δεν έχω πολύ χρόνο,βοήθεια...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    23

    δεν έχω πολύ χρόνο,βοήθεια...

    κάθε καλοκαίρι χωρίζουμε και κάθε χειμώνα καταλήγουμε πάλι μαζί,εδώ και δυομηση χρόνια αυτό γίνεται...λοιπόν,πριν χωρίσουμε λέγαμε όλα αυτά τα ωραία του τύπου,και να χωρίσουμε δεν θέλω να πηγαίνεις με άλλους-άλλες,μαζί θα πηδιόμαστε πάλι,εμείς οι δύο δεν χωρίσαμε όταν κερατωνόμασταν πως γίνεται να χωρίσουμε,αα το πρώτο καλοκαίρι μαζί,με τα πολλά και τα λίγα πάλι χωρίσαμε με έναν τρομερό καυγά και μαλακία δικιά μου,εκείνο το βράδυ έκλαψε πρώτη φορά μπροστά μου,καπνίσαμε πρώτη φορά μαζί(ενω δεν καπνιζει) με αγκάλιασε όσο όμορφα δεν με έχει αγκαλιάσει ποτέ και με φύλησε σαν να ήταν η πρώτη φορά...συμφωνήσαμε να βρισκόμαστε για τις ανάγκες μας και πως πρέπει να ηρεμήσουμε και μετά απο καιρό να το ξαναπιάσουμε αν θέλουμε και οι δύο...όταν βρεθήκαμε ήταν όλα μαγικά,όμορφα,με κοιτούσε και έλιωνε,το έπαιζα κι εγώ λίγο ιστορία...μετά απο μέρες μου είπε αυτός,μετά πάλι εγώ,μετά αυτός και εκεί ήταν μέχρι που πήγε στο χωριό του για 5 μέρες,μιλήσαμε άλλη μια φορά και μου είπε πως ανιπομωνεί να πάμε ένα σαββατοκύριακο σε κάτι ενοικιαζόμενα της νονάς μου οι δυο μας(το ειχα προτινει εγω και μου ειχε πει οτι θα ηθελε πολυ να παμε) κάναμε μέρες να μιλήσουμε αφού γύρισε και γύρισα,ε δεν άντεξα του έστειλα ότι θέλω να τον δω και ενω την τελευταία φορά που μιλήσαμε μου είχε πει πόσο του αρέσει να μιλάμε με μυνήματα και fb...αυτός όταν του είπα ότι θέλω να τον δω,αργούσε να απαντήσει και μου έλεγε ότι είναι σε νετ και όλοι του μιλάνε...σταμάτησε φυσικά τα γλυκόλογα σχεδόν μόνο ένα κούκλα μου έλεγε κι αυτό με το ζόρι,βρεθήκαμε λοιπόν σήμερα να του κάνω ένα piercing και όταν τον είδα τον αγκάλιασα με αγκάλιασε κι αυτός και ανεβήκαμε στο σπίτι μου,μου είπε πως κάποια στιγμή θα ξαναείμαστε μαζί αλλά όχι σύντομα,όταν υποψιάστηκε ότι εγώ παίζει να τραβιέμαι με άλλον(απο κάτι γράμματα γραμμένα στη καπνοθήκη μου) τρελάθηκε,με ρωτούσε ποιος είναι αλλά προσπαθούσε να το παίξει και χαλαρός,έτρεμε...τον ξέρω καλά αλλά αυτό το πράγμα πρώτη φορά μου το κάνει...μου είπε πως δεν θέλει καν να σκέφτεται ότι με αγγίζει άλλος και φυσικά το έπαιζα μυστήριο και να μη σε νοιάζει,του είπα ότι μου έλειψε να κάνουμε πράγματα μαζί και ότι θα ξαναήθελα σχέση μου απάντησε ότι κάποια στιγμή στο μέλλον και του είπα να το ξεχάσω μήπως και μου είπε όχι φυσικά...το θέμα είναι ότι όταν πήγαμε να το κάνουμε ήταν η 1η φορά που είπε έπρεπε μηπως να παρω προφυλακτικά? και του λεω γιατί? για να τελειώσω μέσα σου(στο προφυλακτικό,το είχαμε συζητήσει) μετά τον ρώτησα αν έχει άλλη και μου είπε χωρίσαμε για να ηρεμήσω μωρό μου δεν θα πάω με άλλη,θέλω χρόνο με τη παρέα μου= μαλάκες που σιχένομαι! μετά τον ρώτησα αν τελικά θα πάμε μαζί αυτό το σαββατοκύριακο και μου είπε δεν ξέρω του απαντησα καλα ρε μια μου λες ανιπομωνω και την αλλη δεν ξερω? κοψε και βγάλε λίγο εγωισμό πολύ έβαλες,μου είπε ότι σκέφτεται ότι κοροιδεύουμε οτυς εαυτούς μας και σαν τι θα πάμε? του απαντησα πριν δεν το σκεφτόσουν αυτό,οκ δεν θα παμε αν δεν θες,μου ειπε θελεις να παμε? και του ειπα ναι,ε θα παμε μου λεει! μετα του εκανα και το piercing και με φιλουσε συνεχεια,με ελεγε μωρο του,κουκλα μου,τι θα κανω με τη παρτυ σου και αλλα τετοια...φοβαμαι μην τον εχασα για παντα,μη βρηκε αλλη και δεν μου το λεει...θα παμε διακοπες και θελω φυσικα να τον τρελανω,να οτν κανω οταν φυγουμε αποκει να με σκεφτεται και να τρελενεται...πειτε μου γιατι δεν εχω πολυ χρονο θελω περισσοτερες απαντησεις απο αγορια και να μου πειτε αν ολα αυτα ειναι περιεργα και παιζει κατι με αλλη,αν μου το παιζει δυσκολος οπως ολοι λενε ( και το φλιτζανι μου και το ζωδιο μου) ΧΑΧΑΧΑΧ περιμενω.Α επεισης οταν τον ρωτησα αν του ελειψα μου ειπε ναι...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Δεν ξέρω αν τρολλάρεις και επίσης δεν μπορώ να αποφασίσω τι ειναι πιο κουραστικό....ο τρόπος που γράφεις ή αυτά που λες.
    4 ίδια θέματα μέσα σε 4 μέρες...ελεος τρώμε!!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    23
    δεν έχω 4 θέματα,και αν θές μην τα διαβάζεις:)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Καταρχήν δεν διαβάζεται...
    Θα σου πρότεινα να αφήσεις τις αναζητήσεις για το ποιος θα τελειώσει μέσα σου και πως και να μάθεις να χωρίζεις παραγράφους.
    Αυτό μπορώ μονο να σου προσφέρω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    193
    Κι εγώ αναρωτιέμαι αν τρολάρεις ή αν απλά δεν την παλεύεις....
    αλλά αν δεν τρολάρεις...
    άσε τα "το παίζω ιστορία" κι άστον κι αυτόν στην ησυχία του και κάτσε λίγο να σκεφτείς σοβαρά 5 πράγματα...
    τα "σου έλειψα" και "χθες έλιωνα για το βαμπιρ της διπλανής πόρτας" είναι αδικαιολόγητα ακόμη και για τα 17χρονα


    αααιντε γιατί
    Stand and fight, live by your heart.
    Always one more try
    I'm not afraid to die.
    Stand and fight ,say what you feel.
    Born with a heart of steel

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Εεεετσι αγαπημενα μελη, βαλτε μια ταξη!!!!!
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Τελικα το κανατε? Εγω σου προτεινω να του κανεις μαγια και θα εχει ματια μονο για σενα. Πηγαιντε σε μια ταβερνα να φατε μπακαλιαρο σκορδαλια πρωτα για να σιγουρευτεις.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    82
    Αποθημενα ειν' αυτα
    Never believe the ever of drunk and everything of lovers

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Τελικα το κανατε? Εγω σου προτεινω να του κανεις μαγια και θα εχει ματια μονο για σενα. Πηγαιντε σε μια ταβερνα να φατε μπακαλιαρο σκορδαλια πρωτα για να σιγουρευτεις.
    χαχαχαχαχαχ!!! κ φασολαδα με φρεσκο κρεμμυδακι!!!
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

Similar Threads

  1. Πολυ αγχος,θελω βοηθεια!!!!
    By Stalitsa in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 27-11-2012, 18:45
  2. ξεχναω πολυ συχνα πολυ σοβαρα πραγματα
    By Danay1997 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 08-11-2012, 21:10
  3. Θα εκτιμούσα πολύ την γνώμη σας! παρακαλώ διαθέσετε λίγο χρόνο για 'μενα...
    By _kassandra_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 08-04-2012, 00:21
  4. θελω την βοηθεια σας παρα πολυ
    By d_o in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 32
    Last Post: 18-02-2011, 01:38
  5. ΒΟΗΘΕΙΑ...ΑΓΧΟΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ(?)
    By IASWN in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 11-02-2010, 18:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •