Είμαι γκέι??? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    χεχε!Μέσα από το χιούμορ έχει νόημα η ίντερ μου.Έχω να σου πω πως θα το βρεις τι είσαι αλλά για να αποφύγεις τις πολλές ταλαιπωρείες σου λέω να κόψεις το τεστάρισμα,μόνο ψυχοφθόρο είναι...

  2. #17
    Εδώ είμαι!
    Καταρχήν ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους απάντησαν. Χτες και σήμερα αισθάνομαι γενικά καλύτερα.
    Σε αυτό που ρωτάει η Όλγα η απάντηση είναι όχι. Δεν υπάρχει κάποιο τέτοιο άτομο.
    thanks και πάλι για όλες τις απαντήσεις. Εδώ τριγύρω θα\'μαι.. δεν με χάνετε :P

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Με συγχωρείς που θα στο πω αλλά μου βγαίνει αυθόρμητο αυτό το χιουμοριστικό.Εδώ τριγύρω να\'σαι σε κανά πορνοσάιτ μη σε χάσουμε πάλι αγόρι μου....Φιλιά...

  4. #19
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    καταρχην καλησπερα και σορρυ που χαθηκα....
    (μου κοπηκε η συνδεση και ολα κωλυωμενα...)


    Τεσπα στο θεμα μας.

    Θα σου απαντησω λιγο κωδικωποιημενα.



    1. Ειτε εισαι ειτε οχι γκει, αποβαλε καθε μορφη ενοχης. Εισαι αυτο που τραβαει το κορμι σου, το μυαλο σου κλπ.

    2. Η αφηγηση σου, δεν δινει στοιχεια οτι εισαι γκει, αυτο που καταλαβα ειναι οτι εχεις μια (σχετικη) συγχιση του φυλου σου.
    Θεωρω οτι σε καθε περιπτωση για να εισαι ηρεμος με τον εαυτο σου πρεπει να το ξεκαθαρισεις με οποιο τροπο βρεις καλυτερο.

    Μιλωντας λιγο προσωπικα, καποτε ειχα ας τις πουμε παρομοιες ανησυχιες.... καλα δεν με ειχε πιασει αμφιβολια και αγχος ουτε ειχα προβληματα στυσης κλπ. Απλα ειχα περιεργεια, ειμαι δεν ειμαι κλπ.
    Δεν κολλησα και πολυ, πηγα με ενα γκει, δεν γουσταρα και το θεμα εληξε εκει. Μαλιστα το τραβηξα αρκετα το θεμα, να δω μηπως επαιζε κανενα παραθυρακι που δεν το εβρισκα. Αλλα ματαια.... μην σου πω κιολας οτι βαριομουνα την διαδικασια.

    Σε εσενα θα προτεινα, εφοσον ακομα το σκεφτεσαι να ζητησεις την βοηθεια ψυχολογου για να σε βοηθησει να ξεκαθαρισεις ριζικα τι ακριβως τρεχει μεσα σου εφοσον μονος σου δεν μπορεις.


    3. Σε καθε περιπτωση, διωξε το αγχος απο μεσα σου και επικεντρωσου στο τι ακριβως αισθανεσαι χωρις ενοχες η διλληματα.
    Αυτο που εισαι ειναι απολυτα φυσικο και σαν τετοιο πρεπει να το δεχθεις. Νομιζω οτι το προβλημα σου ειναι περισσοτερο στο αγχος παρα στο τι ακριβως συμβαινει. Αυτο το αγχος μου δινει την εντυπωση οτι ειναι που σε εμποδιζει να αποκτησεις μια ολοκληρωμενη εικονα της σεξουαλικοτητας σου.


    4. Πρακτικα τωρα και τελειως μπακαλιστικα, αν ησουν γκει, σε μια αντρικη φιγουρα θα επρεπε να νιωθεις ενα σχετικο ερεθισμο. Αντιθετα οι γυναικες δεν θα επρεπε να σε τραβανε τοσο.
    Εχουν δικαιο οσοι σου εγραψαν οτι πας να βγεις γκει με το στανιο.
    Αλλα αυτα ειναι αδυνατον σε μια τετοια συζητηση να αποκρυσταλωσουμε συμπερασματα, μιας και ειμαι σιγουρος οτι θα επρεπε να ανοιχτει μια τεραστια κουβεντα που θα αρχιζε απο χρονια πριν για την ζωη σου.


    5. Τελος θα σου πω κατι....
    Τα παντα ειναι παιχνιδια του μυαλου φιλε μου.... τα οποια ριζωνουν κι τριγυρνανε μεσα μας. Αλλοτε με ψευδη υποκειμενα και αλλοτε οχι.
    Απορριψε τα πρωτα και επικεντρωσου στα δευτερα....



    Καλη σου τυχη,
    Κρινο

  5. #20
    Φίλε krino, σε ευχαριστώ κι εσένα για τις συμβουλές. Το θέμα είναι ότι, αν και καταλαβαίνω ότι όσα λες είναι σωστά, όπως και αυτά που είπε η Aphelia και οι υπόλοιποι, στην πράξη είναι δύσκολο να ηρεμήσω και να σκεφτώ καθαρά. Αυτή τη βδομάδα που πέρασε ήμουν μια χαρά. Σήμερα όμως ήμουν όλη μέρα κλεισμένος στο σπίτι και ξανάρχισα να αγχώνομαι και να σκέφτομαι τα ίδια και τα ίδια.

    Θα ήθελα να ξαναπαρακαλέσω αν κάποιος έχει να προτείνει κάποιον (ή κάποια κατά προτίμηση) ψυχολόγο σχετικό με τέτοια θέματα να μου στείλει μήνυμα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    κ κοιτα αμα σου πει κ κανενας αλλος να μη νιωθεις ενοχες αν σου μπει στο μυαλο να πας κ με καμια κατσικα γιατι αυτος πηγε ετσι στο χαλαρο μη ξεχασεις να τον ευχαριστησεις κι αυτον!!!
    αντε μαζευτητε γιατι αμα κανετε κανενα παιδακι κ σας ρωταει γιατι αυτοι οι 2 με τα γενια φιλιουντε να δω τι θα του πειτε...
    ο φιλελευθερισμος μας μαρανε!!!η απενοχοποιηση!!!ολα free βρε κ παντα in...αντε κι αφου ζευγαρωνεται με κανενα μουστακι του χρονου κ με κανα γιδι!!!
    ευχομαι να μην κανοτν οι τοσο ακομπλεξαριστι παιδια γιατι αν τα μεγαλωσουν ετσι......
    μας βλεπω σε 10 χρονια να τα πηδαμε το αρνι πριν τη σουβλα το Πασχα!!!κ σε λιγο ο Κενταυρος να περασει απο τη μυθολογια στην Ιστορια!!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    334
    Originally posted by interappted
    1. γιατι αν τα μεγαλωσουν ετσι......μας βλεπω σε 10 χρονια να τα πηδαμε το αρνι πριν τη σουβλα το Πασχα!!!
    2. κ σε λιγο ο Κενταυρος να περασει απο τη μυθολογια στην Ιστορια!!
    κ σενα ρε τι σε πιραζι; με το πρωτο, μαλακονι το κρεας. με το δεφτερο, ενισχυεται η βιοποικιλια.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    με πειραζει γιατι εχω παιδι!!και δεν θελω να μου φερει κανενα κενταυρο στο σπιτι..τι να τον ταισω σανο??
    kanenas για χαλαρωσε!!!μου φτανει που εχουν γινει πρωτες μουρες στην tv δεν θα γινουν κ πρωτες μουρες στη ζωη...
    τοτε οσοι ειναι δυσκυλιοι θα πρεπε να ηδονιζονται με τα χοντρα κοπρανα...
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Καταρχην το θεμα δεν ειναι ουτε η κοπρολαγνεια ουτε η ζωολαγνεια.
    Και γιατι να μη γινουν πρωτες μουρες στη ζωη?
    Τα ιδια δικαιωματα δεν εχουν με τους αλλους?
    Η μηπως δεν εχουν?
    Τα παιρνω στο κρανιο γιατι και εγω ανηκω σε μειονοτητα...μπορει να μην ειμαι μειονοτητα οσον αφορα το σεξ αλλα μειονοτητα οσον αφορα την ασθενεια μου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    κι εγω ρε keep αλλα σε ασθενεια που μαλιστα περνω θεραπεια για να στρωσω οπως ειπες ,οχι σε βιτσια....κ να περνω πισινους κ να καυ...ωνω
    παρτα οσο θες εγω να δεις πως τα περνω με αυτους...
    η ομοφιλοφυλια ειναι χειροτερη απο την κτηνοβασια γιατι τουλαχιστον ο ενας απο τους δυο παρτενερ εχει μεσανυχτα απο τι του γινεται..οι 2 ενηληκες που ξερουν οτι ο κωλος ειναι για χεσιμο κ συνεχιζουν να ενοχλουν το εντερο παρα φυση...ειναι πιο ζωα απο τα ζωα!ποια η διαφορα γιατι να μην εχουν τοτε κ οι κτηνοβατες ισα δικαιωματα κ να σκανε μυτη στα club φιλοντας προβατινες κ γιδια ...
    η αποδεχεσαι τα παντα η κανεναν αλλιως με τη δικη σου λογικη κι αυτοι ειναι μειωνοτητα και μαλιστα πιο μικρη απο τους γκει...
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αποδεχομαι τα παντα αρκει η ελευθερια τους να μην καταπαταει την δικια μου ελευθερια.
    Και στην προκειμενη περιπτωση δεν την καταπαταει.
    Να μιλησουμε για την παιδοφιλια...ναι αυτη ειναι εγκληματιες και αξιζουν τον κοινωνικο διασυρμο (καταπατουν ελευθεριες)...αλλα στην προκειμενη περιπτωση ειναι απλα σεξ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μετρον αριστον παντα
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    δεν ειναι απλο sex ρε πουλακι μου απλο σεξ ειναι ενας αντρας με μια γυναικα ολα τα αλλα ειναι ανωμαλιες κ βιτσια..
    εμενα μου την καταπατανε την ελευθερια δεν γουσταρω να βλεπω στο δρομο 2 μητσους να αγκαλιαζονται κ να σαλιαριζουν...και κυριως οταν ειμαι με τον γιο μου

    Την παιδεραστια την θεωρω εγκλημα.Εκει παμε σε δολοφονους ψυχων

    επειδη απο αλλα ποστ σου σε εχω συμπαθησει και βλεπεις οτι δεν μασαω να εκφερω αποψη ειμαι φουλ αληθινη θα σου πω οτι πριν κανω παιδι και καθοτι δουλευα σε μεγαλα club που ηταν in να ειναι καποιος γκει,δεν ειχα τοσο χοντρο προβλημα μαζι τους ειχα κ φιλους...ξερεις τι ανακαλυψα οταν λεμε οτι καποιος μου επαιξε πουστια εχει λογο που αναφερομαστε στη λεξη πουστια δεν ειναι τυχαιο..Απο την αλλη οταν εκανα το γιο μου κ αρχισα να βλεπω τα δηθεν αντρικα προτυπα...ναι εκει καταπαταν τις ελευθεριες ολων των παιδιων. ..κ κυριως των εφηβων που καποιοι παθαινουν μια κριση σεξουαλικης ταυτοτητας δειχνουν τοσο high kinky που στην τελικη ναι τα επιρρεαζουν...τι θα απαντουσες εσυ στο γιο σου οταν σου ελεγε γιατι αυτοι οι αντρες αγγαλιαζονται???
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν μπορω να απαντησω σε αυτην την ερωτηση γιατι δεν εχω παιδι και αυτος που ειναι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια ξερει.
    Αλλα φανταζομαι μεχρι ορισμενη ηλικια θα απεφευγα την απαντηση...οπως και παρομοιες ερωτησεις σχετικα με το σεξ (μπορει και οχι δεν ξερω) και κατοπιν θα του εξηγουσα...ελπιζω να μην τα ειχε μαθει μονος του:P
    Αλλα σιγουρα δεν θα ηθελα το παιδι μου να ειναι εναντιον αυτων των κοινωνικων ομαδων...οπως ειναι μερικα τσογλανια στην πχ Αμερικη που ειχα ακουσει για ξυλοδαρμους ομοφυλοφιλων.
    Και μενα σιγουρα δεν μου αρεσει το θεαμα δυο αντρων να φιλιονται γιατι ετσι μεγαλωσα και οπως και να το κανεις δεν το θεωρω ωραιο θεαμα...ελπιζω οι μελλοντικη γενια να μην του δινει τοση βαρυτητα και να το προσπερναει.
    Προσωπικα οτι δεν μου αρεσει το θεαμα δυο αντρων να φιλιουνται το εκλαμβανω ως προσωπικο κομπλεξ ασχετα αν το ιδιο κομπλεξ το εχει η πλειοψηφια της σημερινης γενιας.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    ετσι μπραβο δεν θελω να τους δερνουν να μην παραπαρτουν παραπανω θαρρητα

    κ μη ξανασυγκρινεις σε παρακαλω τη δικια μας διαταραγμενη προσωπικοτητα φανταζομαι οτι το παλευεις....οπως εγω εχουμε ξεσκιστει σε χαπια κ ψυχιατρους για να στανιαρουμε δεν μπηκαμε στην ταμπελα τρλλος ειμαι ο,τι θελω κανω...αυτοι σου λενε ναι γκει ειμαι γουσταρω ο,τι κανω..
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •