Είναι κανείς εδώ; - Page 266
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 266 of 276 FirstFirst ... 166216256264265266267268 ... LastLast
Results 3,976 to 3,990 of 4138
  1. #3976
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    207
    Καλώς σας βρήκα ευχαριστώ έχω κι εγώ τα θέματα Μ και βρήκα αυτό το μέρος όσο μπορώ να τα μοιραστώ καπως

  2. #3977
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,504
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Καλώς σας βρήκα ευχαριστώ έχω κι εγώ τα θέματα Μ και βρήκα αυτό το μέρος όσο μπορώ να τα μοιραστώ καπως
    Ποιο είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα που σε απασχολεί;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #3978
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    207
    Έχω θέματα υγεία μια δυσκοκυλη χειρουργισιμη και κάτι ακόμα που δεν μπορούν να βρουν από το προέρχεται έχασα την δουλειά μ έχω χάσει την ζωή Μ εδώ και 2 μήνες και γενικά με έχει πάρει από κατω

  4. #3979
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,504
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Έχω θέματα υγεία μια δυσκοκυλη χειρουργισιμη και κάτι ακόμα που δεν μπορούν να βρουν από το προέρχεται έχασα την δουλειά μ έχω χάσει την ζωή Μ εδώ και 2 μήνες και γενικά με έχει πάρει από κατω
    Ωχ κατάλαβα... Κι εγώ είχα σπάσει το χέρι μου τον Δεκέμβριο, ευτυχώς γλίτωσα το χειρουργείο αλλά ακόμα παλεύω με φυσιοθεραπείες για να επανέλθει οπότε σε καταλαβαίνω... Πότε λες να κάνεις την εγχείριση;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #3980
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    207
    Μάλλον τον άλλο μήνα αλλά πρώτα θέλω να βρω τι με ταλαιπωρεί εδώ και 4 μηνες και δεν μπορούν να βρουν τι είναι....

  6. #3981
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,504
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Μάλλον τον άλλο μήνα αλλά πρώτα θέλω να βρω τι με ταλαιπωρεί εδώ και 4 μηνες και δεν μπορούν να βρουν τι είναι....
    Τι συμπτώματα έχεις και σε ταλαιπωρεί;

    Πω, δεν μπορώ άλλο την ατμόσφαιρα που επικρατεί στο σπίτι σήμερα... Μια εντελώς αρρωστημένη κατάσταση... Έχουν πιάσει όλοι από ένα κρεβάτι κι επικρατεί σιγή νεκροταφείου πλέον... Εντάξει, είπαμε ηρεμία αλλά όχι κι έτσι... Μου έχει χαλάσει εντελώς η διάθεση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #3982
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    207
    Πονάω δεν μπορώ να σκύψω ούτε να κουβαλησω-περπατησω δυσκοκυλη έχω δεξιά όλα αυτά που σ λέω είναι αριστερα όσο για το ότι δεν είσαι καλά είσαι στο κατάλληλο μέρος με τους κατάλληλους άνθρωπους όσοι είναι εδώ και μιλανε

  8. #3983
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,504
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Πονάω δεν μπορώ να σκύψω ούτε να κουβαλησω-περπατησω δυσκοκυλη έχω δεξιά όλα αυτά που σ λέω είναι αριστερα όσο για το ότι δεν είσαι καλά είσαι στο κατάλληλο μέρος με τους κατάλληλους άνθρωπους όσοι είναι εδώ και μιλανε
    Α, κατάλαβα... Μακάρι να βρούνε σύντομα οι γιατροί τι φταίει για ν' ανακουφιστείς...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #3984
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    207
    Να είσαι καλά ευχαριστώ πολύ μακαρι

  10. #3985
    Κυκνάκο βγες καμια βόλτα έξω, ή εστω στο μπαλκόνι αν βρέχει. Ακόμη σε ταλαιπωρεί αυτό το χέρι?

  11. #3986
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Tsoufis1989 View Post
    Έχω θέματα υγεία μια δυσκοκυλη χειρουργισιμη και κάτι ακόμα που δεν μπορούν να βρουν από το προέρχεται έχασα την δουλειά μ έχω χάσει την ζωή Μ εδώ και 2 μήνες και γενικά με έχει πάρει από κατω
    Κάπως έτσι πέρασαν και για μένα οι τελευταίοι μήνες οριακά είμαι και εγώ να χάσω τη δουλειά μου, θα πάρω το ρίσκο, να δοκιμάσω και θα δούμε τις συνέπειες. Βέβαια έμενα είναι διαφορετική περίπτωση. Έβγαλα πρόβλημα απο την ξεκούραση...
    πρόσεχε να μην προκαλέσεις και εσύ βλάβη κάπου αλλού , στην προσπάθεια να ξεπεράσουμε ενα πρόβλημα κουράζουμε υπερβολικά κατι άλλο στο σώμα μας.
    έλεγξες όλα τα όργανα στην περιοχή? θέλω να πω πως μπορεί να μην είναι ορθοπεδικό το πρόβλημα. Υπάρχουν άνθρωποι που έχουν πόνο και προέρχεται απο ουροποιητικό, αν δεν έκανες μαγνητική απευθύνσου σε νεφολογο -ουρολόγο να πάρεις και απο εκεί μια γνώμη.

  12. #3987
    Senior Member
    Join Date
    May 2024
    Posts
    207
    Έχω κάνει και μαγνητική και αξονική τώρα έχω πάει σε ορθοπεδικό και Μ έδωσε να κάνω μια μαγνητική πάλι άστα να πάνε φίλε χαλιά ολα

  13. #3988
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,504
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Κυκνάκο βγες καμια βόλτα έξω, ή εστω στο μπαλκόνι αν βρέχει. Ακόμη σε ταλαιπωρεί αυτό το χέρι?
    Γεια σου Σπουργίτι, καιρό έχουμε να τα πούμε... Τι κάνεις;

    Βγήκα νωρίτερα μια βόλτα μέχρι τα Jumbo σαν παιδάκι κι εγώ

    Ναι, ακόμα με πονάει αλλά όχι τόσο όσο πριν... Ευτυχώς είδα επιτέλους όφελος με το είδος φυσιοθεραπείας που κάνω τώρα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #3989
    ναι οντος μαλλον εχεις δικιο θα πρεπει να γνωριστω με την αλλη και να κανουμε παρεα καποιο καιροπριν. επεισης και ο ψυχολογος μου ειπε να ψαχνεις με λιγες εμπιριες και οχι με πολλες γτ οι κοπελες με πολλες εμπειριες εχουν και μετα πολλες απαιτησεις. και εγω συμφωνισα μαζι του σε αυτο, δλδ οι απαιτησεις καποιου και το τι περιμενει εξαρταται πιστευω περισωτερο απο τις εμπειριες η και σε καποιες ειδικες περιπτωσεις απο τις ανγκες του και οχι τοσο απο την ηλικια. οχι με ψυχολογους εχω ξεκινησει για αλα θεματα καθαρα πρωσοπικα ψυχολογικα ειναι και εγω τα διακ μου. δωτα οπν θεοκαι την δυναμη που ειχα να προσπαθω τα περισωτερα χρονια στην ζωη μουαλλα ειμαι αλος ανθρωπος σε σχεση με παλια. εχω νιωσει να ορημαζω αρκετες φορες μεσα στα χρονια σε καθε σταδιο της ζωης μου. και επεισης οχι το 22 τυχαια τοβαλα. η ηλικια μου ειναι 27. ομως συνχαζω και να λεω 26 συν κατι εβδομαδες χαχαχαχα. τα 26 κλεισμενα ενωειται πλεον

  15. #3990
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Γεια σου Σπουργίτι, καιρό έχουμε να τα πούμε... Τι κάνεις;

    Βγήκα νωρίτερα μια βόλτα μέχρι τα Jumbo σαν παιδάκι κι εγώ

    Ναι, ακόμα με πονάει αλλά όχι τόσο όσο πριν... Ευτυχώς είδα επιτέλους όφελος με το είδος φυσιοθεραπείας που κάνω τώρα...
    Επιτέλους καλά νέα !

    Τι σου κάνουν στις θεραπείες ? Αν θέλεις λες φυσικά, δεν θελω να γινω αδιάκριτη

    Ωραία είναι τα τζάμπο για χαλάρωση, ειναι και μεγάλα, μπαίνεις μεσα και χαζεύεις ωρες

    Χαθήκαμε ναι, γιατί δεν πολυέμπαινα παλι στο φόρουμ ... Τωρα πήρα μια ανάσα. Σε διάβαζα ομως κατα διαστήματα, είμαι ενημερωμένη για τις εξελίξεις

Similar Threads

  1. να είναι διπολικός κανείς ή να μην είναι ?
    By το αγχος προσωποποιημενο! in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 15-09-2015, 16:32
  2. Ειναι κανεις εδω;;;;;;
    By novia35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 03-09-2013, 19:28
  3. Είναι κανείς εδώ;;
    By vlack_swan in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 09-06-2012, 04:51
  4. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ΠΛΑΝΑ;
    By LOOLOONEES in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-10-2008, 15:55
  5. Replies: 6
    Last Post: 04-06-2008, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •