Ουνούφριος: αλήθειες και ψέματα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Moderator
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    57

    Ουνούφριος: αλήθειες και ψέματα

    Επειδή εγώ είμαι πολύ περίεργος, και επειδή δεν αντέχω να ακούω επιχειρήματα που ΔΕΝ στέκουν στα πόδια τους, δεύτερος γύρος σχολίων:

    Originally posted by Ονούφριος
    Με συγχωρείς αγαπητέ, μου διέφυγε το μήνυμά σου.

    Έχω εγώ όμως διαφορετική πληροφόρηση

    \"Κοίτα όσο μασκαρισμένος να είναι κάποιος που μπαίνει κάπου κάνοντας τρακ πρως τα πίσω με τα κατάλληλα εργαλεία βρίσκεις ip τηλέφωνο και ου το καθε εξής.Δλδ προφιλ τύπου hi5 ή δεν ξέρω τι άλλο είναι αστείο να θεωρούμε ότι αποκαλύπτουν προσωπικές πληροφορίες από τη στιγμή που η ίδια η διεθυνσιοδότησή σου μαρτυράει τα πάντα για σένα.Τώρα αν πάρουμε την υπόθεση ότι κάποιος μπαίνει από αλλού κτλ μπορεί να κρατήσει κάποιου είδους ανωνυμία αλλά και πάλι τον βρίσκεις.Ανάποδη αναζήτηση κάνεις!dfs bfs κάτι θα βρεις ένα δεντράκι είναι οι διευθύνσεις....\"

    Θα μας λύσει το θέμα η Αρχή Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα.
    1. Ποια είναι η πληροφόρησή σου; Διάβασες ένα κείμενο σε ενα φορουμ, και αυτό ειναι αληθές; Άποψη ενός χρήστη είναι, ο οποίος δεν ξέρεις καν αν είναι ειδικός ή αν άκουσε όσα ακουσε από ενα φίλο που είχε ενα φίλο. Είσαι μορφωμένος αρκετά για να ακούσεις και να εννοήσεις όσα έχω να σου πω περι ip tracking, privacy, anonymity και λοιπά συναφή; Ορίστε το λινκ που άντλησες τα... επιχειρήματά σου:
    http://www.e-steki.gr/showthread.php?p=382027

    2. Θέλεις να σου δώσω την ip μου; Θέλεις να βάλεις όσους ξέρεις να με εντοπίσουν; ΘΕΛΕΙΣ; Αν με βρεις ποιος είμαι και που είμαι, σου υπόσχομαι 100.000 ευρώ ως αμοιβή. ΘΕΛΕΙΣ;;;;


    Originally posted by Ονούφριος
    ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΙ ΑΠΟ ΙΡ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΗΣ ΑΠΛΑ ΣΕ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ ΚΡΥΠΤΟΜΕΝΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ.
    Εσύ δεν έγραψες πριν λίγο καιρό πως... ξεχνάς τους κωδικούς; Το οτι ΔΕΝ γράφω δε σημαίνει πως ΔΕΝ διαβάζω. Αλλά, αν είσαι απόλυτα βέβαιος οτι δεν εφτιαξες πολλαπλά προφίλ, κι αν π.χ. ενα από τα προφίλ που σου φορτώνουν ειναι η γυναίκα μου, πως λες έτσι απλά «(ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΟΛΑ ΠΛΗΝ ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ!)»; Ε;



    Originally posted by Ονούφριος
    Ακολουθούν στοιχεία της εταρείας που ψάρεψα ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ -ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΞΕΡΩ, ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΑ - ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕ - ΟΥΤΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΔΑΤΕ:
    Από το Επειδή πάρα πολλά μέλη ενδιαφέρονται να κατασκευάσουν την πρώτη τους ιστοσελίδα αλλά δεν έχουν τις απαραίτητες γνώσεις, από σήμερα και για 15 μέρες θα ακολουθήσουν αναλυτικά μαθήματα για το δημοφιλές πρόγραμμα Dreamweaver.

    Τα μαθήματα θα είναι για επίπεδο αρχαρίων και έχουν γίνει με βάση την έκδοση
    Macromedia Dreamweaver MX. Οι διαφορές με τις πιο καινούργιες εκδόσεις είναι ελάχιστες.

    Τα κεφάλαια που θα ακολουθήσουν είναι:

    Το παράθυρο του Dreamweaver
    Οι βασικότερες επιλογές
    Ανάλυση των menu
    Μπάρες εργαλείων
    Καθορίζοντας ένα site
    Ιδιότητες σελίδας
    Δουλεύοντας με κείμενο (text)
    Δουλεύοντας με εικόνες (images)
    Δουλεύοντας με πίνακες (tables)
    Δουλεύοντας με φόρμες (forms)
    Δουλεύοντας με πλαίσια (frames)
    Δουλεύοντας με επίπεδα (layers)
    Δουλεύοντας με στυλ (styles)
    Δουλεύοντας με συμπεριφορές (behaviors)

    Καλό διάβασμα (Σημείωση: η εταιρεία το έγραψε όχι εγώ)
    H εταιρία τα έγραψε όλα αυτά; Βρε, τρομάρα μου, τα κείμενά αυτά τα έγραψε ο lunarmedia, μέλος και super moderator του freestuff.gr. Τα κείμενά αυτά ειναι tutorials (αλλα τι σου εξηγώ, σχίζεις τα ιμάτιά σου πως γνωρίζεις τα πάντα αλλα εμείς οχι), το συγκεκριμένο παλικάρι (δεν ξέρεις αν τυχαίνει να το γνωρίζω ή οχι) εχει γράψει κι άλλα τέτοια και η συγκεκριμένη διαδικτυακή κοινότητα ειναι γνωστή για ανάλογα κείμενα που συντάσσουν οι χρήστες της για να τα βρίσκεις εσύ και ο οποιοσδήποτε άλλος και να μαθαίνεις δωρεάν. Πάρε κι άλλα να\'χεις: http://www.freestuff.gr/tutorials/. Μήπως κι αυτά όλα ειναι ιδιοκτησία της εταιρίας που αναφέρεσαι;;;;; Τι λες ανθρωπέ μου;;; Τι λες!!!

    Αλλα επειδή είσαι πλήρως αδαής και προσπαθείς από όπου μπορείς να κρατηθείς με σκοπό να τεκμηριώσεις τα ατεκμηρίωτα.

    Originally posted by Ονούφριος
    Στη συνέχεια εμφανίστηκε και μια εταιρεία, που ενώ στο Ιντερνετ εμφανίζεται ότι διδάσκει \"πως να κατασκευάζεις μια ιστοσελίδα\" περιέργως αποφασίζει για το τι είναι δυσφημιστικό (χωρίς να διευκρινίζει ποιός δυσφημίστηκε... δεν έχει όνομα, ποιός θα αποκλειστεί από πού, ποιός ή τί κείμενο θα διαγραφεί κλπ.
    1. Το οτι τα κείμενα ΔΕΝ ανήκουν και δεν συγγράφηκαν από την εταιρία το απέδειξα πιο πάνω (μη με αναγκάσεις να ζητήσω από τον ίδιο τον Lunarmedia να έρθει να σου πιστοποιήσει πως ουδεμία σχέση έχει με την εταιρία και τους ιδιοκτήτες της, με το e-psychology.gr και δε ξέρω κι εγώ με ποιον άλλον επινόησες). Τώρα, αν ο ιδιοκτήτης αποφάσισε να ιδρύσει και μια εταιρία (φαντάζομαι πως ξέρεις οτι π.χ. η πώληση βιβλίων ψυχολογίας πρέπει να γίνεται νομιμα, να υπάρχουν αποδείξεις, ΦΠΑ κ.λπ), γούστο το καπέλο του. Δε παύει να ειναι ο ιδιοκτήτης της σελίδας είτε έχει εταιρία είτε οχι. Κι εγώ από οσο ξέρω, ο κάθε ιδιοκτήτης καθε σελίδας θέτει τους όρους και κανόνες με τους οποίους θα διαχειριστεί την σελίδα του. Ξέρω δεκάδες φορά (φορουμς, σε περίπτωση που δεν γνωρίζεις τον όρο) όπου διαγράφονται μηνύματα και/ή χρήστες για ανάλογες συμπεριφορές - δε μπορώ να καταλάβω γιατί αυτή η διαδικτυακή κοινότητα να αποτελεί την εξαίρεση;

    Originally posted by Ονούφριος
    Στο ερώτημα, άν έχει γίνει δήλωση στην Αρχή Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων και αν ναι ποιός έχει δηλωθεί από τους αρμόδιους ότι έχει την ευθύνη ηλεκτρονικής επεξεργασίας και διασύνδεσης των αρχείων, δεν δίδεται απάντηση, προφανώς γιατί δεν υπάρχει απάντηση.
    Τι σημαίνει διασύνδεση; Μπορείς να εξηγήσεις και σε εμάς, μιας και είμαστε αδαής (όπως βλέπεις);Ποια επεξεργασία; Ποιος τα επεξεργάζεται; Όλες οι κοινότητες καταγράφουν την Ip (το μόνο προσωπικό δεδομένο), και το e-mail εγγραφής το οποίο άπαξ και εγγραφείς μπορείς να το σβήσεις. Α, μη ξεχάσω και τα προσωπικά μηνύματα, μία διευκόλυνση που παρέχουν. Και αυτά νοούνται ως προσωπικά δεδομένα.

    Τους όρους πρόσβασης και χρήσης του διάβασες; Αν όχι, δες εδώ: «Κατά την εγγραφή του χρήστη στο e-psychology.gr μπορεί να ζητηθούν ορισμένες προσωπικές πληροφορίες, Το e-psychology.gr ακολουθεί απαρέγκλιτα την ελληνική νομοθεσία περί Τήρησης Αρχείου Προσωπικών Δεδομένων. Τα στοιχεία που δηλώνονται στις ανωτέρω περιπτώσεις, δεν αποκαλύπτονται σε τρίτους και με κανένα τρόπο δεν δημοσιοποιούνται ή αποτελούν καθ\' οιονδήποτε τρόπο αντικείμενο εκμετάλλευσης. Τα στοιχεία αυτά χρησιμοποιούνται μόνο στο μέτρο που κρίνεται απολύτως αναγκαίο για την: εκπλήρωση των όρων και υποχρεώσεων των επιμέρους υπηρεσιών, που παρέχει το e-psychology.gr στους χρήστες του, ενημερωτική υποστήριξη των χρηστών, ικανοποίηση των εκάστοτε απαιτήσεων των χρηστών σχετικά με τις υπηρεσίες και τα προϊόντα που διατίθενται από και μέσω του e-psychology.gr, ενημέρωση τους σχετικά με νέα ή εκδηλώσεις που αφορούν το e-psychology.gr, εξυπηρέτηση της ομαλής λειτουργίας του site»

    Και εδώ: Κατ\' εξαίρεση το e-psychology.gr δύναται να γνωστοποιεί τις προσωπικές πληροφορίες των χρηστών του στις εξής περιπτώσεις: Έχει τη ρητή συγκατάθεση χρηστών για τη καθοιονδήποτε τρόπο δημοσιοποίηση των προσωπικών τους στοιχείων Η δημοσιοποίηση γίνεται προς τρίτα φυσικά ή νομικά προσωπα με τα οποία συνεργάζεται το e-psychology.gr και μόνο μέχρι του βαθμού που είναι απόλυτα αναγκαίος για την παροχή της εκάστοτε υπηρεσίας από το e-psychology.gr. Εάν απαιτηθεί από τον νόμο, από απόφαση δικαστηρίου ή ζητηθεί από οιαδήποτε άλλη κρατική ή κανονιστική αρχή.

    Αλλά επειδή μετά τα όσα έχεις κάνει και γράψει, ίσως φοβήθηκες το ενδεχόμενο κάποιος να κινηθεί νομικά εναντίον σου, προσπαθείς να δημιουργήσεις μια αναμπουμπούλα για το θεαθήναι. Οταν η ανακοίνωση μίλησε για αντίγραφο, δεν αναφερόταν σε αντίγραφο της Ip σου μα σε αντίγραφο των μηνυμάτων σου!!! Μπορείς να το εννοήσεις ή να στο θέσω πιο λιανά; Τα μηνύματά σου είναι που μας έχουν σπάσει τα νεύρα, όχι η Ip σου. Έτσι, αν χρειαστεί -λεμε- να κανουν μία μήνυση στον χρήστη ουνούφριο για συκοφαντική δυσφήμιση, να έχουν και τα τεκμήρια να το αποδείξουν.

    Originally posted by Ονούφριος
    Έχω δηλώσει κατ\' επανάληψη ότι είμαι \"συνειδητοποιημένος καταναλωτής, διεκδικητικού τύπου και αμερικανικής κατεύθυνσης\" εφόσον σου αρέσουν τόσο πολύ οι ταμπέλες. Γνωρίζω κοινοτικές οδηγίες -τις οποίες εσύ αγνοείς- οι οποίες έχουν επιβάλλει ακόμα και στην Ελλάδα (ναί!) την ελεύθερη πρόσβαση του ατόμου στο σύνολο των πληροφοριών που δικακινούνται στο διαδίκτυο και απαγορεύει τη δημιουργία \"κλειστών δωματίων μυστικών συζητήσεων μεταξύ επαγγελματιών\" τα οποία λατρεύεις (μόνο στην Κίνα θα τα βρείς) .

    Την ελεύθερη πρόσβαση στο σύνολο των πληροφοριών που διακινούνται στο διαδίκτυο; Βρες μου εναν κανόνα, ένα νόμο, μια κοινοτική οδηγία, που σου δίνει πρόσβαση στο εταιρικό intranet της εταιρίας μου (πρόσεξε: δεν αναφέρομαι στην εταιρία που είναι εδώ, αναφέρομαι στην δική μου, έτσι γιατί πάνω στη σύγχυσή σου μπορείς να με βγάλεις και πενταπρόφιλο)... έτσι, γιατί σου κάπνισε και γουστάρεις να διαβάσεις τα εταιρικά δεδομένα που αποτελούν περιουσία της εκάστοτε εταιρίας.

    Φυσικά, μιας και είσαι τόσο ψαγμένος (και εμείς αδαείς), θα γνωρίζεις τι είναι το intranet αλλά αν δε γνωρίζεις κάνε κλικ εδώ: http://www.google.com/search?hl=en&q=define%3A+intranet.

    Ξέρεις πόσα ιδιωτικά δίκτυα που διακινούν πληροφορίες μέσω του διαδικτύου γνωρίζω; Ξέρεις πόσοι νόμοι προστατεύουν π.χ. τα VPN που δίνουν την δυνατότητα σε εμένα να επικοινωνώ με τους υπολογιστές στο εταιρικό περιβάλλον από το σπίτι μου; Έχεις πρόσβαση και εκεί και μάλιστα με κοινοτική οδηγία; Με κάποιο νόμο που δεν τον ξέρω; Αν εχεις, πες το κι εμένα να ενημερώσω το legal department της εταιρίας μου να λάβουμε τα μέτρα μας διότι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ Ο ΚΑΘΕ ΤΥΧΑΙΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΑ ΕΤΑΙΡΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ της δικής μου εταιρίας.

    Ξέρεις τι λες άνθρωπέ μου; Έχεις ιδέα γιατί μιλάς ή απλά προσπαθείς να δημιουργείς εντυπώσεις;

  2. #2
    Moderator
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    57
    Επειδή είμαι και πολύ κακός (κακός = λεμε τα πράγματα με το όνομά τους): κάπου ειπε πως η σελίδα «ποιοί είμαστε» ειναι δυσπρόσιτο μέρος για να μη μπορούμε οι χρήστες να το βρίσκουμε ευκολα; Έχεις προβλήματα όρασης, ουνούφριε; Έχεις ασχημη οθόνη με μικρή ανάλυση και σου χαλάει τη σελίδα και δε βλέπεις; Είναι στην κεντρική σελίδα, πάνω πανω, σε μια μαύρη γραμμή με λευκό κείμενο για να κάνει καλύτερη αντίθεση και λέει χαρακτηριστικά «Σχετικά με μας». Αριστερά και δεξιά του θα δεις τα εξής (στα παραθέτω μήπως και δε βλέπεις (δεν ειναι κακό και αυτό): «E-Psychology Forum Ψυχολογίας Chat υποστήριξης Επικοινωνία»

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    Originally posted by Ονούφριος

    \"Κοίτα όσο μασκαρισμένος να είναι κάποιος που μπαίνει κάπου κάνοντας τρακ πρως τα πίσω με τα κατάλληλα εργαλεία βρίσκεις ip τηλέφωνο και ου το καθε εξής.

    τι απιστευτη μπουρδα ειναι αυτη???
    Να μπορει να βρισκει ο καθε ενας τα στοιχεια του - σου - μου και χωρις την συνδρομη εισαγγελεα ετσι???

    τεσπα, δεν ξερω αν αξιζει να συνεχιζει κανεις να σχολιαζει....

  4. #4
    Moderator
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    57

    Έτσι, γιατί συνεχίζω να είμαι κακός.

    Originally posted by Ονούφριος
    Originally posted by krino
    Ονουφριε στο βαθμο που σε απασχολει βρισκω τα ποστ σου ακρως ενοχλητικα.
    Krino
    Αφού σε ενοχλούν γιατί τα διαβάζεις, γιατί δίνεις συνέχεια, γιατί παρεμβαίνεις σε κάτι που δεν σε αφορά;

    Εγώ ξεκίνησα μία κριτική για το χώρο της ψυχολογίας και μου έγινε μια γενική επίθεση από ένα σωρό κρυπτο-επαγγελματίες, που δεν αντέτειναν επιχειρήματα της επιστήμης τους αλλά γενικούς αφορισμούς και απειλές διαγραφών κλπ. Παράλληλα εσύ και οι άλλοι ενοχλείστε υπερβολικά με την έννοια της κριτικής. Παλιότερα, ήταν όλα καλύτερα, έτσι δεν είναι;

    Αφότου εμφανίστηκα εγώ, δεν άρχισαν να αποκαλύπτονται ορισμένα πράγματα; Τώρα, αν αυτό εσένα σε ενοχλεί, λυπάμαι. Μην διαβάζεις τα posts μου και μην παρεμβαίνεις. Υπάρχει η Αρχή Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα που θα απαντήσει στις ερωτήσεις μου, δεν περιμένω φυσικά να μου απαντήσεις εσύ ή ο Super Administrator, το έχω καταλάβει.

    Διαβάζεις τι λες άνθρωπέ μου; ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ; Ποια ήταν η κριτική στον ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ; Ποια πράγματα αποκαλύφθηκαν από όταν ήρθες εσύ; Μήπως πρέπει να σε αποκαλούμε σωτήρα μας και να σε παρομοιάσουμε με τα Θεία (έχεις μια τάση με τη Αγία Γραφή); Δε ζητούσες απαντήσεις από τη διαχείριση της σελίδας; ΔΕΝ ΕΛΑΒΕΣ απαντήσεις; Έκανες τον κόπο να επικοινωνήσεις με την Αρχή Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων που σου ζήτησε ο administrator;

    Τι να μη διαβάζουμε τα posts σου ρε, που σε κάθε θέμα που βρεις και σταθείς έχεις αραδιάσει τις φαντασίες σου και μας τα\'χεις κάνει (τα νεύρα) τσατάλια, ε; Πως δεν τον αφορα, δε με αφορά, δε μας αφορά; Πάρε τα τσανάκια σου και περιορίσου σε 1 ΣΧΕΤΙΚΟ θέμα, και να δεις πως δε μας αφορά. Κάτσε εκεί και γράααααψε τις φιλοσοφίες σου σε σελίδες επί σελίδων, αλλα αν όποιο θέμα ανοίγω να δω είσαι απο κάτω, και οτι βρεις προσπαθείς να το ενστερνιστείς και να το κάνεις επιχείρημά σου για να αποδείξεις τις θεωρίες συνομωσίας σου, ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ.

    Δεν είσαι σπίτι σου, είσαι σε online δημόσιο χώρο, το\'χεις αντιληφθεί; Κατάλαβες; Ε;

    By the way, το θέμα που άνοιξα το είδες; Είδες τα ψεματάκια σου πως πέφτουν σα τραπουλάχαρτα που τα κάνεις... «φου»; Κι άλλη φορά, τον κόπο των άλλων να φτιάχνουν tutorials για να μπορεί ο καθείς να έχει δικαίωμα και πρόσβαση στην ελεύθερη γνώση (ξέρεις σε τι αναφέρομαι, αυτά που απέδωσες σε λάθος ατομα, τα κείμενα για δημιουργία ιστοσελίδων), δε θα τα αποδίδεις σε λάθος ατομα. Αν μη τι άλλο, ενα ευχαριστώ ζητούν όσοι τα φτιάχνουν, είναι η δύναμή τους για να συνεχίσουν να τα φτιάχνουν δωρεάν, να σπαταλούν κόπο και χρόνο από τον χρόνο τους για να μπορείς εσύ κι εγώ να μαθαίνεις και να μαθαίνω.

  5. #5
    Moderator
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    57
    Ονούφριε, απαντήσεις στις ανακρίβεις σου θα δώσεις; Μικρέ, δεν έμαθες πως σ\'αυτή τη ζωή ειναι πανεύκολο να ζητούμε (ή και να εφευρίσκουμε) δικαιώματα, μα πολύ δύσκολο να τηρούμε τις υποχρεώσεις μας. Και δε σε έχω και ικανό να\'χεις τα κότσια να παραδεχθείς: εκανα λάθος.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εσυ καλα τα λες Globy αλλα δεν βλεπω να παιρνεις απαντησεις...το πολυ να παρεις απαντηση κατι το εντελως ασχετο με το ολο θεμα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Moderator
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    57
    Αχ βρε keep walking, δεν ψάχνω για απαντήσεις (το οτι είναι αδαής και προσπαθεί να κρατηθεί από όπου μπορεί, είναι κάτι περισσότερο από προφανές). Διασκεδάζω την αδυναμία του να απαντήσει, και θα διασκεδάσω ακόμη περισσότερο τυχόν «μαργαριτάρια» αντί των πραγματικών απαντήσεων που θα έπρεπε να δώσει.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    3
    Originally posted by Globy
    Επειδή είμαι και πολύ κακός (κακός = λεμε τα πράγματα με το όνομά τους): κάπου ειπε πως η σελίδα «ποιοί είμαστε» ειναι δυσπρόσιτο μέρος για να μη μπορούμε οι χρήστες να το βρίσκουμε ευκολα; Έχεις προβλήματα όρασης, ουνούφριε; Έχεις ασχημη οθόνη με μικρή ανάλυση και σου χαλάει τη σελίδα και δε βλέπεις; Είναι στην κεντρική σελίδα, πάνω πανω, σε μια μαύρη γραμμή με λευκό κείμενο για να κάνει καλύτερη αντίθεση και λέει χαρακτηριστικά «Σχετικά με μας». Αριστερά και δεξιά του θα δεις τα εξής (στα παραθέτω μήπως και δε βλέπεις (δεν ειναι κακό και αυτό): «E-Psychology Forum Ψυχολογίας Chat υποστήριξης Επικοινωνία»

  9. #9
    Moderator
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    57
    Ναι, εγώ το έγραψα. Όμως, Aloysius, έκανες μόνο quote, δε μας είπες και τι ακριβώς ήθελες να πεις. Δε βρήκες εύκολα το «επικοινωνία»;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •