μερα και είσαι όλο το πρωινό λες και έχεις πυρετό και ζαλάδες. Τι να κάνω που να πάρει αφού είναι χαλαρωτικό και φέρνει λίγο ηρεμία.........
    γιάννης

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •