τι ελκύει μια γυναικα σε εναν αντρα? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 177
  1. #16
    το θεμα ειναι τι βρισκεται ελκυστηκο και σεξυ σε εναν αντρα εμφανισιακα και ψυχολογικα .δε χρειαζονται κοντρες παρα μονο αποψεις :)περα παο πορτοφολια και λεφτα δε εχετε να προσθεσεται κατι αλλο?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    εμφανισιακα, μπορω να αρχισω να παραθετω φωτογραφιες σεξυ αντρων, φοβαμαι ομως οτι θα ξημερωσουμε :p
    ψυχολογικα, να εχει αυτοπεποιθηση, να ειναι δυναμικος, δημιουργικος, ανεξαρτητος, να μην κολλαει/δειλιαζει, να εχει χιουμορ και μυαλο, και να αγαπαει με παθος και αφοσιωση, κι οτι λεει να μην το ξελεει, να εχει μπεσα. Να ειναι αντρας με λιγα λογια. Αυτα βρισκω σεξυ.
    Πρεπει να ανοιξουμε ενα θεμα να δουμε τι βρισκετε και εσεις οι αντρες σεξυ σε μια γυναικα, περα απο την εμφανιση! Κανε τον κοπο :p

  3. #18
    λεπτομεριες θελω!!!αυτα ειναι σαν να σου λεω εγω ψηλη ξανθια και να μαγειρευει!:P

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    λεπτομερειες ειναι, ποσο λιανα να κανεις την αυτοπεποιθηση? Οποιος καταλαβε καταλαβε! Μετα περιγραφεις ανρθωπο.
    Τι εχει η ψηλη ξανθια δλδ, πως πρεπει να μου την περιγραψεις? ξανθο μελι ανοιχτο αποχρωση 136 λορεαλ με ανταυγειες πλατινε μηκος μεχρι τον ωμο κυματιστο με φραντζα, υψος 1,76?

  5. #20
    yeap ok :)

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Εγω πριν πολλα χρονια ειχα ζητησει απο το καλο συμπαν εναν αντρα ψηλο,μελαχροινο,απλο,με καλη καρδια,να αγαπαει τα ζωα και να ακουει καλη μουσικη,επισης τον ειχα ζητησει και ορφανο για να μην εχω πεθερα......προς μεγαλη μου εκπληξη τον βρηκα ακριβως ετσι και ειμαστε τωρα 11 χρονια μαζι κι αγαπημενοι......(τωρα με την οικονομικη κριση σκεφτομαι μηπως επρεπε να ζητησω να εχει και λεφτα...χε χε)

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    Εγω πριν πολλα χρονια ειχα ζητησει απο το καλο συμπαν εναν αντρα ψηλο,μελαχροινο,απλο,με καλη καρδια,να αγαπαει τα ζωα και να ακουει καλη μουσικη,επισης τον ειχα ζητησει και ορφανο για να μην εχω πεθερα......προς μεγαλη μου εκπληξη τον βρηκα ακριβως ετσι και ειμαστε τωρα 11 χρονια μαζι κι αγαπημενοι......(τωρα με την οικονομικη κριση σκεφτομαι μηπως επρεπε να ζητησω να εχει και λεφτα...χε χε)
    Ωραίο , πολυ όμορφο !!!
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    εμφανισιακα, μπορω να αρχισω να παραθετω φωτογραφιες σεξυ αντρων, φοβαμαι ομως οτι θα ξημερωσουμε :p (= 10 χαρακτηριστικά μινιμούμ)
    ψυχολογικα, 1να εχει αυτοπεποιθηση, 2 να ειναι δυναμικος, 3 δημιουργικος, 4 ανεξαρτητος, 5 να μην κολλαει/6 δειλιαζει, 7 να εχει χιουμορ και 8 μυαλο, και 9να αγαπαει με παθος και 10 αφοσιωση, κι 11οτι λεει να μην το ξελεει, να εχει μπεσα. Να ειναι αντρας με λιγα λογια. Αυτα βρισκω σεξυ.
    Πρεπει να ανοιξουμε ενα θεμα να δουμε τι βρισκετε και εσεις οι αντρες σεξυ σε μια γυναικα, περα απο την εμφανιση! Κανε τον κοπο :p

    Κώστα μέτρα σε τρεις γραμμές πόσα βγαίνουν και φτιάξε ψυχολογία!. Τί το' θελες το γκάλοπ βραδιάτικα...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Ευχαριστω Λαμπρο ευχομαι και την πραγματοποιηση των δικων σου ονειρων.....και πιστευω πως ετσι θα γινει.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    352
    ...διπλογράφτηκε.....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Ακουει το συμπαν! Χωρις πλακα, κι εγω πριν δυο χρονια ειπα οτι θελω εναν αντρα να εχει ενα και μοναδικο χαρακτηριστικο, και μου ηρθε, αν το ηξερα θα ειχα κανει μια λιστα :p :p

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nflu View Post
    Ευχαριστω Λαμπρο ευχομαι και την πραγματοποιηση των δικων σου ονειρων.....και πιστευω πως ετσι θα γινει.
    Και εγω ευχαριστω , καληνύχτα .
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    κωστα εγω θα απαντήσω με βάση εμένα μόνο, γιατί με βάση τη πλειοψηφία, δε ξερω :\
    Εμένα με ελκύει ο χαρακτήρας του άλλου, η προσπάθειά του να με κατακτήσει κ να με 'κυνηγήσει' με ελκύει, με ιντριγκάρει! κ νομίζω είναι βασικό στοιχείο για μενα..
    Τουλάχιστον με αυτούς τους άντρες κολλάω απ'οτι εχω καταλάβει.

    Δε ξέρω αν όντως υπάρχουν τόσες πολλές κοπέλες που κοιτάνε το χρήμα, αλλά για να'χω αυτη την αποψη εγώ φαντάζομαι πως θα υπάρχουν κ άλλες κοπέλες. Αυτο το λεω γι'αυτους που λενε οτι οι γυναικες κοιτανε πλεον μονο το χρημα.
    Και σου λεω κ γω... καποια στιγμη (ισως κ αυριο , ποτε δε ξερεις) θα πεθάνουμε! Τι να τα κανω τα χρυσα ρολογια κ ολα τα αλλα ακριβα πραγματα? θα τα παρω στο ταφο μου?!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    συμφωνω. τι μας νοιαζει το πορτοφολι αν ο αλλος δε σε εξιταρει δε σε κυνηγαει...εκει τρελαινεσαι, ειναι ο μοναδικος.αλλα λιγοι το κανουν.αν δεν τους κατσεις πανε σε αλλη

  15. #30
    Quote Originally Posted by Gothly View Post
    κωστα εγω θα απαντήσω με βάση εμένα μόνο, γιατί με βάση τη πλειοψηφία, δε ξερω :\
    Εμένα με ελκύει ο χαρακτήρας του άλλου, η προσπάθειά του να με κατακτήσει κ να με 'κυνηγήσει' με ελκύει, με ιντριγκάρει! κ νομίζω είναι βασικό στοιχείο για μενα..
    Τουλάχιστον με αυτούς τους άντρες κολλάω απ'οτι εχω καταλάβει.

    Δε ξέρω αν όντως υπάρχουν τόσες πολλές κοπέλες που κοιτάνε το χρήμα, αλλά για να'χω αυτη την αποψη εγώ φαντάζομαι πως θα υπάρχουν κ άλλες κοπέλες. Αυτο το λεω γι'αυτους που λενε οτι οι γυναικες κοιτανε πλεον μονο το χρημα.
    Και σου λεω κ γω... καποια στιγμη (ισως κ αυριο , ποτε δε ξερεις) θα πεθάνουμε! Τι να τα κανω τα χρυσα ρολογια κ ολα τα αλλα ακριβα πραγματα? θα τα παρω στο ταφο μου?!
    η προσπαθεια να σε κατακτησει λοιπον.αρα επιβεβαιωση οτι αξιζεις?γιατι ομως?σε ενα μπαρ να πας 10 θα περασουν να στην πεσουν.αυτο δε σε επιβαιβεωνει?

Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ Ν' ΑΝΤΕΞΕΤΕ ΠΟΤΕ Σ' ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ;;;
    By Gypsy Cello in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 105
    Last Post: 06-08-2012, 17:19
  2. Replies: 12
    Last Post: 30-12-2011, 00:22
  3. εχασα τον αντρα μου,τη ζωη μου ολη.
    By ΝΑΤΑΛΙ in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 27-04-2011, 20:09
  4. Γυναίκα εναντίον Αντρα !!
    By Kleiw in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 108
    Last Post: 14-11-2007, 17:57
  5. Επιτέλους πιστεύω στη φιλία άντρα με γυναίκα
    By Tασος in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 126
    Last Post: 09-02-2007, 14:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •