Εχει ψυχολογικα?Μακρια του... - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    παντως τωρα που το λετε οταν εφευγε απο το νοσοκομειο ο φιλος μου για να γυρισει κεντρο τον ρωτησε μια γιατι ειναι εδω και της ειπε για την κοπελα μου τον ρωτησε τι εχω και της ειπε σχιζοφρενεια και του λεει "φυγε μακρια της θα σε καταστρεψει ειχα μια νυφη με σχιζο και διελυσε τη ζωη του αδερφου μου και τλκ την παρατησε γιαυτο σου λεω φυγε οσο ειναι καιρος"..
    και η ψυχολογος της αδερφης του φιλου μου του ειπε οτι δεν εχω μελλον και να με αφησει..

    σκατα να φανε

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    272
    δεν ενοιωσα ποτε να με αποριπτουν λογο της ασθενειας μου(σχιζοφρενεια) τουλαχιστον κανεις δε μου το χει πει καθαρα η να μου το δειξει εμεσα οσο για τις ερωτικες σχεσεις παλι δεν ειδα κατι οταν τους το ειπα.
    με τη τελευταια μου κοπελα μαλιστα υποτροπιασα οσο ημασταν μαζι και σε μερικες μερες μπηκα στη κλινικη ξαφνικα σε ενα βραδυ και εξαφανιστηκα εκει για 2 μηνες . μετα απο ενα μηνα που το κεφαλι μου καθαρισε σκεφτηκα να την παρω τηλεφωνο της εξηγησα καποια πραματα σε γενικες γραμμες. καταλαβε και αρχισαμε να ξαναβγαινουμε μαλιστα εξοικιωθηκε και με τα φαρμακα στην ιδεα οτι θα τα παιρνω καθε μερα και με ρωτουσε κιολας αν τα πηρα
    καποιες φορες σιγουρα ειναι και λιγο ιδεα μας ισως φταει κατι αλλο και εμεις πιστευουμε οτι μας απομονωνουν λογο της ασθενειας.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    @αρη χαιρομαι που δεν το εχεις βιωσει..
    εγω εχω βιωσει ρατσισμο ακομη και απο ψυχικα πασχοντες.. :(

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    οπως λεει και η υπογραφη μου εσωτερικη, δωσε τοπο στην οργη, γιατι αλλιως η οργη θα σε πνιξει.....


    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    παντως τωρα που το λετε οταν εφευγε απο το νοσοκομειο ο φιλος μου για να γυρισει κεντρο τον ρωτησε μια γιατι ειναι εδω και της ειπε για την κοπελα μου τον ρωτησε τι εχω και της ειπε σχιζοφρενεια και του λεει "φυγε μακρια της θα σε καταστρεψει ειχα μια νυφη με σχιζο και διελυσε τη ζωη του αδερφου μου και τλκ την παρατησε γιαυτο σου λεω φυγε οσο ειναι καιρος"..
    και η ψυχολογος της αδερφης του φιλου μου του ειπε οτι δεν εχω μελλον και να με αφησει..

    σκατα να φανε
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    272
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    @αρη χαιρομαι που δεν το εχεις βιωσει..
    εγω εχω βιωσει ρατσισμο ακομη και απο ψυχικα πασχοντες.. :(
    κοιτα εδω πρεπει να πω οτι η οικογενεια μου περα απο το οτι με πρηζουν, οταν υποτροπιαζω με προστατευουν δε με αφηνουν να εκτειθεμαι αμεσως μπαινω κλινικη λιγοι φιλοι μου με ειδαν σε επεισοδιο. μετα εχω κανει παρεες με αρκετους που εχουν προβλημα αλλα και φιλοι που δεν εχουν τους τα εξηγω.μεχρι τωρα κανεις δεν με εκανε περα για αυτο εκτος και αν εγω δεν το καταλαβαινω.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Μακρια του αδειασε η ζωη μου!!
    By αννα.... in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 168
    Last Post: 20-11-2012, 17:57
  2. ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΜΑΚΡΙΑ
    By ΕΛΠΙΔΑ85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 03-10-2012, 12:35
  3. DΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥς ΓΟΝΕΙς ΜΟΥ
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 26
    Last Post: 07-05-2011, 10:53
  4. Θα παει μακρια η βαλιτσα???
    By reggaeM in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 19-02-2010, 17:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •