Έλλειψη αυτοπεποίθησης - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    32
    Σίγουρα όχι αλλά μέχρι να επιστρέψω μόνιμα στη γενέτειρα μου και να αλλάξω παραστάσεις θέλω πολλά κότσια για να επανέλθω , είμαι ομως διατεθειμένος να ξαναανέβω. 'Οσων αφορά τους ανθρώπους πιστεύω πως όλα είναι εμπειρίες αρκεί να έχουμε τα μάτια μας ανοικτά. Πρέπει να μαθαίνουμε μέσα απο τις σχέσεις μας τις προσεγγίσεις μας , ολα ...

  2. #17
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Δεν έχω ιδέα!
    Posts
    574
    Quote Originally Posted by young wolf View Post
    Σίγουρα όχι αλλά μέχρι να επιστρέψω μόνιμα στη γενέτειρα μου και να αλλάξω παραστάσεις θέλω πολλά κότσια για να επανέλθω , είμαι ομως διατεθειμένος να ξαναανέβω. 'Οσων αφορά τους ανθρώπους πιστεύω πως όλα είναι εμπειρίες αρκεί να έχουμε τα μάτια μας ανοικτά. Πρέπει να μαθαίνουμε μέσα απο τις σχέσεις μας τις προσεγγίσεις μας , ολα ...
    αφού έχεις αισιοδοξία κάτι είναι κι αυτό.συνέχισε έτσι!
    ευχομαι να συνέλθεις!
    Φιλικά,

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,451
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Μαρια , ας διαβασεις την δικη μου γνωμη . Βεβαιως γινεται ενα ειδος εξαρτησης η γυμναστικη ( εμενα μουχει γινει ) αλλα υγιους εξαρτησης . Ειναι ομως περιεργο να αισθανεσαι τοσο ασχημα χωρις αυτην . Μαλλον ειναι η μονη πηγη ευχαριστησης σου , γι αυτο αισθανεσαι ετσι ( γνωριζοντας οσο μπορω τον γενικοτερο τροπο ζωης σου , δεν μουχεις κανει και update ! )
    Αγγελε, οταν ο τροπος ζωης σου δεν σου επιτρεπει και πολλα αλλα, η γυμναστικη μπορει να γινει εναλλακτικη λυση... Επισης μην ξεχνας οτι δεν κοινωνικοποιουνται ολοι με τον ιδιο ευκολο τροπο...με τη γυμναστικη δοκιμαζεσαι, τσεκαρεις τα ορια σου, καθαριζει το μυαλο σου...γενικοτερα και το ομαδικο αθλημα μπορει να βοηθησει απιστευτα και την αυτοπεποιθηση και την κοινωνικοποιηση. Ισως βεβαια να εχω και αυτη τη φιλοσοφια γιατι ειναι και εν μερει η δουλεια μου αυτη.
    But on some summer nights, it could feel like paradise. Paradise lost.

  4. #19
    Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    32
    και συ κοπελα93 σου εύχομαι να αντιμετωπίσεις ολες σου τις φοβίες και ανασφάλειες

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by howtodream8 View Post
    Αγγελε, οταν ο τροπος ζωης σου δεν σου επιτρεπει και πολλα αλλα, η γυμναστικη μπορει να γινει εναλλακτικη λυση... Επισης μην ξεχνας οτι δεν κοινωνικοποιουνται ολοι με τον ιδιο ευκολο τροπο...με τη γυμναστικη δοκιμαζεσαι, τσεκαρεις τα ορια σου, καθαριζει το μυαλο σου...γενικοτερα και το ομαδικο αθλημα μπορει να βοηθησει απιστευτα και την αυτοπεποιθηση και την κοινωνικοποιηση. Ισως βεβαια να εχω και αυτη τη φιλοσοφια γιατι ειναι και εν μερει η δουλεια μου αυτη.

    Mαρια , συμφωνω για ολα τα οφελη που αποδιδεις στην γυμναστικη , κ ακομα παραπανω . Οντως ειναι ολοκληρη φιλοσοφια η γυμναστικη , για να προσθεσω οτι ειναι τροπος ζωης . Citius-altious-fortius , λενε , κ ετσι ειναι . Σε καθε εκγυμναση μαχεσαι με τον ιδιο σου τον εαυτο , κ αυτο σου δινει αυτοπεποιθηση . Για την κοινωνικοποιηση , δεν εχω αποψη , διοτι ολα τα αθληματα που εχω ενασχοληθει , ησαν μοναχικα , αλλα οπως λες ο καθεις εχει τον δικο του τροπο κοινωνικοποιησης . Αγνοουσα οτι η δουλεια σου εχει σχεση με την γυμναστικη ( γιατρος δεν ελεγες ? ).

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. θελω να εχω παντα την προσοχη του?ελλειψη αυτοπεποιθησης?..
    By depi< in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 36
    Last Post: 21-01-2014, 01:01
  2. Αλκοόλ - Αγχος-Ελλειψη αυτοπεποιθησης
    By kostis81 in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 3
    Last Post: 27-11-2013, 11:34
  3. Κρισεις αυτοπεποιθησης
    By makmak in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 29-12-2012, 02:04
  4. Ελλειψη αυτοπεποίθησης, άγχος και εμμονές
    By katerina12605 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 2
    Last Post: 30-05-2012, 14:25
  5. Έλλειψη αυτοπεποίθησης αυτοεκτίμησης
    By zanazan in forum Αυτοεκτίμηση - Αυτοπεποίθηση
    Replies: 20
    Last Post: 11-08-2010, 10:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •