ανασφαλεια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 17 of 17
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΥΣΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ Η ΝΑ ΤΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ
    ΕΣΤΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
    ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΔΕ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑΞΟΥΝ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΗ ΔΩΣΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΣΥ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ ΣΑΜΑΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΦΟΒΙΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΝ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ
    ΕΓΓΥΗΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΣΑΝ ΤΟΥ ΜΝΗΜΟΝΙΟΥ ΑΣΤΕΙΑΚΙ
    ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΩ ΟΣΟΥΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΑΝ ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ Η ΟΧΙ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΦΟΒΟΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟΣ ΣΟΥ
    ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΚΗΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΓΩΝΙΖΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ
    ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΑΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    100
    Cure δεν πειράζει αν δεν πας διακοπές αυτήν την φορά.Μην είσαι τόσο αυστηρή με τον εαυτό σου.
    Σε λίγο καιρό που θα αισθάνεσαι καλύτερα,θα κάνεις και παραπάνω πράγματα.
    Και εγώ για 3 χρόνια πολύ δύσκολα αισθανόμουν.Και να θα με πιάσει σίγουρα και δεν θα μπορώ να φύγω.
    Ένιωθα σαν εγκλωβισμένη και ότι ήθελα να φύγω οπωσδήποτε μη τυχών και δουν οι άλλοι τα συμπτώματά μου.
    Το τι κάνεις εκείνη την ώρα είναι μεγάλο θέμα.Εγώ έκανα υπομονή.Και επειδή είχα και τρέμουλο άστα να πάνε.
    Προσπαθούσα να φάω να πιω η να κάτσω κάπως ώστε να μην φαίνεται πολύ.Είναι πολύ ψυχοφθόρο αλλά περνάει με τον καιρό.
    Τώρα δεν έχω αυτό το τρέμουλο και κάπως το παλεύω πιο ήρεμα.Εγώ πάντως έκανα θεραπεία 2 χρόνια συνολικά με 3 ψυχοθεραπευτές.
    Αισθανόμουν και εγώ κάπως όταν έφευγα. ότι μπορεί να με άγχωνε περισσότερο αυτή η επίσκεψη παρά να με ηρεμούσε.Αλλά δεν είναι έτσι.
    Δοκίμασε να ξανακάνεις θεραπεία.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ
    By GIANNIS 30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 02-10-2013, 21:03
  2. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ!
    By GIANNIS 30 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 27-09-2013, 01:13
  3. ανασφαλεια
    By nanpap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-08-2013, 15:36
  4. Ανασφάλεια
    By WaDe in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 03-12-2012, 20:37
  5. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ
    By lena8999 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 09-01-2007, 19:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •