Θεωρώ.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 92

Thread: Θεωρώ....

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,819
    λογικα καπου μεσα στα νεα ανακοινωσεισ ρωτα τη ρεμεντυ για σιγουρα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Ελις αμα μαθεις πες και σεμενα ....επισεις που υπαρχουν οι κανονες του φορουμ γραμενοι?
    αυτοι πάνω στο κιτρινο κουτακι ειναι οι κανονες ρε παιδια

  3. #18
    Member
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Στο Βρόντο !!!
    Posts
    37
    Τελικά μάθαμε γιατί ;;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    νομιζω πως στα σχολια καποιου διεγραμμενου μελους δεν εμφανιζεται το νικ, αλλα το deleted member.
    οποτε δεν ξερεις πια πιο μελος εγραψε τι...


    δεν ειμαι καθολου σιγουρη γι αυτο που γραφω, απλως θυμαμαι οτι ειχε τυχει να υπαρχουν σχολια και απο διπλα να μην εμφανιζεται κανενα νικ.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Quote Originally Posted by rea View Post
    τι εγινε ρε παιδια? γιατι εφυγε ο ντεπ και η κοπέλα τωρα γτ θελει να διαγραφει?... κρίμα για τον ντεπ πραγματικα ...δεν ειχα πάρει χαμπάρι τι γινετε. ξερει κανεις να πει?
    Αγαπητέ Dep δεν ξέρω γιατί έφυγες αλλά εγώ σε είχα συμπαθήσει. Ρέα μάλλον έφαγε ποινή, κάτι τέτοιο. Κι εγώ καινούργια είμαι εδώ κι είμαι γενικά πολύ προσεκτική σε ότι γράφω αλλά μου έβαλαν ποινή γιατί κάπου έγραψα ένα σχόλιο για ένα φάρμακο για το στομάχι! Κουφό???

  6. #21
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    383
    Quote Originally Posted by deleted-member141015 View Post
    Καλησπέρα.

    Παρακαλώ να διαγράψετε το προφίλ μου από το φόρουμ.

    Ευχαριστώ.
    Καλησπέρα.
    Το προφίλ σου έχει διαγραφεί.

  7. #22
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    383
    Quote Originally Posted by rea View Post
    τι εγινε ρε παιδια? γιατι εφυγε ο ντεπ και η κοπέλα τωρα γτ θελει να διαγραφει?... κρίμα για τον ντεπ πραγματικα ...δεν ειχα πάρει χαμπάρι τι γινετε. ξερει κανεις να πει?
    Ζήτησε να διαγραφεί.

  8. #23
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    383
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ελις γενικα δεν εχω καταλάβει τι ειναι η διαγραφη ποιος ο ρολος της? δηλαδη αν σταματησει καποιος να μπαινει, χωρις να διαγραφει τι γινετε?..
    Με την διαγραφή, δεν διαγράφονται τα μηνύματα, αλλά ο χρήστης.
    Για μένα, η διαγραφή δεν έχει κανένα νόημα. Αν κάποιος δε θέλει, δεν συμμετέχει.
    Θα είχε νόημα η διαγραφή, αν διαγράφονταν και τα μηνύματα.

  9. #24
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    383
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Ελις αμα μαθεις πες και σεμενα ....επισεις που υπαρχουν οι κανονες του φορουμ γραμενοι?
    Οι κανόνες εμφανίζονται κατά την εγγραφή ενός μέλους. Συνήθως κανείς δεν τους διαβάζει και ανατρέχει σε αυτούς, όταν θεωρεί ότι θίχτηκε από κάποια ενέργεια ή τέλος πάντων, όταν κάτι συμβεί.

    Υπήρχαν ωστόσο αναρτημένοι, ακριβώς πάνω από το κίτρινο κουτάκι, όμως με αφορμή το μήνυμα σου, μόλις διαπίστωσα ότι δεν δουλεύουν τα links. Το προωθώ στο τεχνικό τμήμα να το δει. Μάλλον το πρόβλμηα προέκυψε από την αναβάθμιση του portal που έγινε προ μερικών μηνών (την άνοιξη).

  10. #25
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    383
    Quote Originally Posted by PAPA View Post
    Αγαπητέ Dep δεν ξέρω γιατί έφυγες αλλά εγώ σε είχα συμπαθήσει. Ρέα μάλλον έφαγε ποινή, κάτι τέτοιο. Κι εγώ καινούργια είμαι εδώ κι είμαι γενικά πολύ προσεκτική σε ότι γράφω αλλά μου έβαλαν ποινή γιατί κάπου έγραψα ένα σχόλιο για ένα φάρμακο για το στομάχι! Κουφό???
    Η προτροπή για λήψη ή διακοπή φαρμακευτικής αγωγής είναι απόλυτος κανόνας σε ένα τέτοιο φόρουμ.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Τί έγινε ρε παιδιά; Πεπονόσπορος έπεσε και θέλετε όλοι να φύγετε;

    Βρε Κυκνε , ως παλαιοτερη , δεν εχεις εσωτερικη πληροφορηση , δεν εχεις παρει χαμπαρι τι γινεται ? ο Ντεπ εφυγε επειδη ηταν μυστηριος , δεν του εφταιγε κανεις , αν και μαζι του , ειχα καλες σχεσεις , η Μαρινα για αλλους λογους . Προσωπικους .
    Εχω καλες σχεσεις με ολα τα μελη , και δεχομαι πολλα πμ , αλλα τα κρατω για μενα .

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,556
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Βρε Κυκνε , ως παλαιοτερη , δεν εχεις εσωτερικη πληροφορηση , δεν εχεις παρει χαμπαρι τι γινεται ? ο Ντεπ εφυγε επειδη ηταν μυστηριος , δεν του εφταιγε κανεις , αν και μαζι του , ειχα καλες σχεσεις , η Μαρινα για αλλους λογους . Προσωπικους .
    Εχω καλες σχεσεις με ολα τα μελη , και δεχομαι πολλα πμ , αλλα τα κρατω για μενα .
    Κι εγώ με τους περισσότερους καλές σχέσεις έχω αλλά πμ ανταλλάσσω με ελάχιστους και κυρίως δεν μου αρέσουν τα κουτσουμπολιά...απλά αναρωτιέμαι τί τους έπιασε όλους τελευταία και ζητάνε διαγραφή προφίλ...αν πάντως φταίνε οι φασαρίες που δημιουργούν κάποια μέλη στο φόρουμ είναι πολύ κρίμα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,556
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Οι κανόνες εμφανίζονται κατά την εγγραφή ενός μέλους. Συνήθως κανείς δεν τους διαβάζει και ανατρέχει σε αυτούς, όταν θεωρεί ότι θίχτηκε από κάποια ενέργεια ή τέλος πάντων, όταν κάτι συμβεί.

    Υπήρχαν ωστόσο αναρτημένοι, ακριβώς πάνω από το κίτρινο κουτάκι, όμως με αφορμή το μήνυμα σου, μόλις διαπίστωσα ότι δεν δουλεύουν τα links. Το προωθώ στο τεχνικό τμήμα να το δει. Μάλλον το πρόβλμηα προέκυψε από την αναβάθμιση του portal που έγινε προ μερικών μηνών (την άνοιξη).
    Εγώ πάντως τους διάβασα Και προσπαθώ να τους τηρώ αλλά όχι με απόλυτη επιτυχία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Quote Originally Posted by Aeon View Post
    Η προτροπή για λήψη ή διακοπή φαρμακευτικής αγωγής είναι απόλυτος κανόνας σε ένα τέτοιο φόρουμ.
    Εσείς ξέρετε καλύτερα, εμένα πάλι δεν με αφορούν ποινές κλπ , το θεωρώ λίγο παιδικό γιατί είμαι και 44 χρονών γαϊδούρα! Οπότε αν μου ξαναβάλετε καμία ποινούλα θα την εκλάβω κι εγώ χιουμοριστικά!!! (αστειάκι)

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Aeon θα ήθελα να σου υπενθυμίσω ότι εκκρεμεί κ η δικιά μου διαγραφή. Στο έχω ζητήσει επανειλημμένα δημόσια, μου έχεις απαντήσει να στο επιβεβαιώσω, το έκανα, σου έστειλα κ πμ….. τί άλλο να κάνω….?

    Μιας όμως κ γίνεται λόγος περί διάκρισης διαγραφής κ παύσης συμμετοχής να σημειώσω τα ακόλουθα:
    - Πολλοί υποστηρίζουν ότι «αυτό είναι το forum κ σε όποιον αρέσει, οποιανού δεν του αρέσει ας φύγει». Να υπενθυμίσω όμως ότι όταν αυτοί οι ίδιοι, που τώρα προβαίνουν εύκολα σ εαυτή τη δήλωση, βρεθήκανε να διαμαρτύρονται στο παρελθόν για άδικη μεταχείριση σε βάρος τους, η απάντηση αυτή της Διαχείρισης (την οποία τώρα μια χαρά επαναλαμβάνουν) δεν τους είχε καλύψει καθόλου…
    - Κατά την ταπεινή μου άποψη έχει νόημα η διαγραφή 1 nick κ για τυπικούς λόγους πχ δεν μπορεί κάποιος να του στείλει στο inbox κλπ κλπ. Πέραν όμως τούτου, γιατί (άραγε) η Διαχείριση δεν εμμένει να εξηγήσει στα μέλη (όχι εκ των υστέρων της διαγραφής) εάν η διαγραφή έχει νόημα ή όχι κ σε ποιά βάση, αντί να προσφεύγει στην εύκολη λύση της διαγραφής όλων όσων (όλως τυχαίως) έχουν «ενοχλητικές απόψεις»……? Θα μου πεις εδώ ολόκληρο thread «εξαφανίστηκε» με τυπικές διαδικασίες για να ……. καλυφθούν τα απροκάλυπτα, εδώ θα προβληματιστούμε….?
    - Σε 1 forum «ψυχολογίας» θα όφειλε το λιγότερο να γίνεται αντιληπτή η συμβολική σημασία των αιτήσεων διαγραφής.
    - Τα nicks κάποιων που έγραφαν εδώ είναι γνωστά ίσως κ στον εκτός forum κύκλο τους (για τον εντός δεν το συζητώ καν), κ δεν θα ήθελαν με τίποτα να ταυτοποιούνται μέσω αυτών.
    Ευελπιστώ αυτή τη φορά να διαγραφώ, όπως έγινε κ με τα 2 προηγούμενα μέλη. Ακόμα κ δεν είναι εφικτό να διαγραφούν τα ποστ μου, θα ήθελα το λιγότερο να διαγραφεί το προφίλ.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 22
    Last Post: 05-07-2012, 14:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •