Παράξενες συνήθειες - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 42 of 42
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    με έχεις κουφάααανει!!! χαχαχαχαχαχχα χαχαχαχαχαχαχαχαχα!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    εισαι η τα εχεις με βρυκόλακα..κατι διαβασα στα πεταχτα...κουλ
    Ηλιάννα σταμάτα να με τρολλάρεις πλζ! :-PPPP

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    ok αλλα σταληθεια δεν ξερω.....
    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    Ηλιάννα σταμάτα να με τρολλάρεις πλζ! :-PPPP
    Η νίκη επί των παθών μας συνιστά την πρώτη κ ουσιαστικότερη νίκη -Βίκτωρ Ουγκώ

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    ok αλλα σταληθεια δεν ξερω.....
    Νόμιζα πως μου έκανες πλάκα!!!! Θα με μπέρδεψες με την Bella Swan απο το Twilight :> Το νικ μου είναι βγαλμένο -όχι απο την ζωή ^ ^- απο το black swan (την ταινία). Απλώωωως εκανα μια μικρή παρέμβαση και απο "μπλακ" το έκανα "βλακ" καθότι είμαι λίγο -ή και πολύ- βλαξ χεχε

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    οδός φαντασία
    Posts
    1,199
    κακος...sweet swan θα σου ταίριαζε καλυτερα .....καλο απογευμα..sweet
    Quote Originally Posted by vlack_swan View Post
    Νόμιζα πως μου έκανες πλάκα!!!! Θα με μπέρδεψες με την Bella Swan απο το Twilight :> Το νικ μου είναι βγαλμένο -όχι απο την ζωή ^ ^- απο το black swan (την ταινία). Απλώωωως εκανα μια μικρή παρέμβαση και απο "μπλακ" το έκανα "βλακ" καθότι είμαι λίγο -ή και πολύ- βλαξ χεχε
    Η νίκη επί των παθών μας συνιστά την πρώτη κ ουσιαστικότερη νίκη -Βίκτωρ Ουγκώ

  6. #36
    Εγώ έχω μια παράξενη συνήθεια με βαθειές, έχω την αίσθηση, ψυχολογικές προεκτάσεις, και λίγο πριν ένοιωσα πως χρειάζομαι ψυχολογική βοήθεια για να την κόψω.
    Τι συμβαίνει;;;

    Όταν παίζω πόκερ στο διαδίκτυο εκδηλώνεται. Κάτω από δύο συνθήκες. Η μία είναι όταν παίρνω κατ' εξακολούθηση άχρηστα χαρτιά. Η άλλη είναι όταν παθαίνω
    Bad Beat, δηλαδή, όταν έχω πιό δυνατά χαρτιά στο χέρι από τον αντίπαλο και παράλληλα μέχρι το Turn, την τέταρτη δηλαδή ανοικτή-κοινή κάρτα στον πίνακα,
    έχω πιό ισχυρό συνδιασμό από τον αντίπαλο και άρα είμαι μέχρι εκείνη τη στιγμή νικητής, όμως το άνοιγμα στον πίνακα του River, της πέμπτης δηλαδή και τελευταίας
    κοινής κάρτας, να δίνει στον αντίπαλο καλύτερο συνδιασμό με αποτέλεσμα να χάνω την παρτίδα. Τότε συμβαίνει η παράξενη συνήθεια μου.

    Οργίζομαι σε σημείο να τυφλώνομαι παροδικά, για 2-3-4 δευτερόλεπτα, τόσο πολύ οργίζομαι, και αρχίζω να βρίζω Τον Θεό, Τον Χριστό και Την Παναγία.
    Μιλάμε για πολύ βρώμικο λεξιλόγιο. Την Παναγία την λέω Πόρνη και Τον Θεό Του λέω: Ρε Πούστη Θεέ χίλιους καρκίνους να μου στείλεις εγώ θα σε βρίζω
    και θα σε καταριέμαι... Και διάφορες άλλες βωμολοχίες κατά των Θείων Προσώπων.

    Πως να το σταματήσω βρε παιδιά;;;

  7. #37
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    με λοβοτομη; θες να βοηθησω;;
    σε πειραζω χοντρα, το ξερω, ειμαι σκατοχαρακτηρας παλιοπειραχτηρι, σορρυ,.
    λοιπον δυο τινα:
    1) αν δεν πιστευεις και το κανεις σπιτι σου ωστε να μην προσβαλλεις το θρησκευτικο συναισθημα και ελευθερια κλπ συνταγματικως και απο εσδα κατοχυρωμενα δικαιωματα, εισαι κουλ μη σκας.
    2) αν πιστευεις ζητα τον Χριστο να σε ελευθερωσει απο αυτη την αμαρτια και αν επιμενεις να Του ζητας βοηθεια, θα σου τη δωσει γιατι ειναι Αγαθος ο Πατερας..

    3) ανγκερ μανατζμεντ

    4) κατ δε ποκερ

    δεν μπορεις να πεις, βοηθησα, χοχο!
    Αχχ Ξωτικούλα μου, δεν σε γνωρίζω αλλά είσαι παρηγοριά που ξέρω ότι βρίσκεσαι κάπου εκεί έξω... :) :)) :)))

    Τι να κάνω ο ταλαίπωρος γερουλινάκος;;; Αναγνωρίζω πως υπάρχουν αυτά τα Πράγματα, δηλαδή Θεός, Χριστός, Παναγία, αλλά δεν πιστεύω σε Αυτούς.
    Και σιγά να μην δώσει σε εμένα ο Θεός επειδή είναι Αγαθός Πατέρας... Αυτός μόνο στους δικούς Του δίνει, σε εκείνους που Τον αγαπάνε... Εγώ ΔΕΝ Τον αγαπάω...
    Κι όταν χάνω στο πόκερ θα Τον βρίζω και θα Τον καταριέμαι εις τους αιώνας των αιώνων αμήν... Αν θέλει να Τον αγαπήσω ας κάνει έτσι τα πράγματα ώστε να γίνω κερδοφόρος παίκτης...

  8. #38
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    χμ... δυσκολα πραγματα ζητας απο τον Αγιο Βασιλη.. δεν γινεται να αγαπας και τον ΘΕο και τον μαμωνα λεει η Γραφη.
    Δεν πειραζει, εκεινος σε αγαπαει οπως και να χει. Βλεπεις, υπαρχει μια μικηηηηηηηηηηηηηη τοση δαααααααα λεπτομερεια: Εκεινος ερευνα και γνωριζει τα βαθη της καρδιας μας, βαθη που εμεις αγνοουμε οτι υπαρχουν. Δεδομενου δε οτι θελει τη σωτηρια αν ειναι δυνατον ολων των ανθρωπων, σε αγαπα και σε περιμενει ακομα κι αν εσυ ΔΕΝ οτν αγαπας. Αυτη αλλωστε ειναι και μια πτυχη της Τελειας Αγαπης: αγαπας ακομα και τους εχθρους σου. ΑΠοδειξη η σταυρωση του Κυριου. ΠΟιο το κερδος να θυσιαστεις για χαρη των φιλων ; αυτο το κανουν και οι Φαρισαιοι... Το θεμα ειναι να θυσιαστεις για οσους σε μισουν...

    Νι νι, καπου εκει εξω κυκλοφορω αλλα εσυ εισαι ασφαλης, εισαι Ντοητσλαντ, δεν φτανω με το πριπρεηρος ως εκει, ιχιχιχιι
    Βλέπω πως διαθέτεις μία φυσική αγάπη για τα θρησκειολογικά θέματα μώρο... Κρίμα που δεν είμαστε κοντά να ανταμώναμε και να συζητούσαμε τέτοια θέματα πρόσωπο με πρόσωπο...
    Κατέχω κι εγώ λίγα πράγματα θεολογικά, κάποτε ήταν στην κατοχή μου ολόκληρη η Πατερική Γραμματεία, και ίσως να έβρισκες κάτι ενδιαφέρον σε αυτά που θα συζητούσαμε...
    Κρίμα, και μεγάλη μου δυστυχία, που είμαι γερουλινάκος κι εσύ νεαρή κοπέλα, διαφορετικά αν είμουν νέος θα σου έλεγα να έρθεις εδώ να σε φιλοξενήσω για όσο καιρό θα ήθελες...

    Άτιμα γηρατιά... :( κλαψ... σνιφ... :(

  9. #39
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    Τσωπα τσωπα και το χω με την τριτη ηλικια. Εχω κανει και εθελοντρια σε γηροκομειο. Αμ πως.
    Όχι βρε μώρο, δεν είμαι ακόμη για γηροκομείο... Πολύ βιάζεσαι να με ξαποστείλεις κλαψ σνιφ... :(

    Το τσαγάκι μου και τις σουπίτσες μου τα ετοιμάζω ακόμη μόνος μου... Εντάξει δεν έχω την ευκινησία ενός νέου και αργώ να βάλω το μπρίκι
    και την κατσαρόλα στην φωτιά, αλλά τελικά τα καταφέρνω...

    Κλαψ σνιφ... Δεν μ' αρέσει που είμαι γέρος... Πες κάνα κόλπο να νεαρώσω, να γίνω νέος δηλαδή...

  10. #40
    Κακουλίνη ανάποδα αν μετρήσω τα χρόνια μου πιό πολύ γέρο με κάνουν κλαψ σνιφ...

  11. #41
    Ρε μώρο λες και με ξέρεις τόσο μέσα έπεσες στα χρόνια μου... :)

    Δηλαδή, λες, 25 χρόνια ζωής μου μείνανε;;; κλαψ σνιφ... ζεν σέλω να πεσάνω... κλαψ σνιφ...

    Άντε βρε καληνύχτα... καλό ξεμέρωμα... καλή δύναμη... :)

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    226
    Quote Originally Posted by ΗΛΙΑΝΝΑ View Post
    κακος...sweet swan θα σου ταίριαζε καλυτερα .....καλο απογευμα..sweet
    χιχιχι :)))

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. "Λίγο ακόμα και θα συνηθίσω, τις παλιές συνήθειες θα σβήσω....."
    By ΕΡΗ_1982 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 08-06-2012, 19:14
  2. Παραξενες ιστοριες!
    By Boltseed in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 29-12-2010, 11:37
  3. Παράξενες εμμονές
    By Panos3082 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 28-05-2009, 00:01
  4. Κακες Συνηθειες
    By dean in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 29-10-2008, 20:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •