διαταραχες υπνου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    113
    εγω Ιντερ μου της ειπα καποια πραγματα και της προτεινα και τα ανθοιαματα του μπαχ αλλα εκανε βελτιωση με το γαλατακι και ξανακοιμαται μια χαρα.Εσυ Ιντερ μου κοιμασαι καλα την νυχτα?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    milos
    Posts
    241
    λοιπον και στον φιλο που εχει προβλημα με τον υπνο.εγω ειχα μεγαλο προβλημα δεν κοιμομου καθολου γυρνουσα σαν φαντασμα ενιωθα το κεφαλι μου να αδειαζει και παθαινα τελικα μικροκρισουλες.η ψυχιατρος μου προτεινε ενα φαρμακο το οποι ηταν βαρυ και απεφευγα να το πινω τελικα βρηκα την λυση με ενα ροφημα που λεγεται βαλεριανα επινα ενα πριν κοιμηθω και χαλαρωνα αμεσως.το ζητημα ειναι να βρεις την καταλληλη δοση για το προβλημα σου.στην αρχη μπορει να σου προκαλεσει καποιες μικροπαρενεργειες αν εχεις αγχος αλλα δεν ειναι τιποτα μπροστα στην δραση που εχει

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    milos
    Posts
    241
    και κατι ακομα αν πινεις γαλα ενω εχεις αγχοςσε λιγο καιρο ενδεχεται να παθεις σπαστικη κολιτιδα γιατι με το αγχος πρηζεται και επηρρεαζεται ενα σημειο στο εντερο

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    4
    Σορρυ που παρεμβαινω...αλλα δεν αντεξα...
    Ρουλα-\"ειπα οτι ενας παχυσαρκος παρθενος ψαχνει νυφη σε ψυχολογικο σαιτ\"
    Ρε παιδια τι κακια ειναι αυτη που εχουν μερικοι ανθρωποι, ακομα και το απροσωπο της συζητησης δεν ειναι ικανο να αποβαλει μερικα απο τα αρνητικα φυσικα ενστικτα που εχουν. Επιπλεον εχουνε ξεχασει τον σκοπο του φορουμ, το οποιο υπενθυμιζω, λεγεται Φορουμ υποστηριξης και οχι φορουμ Ξεκατινιασματος.
    Καλη συνεχεια ...Αντιο!

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    113
    Γκριν οταν δεν γνωριζεις σε παρακαλω μην ανακατευεσαι.Χαιρετω

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •