Δεν αντέχω άλλο... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 118
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Δοκιμασε κυκνε να μιλησεις και σε καποιους αλλους γιατρους. Οι επιπλεον γνωμες βοηθανε υποθετω. Ισως να θελει να αλλαξεις ολη την αγωγη σου η την δοσολογια. Απο εκει και περα κανε και οτι σου ειπε ο σουπερ μποι13. Μην περιμενεις απο την αγωγη να τα κανει ολα γιατι οτι και να παρεις αν εσυ το βαζεις κατω η αγωγη λογικα δεν θα εχει και τα καλυτερα αποτελεσματα. Βοηθησε την να σε βοηθησει κυκνε.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Καλησπέρα μυστ...
    Την αλλαγή την έκανα εδώ κι αρκετό καιρό αλλά δεν είδα βελτίωση στην διάθεση μου εκτός από τους εφιάλτες, που σίγουρα είναι σημαντικό και δεν ξέρω τι να κάνω...τώρα νιώθω σαν ζόμπυ από τον πολύ ύπνο αλλά δεν ξέρω και πως να περάσω τη μέρα μου...νιώθω πολύ δυστυχισμένη...
    Κουραγιο κυκνε εστω κοιμασαι καλυτερα τωρα περασες μεγαλη περιοδο που δεν κοιμοσουν πολυ κ τωρα εχεις αναγκη να κοιμασαι περισσοτερο αυτο δεν ειναι ανησυχητικο πιστευω,τωρα για την διαθεση θελει απειρη υπομονη κ κινητοποιηση ασχολησου με τους δικους σου κ πες τπους να βοηθησουν κανετε πραγματα μαζι

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    1ον με τον εαυτό σου ασχολείσαι?, για τίποτα ψώνια η κάτι που θα σ ευχαριστήσει είσαι σ οικονομική κυρίως θέση ώστε να το κάνεις και να δεις την ευχαριστήσει που θα σου προσφέρει?ε?.2ον είσαι σ φάση να βγαίνεις καθόλου από το σπίτι, να πηγαίνεις καμία βόλτα π.χ πας μέχρι το περίπτερο η το σούπερ μάρκετ να πάρεις καθόλου αέρα??3ον η γυμναστική βοηθάει σημαντικά, η το κολυμβητήριο η κάποιο άλλο χόμπι(π.χ χορός), άν δεν είσαι σε θέση να αρχίσεις τώρα κάποιο χόμπι ακόμα ,μπορείς τουλάχιστον να πας για περπάτημα η τζόκινγκ γύρω από το σπίτι σ ,η σ κάνα στάδιο αν πάλι ούτε αυτό ,μπορείς για αρχή να κάνεις γυμναστική η κάποιο χορό από το σπίτι σ(αυλή ,δωμάτιο),μπορεί να μην σ αρέσει η γυμναστική αλλά πίστεψέ με θα σ βοηθήσει σημαντικά ιδιαίτερα έξω από το σπίτι, .4ον μπορεί να σ φανεί αστείο άλλα σταμάτα για κάποιο διάστημα να ακούς τραγούδια και ταινίες που είναι μελαγχολικά ,επικεντρώσου σ κωμωδίες χαρούμενα τραγούδια και κάποια καλά βιβλία (ότι είδους σ αρέσει , η μάθησης κάποιας γλώσσας η κάτι άλλο).5ον σταμάτα junk food kai τέτοια άμα τρως και επικεντρώσου σε πιο υγιεινά προϊόντα, (εγώ προσωπικά είχα πάρει και κάτι βιταμίνες centrum ,ίσως και να βοήθησαν δεν ξέρω). 6ον Άμα πηγαίνεις σε ψυχολ η ψυχιατρ να του τα λες όλα ότι σ βασανίζει και σκέφτεσαι μην κρατάς τίποτα,ας είναι και για το μέλλον το παρόν και το παρελθόν. 7ον επειδή ξέρω ότι η κατάθλιψη είναι απομονωτική ,κλείνεσαι κ.τ.λ.π .εάν έχεις κάποιο φίλο, γνωστό ,αδέρφια ,ξαδέρφια οι με τους γονείς σου ,η μόνη σου δεν έχει σημασία, άρχισε να βγαίνεις έξω ιδιαιτέρα τώρα με τον καιρό που φτιάχνει. 8ον ένα ακόμη σημαντικό πράγμα είναι ότι πρέπει να αρχίσεις να βλέπεις τα πράγματα αίσιόδοξα, να σταματήσεις να μιζεριάζεις και να λες δεν μπορώ το ένα και το άλλο ,φυσικά και μπορείς να κάνεις τα πάντα όλα από την θέληση ξεκινούν.Πρέπει να βάλεις στο μυαλό σου ότι ΟΛΑ ΑΝΤΙΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΞΕΙς ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙς ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΖΩΗς ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΣΟΥ ΥΓΕΙΑ.

    Άρχισε να κάνεις έστω το 50% από αύτα που σου είπα και θα σου πω και άλλα απλά πρέπει να αρχίσεις με κάτι.και αν μπορείς ακόμα και από σήμερα έστω και κάτι μικρό
    Σ' ευχαριστώ για την λεπτομερή σου απάντηση Μπορώ να κάνω κάποια πράγματα απ' αυτά που λες όπως για παράδειγμα να βλέπω ταινίες...σήμερα ήθελα να δω ένα θρίλερ που βρήκα στο site του video club αλλά δυστυχώς δεν έχει έρθει ακόμα Ίσως βγω αργότερα να πάω ως εκεί να δω αν έχει καμιά άλλη καλή ταινία...ξέρω ότι μου είπες για κωμωδίες αλλά και τα θρίλερ μου φτιάχνουν τη διάθεση αν είναι πετυχημένα...(είδα τις προάλλες ένα καλό). Για διάβασμα ενώ μου αρέσει αυτό τον καιρό δεν έχω όρεξη, μόνο για κάνα περιοδικό...τώρα όσον αφορά το φαγητό δεν συνηθίζω να τρώω απέξω, το μόνο junk food που τρώω είναι σοκολάτα, είναι η αδυναμία μου...Για τις βόλτες βγαίνω καμιά φορά, δεν ξέρω αν θα τύχει τίποτα σήμερα ή θα τη βγάλω σπίτι γιατί εδώ ο καιρός δεν είναι ιδιαίτερα καλός...
    Πάντως σε γενικές γραμμές μου έδωσε λίγο κουράγιο το μήνυμα σου επειδή λες ότι μπορώ να κάνω τα πάντα άρα αυτό σημαίνει ότι έστω μπορώ να βγω απ' αυτό τον βάλτο που βρίσκομαι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Δοκιμασε κυκνε να μιλησεις και σε καποιους αλλους γιατρους. Οι επιπλεον γνωμες βοηθανε υποθετω. Ισως να θελει να αλλαξεις ολη την αγωγη σου η την δοσολογια. Απο εκει και περα κανε και οτι σου ειπε ο σουπερ μποι13. Μην περιμενεις απο την αγωγη να τα κανει ολα γιατι οτι και να παρεις αν εσυ το βαζεις κατω η αγωγη λογικα δεν θα εχει και τα καλυτερα αποτελεσματα. Βοηθησε την να σε βοηθησει κυκνε.
    Με τρομάζει το να αλλάξω όλη μου την αγωγή γιατί ξέρω ότι τα καινούρια φάρμακα χρειάζονται κάποιο καιρό για να δράσουν και φοβάμαι ότι θα είμαι πιο χάλια σ' αυτό το μεσοδιάστημα...όμως θέλω να πω στο γιατρό για ένα φάρμακο που έπαιρνα παλιότερα και με βοηθούσε, του το είχα αναφέρει κι είπε ότι είναι για άλλες περιπτώσεις όμως εμένα μου έκανε καλό...λέω να κάνω ακόμα μια προσπάθεια...όσο για να βοηθήσω κι εγώ θα κάνω ότι μπορώ...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Κουραγιο κυκνε εστω κοιμασαι καλυτερα τωρα περασες μεγαλη περιοδο που δεν κοιμοσουν πολυ κ τωρα εχεις αναγκη να κοιμασαι περισσοτερο αυτο δεν ειναι ανησυχητικο πιστευω,τωρα για την διαθεση θελει απειρη υπομονη κ κινητοποιηση ασχολησου με τους δικους σου κ πες τπους να βοηθησουν κανετε πραγματα μαζι
    Ναι, όντως τουλάχιστον με την αύξηση των βραδινών χαπιών κοιμάμαι καλύτερα χθες που αμέλησα να τα πάρω έβλεπα πάλι όνειρα και κυρίως βλέπω όσους δικούς μου έχουν φύγει από τη ζωή τον τελευταίο καιρό...καλή ιδέα κι αυτό με τους δικούς μου...σ' ευχαριστώ για τη βοήθεια...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Σ' ευχαριστώ για την λεπτομερή σου απάντηση Μπορώ να κάνω κάποια πράγματα απ' αυτά που λες όπως για παράδειγμα να βλέπω ταινίες...σήμερα ήθελα να δω ένα θρίλερ που βρήκα στο site του video club αλλά δυστυχώς δεν έχει έρθει ακόμα Ίσως βγω αργότερα να πάω ως εκεί να δω αν έχει καμιά άλλη καλή ταινία...ξέρω ότι μου είπες για κωμωδίες αλλά και τα θρίλερ μου φτιάχνουν τη διάθεση αν είναι πετυχημένα...(είδα τις προάλλες ένα καλό). Για διάβασμα ενώ μου αρέσει αυτό τον καιρό δεν έχω όρεξη, μόνο για κάνα περιοδικό...τώρα όσον αφορά το φαγητό δεν συνηθίζω να τρώω απέξω, το μόνο junk food που τρώω είναι σοκολάτα, είναι η αδυναμία μου...Για τις βόλτες βγαίνω καμιά φορά, δεν ξέρω αν θα τύχει τίποτα σήμερα ή θα τη βγάλω σπίτι γιατί εδώ ο καιρός δεν είναι ιδιαίτερα καλός...
    Πάντως σε γενικές γραμμές μου έδωσε λίγο κουράγιο το μήνυμα σου επειδή λες ότι μπορώ να κάνω τα πάντα άρα αυτό σημαίνει ότι έστω μπορώ να βγω απ' αυτό τον βάλτο που βρίσκομαι...
    Οτιδήποτε να κάνεις και το ελάχιστο θα σ βοηθήσει.Λίγη Αισιοδοξία και προσπάθεια θέλει
    Πάντως για την γυμναστική η κάνα χόμπυ δεν ανέφερες τπτ? χαχαχ ψηλοβαριέσαι ε?

    Βεβαίως και ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΥΚΝΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ και θα βγεις Από τον βάλτο

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Οτιδήποτε να κάνεις και το ελάχιστο θα σ βοηθήσει.Λίγη Αισιοδοξία και προσπάθεια θέλει
    Πάντως για την γυμναστική η κάνα χόμπυ δεν ανέφερες τπτ? χαχαχ ψηλοβαριέσαι ε?

    Βεβαίως και ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΥΚΝΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ και θα βγεις Από τον βάλτο
    Έκανα κάτι μικρό σήμερα, βγήκα και νοίκιασα 2 ταινίες γιατί η τηλεόραση δεν έχει τίποτα της προκοπής...βρήκα και τη μία που ήθελα τελικά
    Η γυμναστική δεν μ' αρέσει για να είμαι ειλικρινής...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Χαίρομαι Κύκνε ,μπράβο και θα δεις σ λίγο καιρό ότι θα αρχίσεις να ανεβαίνεις και να θες να κάνεις και άλλα.θα αρχίσει να επανέρχεται λίγη λίγη και η ενέργειά σ, άμα αρχίσεις και κάνεις από λίγο κάτι κάθε μέρα.

    χορός η κάτι αλλο? άλλη δραστηριότητα ,μπορείς να κάνεις πολλές δραστηριότητες και στο σπίτι σ άμα θες.
    η γυμναστική ουτε έμενα μ άρεσε :P άλλα πήγαινα σ ένα άλσος το πρωί και έτρεχα και μ έφτιαχνε την διάθεση πάρα πολύ θα έλεγα

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Χαίρομαι Κύκνε ,μπράβο και θα δεις σ λίγο καιρό ότι θα αρχίσεις να ανεβαίνεις και να θες να κάνεις και άλλα.θα αρχίσει να επανέρχεται λίγη λίγη και η ενέργειά σ, άμα αρχίσεις και κάνεις από λίγο κάτι κάθε μέρα.

    χορός η κάτι αλλο? άλλη δραστηριότητα ,μπορείς να κάνεις πολλές δραστηριότητες και στο σπίτι σ άμα θες.
    η γυμναστική ουτε έμενα μ άρεσε :P άλλα πήγαινα σ ένα άλσος το πρωί και έτρεχα και μ έφτιαχνε την διάθεση πάρα πολύ θα έλεγα
    Σήμερα δυστυχώς δεν ξύπνησα καλά παρόλο που πήρα τα φάρμακα μου χθες το βράδυ
    Για πες καμιά δραστηριότητα εντός σπιτιού εκτός από τις ταινίες και τα βιβλία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Γεια σου κυκνε. Θα φανει καπως αυτο που θα πω αλλα λιγο περπατημα στον καθαρο αερα δεν θα σε βοηθουσε ισως? Αν μη τι αλλο ειναι καλο να βγαινεις απο το σπιτι κατι που εσυ λογικα δεν θα πολυκανεις και θα σε βοηθησει μαζι με αλλες δραστηριοτητες οπως λιγο γυμναστικη η κατι που θα απασχολει το μυαλο σου να αποβαλλεις το αγχος και ισως νιωσεις λιγο καλυτερα. Δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωματικο το προβλημα σου και εχεις καταθλιψη και κατα ποσο εγκεφαλικο αλλα αν ειναι το δευτερο βρες κατι που να σε κανει να σκεφτεσαι λιγοτερο την ασθενεια. Ευχομαι τα καλυτερα.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,589
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Γεια σου κυκνε. Θα φανει καπως αυτο που θα πω αλλα λιγο περπατημα στον καθαρο αερα δεν θα σε βοηθουσε ισως? Αν μη τι αλλο ειναι καλο να βγαινεις απο το σπιτι κατι που εσυ λογικα δεν θα πολυκανεις και θα σε βοηθησει μαζι με αλλες δραστηριοτητες οπως λιγο γυμναστικη η κατι που θα απασχολει το μυαλο σου να αποβαλλεις το αγχος και ισως νιωσεις λιγο καλυτερα. Δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωματικο το προβλημα σου και εχεις καταθλιψη και κατα ποσο εγκεφαλικο αλλα αν ειναι το δευτερο βρες κατι που να σε κανει να σκεφτεσαι λιγοτερο την ασθενεια. Ευχομαι τα καλυτερα.
    Γεια σου φλοκ...όχι, δεν μου φαίνεται καθόλου κάπως αυτό που λες αλλά δυστυχώς δεν με βοηθάει εκτός κι αν πρόκειται για καμιά εκδρομή...έχω πάρει και κιλά και κουράζομαι όμως το θέμα είναι κυρίως ψυχολογικό...για παράδειγμα χθες βγήκα και πήγα μέχρι το βίντεο κλαμπ και το έκανα με το ζόρι αλλά τουλάχιστον πέρασα κάπως καλά το βράδυ με την ταινία...όσο για το πρόβλημα μου είναι εγκεφαλικό...να τώρα περιμένω να αρχίσουν τα φιλαράκια αργότερα για να γελάσω λίγο και να ξεχαστώ...
    Σ' ευχαριστώ!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Εσυ ξερεις καλυτερα τι σε κανει να νιωθεις πιοο καλα αν και αυτο με την εκδρομη μου ακουγεται περιεργο. Δεν εχω βεβαια καταθλιψη για να σε νιωσω αλλα υποθετω οτι ενας με καταθλιψη δεν θα θελει και τοσο πολυ να παει εκδρομη και να νιωθει ασχημα σε μια ευχαριστη δραστηριοτητα αλλα ειπαμε ο καθενας ξερει τον εαυτο του. Μια δραστηριοτητα που μπορεις να κανεις και να απασχολησει τον εγκεφαλο σου χωρις να χρειαζεται γνωσεις η υποδομη στο σπιτι ειναι να γραφεις στιχους κανοντας ριμα. Ακομα καλυτερα να κολλας στιχους που θα γραφεις για τον εαυτο σου και την κατασταση σου ουσιαστικα να σου αφιερωσεις ενα τραγουδι γτ αν βγαλεις στιχους ολο και καποιος γνωστος θα πιασει μερικα ακορντα στην κιθαρα να το μελοποιησει οποτε θα ξεχαστεις κανοντας κατι δημιουργικο χωρις να ξοδευτεις καν. Επισης μπορεις να γραφεις καπου τις σκεψεις σου τις σκεψεις εκεινης της στιγμης που δεν εισαι καλα και που οταν τις διαβασεις καποια στιγμη που θα εισαι καλυτερα θα σε κανουν να δεις πιθανων πιο καλα τον ιδιο σου τον εαυτο. Οχι οτι θα βοηθησει και πολυ το τελευταιο απλα μια προταση σου κανω που μπορει να εχει καλο αποτελεσμα η και τιποτα.

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Σήμερα δυστυχώς δεν ξύπνησα καλά παρόλο που πήρα τα φάρμακα μου χθες το βράδυ
    Για πες καμιά δραστηριότητα εντός σπιτιού εκτός από τις ταινίες και τα βιβλία...
    Γεια σου Κύκνε,ναι η αλήθεια είναι ότι μερικές φορές ξυπνάς με μια πιο έντονη μελαγχολία, αλλά με το που ξυπνάς προσπάθησε να κάνεις αισιόδοξες σκέψεις και είμαι σίγουρος πως θα αλλάζει όλο αυτό ,εγώ προσωπικά είμαι πολύ σίγουρος πως θα τα καταφέρεις και θα σου περάσει .Αυτό με την εκδρομή μου φαίνεται πολύ καλή ιδέα που λες πιο κάτω ,όταν και όποτε μπορέσεις να πας ειδικά τώρα που φτιάχνει ο καιρός θα είναι πολύ ωραία.
    Όσο για το που περπάτησες ,άλλα ήταν δύσκολο που λες χτες ,τ ξέρω και εγώ με το ζόρι έκανα τα πάντα στις αρχές τις προσπάθειάς μου άλλα να ξέρεις σε σύντομο χρονικό διάστημα ο οργανισμός σου θα αρχίζει να στο επιστρέφει πίσω με πολύ θετικό τρόπο όλο αυτό .Υπομονή και προσπάθεια θέλει και να θυμάσαι ότι μπορείς να αλλάξεις τα πάντα

    Δραστηριότητες υπάρχουν πολλές εγώ θα σου πρότεινα μια που να περιλαμβάνει λίγη άσκηση και εκτόνωση..Εσύ θες να περιεχέι λίγη γυμναστική μέσα η προτιμάς κάτι χωρίς γυμναστική?

    Υ.γ και επίσης να θυμάσαι να παίρνεις την αγωγή σου,θέλει λίγο χρόνο να δράσει ,μην αγχώνεσαι θα δράσει σύντομα

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Καλυτερη δραστηριοτητα απο τα ταξιδια δεν υπαρχει να φευγεις τα σαβκα μακρυα απαυτα που σου θημηζουν μιζερι κ ανχος δηλ το σπιτι σου κ ηΠολη που μενεις ξεκινα ετσι κ θα δεις

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    104
    Η γυμναστικη ομως ειναι το καλυτερο φαρμακο για τη καταθλιψη ειδικα τα μαχητικα αθληματα

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο!!
    By Laila in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 20-04-2014, 23:28
  2. Δεν αντεχω αλλο...
    By Fatpig in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 41
    Last Post: 22-05-2013, 04:04
  3. Δεν αντεχω αλλο
    By χαμογελακη in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 102
    Last Post: 09-03-2012, 15:25
  4. δεν αντεχω αλλο
    By ρουλα 24 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 21
    Last Post: 08-02-2012, 14:13
  5. Δεν αντέχω άλλο...
    By helplease in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 66
    Last Post: 19-12-2008, 13:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •