Μικρές όμορφες ιστορίες!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 88
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715

    Μικρές όμορφες ιστορίες!!

    σας εχει τυχει ποτε να εχετε μια ασχημη ή βαρετή μερα..και να συμβει κατι, αστειο , κατι γλυκο, κατι χαζό που για καποιο λόγο να σας μεταδωσει μια θετική διαθεση και να σας φτειαξει την μερα?
    Last edited by Deleted-member-250416b; 09-01-2016 at 18:48.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Απειρεσ φορεσ οχι μια κ δυο απειρεσ επισησ να σ πω
    Οτι ειμαι τοσο ασχημοσ πλεον που τα παιδια οταν με βλεπουν τρωνε ολο το φαγητο τουσ
    Δηλαδη κατι παιδια που δεν τρωνε ποτε οταν με βλεπουν απο τη τρομαρα τουσ
    Το ριχνουν στο φαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    χαχαχαχα ελις εισαι θεός! με εκανες και ξεκαρδίστηκα, να ΄σαι καλά!

    Εννοείται, Ρέα, μου συμβαίνει συχνά. Πχ. ξυπνάω και το μονο που θελω είναι να ξανακοιμηθώ αλλά όταν τελικά πιεζω τον εαυτο μου και σηκωνομαι και πάω μια βολτα στη θάλασσα με κατακλύζει μια τρελλή ευγνωμοσύνη για όσα έχω, για τα απλά πράγματα. Ειδικά αν δω κανένα κουτάβι στη βόλτα και μου κάνει γλύκες, μετά είμαι συνέχεια χαμογελαστή.

  4. #4
    έλις, δεν παίζει να είσαι τόσο άσχημος! Τα παραλες

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by ΣονγκΧουά View Post
    χαχαχαχα ελις εισαι θεός! με εκανες και ξεκαρδίστηκα, να ΄σαι καλά!

    Εννοείται, Ρέα, μου συμβαίνει συχνά. Πχ. ξυπνάω και το μονο που θελω είναι να ξανακοιμηθώ αλλά όταν τελικά πιεζω τον εαυτο μου και σηκωνομαι και πάω μια βολτα στη θάλασσα με κατακλύζει μια τρελλή ευγνωμοσύνη για όσα έχω, για τα απλά πράγματα. Ειδικά αν δω κανένα κουτάβι στη βόλτα και μου κάνει γλύκες, μετά είμαι συνέχεια χαμογελαστή.
    χαχα..μου αρεσει η ιστορια με τα κουταβακια ...και μονο που το φανταζεται κανεις σε κανει να γελας!.. σε ευχαρστω Σονγκ ;)

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Απειρεσ φορεσ οχι μια κ δυο απειρεσ επισησ να σ πω
    Οτι ειμαι τοσο ασχημοσ πλεον που τα παιδια οταν με βλεπουν τρωνε ολο το φαγητο τουσ
    Δηλαδη κατι παιδια που δεν τρωνε ποτε οταν με βλεπουν απο τη τρομαρα τουσ
    Το ριχνουν στο φαι
    ελα ρε ελις πες μια ιστορια ομορφη σαν αυτη που ειπες πριν ..οχι κακιες και ασχημιες!!! :(

  7. #7
    για πες, εσένα τι μπορεί να σου φτιάξει τη διάθεση?

    εμένα, επίσης μ' αρέσει να πιάνω κουβέντα με άσχτους, ξένους, γέρους, εναλλακτικούς κτλ

    γουσταρω με τρέλλα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Εγω θεωρητικα ειμαι τ γυμναστηριου δηλαδη αμα με δεισ ψηλοσ κ δεμενοσ αλλα ψυχολογια μηδεν λογω τρελλασ
    Κ να πεισ οτι παιρνω τιποτα συμπληρωματα να το καταλαβω δεν παιρνω τιποτα περιεργο μονο καφε κ τσιγαρο αλλα με
    Εχουν βγαλει την παναγια οι κοπελεσ εδω στη γειτονια ρε τουσ λεω τι βαζετε μεσα στον καφε δε μπορω να παρω τα ποδια μου τιποτα μ λενε ειναι απο την καφεινη μετα παω σε αλλο μαγαζι ερωτευομαι κι εκει δεν υπαρχει αυτο το πραγμα αμα δω ομορφη γυναικα να μου μιλαει την ερωτευομαι δεν υπαρχει αυτο το πραγμα που ζω εδω κ χρονια εχω καψουρευτει ολη τη θεσσαλονικη ενταξει ειμαι τρελλοσ αλλα αυτο παραπαει εν τω μεταξυ λεω κατι βλακειεσ ανευ προηγουμενου δηλαδη καψουρευομαι κ μετα δε μπορω να μιλησω απο βλακεια σε χαζομαρα κ απο χαζομαρα σε βλακεια τελοσ παντων τρελλοσ ειμαι κ καθομαι σπιτι γτ εχω ξεφυγει τωρα τελευταια παντωσ εχω πολλα χρονια στην τρελλα κ δε γινομαι καλα με τιποτα πλεον ολα αυτα τα χρονια ωσ τρελλοσ δουλευα κι ολασ αλλα πλεον δεν κανω ουτε αυτο πλεον εχω προβλημα τισ βλεπω ολεσ ομορφεσ δεν παω καθολου καλα κ δε ξερω τι να κανω τα φαρμακα δεν πιανουν συμπληρωματα φυτικα ουτε καν ο γιατροσ κανει την παπια κι εγω δεν ειμαι καλα μεχρι εδω νομιζω παραπανω θα αρχισουμε τισ πονεμενεσ ιστοριεσ παντωσ δεν ειμαι καθολου καλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ναι σιγουρα, αυτο και εμενα μου φτειαχνει την διαθεση..και ουτε καν συζητηση...ενα χαμογελο, ενα πειραγμα, ενα νευμα!...
    τις προαλλες οδηγουσα, απογευμα, ολη μερα δεν ειχα χαμογελάσει καθολου, λογικα η φατσα μου θυμιζε μπολντοκ, βαριομουν και ηθελα να γυρισω σπίτι μου να κλειστω να τελειωνω μαυτην την ρουτινοβαρετη μερα...
    οδηγουσα, αλλα στο αυτοματο, ξερεις, που στην ουσια δεν βλεπεις ..αλλα κανεις την καθημερινη διαδρομη.. μεσα στην μουρτζουφλια
    δεν εδωσα σημασια σε εναν πεζο που ηθελε να περασει και τον εκοψα, και ενω περιμενα καμια μουτζα, μου εσκασε ενα χαμογελο και με ψευτομάλωσε τοσο πειραχτικα και καλοπροαιρετα που με εκανε να χαμογελάσω..σαν να αλλαξε το προσωπό μου ολο.. και ολα αυτα σε κλασματα δευτερολέπτων!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Βλεπω ομορφια παντου πλεον εχω προβλημα σοβαρο βλεπω ομορφια σε μια πληροφορια σε μια εικονα σε ενα τραγουδι σε μια φωνη τα παντα ειναι δυνατον να ειναι ολα τοσο ομορφα εγω δεν παω καλα αφηστε δε γιατρευεται αυτο με τιποτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Βλεπω ομορφια παντου πλεον εχω προβλημα σοβαρο βλεπω ομορφια σε μια πληροφορια σε μια εικονα σε ενα τραγουδι σε μια φωνη τα παντα ειναι δυνατον να ειναι ολα τοσο ομορφα εγω δεν παω καλα αφηστε δε γιατρευεται αυτο με τιποτα
    ωραια αρρωστεια να βλέπεις παντου ομορφια φιλε μου!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Εγω αμα ειμαι καλα στα νορμαλ μου χαμογελαω συνεχεια νομιζουν ολοι οτι τουσ κοροιδευω κι εγω ετσι εκφραζομαι τρελλοσ απο κουνια με φαινεται οτι ειμαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Η φατσα μου θυμιζε μπουλτοκ αυτο που λεσ μου χτυπαει για να μου κανει εντυπωση αστα σ λεω εχω θεμσ ολα μου κανουν εντυπωση κ ενδιαφερον
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,826
    Διαβαζα για τουσ γραφιστεσ σημερα ωραια δουλεια καθομουνα διαβαζα πωσ θα ναι σε μερικα χρονια αυτη η δουλεια τα βρηκα ολα ενδιαφεροντα τι προβλημα ειναι αυτο δε ξερω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μικρές Χαρές!
    By titanic in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 20-11-2012, 00:49
  2. Ενώ όλα είναι καλά,γιατί κάνω άσχημες σκέψεις και δηλητηριάζω όμορφες στιγμές.;
    By IWTBH. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 24-08-2012, 08:58
  3. ΕΡΩΤΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΕΞ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 25-10-2011, 21:11
  4. Ιστορίες & Μοναξιά
    By Mi. Ro. in forum Αυτοανάλυση - Τα εσώτερα μας...
    Replies: 74
    Last Post: 30-06-2011, 00:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •