Προς γυναίκες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 45
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537

    Προς γυναίκες

    Εχετε κάνει την πρώτη κίνηση ποτέ ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Προσωπικά αν δεν χρειάζεται το αποφευγω . Αλλα χρειάστηκε , οποτε ............. την έκανα και πήγε πολύ καλά ! :P

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθηνα
    Posts
    375
    Ναι,την έχω κάνει.Μια φορά,δεν άντεχα ήμουν απίστευτα ερωτευμένη με τον τύπο.Έφαγα χυλόπιτα,αλλά δεν με πείραξε τόσο.Θα έσκαγα αν δεν του το έλεγα!:P

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Εγω μία φορά την έκανα για να φάω την χυλόπιτα και να ξεκολήσω και μια φορά για να κάνω σχέση !

    Θεωρώ και τις δύο πετυχημένες , έπρεπε να τις κάνω !

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    229
    Ναι!!!!!Κι εγώ το έχω κάνει...Και το αποτέλεσμα ήταν θετικό!

    Σύμφωνα με κοινωνιολογικές έρευνες πάντως, οι άντρες από τη μια φοβούνται τις δυναμικές γυναίκες που κάνουν πρώτες την ερωτική κίνηση, θεωρόντας ότι τους κλέβουν το ρόλο του \"κυνηγου\", από την άλλη επαναπαύονται ότι δεν χρειάζεται να προσπαθήσουν πολύ με μια γυναίκα καθώς ευελπιστούν κατα βάθος στη δική της κίνηση...

    Πώς σας φαίνεται αυτό?

  6. #6
    Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    37
    Δεν το έχω κάνει ποτέ, και δεν νομίζω να μπορώ να το κάνω.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθηνα
    Posts
    375
    Καλά κι εγώ δεν θεωρώ την χυλόπιτα που έφαγα αποτυχία.Βέβαια,δεν ξεκόλλησα μετά,αλλά αυτό είναι άλλο θέμα!

  8. #8
    Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    37
    Ο άντρας γεννήθηκε για να είναι κυνηγός. Στην εποχή μας οι γυναίκες έχουν πάρει το πάνω χέρι, αλλά έτσι χαλάει το σκηνικό. Τουλάχιστον για κάποιες ρομαντικές που έχουν απομείνει.......

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Δεν ξεκόλλησες ?

    Εγω έτρεφα ελπίδες γιατί είχε μπερδεμένη στάση και αν δεν του το έλεγα στα ίσα για να πάρω ενα ξεκάθαρο οχι , δεν θα μπορούσα να ξεκολλήσω . Μετά μου πήρε καιρό , αλλα τα κατάφερα μια χαρα ! Απομακρύνθηκα και απο την παρέα του για λίγο καιρό .........

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Originally posted by moonchild
    Ο άντρας γεννήθηκε για να είναι κυνηγός. Στην εποχή μας οι γυναίκες έχουν πάρει το πάνω χέρι, αλλά έτσι χαλάει το σκηνικό. Τουλάχιστον για κάποιες ρομαντικές που έχουν απομείνει.......
    Αν είναι κυνηγός, ας το δείξει .............. Οταν δεν το δείχνει , τί γίνεται ?
    Στο κάτω κάτω θέλεις να επιλέγεις ή να σε επιλέγουν ?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθηνα
    Posts
    375
    Καλά,στο τέλος ξεκόλλησα,δεν είχα και άλλη επιλογή.Αλλά μου πήρε αρκετό καιρό.Όταν τον φέρνω στον μυαλό μου,ακόμα και τώρα μετά από 6 χρόνια νιώθω μια γλυκιά νοσταλγία για τότε..(ήταν γλυκιά η χυλόπιτα :)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Εμενα ήταν ο πρώτος μου έρωτας ! Ανεκπληρωτος ........ δεν έχει σημασία ............. θυμάμαι όμως έντονη ερωτική διάθεση ..............
    ................μετά μου βγήκε θυμός, αλλα ήξερα οτι είναι μεταβατικό στάδιο .......... σαν να θυμώνω με τα συναισθήματα μου για να τα διώξω !

  13. #13
    Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    37
    Ο θυμός βοηθάει για να χωρίσεις από κάποιον και να σταματήσεις να τον αγαπάς. Μακάρι να μπορούσα να θυμώσω μαζί του. θυμώνω, αλλά δε μου κρατάει πάνω από μια μέρα συνήθως. Το ανώτερο να κρατήσει λίγες μέρες. Έτσι όμως δεν γίνεται τίποτα. Λέτε να αρχίσω να θυμώνω; :mad:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    beyond the realms
    Posts
    482
    ...οι δυναμικοί άντρες κυνηγούν δυναμικές γυναίκες,
    οι οποίες κυνηγούν συνεσταλμένους άντρες,
    που επιλέγουν χαμηλού προφίλ γυναίκες,
    που προτιμούν τους κυνηγούς.


    προσωπικά είμαι κυνηγός εν αποστρατεία.. το παίζω θήραμα μπας και φανεί ο πραγματικός κυνηγός, αφού είναι ο μόνος που θα με αντέχει χωρίς να φοβάται οτι θα με χάσει και χωρίς να με ανταγωνίζεται διαρκώς (μπλιαχ)


    (κλειώ ψήφισα το 1, αν και θα προτιμούσα να πω: ναι και πετυχημένα αλλά το μετάνιωσα)

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    17
    οχι. δεν έτυχε..... ποτε μη λεσ ποτέ αλλά ειμαι κι εγώ απο τις κλασσικές γυναίκες που θέλουν τον αντρα κυνηγό.......

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •