ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΛΕΞΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΩΝ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    100

    ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΗ ΑΝΑΛΥΣΗ ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΛΕΞΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΩΝ

    γεια σας..τελευταια εχω ενα μικρο προβλημα με αυτο που αναφερω στον τιτλο...μπορει να χω βγει με το αγορι μου και ανα 10 λεπτα να αλλαζω γνωμη...απο μια λεξη που θα πει μια αντιδραση σε κατι...μια συμπεριφορα...και σκεφτομαι ...τι κανει και γτ ειναι ετσι και δν τον θελω...μετα απο 5 λεπτα...αμα κανει κατι που μ αρεσει και το δεχομαι ...ολα καλα...μολις κατι δω που δν μαρεσει παλι τα ιδια...τι ν κανω...το ιδιο παθαινω και με την εμφανιση του...αλλες φορες τον βλεπω και λεω τι ωραιο αγορι εχω και αλλες...με τρομαζει μονο που ειναι διπλα μου δν τον αναγνωριζω οτι εχουμε ζησει πραγματα εγω και αυτος μαζι...ειναι πολυ ασχημο αυτο και πολλες φορες δν μπορω ν το αντεξω και βαζω τ κλαματα μπροστα του... δν θελω ν τον βλεπω ως ενα ξενο και να βλεπω αρνητικα οσα κανει...ειναι πολυ ασχημο

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    ειναι εμφανες οτι δεν εισαι ερωτευμενη μαζι του.. προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου οτι εισαι καλα με αυτο το αγορι αλλα κατα βαθος ξερεις οτι θες κατι αλλο... απλα χωρισε τον, καλυτερα μονη παρα να ζοριζεσαι τοσο πολυ για να μην εισαι μονη ή για να μην τον πληγωσεις!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    100
    ο ερωτας τελειωνει αργα η γρηγορα..και αν πιστευεις το αντιθετο εισαι απλα γελασμενη...το προβλημα μου ειναι πως να σταματησω ολες αυτες τισ σκεψεις...δν φοβαμαι να μεινω μονη μου ουτε φοβαμαι ...να τον πληγωσω το χω κανει απειρες φορες...απλα δν θελω ν δεχτω οτι καθε φορα που θα τελειωνει ο ερωτασ θα δυαλυονται ολα...υπαρχουν και αλλα συναισθηματα ξες πιο ουσιαστικα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    απλα σου λεω να μην πιεζεις τον εαυτο σου να τον δει ερωτικα ή να τον αγαπησεις αν αυτο δεν σου βγαινει απο μονο του.. ο ερωτας περναει αλλα δεν φταις αναγκαστικα εσυ γι'αυτο, τυχαινει σε ολους οσους χωριζουν. αν δεν θες να χωρισεις, προσπαθησε να συζητησεις μαζι του τις σκεψεις σου!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by kalopisti View Post
    απλα σου λεω να μην πιεζεις τον εαυτο σου να τον δει ερωτικα ή να τον αγαπησεις αν αυτο δεν σου βγαινει απο μονο του.. ο ερωτας περναει αλλα δεν φταις αναγκαστικα εσυ γι'αυτο, τυχαινει σε ολους οσους χωριζουν. αν δεν θες να χωρισεις, προσπαθησε να συζητησεις μαζι του τις σκεψεις σου!
    συγγνωμη που ημουν επιθετικη αλλα προσπαθω παρα πολυ να αποβαλλω ολα αυτα που σκεφτομαι ξες οταν ειμαι στα καλα μου και ερωτικα τον βλεπω και φοβαμαι μην τν χασω και βλεπω τι ικαλο παιδι εχω διπλα μου...αλλα οι αρνητικες σκεψεις σε μπλοκαρουν...δυστυχως...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    391
    τοτε βρες τροπους να χαλαρωσεις μαζι του για να αποβαλεις τις αρνητικες σκεψεις.. αντι να σκεφτεσαι αρνητικα πραγματα εστιασε σε πραγματα που θα ηθελες να κανεις μαζι του κ προτεινε τα

Similar Threads

  1. Στην μεση των λεξεων,των ονειρων .ڿڰۣ❀.ڿڰۣ❀.ڿڰۣ❀
    By Chemistry in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 26-12-2011, 21:07
  2. αναλυση-ψυρισμα συμπεριφορας των αλλων ...
    By korman709 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 24-08-2011, 19:36
  3. Σημείωμα αυτοκτονίας 1.900+ λέξεων
    By carrot in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 14-06-2011, 01:55
  4. Ανάλυση της αγοραφοβίας
    By Wintertimes in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 33
    Last Post: 28-10-2008, 09:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •