Σκέφτομαι... - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 116 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast
Results 151 to 165 of 1736
  1. #151
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εμεισ τα προσεχουμε τα κοριτσια στο χωριο μου αυτεσ δε μασ προσεχουν τελοσ παντων πονεμενη ιστορια
    ...πάλι καλά να λες... αν ήταν αθηναιες .. θα σας το εκαιγαν το ομορφο μισογυνικο χωριο σας και θα κάναμε μπαρμεκιου-αμελέτητα ...

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    γιατι εσεισ τι κανετε γιατι εδω στο χωριο ετσι παει
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    πατε με οποιον σασ αρεσει καλα ποσο πισω ειστε κι αν κακοπεσετε τι κανετε
    πωπω ντεμοντε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    ολοι δουλευουν εδω με το ονομα εσεισ πωσ δουλευετε με τισ υπηρεσιεσ καλα ποσο πισω ειστε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #155
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Θέλω όμως να γίνω αποδεκτός από τις ωραίες!!!Όταν βλέπεις,ότι δεν ενδιαφέρεται για εσένα το άλλο φύλο......
    Και ναι,προσπαθώ για αυτό το λόγο,να γίνω πιο επιφανειακός!
    Υ.Γ.:Το χειρότερο είναι να σε συγκρίνουν κιόλας με φίλους σου,από άποψη εμφάνισης.Έχω ακούσει 3-4 κοπέλες να λένε για εμένα και έναν φίλο μου:Ο όμορφος και ο άσχημος!Και το έχω βάλει στοίχημα με τον εαυτό μου,να τον ξεπεράσω στις κατακτήσεις!
    Σε αυτό το σχόλιο σταμάτησα να διαβάζω.Από εδώ ξεκινάνε όλα.
    Έχεις μπερδέψει πολλά πράγματα κι αν συνεχίσεις έτσι στα 30-40 σου,οι ανασφάλειές σου θα είναι τόσες πολλές που πραγματικά θα έχεις πρόβλημα μεγάλο που τώρα δεν έχεις.
    Τα έχεις τσουβαλιάσει όλα κι έβαλες ταμπέλες σε όλα.Χρειάζεται κάποιος ώστε να σου δείξει μια άλλη προσέγγιση των πραγμάτων

    {p.s}Δεν ξέρω αν το σχόλιο μου ''ακούγεται'' σκληρό ή προσβλητικό.Σε καμία περίπτωση δεν είναι κάτι τέτοιο.Απλά το θέμα που άνοιξες είναι μεγάλο και η κάθε πρόταση έχει και κάτι διαφορετικό που δύσκολα θα απαντηθεί χωρίς να σε μπερδέψει.Χρειάζεται να τα ξεκαθαρίσεις ένα ένα.

  6. #156
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    χαχαχα...ελις... ξερεις τι λενε... τα όμορφα χωρια...ομορφα καιγονται!!.. γι αυτο φροντιστε εσεις τα
    "προχωρημενα" επαρχιοτοπαιδα να μιλατε υποτιμητικα μονο για τις γυναικες του χωριου σας... ετσι όπως σας σκατομεγαλωσαν καλα να πάθουν στην τελικη!
    παντου υπάρχουν πουτ@ν@κια ...αλλα δεν ειμαστε όλες στο ιδιο τσουβάλι... η γυναικες του σημερα δουλευουν σαν σκυλια απο το πρωι μεχρι το βραδυ.. και εχουν τα δικα τους πορτοφόλια με την αξια τους... δεν περιμενουν τα φραγκα σας για να σας ερωτευθουν.... ο σεβασμός είναι ακριβότερος!
    τωρα αν εσεις θελετε να τις αγοράζετε ή να τις νοικιάζετε τις γυναικες σας... θα βρείτε τα κελεπούρια που σας αξιζουν!!!

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    κοιτα εγω τισ αγαπαω τισ γυναικεσ αλλα μονο αυτεσ που μπορουν να κανουν μια συζητηση
    ωραια δηλαδη τισ εξυπνεσ να στο πω ετσι και να ειναι ηρεμεσ κατα τα αλλα ασ ειναι και τρελλεσ δε με ενδιαφερει
    αλλα εγω θελω να νιωθω καλα οταν μου μιλανε για να τισ αγαπησω τωρα κατα τα αλλα μη νομιζεισ
    οτι μου φερονται καλα καθολου καλα δε μου φερονται απο παντα στισ σχεσεισ μου ειχα προβληματα
    και δεν μπορει ολεσ να ητανε τοσο πουτανεσ κατι αλλο παιζει τελοσ παντων ειχα την ευτυχια και ηπια καφε με πολλεσ και μπορω να πω λιγο τισ εμαθα και πλεον τισ ψιλοκαταλαβαινω και λιγο
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #158
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    και εμεις σαγαπάμε ελις μου... και ας πετας χοντραδες. ;)

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    που να δεισ τι μαλακιεσ λεω οταν δεν ειμαι καλα και μου αρεσει καποια δε φανταζεσαι τι πολυκατοικιεσ πεταω
    γι αυτο λεμε πρεπει να γνωριστουμε καλα να με πετυχει σε καλη μερα να κανουμε καμια καλη συζητηση
    γτ αμα μου αρεσει πεταω πολυκατοικιεσ ολοκληρεσ δεν ξερω τωρα απο τι ειναι αυτο ειναι απο τα φαρμακα
    ειναι απο την ασθενεια δεν ξερω ακριβωσ απο τι ειναι παντωσ λεω μαλακιεσ αβερτα ετσι μου λενε
    δεν μπορω να μιλησω φυσιολογικα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #160
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    που να δεισ τι μαλακιεσ λεω οταν δεν ειμαι καλα και μου αρεσει καποια δε φανταζεσαι τι πολυκατοικιεσ πεταω
    γι αυτο λεμε πρεπει να γνωριστουμε καλα να με πετυχει σε καλη μερα να κανουμε καμια καλη συζητηση
    γτ αμα μου αρεσει πεταω πολυκατοικιεσ ολοκληρεσ δεν ξερω τωρα απο τι ειναι αυτο ειναι απο τα φαρμακα
    ειναι απο την ασθενεια δεν ξερω ακριβωσ απο τι ειναι παντωσ λεω μαλακιεσ αβερτα ετσι μου λενε
    δεν μπορω να μιλησω φυσιολογικα
    χαχαχα... εδω που τα λέμε όταν ενδιαφερόμαστε για καποιον όλοι πεταμε κοτσανες απο το αγχος μας... μην σκας για αυτο

  11. #161
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Ntoubroutza View Post
    Σε αυτό το σχόλιο σταμάτησα να διαβάζω.Από εδώ ξεκινάνε όλα.
    Έχεις μπερδέψει πολλά πράγματα κι αν συνεχίσεις έτσι στα 30-40 σου,οι ανασφάλειές σου θα είναι τόσες πολλές που πραγματικά θα έχεις πρόβλημα μεγάλο που τώρα δεν έχεις.
    Τα έχεις τσουβαλιάσει όλα κι έβαλες ταμπέλες σε όλα.Χρειάζεται κάποιος ώστε να σου δείξει μια άλλη προσέγγιση των πραγμάτων

    {p.s}Δεν ξέρω αν το σχόλιο μου ''ακούγεται'' σκληρό ή προσβλητικό.Σε καμία περίπτωση δεν είναι κάτι τέτοιο.Απλά το θέμα που άνοιξες είναι μεγάλο και η κάθε πρόταση έχει και κάτι διαφορετικό που δύσκολα θα απαντηθεί χωρίς να σε μπερδέψει.Χρειάζεται να τα ξεκαθαρίσεις ένα ένα.

    Δεν σε έχουν πεί ποτέ άσχημο,ούτε σε έχουν συγκρίνει μάλλον.....

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Δεν σε έχουν πεί ποτέ άσχημο,ούτε σε έχουν συγκρίνει μάλλον.....

    Κανεις δεν μπορει να σε υποτιμησει , χωρις την συγκαταθεση σου .

  13. #163
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Κανεις δεν μπορει να σε υποτιμησει , χωρις την συγκαταθεση σου .
    Άλλο όμως να σου το πουν μια φορά,και άλλο περισσότερες....
    Και θα ήθελα να εκδικηθώ όσες το είπαν....

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Τι πλαστικες και !@#%, δες ποια κουρεματα πανε με το σχημα του προσωπου σου, χασε οσα κιλα θες, και δωσε βαση στα ρουχα που θα φορεσεις που εχουν περισσοτερη σημασια για την εμφανιση αν εχεις τοσο κομπλεξ (που εχεις). Μου την δινει που υπαρχουν ανθρωποι που πιστευουν οτι οσοι κοιτανε την προσωπικοτητα δεν εχουν εμφανιση, απο που και ως που το συμπερανες αυτο? Υπαρχουν και αυτοι που κοιτανε προσωπικοτητα πρωτα και ελαχιστα εμφανιση, και αντε και πες οτι γυμναστηκες και εγινες τουμπανι (σαν αυτα στο mens health και στο cosmopolitan που διαβαζονται απο ρηχους και απο καθυστερημενες και ο λογος που τα κραζουμε ειναι αντι να μιλησουν για λιγη ψυχολογια μεσα και για τροπους καλυτερης επικοινωνιας στην σχεση μιλανε μονο για προγραμματα γυμναστικης, ρουχα και προτεινουν ανωμαλιαρικες στασεις στο σεξ τα ''φιλελευθερα πνευματα''), πες λοιπον οτι εγινες τουμπανι μετα πως θα συμπεριφερεσαι? Θα πιστευεις οτι εισαι κανας θεος με αξια? Και αν σε ειπαν ασχημο ειναι επειδη αισθανονται ασχημες μεσα τους και προσπαθουν να βρουν ασχημια στους αλλους και καποιοι βλαμενοι αγαμητοι που ηταν πιο ομορφοι απο αυτες τους εδωσαν αξια και τωρα οι αμοιβαδες την ειδανε κριτες ομορφιας, επισης σκεψου και το αλλο το να σε πει καποιος ασχημο δεν τον κανει πιο ομορφο, με εχουν πει ασχημο καποια ζωα αλλα δεν πτοουμαι, αντικειμενικα μετριος ειμαι απλα το ειπαν για το στυλ των ρουχων μου (το οποιο το γουσταρω πολυ).

  15. #165
    Anakin συμφωνω μαζι σου! τα ειπες ολα πολυ σωστα! και εμενα με τσατιζει απιστευτα οι ανθρωποι που κοιτανε την εξωτερικη εμφανιση και οχι την προσωπικοτητα! whyalways me? ποιος σου ειπε οτι οποιος εχει προσωπικοτητα ειναι και ασχημος? θα τρελαθουμε τελειως μου φαινεται...για συνελθε λιγο! και εγω καποτε ημουν 21 χρονων αλλα ευτυχως μεσα στο κεφαλι μου κουβαλουσα μυαλο.

Page 11 of 116 FirstFirst ... 9101112132161111 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σκέφτομαι να τα παρατήσω
    By ΧωρίςΣκιά in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 28
    Last Post: 04-01-2014, 03:47
  2. Σκεφτομαι διαρκως
    By andy87 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 03-01-2014, 03:00
  3. Σκεφτομαι τον χωρισμο
    By lindsay in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 19-12-2013, 18:06
  4. Τον σκεφτομαι ακομα ....
    By Maria99 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-2012, 12:25
  5. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΘΕΤΙΚΑ
    By ΜΑΡΙΛΟΥ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 27
    Last Post: 06-12-2010, 01:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •