σας παρακαλω καποιος να μιλησω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144

    σας παρακαλω καποιος να μιλησω

    γεια σας. οπως λεω και στον τιτλο εχω απολυτη αναγκη να μιλησω σε καποιον. Γι ακομα μια φορα εχω τασεις αυτοκτονειας αλλα επειδη ξερω οτι 8α το μετανιωσω και 8α ειναι πολυ αργα δεν 8ελω να το κανω..

  2. #2

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by fabulous View Post
    γεια σας. οπως λεω και στον τιτλο εχω απολυτη αναγκη να μιλησω σε καποιον. Γι ακομα μια φορα εχω τασεις αυτοκτονειας αλλα επειδη ξερω οτι 8α το μετανιωσω και 8α ειναι πολυ αργα δεν 8ελω να το κανω..

    Θες να μας πεις λιγάκι πιο συγκεκριμένα πράγματα;;
    Π.χ. τι είναι αυτό που σου δημιουργεί αυτές τις τάσεις;;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    Θεοφανια ευχαριστω
    τελευταια ολα πανε χαλια..στην υγεια, οικογενεια, ερωτικα, ψυχολογικα..ειμαι και μονη σε μια ξενη χωρα και ολα αυτα μου πεφτουν γερα..καταλαβαινεις..

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    θεοφανια ποιο ειναι αυτο το φορουμ που υποτι8εται οτι πρεπει να ειμαι γραμμενη για να μιλαω στο τσατ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    156
    Quote Originally Posted by fabulous View Post
    Θεοφανια ευχαριστω
    τελευταια ολα πανε χαλια..στην υγεια, οικογενεια, ερωτικα, ψυχολογικα..ειμαι και μονη σε μια ξενη χωρα και ολα αυτα μου πεφτουν γερα..καταλαβαινεις..
    Καταλαβαίνω!
    Πιστεύεις πως δεν υπάρχει κάποια διέξοδος;;
    Μας λες πως σκέφτεσαι την αυτοκτονία. Πιστεύεις πως δεν υπάρχουν άλλες εναλλακτικές;;
    Γιατί καταφεύγεις στην "εύκολη" λύση;;
    Θες να μας πεις πιο συγκεκριμένα τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις;;
    Ίσως να μπορούμε να σου δώσουμε κάποια συμβουλή ή κάποια ιδέα.

  7. #7
    Quote Originally Posted by fabulous View Post
    θεοφανια ποιο ειναι αυτο το φορουμ που υποτι8εται οτι πρεπει να ειμαι γραμμενη για να μιλαω στο τσατ?
    πάτα πάνω στο ονομα σου, αλλαξε το και θα σε κάνω μέλος...
    Δεν είναι φόρουμ, είναι το τσατ που μαζευομαστε μέλη από δω, αλλά αν δεν βάλεις όνομα δεν μπορώ να σε κάνω μέλος.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    θεοφανια οκ καταλαβα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    το εκανα με το ονομα που εχω εδω..δεν το ηξερα αυτο..επιτελους..περιμενω να με κανεις..

  10. #10
    σε εκανα, μπες μειν, είναι το πράσινο κουτάκι που βλέπεις....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    το 8εμα ειναι οτι δεν 8ελω αλλο να προσπα8ω..κουραστηκα..8ελω να παω να βρω την γιαγια μου..η μονη που με αγαπησε με ολη της την καρδια..
    εχω προβλημα με την καρδια μου και παιρνω χαπια, τελευταια επεσαν πολλα μαζι γτ ειμαι αρρωστη, εχω δυο δερματικες μολυνσεις και μπλα μπλα πολλα αλλα τετοια
    ερωτικα ειναι τεραστια ιστορια 8α μου παρει καιρο να την διηγη8ω..σπουδαζω στο εξωτερικο και ειμαι μονη, ηλπιζα οτι τωρα απο απομακρυν8ηκα απο καποιον συγκεκριμενο το πρωην αγορι μου 8α ειναι καλα αλλα με παραμελει και με γραφει, δεν ηταν ποτε ετσι..ποναει πολυ γαμωτο..τωρα μπορεις να μπεις για εναν γκομενο..σιγα..αλλα δεν ηταν ενας γκομενος..αυτον τον αν8ρωπο ακομα και τωρα τον σεβομαι και τον εκτιμαω και οχι μονο φυσικα..οικογενειακα παντα σκατα, οποτε φευγω μονο μακρια φτιαχνουμε λιγο..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,555
    Quote Originally Posted by fabulous View Post
    το 8εμα ειναι οτι δεν 8ελω αλλο να προσπα8ω..κουραστηκα..8ελω να παω να βρω την γιαγια μου..η μονη που με αγαπησε με ολη της την καρδια..
    εχω προβλημα με την καρδια μου και παιρνω χαπια, τελευταια επεσαν πολλα μαζι γτ ειμαι αρρωστη, εχω δυο δερματικες μολυνσεις και μπλα μπλα πολλα αλλα τετοια
    ερωτικα ειναι τεραστια ιστορια 8α μου παρει καιρο να την διηγη8ω..σπουδαζω στο εξωτερικο και ειμαι μονη, ηλπιζα οτι τωρα απο απομακρυν8ηκα απο καποιον συγκεκριμενο το πρωην αγορι μου 8α ειναι καλα αλλα με παραμελει και με γραφει, δεν ηταν ποτε ετσι..ποναει πολυ γαμωτο..τωρα μπορεις να μπεις για εναν γκομενο..σιγα..αλλα δεν ηταν ενας γκομενος..αυτον τον αν8ρωπο ακομα και τωρα τον σεβομαι και τον εκτιμαω και οχι μονο φυσικα..οικογενειακα παντα σκατα, οποτε φευγω μονο μακρια φτιαχνουμε λιγο..
    Λοιπόν...άκουσε με κι ελπίζω να σε βοηθήσω έστω λίγο με την δική μου εμπειρία...κι εγώ πολλές φορές νιώθω ότι θέλω να πάω να βρω τη γιαγιά μου και την έχω παρακαλέσει ή να με βοηθήσει να μην υποφέρω πια ή να με πάρει μαζί της...δεν ξέρω αν πιστεύεις στο Θεό αλλά ο πνευματικός μου λέει ότι οι νεκροί που μας αγάπησαν ποτέ δεν δρούνε για το κακό μας άρα ούτε εσένα ούτε εμένα θα μας πάρουν μαζί τους...τώρα για τα άλλα θέματα συγγνώμη αλλά δεν ξέρω τι να σου πω...θα σου πω μόνο όσο μπορείς να αντιστέκεσαι σ' αυτές τις παρορμήσεις αν και ξέρω ότι δεν είναι εύκολο γιατί τελικά δεν τα καταφέρνεις και μένεις μόνο με τον πόνο και φυσικά γίνεσαι χειρότερα ψυχολογικά και σωματικά...οπότε δεν οδηγεί πουθενά τελικά, πίστεψε με, μόνο υποφέρεις περισσότερο...ξέρω τι σου λέω...ανάλογα και τον τρόπο βέβαια...τέλοσπαντων, δεν ξέρω τι άλλο να πω, ελπίζω να βοήθησα λίγο...κι αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι ελεύθερα...καλό κουράγιο σου εύχομαι και να σε δούμε αύριο, ε;;;;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    144
    μπαινω τωρα !!! οντως βοη8ησες και σε ευχαριστω αν και δεν πιστευω οτι ο 8ανατος ειναι κατι κακο..

Similar Threads

  1. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ
    By maria921 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 14-11-2011, 12:18
  2. δεν εχω σε καποιον να μιλησω...
    By Adzik in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 122
    Last Post: 10-07-2010, 10:39
  3. θελω να μιλησω..
    By 10-9-1982 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 17
    Last Post: 02-02-2010, 17:57
  4. Να μιλησω?
    By Kostas_GR in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 23-05-2009, 11:41
  5. ας βοηθησει καποιος παρακαλω
    By deppy in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 37
    Last Post: 02-06-2008, 13:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •