To ημερολογιο του φόβου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 122
  1. #31
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    θερμή παράκληση,
    όχι greeklish σε αυτό το φόρουμ.

    ευχαριστώ.
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

  2. #32
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    athina
    Posts
    59
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ Κ ΠΑΛΙ. ¨) ΝΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΑ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ, ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΟΛΗ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ.

  3. #33
    Member
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    athina
    Posts
    59

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    147
    Ax hollyman δεν φανταζεσαι ποσο σε καταλαβαινω... μερικες φορες σκεφτομαι οτι ηθελα να μπω για λιγο καιρο σε καποιο μερος που να ειναι κι αλλοι σαν και μενα. Βαριεμαι να ακουω συνεχεια οτι ολα ειναι στο μυαλο μου και οτι δεν προσπαθω αρκετα απο ανθρωπους που ποτε δεν εχουν νιωσει αυτον τον εφιαλτη.. Εγω το ξερω ποσο δυσκολο ειναι απλα να το αντεχεις ολο αυτο... Και εγω εχω το κεφαλι μου σχεδον καθημερινα το νιωθω βαρυ και ζεστο και τα ματια μου ειναι λιγο ροζ οταν ειμαι πιο χαλια... Ειναι τρομερα δυσκολο ολο αυτο αλλα για καποιο λογο το αντεχουμε και πολυ σπανια σκεφτομαι την προοπτικη του \"τελους\" (καταλαβαινεις).. Απλα σημερα σκεφτομουν απο πότε εχω να νιωσω αληθινα καλα και με αυτοπεποιθηση και παει πολυς καιρος... Οταν εισαι εξαρτημενος απο αλλους ειναι μεγαλο πακετο...

  5. #35
    Member
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    ATHENS
    Posts
    86
    καλημερα !!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    147
    καλημερα Γιώργο ειδες το messenger? Σου εστειλα χτες, τα απογευματα μπαινω. τι κανεις? Eγω οπως τα ξερεις...

  7. #37
    Member
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    ATHENS
    Posts
    86
    ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ , ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΣΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 8:30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΥΡΙΟ ΕΧΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    147
    Σημερα δεν θα μπορεσω να μπω.. Συνηθως κατα τις 5 μπαινω. Tωρα ειμαι στη δουλεια και εδω δεν εχω.. Kαλη επιτυχια με το γιατρο σου. Oλα θα πανε καλα αφου εσυ εισαι καλυτερα!!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    147
    Hollyman τι εγινες που εισαι?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    103
    Margo πόσον καιρό σε ταλαιπωρούν οι κρίσεις?

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    147
    Bικυ γεια σου! Eχω κρισεις εδω και 10 μηνες αλλα σπανια. Tο θεμα μου ειναι οτι εχω μεγαλο φοβο για σχεδον τα παντα!! οπως καταλαβαινεις με εχει περιορισει αρκετα και δεν μπαινω μονη μου σε κανενα μεταφορικο (εκτος απο ταξι και αν ειναι αναγκη) δεν μενω μονη σπιτι αστα χαλι.

  12. #42
    Member
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    ATHENS
    Posts
    86
    καλημερα !!!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    103
    Το ρημάδι το χάλι μας το ξέρω καιρό τώρα.Κ το μόνιμο φόβο. Και τι δε μου έχει στερήσει. Όμως τελευταία καταλαβαίνω ότι κάνω πράγματα που δεν είχα διανοηθεί ότι θα έκανα και με πολύ λίγα συμπτώματα.Π.χ. το Σ/Κ το πέρασα στο βουνό με ομίχλη, μακρυά από πολιτισμό και δε μάσησα καθόλου. Ήμουν και δίπλα στο επίκεντρο του σεισμού(Πάρνωνα), ε εκεί τα πράγματα δυσκόλεψαν αλλά δεν έπαθα κρίση. Αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι όσο τρελαινόμουν να το ξεφορτωθώ και το προκαλούσα τόσο περισσότερο αγχωνόμουν. Τώρα που το παλεύω πιο χαλαρά και δεν έχω πλέον αυτοσκοπό το να ξεπεράσω τους πανικούς είναι όλα καλύτερα. Υπάρχει ακόμα το θηρίο μέσα μου αλλά καταφέρνω να το κοιμίσω που κ που....

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    147
    Kαλημερα γιωργο το απογευμα θα μπω στο messenger θελω να μου πεις νεα απο το Γιατρο σου!!

    Bikυ μου και εγω στην ιδια φαση ειμαι απο την αποψη οτι δεν το σκεφτομαι ολη την ωρα και προσπαθω να κανω αυτο που ειπε ο μικρουλης αλλα σοφος Γιωργος. Δηλαδη εκεινη την ωρα αρχιζω να τραγουδαω προσπαθω να διωξω καθε σκεψη και περναει.. Kαι λεω συνεχεια \"ειμαι καλα ειμαι καλα!!\" Eπειδη το βρισκω αρκετα αστειο συνηθως γελαω και συνερχομαι καπως!!

    Kυκλος ειναι και θα περασει τωρα παιρνω και βαλσαμοχορτο σε χαπια της Health Aid
    κανει καλο στην διαθεση.. Aντε και καλα κουραγια

  15. #45
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    16
    Γεια σας παιδια!!

    βρε GIORGE 296 σου χω στειλει u2u message απο χ8ες τσεκαρε το... αν μπορεις να με βοηθησεις... πανω δεξια ειναι!!!


    xxxxx

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •