Eιμαι εγκυος και ο αντρας μου δεν ειναι καθολου στοργικος μαζι μου... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Οταν σου λεω το πληρωσα εννοω πως για ολα ηθελε να κανει κουμαντο ο πεθερος μου...ασε που οτι ηλεκτρικα κλπ ειχα απο τους δικους μου τα εδωσα απο εδω και απο εκει,λες και δεν ηξερε οτι μου τα ειχαν αγορασει οι δικοι μο οποτε δεν χρειαζοταν να βαλει αλλα! Καποια στιγμη τρελλαθηκα!Εγω γενικα σαν ανθρωπος δεν αντιδραω οταν προκειται για εμενα,πρεπει να φτασω στο αμην! Μεχρι που μπηκε ο πεθερος μου μεσα στο σπιτι καποια μερα και με διαολ...λε και με εβριζε...τεμπελα κ πραγματα ασυναρτητα...και το εκλεισα την πορτα καταμουτρα! Εδω ειναι το σπιτι μου και ποια κανω κουμαντο εγω του ειπα....τελος!Μη σε ξανα δω εξω απο την πορτα μου! Ε μα...

  2. #17
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Τελος παντων εχουν περασει τωρα 2 χρονια και δεν εχουμε ανταλλαξει κουβεντα...μη σου πως οτι του λεω καλημερα και δεν μιλαει!!Το σταματησα και αυτο και βρηκα την ησυχια μου απο αυτο το θεμα,μαλλον!

  3. #18
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Και συνεχιζω λεγοντας σου...πως ολοι πιστευαν μεχρι και πριν μεινω εγκυος πως εγω δεν θελω να μεινω εγκυος για να μη χαλασει το σωμα μου....εγω ομως δεν εμενα οχι μονο γιατι δεν γινοντουσαν προσπαθειες αλλα και γιατι ο γιος τους ειχε προβλημα!

  4. #19
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Μεγαλωνω...και ενιωθα παντα μεγαλη πολυ εξαιτιας του...ειναι και που δεν δουλευω ενα χρονο και θελω κατι πραγματικα δικο μου...να το λτρευω και να με λατρευει αληθινα!

  5. #20
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Πηγα και δουλεψα το καλοκαιρι μαζι του σε σκαφος ιδιωτικο...να προσθεσω οτι καθε καλοκαιρι 2 μηνες λειπει...σκιπερ! Και πηγα κι εγω σαν μαγειρισα για να παρω τα λεφτα της εξωσωματικης...με κοπο και πονο βγηκαν αφου δουλευε και ο πεθερος μου μαζι!

  6. #21
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Σε σημειο να με σπρωχνει..ολοι να βλεπουν την κινηση του και ο αντρας μου και να μου λεει δικιο ειχε!Δεν επρεπε να πατησω αυτη τη σκατ σκαλα να βγει ο κοσμος!!!!!

  7. #22
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Τελος παντων για να τελειωνω σιγα σιγα αλλα να ξερεις ειναι πολλα ακομα απλα σου λεω οτι μου ερχεται στο μυαλο και ειναι σχετικα προσφατο! Πηγαμε για την εξωσωματικη και ο γιατρος μας ειπε πως δεν βλεπει κανενα τρομερο προβλημα και να του λεω μας πως...αφου η παλια του εξεταση,πριν απο εμενα βεβαια εδειχνε 9 τις εκατο πιθανοτητα μονο!Οχι μου λεει...εδω ειναι μια χαρα!Οταν μας ρωτησε τι προσπαθειες γινονται και του ειπα του ανθρωπου,....εκεινος μου ειπε οτι δεν προσπαθειτε για παιδι εσεις!!

  8. #23
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Η αποφαση μου ηταν λοιπον....να προσπαθησουμε για εναν μηνα και αν δεν πιασουμε, μετα το καλοκαιρι και αν ειμαστε καλα εμεις μεταξυ μας....παμε για εξωσωματικη! Επιασα κατευθειαν!Πως το εξηγεις εσυ αυτο??

  9. #24
    ...βρε αλεξ μου, το θεμα δεν είναι πως έπιασες το παιδί (και κάθε ευτυχία σου εύχομαι), αλλά πόσο σε έχουν σημαδέψει ολα αυτά.
    Εσύ έχεις πάει να μιλήσεις με κάποιον ειδικό?

  10. #25
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Σαφως...μεχρι και σε ψυχιατρο πηγα να δω μπας και το προβλημα ξεκιναει απο εμενα....αυτο που μου ειχε πει ηταν να πως δεν καταλαβαινει γιατι πηγα σε εκεινον!!

  11. #26
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Ρωτησε με οτι θες....δεν εχω προβλημα! Εδω εγω σου ειπα τοσα και τοσα!

  12. #27
    ...το θεμα ειναι ένα αλεξ?
    Είσαι ευτυχισμένη ή δυστυχισμένη απ τις επιλογές σου?
    Αν μίλαγες με ποσοστά, πόσο θα έδινες στην κάθε μια απο αυτές τις έννοιες και γιατί?

  13. #28
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Θα σου πω ακριβως λοιπον αυτα που του ειπα κι εκεινου και δεν θελω αλλες συζητησεις απο εκεινον ασκοπες και καως υποσχομενες! Δεν εχει και δεν ειχε ποτε τη διαθεση να κατσει να ασχοληθει σοβαρα μαζι μου και δεν δειχνει ευγνωμοσυνη σε τιποτα! Στην υπομονη μου τοσα χρονια,στα οσα εχω χασει τοσα χρονια εξαιτιας του....και δεν ειμαι ευτυχισμενη....γιατι αν ημουν στην προκειμενη περιπτωση μονο με αυτα δεν θα ασχολιομουν αλλα με την εγκυμοσυνη μου που ο ιδιος μου στερρει τη χαρα!Αν ειχε καταλαβει τι καλο του συμβαινει θα ηταν αλλος ανθρωπος αλλα δεν εχει συνειδητοποιησει τιποτα!!Απ οτι φαινεται ουτε αυτο δεν θα τον αλλαξει ή κανει καλυτερο ανθρωπο....εστω να εκανε την αυτοκριτικη του και να δει τι εχω περασει τοσα και τοσα χρονια,τα καλυτερα μου χρονια!

  14. #29
    ...αλεξ μου, νομίζω ότι απογοητευτηκες περιμένοντας να αλλάξει με την εγκυμοσύνη.
    Ξερεις όμως, οι άντρες καταλαβαίνουν πολύ αργότερα το θέμα του παιδιού σε σχέση με τη μητέρα που τπ νιώθει καθε δευτερόλεπτο να συμβαίνει.
    Καταλαβαίνω ότι νιώθεις ακόμη πιο πιεσμένη πια σε σχέση με το κοινό σας μέλον, αλλά σκέψου ότι πέρα απ όλα αυτά, οι ορμόνες σου κάνουν πάρτι αυτή τη στιγμή και όλα τα νιώθεις στην υπερβολή τους. Και τα καλά και τα κακά.

  15. #30
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Εισαι παντρεμενη?:rolleyes:

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Ειναι λαθος να θελω να παω μαζι της στο ταξιδι?
    By Pandemonium in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 23-01-2014, 12:52
  2. Ο άντρας μου είναι ψεύτης...
    By truthhurts in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 12-08-2013, 05:26
  3. ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2012, 09:53
  4. Δεν τον θέλει αλλά ειναι μαζι του
    By Blue1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 70
    Last Post: 19-09-2012, 11:12
  5. Είναι μαζί μου από λύπηση;
    By ornament in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 05-01-2009, 16:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •