Ας μιλησουμε για σεξουαλικοτητα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 64
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    αν θελεις μπορουμε να γνωριστουμε παντως εγω εχω κανει με γυναικα κ δν ειμαι και ασχημη! (χοχοχοχο)
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #32
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    30
    RainandWind εγω δεν το βλεπω πως εχω να παλεψω με κατι, εξαλλου ξαναλεω πως δεν εχω κανεικατι ομοφυλοφιλικο αλλα υπαρχει σαν σκεψη στο μυαλο κυριως το τελευταιο διαστημα γιατι βλεπω καποια περιεργη συμπεριφορα απο μια γνωστη μου κοπελα, αλλα και παλι μην το βλεπεις πως εχεις να παλεψεις με κατι εισαι οτι εισαι για τον εαυτο σου αν δε δινεις δικαιωματα κανεις δε θα σε κρινει, εξαλλου οι περισσοτεροι ανθρωποι εστω και μια φορα στη ζωη τους εχουν φαντασιωθει η ακομη και συνεβρεθει με ατομα του ιδιου φυλου, δεν ειναι και τοσο τραγικο! marian_ αν εσυ θεωρεις αγαπη για τον εαυτο το να του επιτρεπεις να κανει οοτι θελει ή μαλλον να επιτρεπεις στο ασυνειδητο σου να σου επιβαλλεται μαλλον εχουμε διαφορετικες αντιληψεις!! καιιι broken doll χαχαχαχα δεν ψαχνομαι για κατι τετοιο εγραψα για να ακουσω μια γνωμη ειδικου εξαλλου δε μου αρεσουν οι ομορφες αλλα οι ασχημουλες! (φετιχ) :P
    [COLOR="blue"][FONT="Trebuchet MS"][/FONT][/COLOR]D.P.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ελπιζω να μην κατηγορηθω για σεξουαλικη παρενοχληση :p
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Υπήρχε λες περίπτωση να με πείσεις για την "openmindness" σου όταν στο πρώτο σου ήδη ποστ έγραψες το καταπληκτικό "όχι ΧΥΔΑΙΕΣ σεξουαλικές" σχέσεις? Καραλόλεν, άσε μας ρε συ, πούλα αλλού τις άσκοπες συζητήσεις. Ανοίγετε συνέχεια θέματα για χαβαλέ, αυτό είναι το ζήτημα εδώ μέσα.
    Κατά τ' άλλα ήσουν ανοιχτόμυαλη από τα οχτώ σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Donna Psychote View Post
    marian_ αν εσυ θεωρεις αγαπη για τον εαυτο το να του επιτρεπεις να κανει οοτι θελει ή μαλλον να επιτρεπεις στο ασυνειδητο σου να σου επιβαλλεται μαλλον εχουμε διαφορετικες αντιληψεις!!
    Σίγουρα έχουμε διαφορετικές αντιλήψεις. Και αυτό που είναι επίσης σίγουρο, είναι ότι δεν επιτρέπω να μου επιβάλλεται το συνειδητό άλλων στο τι θα κάνω.
    Όσο, για το ασυνείδητο και το υποσυνείδητο, έτσι κι αλλιώς μας επιβάλλονται, απλά δεν το καταλαβαίνουμε μέχρι να γίνει συνειδητό.
    Αν τώρα εσύ έχεις καταφέρει να ελέγχεις το ασυνείδητό σου, μπράβο, αποτελείς μοναδική περίπτωση.
    Φοβάμαι όμως ότι έχεις μπερδέψει τις έννοιες, ή αλλιώς, τα αυγά και τα καλάθια.
    Καλά ξεμπερδέματα...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Έλα ρε μάριαν τώρα, το θεμα φαίνεται από χιλιόμετρα ότι είναι επίτηδες βαλμένο, κάποια άτομα παίζουν, τόσο δύσκολο είναι να το δει κανείς? Ασυνείδητοοοο, ΛΟΛ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Άσε πόσο είναι ανοιχτόμυαλο το "θα καταστρέψω την εικόνα μου".... από τα οχτώ κι αυτή η ανοιχτομυαλιά?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  8. #38
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Υπήρχε λες περίπτωση να με πείσεις για την "openmindness" σου όταν στο πρώτο σου ήδη ποστ έγραψες το καταπληκτικό "όχι ΧΥΔΑΙΕΣ σεξουαλικές" σχέσεις? Καραλόλεν, άσε μας ρε συ, πούλα αλλού τις άσκοπες συζητήσεις. Ανοίγετε συνέχεια θέματα για χαβαλέ, αυτό είναι το ζήτημα εδώ μέσα.
    Κατά τ' άλλα ήσουν ανοιχτόμυαλη από τα οχτώ σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    φοβαμαι πως μπερδευεσαι το ανοιχτομυαλος δε σημαινει πως κανεις τα παντα,τα χυδαια(ο,τι μπορει να σημαινει αυτο για τον καθενα γιατι εσυ μπορει να το αντιλαμβανεσαι αλλιως), αλλα πως απλως το αποδεχεσαι η καλυτερα δεν το κατακρινεις... ΕΓΩ για μενα δεν το δεχομαι αυτο δεν το θεωρω ωραιο να κανω σεξ πχ μονο για ικανοποιηση χωρις συναισθημα, οι αλλοι ας κανουν ο,τι θελουν δε με αφορα κι ουτε τα κρινω τα γουστα του καθενα..τωρα εαν πιστευεις πως το θεμα ειναι ασκοπο μην ξανασχολιασεις, υπαρχουν καλυτερα πραγματα που μπορω να κανω και κυριως πιο διασκεδαστικα απο το να ειμαι στο φορουμ ψυχολογιας, αν ηθελα να κοροιδεψω θα το εκανα αλλου..τελος παντων εκαστος στο ειδος του..
    [COLOR="blue"][FONT="Trebuchet MS"][/FONT][/COLOR]D.P.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Το θέμα είναι ότι εσύ φάσκεις και αντιφάσκεις, όχι εγώ. Άρα μην κηρύττεις παρά ψάξε γιατί αντιφάσκεις. Τι να σχολιάσω μωρέ, που έχει πέσει η σεξουαλική ακριδα εδώ μέσα που όμως μπλέκει τα μπούτια της μεταξύ του χυδαίου και του συναισθήματος? Καθαρά σου γράφω ότι δε με πείθεις.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  10. #40
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by RainAndWind View Post
    Το θέμα είναι ότι εσύ φάσκεις και αντιφάσκεις, όχι εγώ. Άρα μην κηρύττεις παρά ψάξε γιατί αντιφάσκεις. Τι να σχολιάσω μωρέ, που έχει πέσει η σεξουαλική ακριδα εδώ μέσα που όμως μπλέκει τα μπούτια της μεταξύ του χυδαίου και του συναισθήματος? Καθαρά σου γράφω ότι δε με πείθεις.
    δε με ενδιαφερει η γνωμη σου γιατι δεν εισαι ειδικος! αυτη τη στιγμη κανεις προσωπικη επιθεση και ειρωνευεσαι..σε παρακαλω να μου απαντας στον ιδιο υφος με το δικο μου γιατι δε νομιζω να σε εθιξα! εν τοιαυτη περιπτωσει αν δε συμφωνεις ΜΗ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ( δεν προκειται να σου ξανααπαντησω).. και κυριως δεν προσπαθω να σε πεισω για τιποτε αν παλι εισαι ανιχνευτης ψεματων μπορεις να ζητησεις απο τους διαχειριστες να σου δωσουν αδεια λογοκρισιας..( κατω απο το ποστ μου no more κακοπροαιρετα σχολια σου)
    [COLOR="blue"][FONT="Trebuchet MS"][/FONT][/COLOR]D.P.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    athens
    Posts
    291
    και με ρωτησε αν θα μου αρεσε να εχω ενεργητικο ρολο στο σεξ με το αγορι μου, το σκεφτηκα για λιγο ομως μετα το απερριψα δν ξερω για μενα αυτο δεν ειναι αγαπη
    (σαφώς, από ταντρικό σεξ και πάνω...)


    Εμένα, πάντως, θα με ενδιέφερε ιδιαίτερα να μου εξηγήσεις λίγο περισσότερο τι εννοείς όταν λες ασχημούλα

  12. #42
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Body-Rocker View Post
    (σαφώς, από ταντρικό σεξ και πάνω...)


    Εμένα, πάντως, θα με ενδιέφερε ιδιαίτερα να μου εξηγήσεις λίγο περισσότερο τι εννοείς όταν λες ασχημούλα

    Η εννοια της ομορφιας ειναι παντοτε υποκειμενικη! αυτο που με ελκυει σε εναν ανθρωπο ειναι κυριως οι ατελειες του κι οχι τα ομορφα χαρακτηριστικα του! ειναι θεμα γουστου οι φιλες μου παντα μου λενε πως οσον αφορα τα αγορια ειμαι κακογουστη (χαχα) κι οντως εχουν δικιο με την εννοια του οτι δεν επιλεγω τους ομορφους! μια ιδιαιτερη μυτη η καποια παραπανω κιλα κι οτιδηποτε αλλο μπορει να θεωρηθει απο μετριο ως ασχημο εμενα μου αρεσει! το ιδιο εχω παρατηρησει πως συμβαινει και με τις κοπελες ποτε δεν προσεξα καποια ομορφη κοπελα..
    [COLOR="blue"][FONT="Trebuchet MS"][/FONT][/COLOR]D.P.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    athens
    Posts
    291
    και τι ορίζεις ως όμορφη κοπέλα;

  14. #44
    Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Body-Rocker View Post
    και τι ορίζεις ως όμορφη κοπέλα;

    δεν εχω καποια απαντηση στο ερωτημα σου, δεν το χω σκεφτει! αυτα τα πραγματα δεν ειναι απολυτα,εξαλλου δεν παιζει μονο ρολο η εξωτερικη εμφανιση, γιατι ρωτας ομως;;
    [COLOR="blue"][FONT="Trebuchet MS"][/FONT][/COLOR]D.P.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    athens
    Posts
    291
    Αλήθεια, πως συνάδει ο διαχωρισμός όμορφων και άσχημων με το: "δεν έχω σκεφτεί τι ορίζω ως ωραίο";
    :confused:

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. παιδι και σεξουαλικοτητα
    By ΣΤΕΛΛΑ00 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 20
    Last Post: 06-09-2009, 18:58
  2. Δυσμορφία και α-σεξουαλικότητα.
    By mruser in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 89
    Last Post: 13-08-2009, 01:42
  3. Γυναικεια σεξουαλικοτητα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 23-07-2009, 20:41
  4. Σεξουαλικοτητα
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 20-07-2009, 13:32
  5. Ας μιλησουμε για τις φοβιες...
    By krino in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 47
    Last Post: 22-08-2007, 02:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •