Νιώθω άσχημα γι αυτό αλλά δεν μετανιώνω..! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 58 of 58
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,821
    και για να σου πω την γνωμη μου τι ΙΣΩΣ και να τον πειραζε.
    θα τον πειραζε αν συνεχιζες κανονικα την ζωουλα σου χωρις να σου κουνηθει ουτε ενα φρυδι.
    δλδ στην περιπτωση του καφε, αν σε εβλεπε ωραια και χαορυμενη να χαχανιζεις στο πλαι ενος αλλου ανδρα.
    κι αυτο, γιατι ολη η ιστορια γι αυτον ηταν θεμα εγωισμου.
    τον πεισμωσε η αρνηση σου να κανεις κατι ετσι χαλαρα και να θελεις σεξ μονο αν κατι σημαντικο συνεβαινε κι ηθελε να κανει σεξ μαζι σου και να σε παρατησει.
    θα ξενερωνε μονο αν εβλεπε οτι δεν ηταν καθολου σημαντικη για σενα η μαλακια που σκεφτηκε και βρηκες μετα, καλυτερον.
    οσο σε βλεπει φουρκισμενη ν ασχολεισαι επιβεβαιωνεται οτι σφραγισε την ζωη σου, η εξυπναδα του.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αφου το ειχες βαλει στο μυαλο σου οτι θα νοιωσεις καλυτερα με αυτο, καλα εκανες, αλλα δεν νομιζω οτι θα τον πειραξε.
    επρεπε ν αφησεις κερμα.με το 20ευρο θα πει οτι του μεινε και κατι απο την χειρονομια σου..
    Ναι Remedy γι αυτό το έκανα για μένα είμαι 100% σίγουρη ότι δεν τον πειραξε το χθεσινό.. το 20ρικο δεν είναι τπτ περσι πριν γινει οτι γινει του ειχα παρει δωρο για την γιορτη μου μια μπλουζα ας μη σου πω πόσων ευρώ το ανοιχτοχεριλίκι μας έφαγε και στα υλικά και στα ψυχικά αλλά κυρίως το δεύτερο μας καίει.. καλά είναι ανόητο που κάθομαι και σκάω για έναν τύπο που έκτος ότι άλλης βλακείας μου είχε πει είχε πει κ το κορυφαίο.. ότι για 2 χρόνια δεν θα θέλω σχέση θα θέλω εμπειρίες κ μόνο sex που μου πιάνουν το χέρι και πετάγομαι σαν ελατήριο που έχω χτίσει τοίχο μη με πλησιάσει κανείς.. το μυαλό το κ μια λίρα κάλπικη φυσικά

    .

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και για να σου πω την γνωμη μου τι ΙΣΩΣ και να τον πειραζε.
    θα τον πειραζε αν συνεχιζες κανονικα την ζωουλα σου χωρις να σου κουνηθει ουτε ενα φρυδι.
    δλδ στην περιπτωση του καφε, αν σε εβλεπε ωραια και χαορυμενη να χαχανιζεις στο πλαι ενος αλλου ανδρα.
    κι αυτο, γιατι ολη η ιστορια γι αυτον ηταν θεμα εγωισμου.
    τον πεισμωσε η αρνηση σου να κανεις κατι ετσι χαλαρα και να θελεις σεξ μονο αν κατι σημαντικο συνεβαινε κι ηθελε να κανει σεξ μαζι σου και να σε παρατησει.
    θα ξενερωνε μονο αν εβλεπε οτι δεν ηταν καθολου σημαντικη για σενα η μαλακια που σκεφτηκε και βρηκες μετα, καλυτερον.
    οσο σε βλεπει φουρκισμενη ν ασχολεισαι επιβεβαιωνεται οτι σφραγισε την ζωη σου, η εξυπναδα του.
    εννοείται πως ήταν μόνο θέμα εγωισμού... απλά το θέμα είναι να μετράμε τους ανθρώπους τλκ στο τέλος γιατί αν τον είχα γνωρίσει έτσι ουτε συναισθήματα θα είχα ουτε τπτ ενας μλκς θα λεγα και θα αλλαζα πλευρό...

  4. #49
    Κάθε δράση έχει και αντίδραση, κάθε πράξη στον εξωτερικό κόσμο έχει και τις συνέπειες της !!!

    Πολλές φορές από τις πράξεις μας, νομίζουμε ότι μειώνουμε τον άλλον ή ότι εξυψώνουμε τον εαυτό μας στην τελική όμως ένας τρίτος αντικειμενικός παρατηρητής μπορεί πολύ πιο εύκολα να καταλάβει ότι αυτό που κάνουμε είναι να υποβαθμίζουμε τον ίδιο μας τον εαυτό. Είμαστε οι επιλογές μας είτε θέλουμε να το παραδεχτούμε είτε όχι !!!

    Πολλές φορές οι άνθρωποι είναι ξεκάθαροι απέναντι μας, εμείς όμως τους κατηγορούμε ότι δεν είναι ηθικά σωστοί και τους κοσμούμε με υποτιμητικά επίθετα και συνεχίζουμε να το κάνουμε και ενώπιον τρίτων χωρίς φυσικά να είναι παρόντες στην συζήτηση τα άτομα αυτά και νομίζουμε πάλι έτσι ότι θα μειώσουμε τους άλλους και θα ανυψώσουμε το εγω μας !!! Στην τελική όμως πετυχαίνουμε ακριβώς τα αντίθετα αποτελέσματα.

    Πολλές φορές κατηγορούμε τους ανθρώπους γιατί τους είχαμε ονειρευτεί κάπως αλλιώς ή επειδή δεν σκέφτονται και δεν συμπεριφέρονται όπως εμεις. Ξεχνάμε όμως ότι στην ζωή είναι όλα θέμα προσδοκιών. Εμεις έχουμε προσδοκίες ότι αυτός που έχουμε απέναντι μας είναι ένας άγγελος, ότι θα μας κάνει τους πιο ευτυχισμένους ανθρώπους στην γη, ότι είναι αυτός και κανένας άλλος και στο τέλος αφού αποδειχθεί ότι τπτ από όλα αυτά δεν είναι αλήθεια αρχίζουμε να τον κατηγορούμε !!! Ποιος φταίει πραγματικά που αυτός ο άνθρωπος δεν είναι όπως εμείς τον είχαμε φανταστεί; Αυτός ή εμεις ;

    Την επόμενη φορά αντί να βρίσουμε κάποιον επειδή μας φέρθηκε σκάρτα, επειδή ήθελε κάτι λιγότερο από αυτό που θέλαμε εμείς καλό θα είναι να σταματήσουμε λίγα λεπτά και να σκεφτούμε που φταίξαμε εμεις, γιατί δώσαμε σε κάποιον κάτι χωρίς να το αξίζει.

    Η ζωή συνεχίζεται και όσο εμείς μένουμε στο παρελθόν τόσο αυτή θα μας προσπερνά...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by Försvarsadvokat View Post
    Κάθε δράση έχει και αντίδραση, κάθε πράξη στον εξωτερικό κόσμο έχει και τις συνέπειες της !!!

    Πολλές φορές από τις πράξεις μας, νομίζουμε ότι μειώνουμε τον άλλον ή ότι εξυψώνουμε τον εαυτό μας στην τελική όμως ένας τρίτος αντικειμενικός παρατηρητής μπορεί πολύ πιο εύκολα να καταλάβει ότι αυτό που κάνουμε είναι να υποβαθμίζουμε τον ίδιο μας τον εαυτό. Είμαστε οι επιλογές μας είτε θέλουμε να το παραδεχτούμε είτε όχι !!!

    Πολλές φορές οι άνθρωποι είναι ξεκάθαροι απέναντι μας, εμείς όμως τους κατηγορούμε ότι δεν είναι ηθικά σωστοί και τους κοσμούμε με υποτιμητικά επίθετα και συνεχίζουμε να το κάνουμε και ενώπιον τρίτων χωρίς φυσικά να είναι παρόντες στην συζήτηση τα άτομα αυτά και νομίζουμε πάλι έτσι ότι θα μειώσουμε τους άλλους και θα ανυψώσουμε το εγω μας !!! Στην τελική όμως πετυχαίνουμε ακριβώς τα αντίθετα αποτελέσματα.

    Πολλές φορές κατηγορούμε τους ανθρώπους γιατί τους είχαμε ονειρευτεί κάπως αλλιώς ή επειδή δεν σκέφτονται και δεν συμπεριφέρονται όπως εμεις. Ξεχνάμε όμως ότι στην ζωή είναι όλα θέμα προσδοκιών. Εμεις έχουμε προσδοκίες ότι αυτός που έχουμε απέναντι μας είναι ένας άγγελος, ότι θα μας κάνει τους πιο ευτυχισμένους ανθρώπους στην γη, ότι είναι αυτός και κανένας άλλος και στο τέλος αφού αποδειχθεί ότι τπτ από όλα αυτά δεν είναι αλήθεια αρχίζουμε να τον κατηγορούμε !!! Ποιος φταίει πραγματικά που αυτός ο άνθρωπος δεν είναι όπως εμείς τον είχαμε φανταστεί; Αυτός ή εμεις ;

    Την επόμενη φορά αντί να βρίσουμε κάποιον επειδή μας φέρθηκε σκάρτα, επειδή ήθελε κάτι λιγότερο από αυτό που θέλαμε εμείς καλό θα είναι να σταματήσουμε λίγα λεπτά και να σκεφτούμε που φταίξαμε εμεις, γιατί δώσαμε σε κάποιον κάτι χωρίς να το αξίζει.

    Η ζωή συνεχίζεται και όσο εμείς μένουμε στο παρελθόν τόσο αυτή θα μας προσπερνά...
    Μα κατά βάση εμένα κατηγορώ.. και ναι θέλω να τελειώνει μέσα μου και να πάω παρακάτω..αλλά ξέρεις κάτι μόνος του είπε τον εαύτο του μ..κα οπότε ήξερε πολύ καλά ότι μου προκαλούσε κακό.. αλλά φυσικά γιατί τον άφησα εγώ να το κάνει.. δεν είπα ποτε ότι είμαι άμοιρη ευθυνών

  6. #51
    Quote Originally Posted by maria eleni View Post
    δεν με είχαν πάρει γραμμή πάω προς τα εκεί βγάζω το πορτοφόλι μου και του ακουμπάω ένα χαρτονόμισμα στο τραπέζι και του λέω αυτά για τις υπηρεσίες σας τα ζιγκολό πρέπει να πληρόνονται και φεύγω κατευθειαν..δεν προλαβε να πει κατι αιφνιδιστηκε.. δεν με ένοιαξε ούτε ο κόσμος ούτε τίποτα έτρεμα από τα νεύρα μου εκείνη την στιγμή άλλωστε το είχα πει ότι όσος καιρός και να περνούσε αυτό θα το έκανα το είχα σκεφτεί εδώ και μηνες.. ναι ένιωσα άσχημα που φέρθηκα έτσι κάποιος μπορεί να με πει και κατίνα ή ηλιθια αλλά δεν μετανιώνω του άξιζε.. του έμεινε και ένα χαρτζιλίκι στην τελική :P ας το πάρω και λίγο στην πλάκα.. γιατί ακόμα τρέμω από τα νεύρα μου..
    Καλα εκανες του ξεφτιλα,θα σου ελεγα να το ριξεις και τον νερο/καφε στα μουτρα πριν φυγεις,αλλα και ετσι καλο ηταν!!

  7. #52
    Φαίνεται ότι τραβάς μεγάλη καψούρα με τον τύπο αυτό και ας μην θέλεις ανοιχτά να το παραδεχτείς και ας προσπαθείς μέσα από την πλάκα να φερθείς κουλ !!! Πόσο νομίζεις πρέπει να ξεφτυλιστείς για να καταλάβεις ότι αυτός ότι ήθελε το πήρε από εσένα, εσυ γιατί συνεχίζεις και ασχολείσαι μαζί του; Νομίζεις ότι η εκδίκηση είναι κάτι που μας κάνει να νιώθουμε πιο όμορφα; Και αν ναι για πόσα δευτερόλεπτα; Μετά από αυτό, τι ακολουθεί; Πάλι κλάματα και πάλι κοσμητικά επίθετα; Έπαιξες και έχασες, καλό θα ήταν να πας παρακάτω !!!

    Αλήθεια γιατί δεν έχεις πάει παρακάτω εδω και έναν χρόνο; Τόσο πια τέλειος ήταν αυτός που δεν μπόρεσες να βρεις κάποιον καλύτερο ή τόσο χάλια είσαι εσυ που δεν μπορείς να βρεις κανέναν καλύτερο από αυτόν;

    Εμένα αν μια κοπέλα μου άφηνε 20 ευρώ στο τραπέζι, το επόμενο βράδυ θα την έπαιρνα τηλ.να την πω να περάσει από το σπίτι μου να της δώσω άλλα 20 ευρώ γιατί είναι πολύ φθηνή και όποτε θέλει να έρχεται να της δίνω 20 ευρώ και να κάνουμε ότι είναι να κάνουμε !!!

    Και για να ξεκαθαρίσω κάτι, δεν είμαι απέναντι σου αυτή την στιγμή, απλά δεν βρίσκω κανένα όφελος στην πράξη σου αυτή !!!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by Försvarsadvokat View Post
    Φαίνεται ότι τραβάς μεγάλη καψούρα με τον τύπο αυτό και ας μην θέλεις ανοιχτά να το παραδεχτείς και ας προσπαθείς μέσα από την πλάκα να φερθείς κουλ !!! Πόσο νομίζεις πρέπει να ξεφτυλιστείς για να καταλάβεις ότι αυτός ότι ήθελε το πήρε από εσένα, εσυ γιατί συνεχίζεις και ασχολείσαι μαζί του; Νομίζεις ότι η εκδίκηση είναι κάτι που μας κάνει να νιώθουμε πιο όμορφα; Και αν ναι για πόσα δευτερόλεπτα; Μετά από αυτό, τι ακολουθεί; Πάλι κλάματα και πάλι κοσμητικά επίθετα; Έπαιξες και έχασες, καλό θα ήταν να πας παρακάτω !!!

    Αλήθεια γιατί δεν έχεις πάει παρακάτω εδω και έναν χρόνο; Τόσο πια τέλειος ήταν αυτός που δεν μπόρεσες να βρεις κάποιον καλύτερο ή τόσο χάλια είσαι εσυ που δεν μπορείς να βρεις κανέναν καλύτερο από αυτόν;

    Εμένα αν μια κοπέλα μου άφηνε 20 ευρώ στο τραπέζι, το επόμενο βράδυ θα την έπαιρνα τηλ.να την πω να περάσει από το σπίτι μου να της δώσω άλλα 20 ευρώ γιατί είναι πολύ φθηνή και όποτε θέλει να έρχεται να της δίνω 20 ευρώ και να κάνουμε ότι είναι να κάνουμε !!!

    Και για να ξεκαθαρίσω κάτι, δεν είμαι απέναντι σου αυτή την στιγμή, απλά δεν βρίσκω κανένα όφελος στην πράξη σου αυτή !!!
    Δεν μπορω και ουτε θελω οχι γιατι ηταν τοσο τελειος αλλα γιατι φοβαμαι.. δεν εχουν ολοι τις ιδιες αντοχες..και δεν ξανα βρισκουν τον εαυτο τους τοσο γρηγορα.. δεν θα μιλησω τωρα αν ειμαι χαλια ή οχι είναι αστειο..γνωρισα καποια παιδια αλλα δεν μπορουσα και δεν ενιωσα κιολας με το ζορι ; Δεν ερωτευομαι ευκολα μια με αυτον και μια στην εφηβεια μου..ενω γνωρισα πολλα παιδια αλλα το εκοβα ακομα και αν καποιοι επεμεναν γιατι δεν ερωτευτηκα.. καλα θα έκανες ο καθενας πρατει οτι θελει κ οπως νιωθει εγω θεωρω φθηνο καποιον που παιζει με αισθηματα εσυ εμενα καθαρα θεμα οπτικης ειναι αν ειχα αναγκη απο sex θα το ειχα κανει προπολου οχι στα 27..σιγα την εκδίκηση δεν το ειδα ετσι καθαρση για μενα ηταν..δεν ειπα οτι κερδισα και ξερω πολυ καλα οτι οτι ηθελε το πηρε δεν εθελοτυφλώ..

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Καλα εκανες του ξεφτιλα,θα σου ελεγα να το ριξεις και τον νερο/καφε στα μουτρα πριν φυγεις,αλλα και ετσι καλο ηταν!!
    και αυριο πρωτο θεμα στις εφημερίδες της πολης χαχα θα του εχουν κανει αλλες πολλα ακομα το δικο μου ηταν πταίσμα

  10. #55
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by maria eleni View Post
    αχαχ καλο :P 4 θα δωσω βιλογια χημεια εκθεση φυσικη το τελευταιο ειναι μια πονεμενη ιστορια αλλα θα το παλεψω δυσκολευομαι γενικα ωρες ωρες και λογω ψυχολογιας σκανε κατι σκηνικα στο κεφαλι μου και αποσυντονιζομαι αλλα οσο παει λιγοστευουν θα δειξει... βασικα γιατι ειπες για αυτον που κοιμηθηκε ναι μια χαρα κοιμηθηκε εγω εκανα να κλεισω ματι για μερες μετα απο αυτο ποσο μαλλον κ εκεινη την νυχτα..και γενικα ειχα προβλημα υπνου για μηνες απο τον ιουνη ειμαι καλυτερα..
    Μαθηματικά?
    Είμαι εκτός θέματος βασικά..........

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Μαθηματικά?
    Είμαι εκτός θέματος βασικά..........
    άλλαξε το σύστημα και με ενδιαφέρει μόνο η φαρμακευτική οπότε δεν εχω..δεν πειράζει..εσύ τουλάχιστον δεν κράζεις.. :)

  12. #57
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by maria eleni View Post
    άλλαξε το σύστημα και με ενδιαφέρει μόνο η φαρμακευτική οπότε δεν εχω..δεν πειράζει..εσύ τουλάχιστον δεν κράζεις.. :)
    Ελα καλέ στο φόρουμ δεν κράζει κανείς (λέμε τώρα) συζήτηση γίνεται.....
    Καλά τα μαθηματικά πως τα βγάλανε δλδ ? ότι να ναι..........
    Και τι τώρα δηλώνεις μόνο φαρμακευτική , δεν έχεις δυνατότητα για άλλες σχολές?

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    523
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Ελα καλέ στο φόρουμ δεν κράζει κανείς (λέμε τώρα) συζήτηση γίνεται.....
    Καλά τα μαθηματικά πως τα βγάλανε δλδ ? ότι να ναι..........
    Και τι τώρα δηλώνεις μόνο φαρμακευτική , δεν έχεις δυνατότητα για άλλες σχολές?
    εγω διαλεξα το πεδιο της υγειας ετσι λεγεται.. που δεν παιρνεις μαθηματικα.. απλα εγω θελω μονο φαρμακευτικη.. αν δεν περασω θα φυγω μπρατισλαβα

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Όποιος νιώθει άσχημα πρέπει να διαβάσει αυτό.
    By Gatsby in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 12-10-2014, 14:19
  2. Νιωθω ασχημα που η κοπελα μου παει διακοπες και εγω οχι
    By multikara in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 25-06-2012, 01:15
  3. Νιώθω πολύ άσχημα
    By Λαθρόβιος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 16-12-2011, 08:58
  4. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20
  5. ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 50
    Last Post: 22-05-2008, 11:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •