Καλά Χριστούγεννα λοιπόν - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    αυτον τον θεο εχουμε εμεισ στη γειτονια μασ και ειμαι ο μονοσ απο τη γειτονια που μπορω να λεω οτι θελω
    σε οποιον θελω γιατι πολυ απλα επαθα τα περισσοτερα απο ολουσ κι ετσι λεω οτι θελω σε οποιον θελω
    παντα με τροπο οσο μπορω αλλα δεν ειναι κι ευκολο αυτο οποτε δεχτηκαμε ολοι αυτουσ του νομουσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Θα ήθελα να μαθω να είμαι πιο κοινωνική. Πιστεύω έτσι θα ήταν κάπως πιο εύκολη και η ζωή μου. Ελις εγώ πιστεύω ότι είσαι έξυπνος μην ασχολείσαι με τέτοια πράγματα να μην βρεις τον μπελά σου μια μέρα
    :-)

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Πέρασαν πια τρία χρόνια κι εγώ βρίσκομαι στον ίδιο ύπνο. Δεν εχω να μετρήσω τίποτε άλλο εκτός από πληγές. Αυτό μόνο μου έμεινε. Ξέρω ότι είναι πρόβλημα να μην ξεχνάω και να μην προχωράω μετά από τόσο καιρό να ψάχνω ακόμα ένα σημάδι του σαν τρελή. Έτσι είναι τελικά μερικοί άνθρωποι και να θες να τους ξεχάσεις δεν γίνεται γιατί αφήνουν στην ψυχή σου τεράστια σημάδια. Σήμερα μίλησα με ένα φιλο του μου είπε ότι έχει καιρό που παντρεύτηκε. Αύριο θέλει ο φίλος του να βγούμε και πάλι ετοιμάζομαι να κάνω το ίδιο λάθος. Βλέπω όμως ότι από τα λόγια του γιατί του είπα ότι είχα σχέση με τον άλλον δεν είπα τίποτα για το βιασμό δείχνει να θέλει να με βοηθήσει. Λέει ότι χρειάζομαι μαθήματα αυτοπεποίθησης. Ότι δεν χρειάζεται να τον σκέφτομαι κι ούτε να συγκρίνω τους πάντες μαζί του επειδή δεν φέρθηκε καλά εκείνος. Όμως ότι και να μου πουν δεν βάζω μυαλό. Πρέπει πια να πάρω μια απόφαση για την ζωή μου. Ξέρω πολύ καλά ότι χάνω τα χρόνια μου στο τίποτα κι αυτα που χάνονται δεν αναπληρώνονται. Με πονάει που παντρεύτηκε άραγε ποια; αυτή που είχε μαζί με μένα και πριν από μένα; τον ρώτησα τον φιλο του το όνομα της αν ήταν εκείνο και δεν απάντησε. Όμως δεν έχει νόημα απλά παντρεύτηκε. Πόσες φορές έβλεπα στον ύπνο μου όταν ήμασταν μαζί ότι παντρευόταν και ξυπνούσα επειδή τρόμαζα
    :-)

  4. #34
    Nikiii αυτος απ'οτι βλεπεις προχωρησε στην ζωη του.Εσυ τι θα κανεις? αν αυριο μεθαυριο σου πουνε οτι εκανε και παιδια τι θα κανεις? θα πεσεις σε χειροτερη καταθλιψη? δεν αξιζει κοριτσι μου! ζησε την ζωη σου και αν δεν μπορεις ζητα βοηθεια απο ειδικο.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2012
    Posts
    875
    Και τώρα τι κάνω; Είμαι πολύ άσχημα ψυχολογικά.
    :-)

  6. #36
    Nikiii αν δεν εχεις παει σε ειδικο θα σε συμβουλευα να πας.Αυτος εφτιαξε την ζωη του με αλλη γυναικα.Εσυ τι θα κανεις? θα σκαψεις τον ταφο σου να μπεις μεσα? ΟΧΙ!!!! εισαι 28 χρονων κοπελα εχεις τοσα πολλα να ζησεις ακομα.

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    δεν εχει νοημα καμια συζητηση και μια υποστηριξη αν μετα απο όλα αυτα δεν πας σε εναν ειδικο, εχει δικιο η μπουλετ!!! τι ερωτηση!!!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. χο-χο-χο , Καλα χριστουγεννα
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2023, 10:46
  2. Καλά Χριστούγεννα σε όλους
    By ioannis2 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 31
    Last Post: 26-12-2010, 10:12
  3. καλα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 15-12-2009, 10:51
  4. Καλα Χριστουγεννα!!!
    By Arsi in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 31-12-2008, 22:54
  5. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ
    By stratosdr in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 10-01-2007, 23:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •