Luck to be a single lady - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 35 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 525
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Αχα! ωστε αυτη ειναι η ατάκα που δουλεύει! Ποιος θα το φανταζόταν...το καλά κρυμμένο μυστικό των αιώνων μπροστά στα μάτια μου σε ένα forum...Η γνώση τόσων πολιτισμών...Η σοφία των Μάγιας και των Αζτέκων....οι ρούνοι των σκανδιναβών...τα ματζούνια των γιατρών μάγων του αμαζονίου...το συστατικό για την συρίκνωση κεφαλιών των πυγμαίων...τόσο απλό?
    'θα πρεπει να παρω το ιστορικο σας και να σας καταχωρήσω'
    μάλιστα...το σημειώνω...φυλαχτείτε μικρά μπλε στρουμφάκια...


    χαχχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχα χχαχαχαχαχαχαχαχααχα.....πε� �ανα στα γελια.....χαχαχαχαχαχαχαχαχ� �χαχαχαχα....ναι αλλα αυτη η ατακα τομ μονο αν κινεισαι στο ιατρικο κομματι...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Αχα! ωστε αυτη ειναι η ατάκα που δουλεύει! Ποιος θα το φανταζόταν...το καλά κρυμμένο μυστικό των αιώνων μπροστά στα μάτια μου σε ένα forum...Η γνώση τόσων πολιτισμών...Η σοφία των Μάγιας και των Αζτέκων....οι ρούνοι των σκανδιναβών...τα ματζούνια των γιατρών μάγων του αμαζονίου...το συστατικό για την συρίκνωση κεφαλιών των πυγμαίων...τόσο απλό?
    'θα πρεπει να παρω το ιστορικο σας και να σας καταχωρήσω'
    μάλιστα...το σημειώνω...φυλαχτείτε μικρά μπλε στρουμφάκια...


    χαχχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχα χχαχαχαχαχαχαχαχααχα.....πε� �ανα στα γελια.....χαχαχαχαχαχαχαχαχ� �χαχαχαχα....ναι αλλα αυτη η ατακα τομ μονο αν κινεισαι στο ιατρικο κομματι...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Tom, πιανει μονο αν κινεισαι στον ιατρικο χωρο νομιζω...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Πφφ....δε θα μπορούσα δηλαδή να παω σε ενα ιατρικό συνέδριο και καθώς βγαίνουν τα στρουμφάκια να επιτεθώ? του ζήτησες το πτυχιο του ακριβως μετα? δε νομίζω....
    Σε υπνώτησε με το φως του Όσιρη, την ματιά της Μέδουσας! δεν επαιζε ρολο αν ηταν γιατρός η όχι...Πόσα ακόμα έχω να μάθω...
    Πες μου όμως με τι άλλες ατάκες σε έχουν καταφέρει να βγείς ραντεβου άγνωστοι γιατί όταν εγώ σου μιλούσα για θαλασσα και αστέρια εσύ μου έλεγες "θελω να ανεβω στα τραπεζια" .....και εκεί τελειώσε η γνωριμία μας. Πριν καν σου πω "κοιτα" ....πριν σε ρωτησω το ονομα σου και πριν μαθεις το δικο μου. πριν πλησιασω πιο κοντα απο 10 μετρα και πριν δεις τα ματια μου που κοιτουσαν τα δικα σου. Πριν γεννηθω και σιγουρα πριν ζησω. Τόσο νωρίς ηταν.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    αα...μου εχουν πει διαφορα...αλλα η γκραντε ατακα που λενε ολοι.....'εγω δεν ειμαι σαν τους αλλους που εχεις γνωρισει...ειμαι η εξαιρεση....' ναι.....ναι.....ξερω.....μεχρι να με παρατησεις ΚΑΙ εσυ για μια πρωην , μεχρι να μου ανακοινωσεις ΚΑΙ εσυ οτι σε λιγους μηνες παντρευεσαι, μεχρι να μου πεις ΚΑΙ εσυ οτι θες απλα να πηδιομαστε, μεχρι να την πέσεις ΚΑΙ εσυ σε μια απο τις φιλες μου, μέχρι να μου ξεφουρνισεις ΚΑΙ εσυ το' εσυ εισαι καταπληκτικη, δεν φταις πουθενα....εγω απλα ειμαι στη φαση μου....' ΟΛΟΙ ειναι η εξαιρεση ναι....κανεις δε θελει να με πληγωσει αλλα με καποιον μαγικο τροπο ολοι το κανουν...εκτος αν τα παραπανω τα κανουν για να μου φτιαξουν τη διαθεση!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Ναι η εξαίρεση..

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Βουλγαρια
    Posts
    3,193
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    αα...μου εχουν πει διαφορα...αλλα η γκραντε ατακα που λενε ολοι.....'εγω δεν ειμαι σαν τους αλλους που εχεις γνωρισει...ειμαι η εξαιρεση....' ναι.....ναι.....ξερω.....μεχρι να με παρατησεις ΚΑΙ εσυ για μια πρωην , μεχρι να μου ανακοινωσεις ΚΑΙ εσυ οτι σε λιγους μηνες παντρευεσαι, μεχρι να μου πεις ΚΑΙ εσυ οτι θες απλα να πηδιομαστε, μεχρι να την πέσεις ΚΑΙ εσυ σε μια απο τις φιλες μου, μέχρι να μου ξεφουρνισεις ΚΑΙ εσυ το' εσυ εισαι καταπληκτικη, δεν φταις πουθενα....εγω απλα ειμαι στη φαση μου....' ΟΛΟΙ ειναι η εξαιρεση ναι....κανεις δε θελει να με πληγωσει αλλα με καποιον μαγικο τροπο ολοι το κανουν...εκτος αν τα παραπανω τα κανουν για να μου φτιαξουν τη διαθεση!!
    για να την πεσει στην φιλη σου σημαινει πως δεν τον καλυπτες

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by axl100 View Post
    για να την πεσει στην φιλη σου σημαινει πως δεν τον καλυπτες
    σ'ευχαριστω, εισαι γλυκυτατος.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    χαχαχαχααχα

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    για να την πεσει στην φιλη σου σημαινει πως δεν τον καλυπτες
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    σ'ευχαριστω, εισαι γλυκυτατος.
    Μάλλον σημαίνει ότι είναι πέφτουλας και λιγούρης...:)

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    thank u kuxumuxu

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Εγω θα ελεγα να σταματησεις να βγαινεις για ενα διαστημα ραντεβου, ειναι σαν να στηνεις στον εαυτο σου το ιδιο αποτυχημενο σκηνικο ραντεβου ξανα και ξανα και ξανα. Μη βγαινεις με οποιον σου το ζητα και λες οκ τρωγεται. Περιμενε να γνωρισεις καποιον που σε εξιταρει πραγματικα, για αρχη γνωρισε κοσμο που θα ηθελες να κανεις παρεα, οχι σχεση. Οπως ειπα και πριν, εμπιστευσου την κριτικη σου ικανοτητα και μη ριχνεις το επιπεδο, αλλα αυτο δε σημαινει οτι ολα χρηζουν αναλυσης και κρισης, ας αφησουμε ενα κενο για τον ερωτα που μας ερχεται εκει που δεν τον περιμενουμε....

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    903
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    thank u kuxumuxu
    anytime babe

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Εγω θα ελεγα να σταματησεις να βγαινεις για ενα διαστημα ραντεβου, ειναι σαν να στηνεις στον εαυτο σου το ιδιο αποτυχημενο σκηνικο ραντεβου ξανα και ξανα και ξανα. Μη βγαινεις με οποιον σου το ζητα και λες οκ τρωγεται. Περιμενε να γνωρισεις καποιον που σε εξιταρει πραγματικα, για αρχη γνωρισε κοσμο που θα ηθελες να κανεις παρεα, οχι σχεση. Οπως ειπα και πριν, εμπιστευσου την κριτικη σου ικανοτητα και μη ριχνεις το επιπεδο, αλλα αυτο δε σημαινει οτι ολα χρηζουν αναλυσης και κρισης, ας αφησουμε ενα κενο για τον ερωτα που μας ερχεται εκει που δεν τον περιμενουμε....

    yeah thats what I decided...θα κανω αποχη απο εδω και περα...βασικα την αποφαση την ειχα παρει πριν βγω ακομη με τον χθεσινο, απλα τον ειχα γνωρισει απο τον χειμωνα ακομη και τωρα μου ζητησε να βγουμε, ολο αυτο το διαστημα τα λεγαμε μονο διαδυκτιακα γιατι ελειπε στο εξωτερικο....οποτε ειπα, ας του δωσω την ευκαιρια, φαινεται αλλωστε μια χαρα....αλλα η κριση μου ειναι τοοοοοοοοσο λαθος!!!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,742
    Ρε παιδια...τι ειναι ο ερωτας; να δεις τον αλλον και να σου κανει ενα κλικ...τιποτα αλλο....κι αυτο το κλικ βεβαια εχει την αναγωγη του σε πολλες προσωπικες μνημες, σε αισθησεις ,σε ενστικτα....και επιθυμιες.
    οταν αυτο το κλικ...δεν υπαρχει...μιλαμε για μαθηματικες πραξεις και σχεσεις με το ζυγι....καποια στιγμη το ζυγι γερνει στα θετικα καποια στα αρνητικα....μια αλλη ευκαιρια μπορει να βαρυνει περισσοτερο...
    απλα πραγματα.....με ποσους ανθρωπους απο οσους γνωρισεις θα το νιωσεις αυτο...δεν πιστευω πως ειναι πολλοι στην ζωη μας....και με ποσους αντιστοιχα θα ειναι αμοιβαιο....
    αρα υπομονη...τα παντα ειναι μεσα στο παιχνιδι.....απλα ισως οι ανθρωποι θα επρεπε να ειναι πιο διακριτικοι στον τροπο που απορριπτουν και οχι τοσο αδηφαγα βιαστικοι....να περασουν στην επομενη ευκαιρια...αμελωντας να ειναι τυπικα ευγενεις.....
    ο καθενας για τον εαυτο του..κι ο θεος εναντιον ολων

Page 3 of 35 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •