mia protasi se olous
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    athens
    Posts
    7

    mia protasi se olous

    καλησπέρα σε όλους. είναι το δεύτερο μήνυμα που γράφω εδώ μιας και είμαι καινούργια.. όμως σας παρακολουθώ πολύ καιρό..δεν θα αναφέρω προβλήματά σε αυτό το μήνυμα.. ήθελα απλά να προτείνω και ζητώ συγνώμη κιόλας εκ των προτέρων αν απαγορεύεται από το σύστημα, όμως έχει σκεφτεί κανείς από σας να συναντιόμασταν κάποια στιγμή όποιοι θέλουν φυσικά και να συζητήσουμε τις προσωπικές μας εμπειρίες και συμπτώματα? το λέω αυτό γιατί όπως και εσείς έτσι και εγώ έχω τις εμπειρίες μου από ψυχιάτρους και ψυχολόγους κτλ αλλά εκείνο που νιώθω κάθε φορά που επισκέπτομαι ειδικό γιατρό είναι ότι ναι μεν ξέρει και θα με βοηθήσει όμως αισθάνομαι ότι με ανθρώπους όπως εσείς που το βιώνουν όλο αυτό μπορώ να πάρω πολύ καλύτερα πράγματα..και αυτό γιατί ο ειδικός θα μου κάνει την συνεδρία για την συμπεριφορά και θα μου συνταγογραφησει τα φάρμακα αλλά το πως νιώθω εγώ μέσα μου εκείνη την στιγμή που φοβάμαι και υποφέρω μόνο εσείς το ξέρετε.. γιαυτό θα ήθελα πραγματικά να μιλήσω και από κοντά ή έστω μέσω μσν με άτομα που θα πίστευαν και εκεινα οτι μπορει να βγει κατι θετικο για ολους μας εδω..συγνωμη και παλι αν απαγορευεται αυτο που ζηταω..(δεν ξερω τους κανονες) ομως πιστευω εμενα θα μου εκανε καλο..πειτε μου την γνωμη σας.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Χωρα του Ποτε
    Posts
    673
    καλησπερα
    δεν ξερω τι γνωμη εχουν τα υπολοιπα μελη,μα εγω θα το ηθελα πολυ!!(βεβαια ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ισως ειναι λιγο απιθανο,διοτι μενω εκτος Αθηνων)
    (soulmatesNeverDie!!!)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Aθήνα
    Posts
    143
    Καλημέρα vista.
    Πολύ καλή η πρότασή σου.
    Εφόσον το οργανώσεις στείλε μήνυμα.

Similar Threads

  1. GEIA SE OLOUS,THA ITHELA VOITHEIA-ENIMEROSI GIA METAPTYXIAKO PSYXOLOGIAS!!
    By asximi26 in forum Σχολές Ψυχολογίας
    Replies: 3
    Last Post: 13-07-2005, 22:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •