Φιλία-Ερωτας
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2

    Φιλία-Ερωτας

    Καλημέρα..

    Ονομαζομαι Βαιος, ειμαι νεο μελος κ ειμαι μολις 18
    Αποφασισα να εγγραφω στο συγκεκριμενο φορουμ διοτι εχω ενα αρκετο σοβαρο προβλημα...

    Το προβλημα μου ειναι οτι εχω ερωτευτει την κολλητη μου..γνωριζομαστε 4 χρονια δεν ξεκολλαμε και τα λεμε ΟΛΑ μεταξυ μας..Δεν εχει καιρο που την ερωτευτηκα..Μολις 4 μερες...Ειχαμε βγει μετα την αλλαγη του χρονου σε ενα κλαμπ, εκεινη μεθυσε και αρχισε τα δαγκωματα και τα φιλια..Εγω ενεδωσα και να τα αποτελεσματα..Εγω ερωτευμενος και εκεινη χαλια..μιλησαμε την επομενη μερα..δεν της ανακοινωσα την αλλαγη της στασης μου προς εκεινη ομως μου ειπε οτι ελπιζει να μην παρεξηγησα καθως το ποτο την ωθησε σε αυτο...εχουμε να μιλησουμε 3 μερες αλλα κανονισαμε να παμε για εναν καφε μεθαυριο για να ξεκαθαριστει η κατασταση...Τι μου προτεινετε να κανω;; Ειμαι πολυ μπερδεμενος...Θελω να της εκφρασω τα συναισθηματα μου ομως φοβαμαι την αντιδραση της και μηπως δεν ξαναμιλησουμε μετα απο αυτο..Θα με βοηθουσε πολύ η γνώμη σας!

    Ευχαριστω εκ των προτερων!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Αλλος ενας λογος που δεν πιστευω σε κολλητους κ κολλητες....λοιπον φιλαρα ακου τι να κανεις, πανε στο καφε και αστην αυτην να μιλησε πρωτη. Ο,τι σου πει συμφωνα. Ετσι θα σαι κομπλε. Γιατι αν πεις εσυ πρωτος παιζει να διαφωνει η γκομενα και να σε σουταρει πανηγυρικα. Μη της φερεις αντιρρηση λοιπον κ αναλογα θα προσαρμοστεις και θα ανασυνταχτεις. Το πιο πιθανο ειναι να σου πει οτι εγινε επειδη ειχα πιει μπλα μπλα μπλα κλπ μπαρμ******λα. Δεν υπαρχει προβλημα πες. Βασικα οτι κ να σε πει αυτο πες της. Ο,τι θελει η τυπισσα. Α ναι, το βασικο ξεχασα. Παιξε κ την κασετα επειδη σε εκτιμω σε ξερω χρονα, εκτιμω το χαρακτηρα σου κλπ κλπ κλπ μπαρμ******λα. Γενικα θα σκαρφιστει μια δικαιολογια για να μηνιωσει *******κι. Και συ ομως εισαι φαουλ. Εχει χαλασει η φιλια (ντεμεκ φιλια) κ δε θες να το αποδεχτεις....
    Δε μας ειπες ομως τη συνεχεια της ιστοριας...ενταξει με τα δαγκωματα κ τα φιλακια, παρακατω τι εγινε? Δηλ οκ χορευατε στο κλαμπ κ φασωθηκατε στο χαλαρο. Μετα τι εγινε? Συνεχισατε το χορο? Και πως φυγατε απ το κλαμπ? Την αφησες ντιρλα τη φιλη σου να παει σπιτακι μονη της? Τι πραγματα ειναι αυτα? θα σε μαλωσω....ετσι κανουν οι φιλοι? Πιστευω να την πηγες σπιτι της/σου....
    Last edited by kerasi; 05-01-2013 at 13:21.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    2
    λοιποοοοοοοοον καταρχας ευχαριστω για τις συμβουλες!....οσον αφορα το μετα (που ρωτησες) η κοπελα κοντευε να πεσει κατω (κυριολεκτικα) οποτε αποφασισαμε να το διαλυσουμε...ειχε παει 8 αλλωστε...σπιτι της δεν την πηγα εγω καθως δεν διαθετω αυτοκινητο (τωρα θα με ρωτησεις ειχε παει 8 το πρωι και ειχε λεωφορεια και σου απαντω εγω μπορεις να πας ενα πιωμενο ατομο που δεν μπορουσε να σταθει καλα καλα στα ποδια του με αστικο μεχρι το σπιτι του? ασφαλως και ΟΧΙ.) Για καλη μου (της) τυχη ηρθε με αμαξι μια φιλη της που μενουν διπλα και την πηγε...Α..φυσικα και θα την πηγαινα σπιτι μου ομως εχω περασει στην πολη μου και δεν μενω μονος οποτε κομματακι δυσκολο να την εφερνα σε μενα.. Ευχαριστω και παλι για τις συμβουλες

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Ωραια. Μιλησατε καθολου τις επομενες μερες? Και ποτε θα πατε για καφεδακι?

Similar Threads

  1. Φιλια!
    By Only in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 4
    Last Post: 27-09-2012, 11:03
  2. Φιλία..
    By th93 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 09-09-2012, 21:00
  3. Φιλία η σεξ
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 132
    Last Post: 11-03-2008, 07:02
  4. Γυναικεία φιλία ή έρωτας...?
    By pverikios in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 27-08-2007, 00:51
  5. Φιλια και ερωτας, τι γινεται αν ερωτευτεις τον κολλητο σου
    By george002 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 21-08-2006, 20:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •