Μήπως είμαι τρελός που ακόμα ασχολούμαι; - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 130 of 130
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by Jorge View Post
    Συμφωνώ μαζί σου στο θέμα του ότι κάνω μια σχέση για να περνάω καλύτερα από όταν περνούσα μόνος μου. Αλλιώς δεν υπάρχει λόγος να την κάνεις.
    Σίγουρα έκανα και εγώ κάποια πράγματα που δεν ήταν σωστά(πχ από την 1η στιγμή είχα έναν δισταγμό και δεν ήμουν απόλυτα σίγουρος αν ήθελα να μπω σε αυτή τη σχέση, διότι έφευγα εξωτερικό και ήταν πολύ περίεργη φάση.) Ωστόσο δεν έκανα κάτι κακό, ούτε της φέρθηκα άσχημα. Και ναι εντάξει αυτή πέρασε δύσκολες στιγμές στο παρελθόν, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να ξεσπάμε στον άλλον.

    Τα λαθοι που εκανες ηταν λάθοι που θα εκανε ενας οποιοσδήποτε παρθενος στη θεση σου. Ο δισταγμός που αναφερες πριν ηταν επειδη δεν ειχες ξαναβρεθει σε μια σχεση. Σκεψου αυτο. Καθε αρχη και δυσκολη. Ηταν να φυγεις κιολας και σκεφτοσουν πως μια σχεση δεν ειναι ευκολη απο αποσταση (και δεν ειναι, στο λεω εμπειρικά) ακομα κι αν ειναι φυσιολογικη κοπελα.


    Quote Originally Posted by Jorge View Post
    Ναι είχα αρρωστήσει, και μάλιστα αρκετά σοβαρά. Είχε έρθει σπίτι μου 2 φορές, καθώς εγώ δε μπορούσα να βγω έξω, ωστόσο και τις 2 φορές έκατσε ελάχιστα, και τη δεύτερη φορά ουσιαστικά ήρθε για να μου ζητήσει την επόμενη μέρα να πάω μαζί της σε μια δουλειά που είχε, ενώ εγώ είχα απαγορευτικό από το γιατρό να βγω, και είχα να πάω να κάνω και εξετάσεις. Φυσικά το έκανε θέμα, μου φάνηκε πολύ ακραίο, και εκεί πήρα την απόφαση να την χωρίσω. Επίσης όσο καιρό ήμουν άρρωστος, αυτή δε έμοιαζε να κατανοεί την αρρώστια μου, και μου έστελνε μηνύματα κατηγορώντας με ότι και καλά δε της δίνω τη δέουσα σημασία, δε βγαίνουμε πολύ κτλ..

    Αυτο ειναι που ελεγα. Αυτη δεν την ενοιαζε για την δικια σου υγεια καθόλου. Αν αυτη αρρωστενε θα φαιρόσουν εσυ ετσι. Αν της ελεγε ο γιατρός ν ακατσει σπιτι της, εσυ θα επεμενες να βγειτε; θα εκανες φασαρια για αυτο; θα καθοσουν μαζί της ελαχιστα; Η συμπεριφορα της δεν δειχνει ενα ερωτευμενο ατομο, αλλα εναν αχαριστο εγωιστη.


    Quote Originally Posted by Jorge View Post
    Και εδώ θα συμφωνήσω! Εγώ ευτυχώς τέτοιο θέμα δεν είχα. Η κοπέλα μου έδωσε σεξ. Δε μπορώ να παραπονεθώ!
    Αα ωραια. Ειχε ενα καλο τουλαχιστον :p
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  2. #122
    Quote Originally Posted by always sad View Post
    Αλαφροίσκιωτε, ουδέν σχόλιον, το μόνο που θα πω είναι ότι και έτσι να είναι τα πράγματα με τ'αγόρια που είναι, δεν είναι σωστό, αν ψάχνουν να γ... μόνο, να ανοίξουν μια τρυπούλα στην άμμο και να κάνουν αχ και βαχ. Δεν είναι μηχανές οι γυναίκες, πρέπει να υπάρχει ο απαιτούμενος σεβασμός. Το τι περνάμε οι γυναίκες άστο, αλλά φταίμε εμείς που δεν σας παίρνουμε με τις πέτρες και σας έχουμε στα όπα όπα, είστε και εσείς ψωνισμένοι, και έδεσε το γλυκό.
    Τι περνατε οι γυναικες δηλαδη?Δεν εχει καλη αναλυση η καμερα στο κινητο για να ανεβει η ωραια σελφι απο το κλαμπ?

  3. #123
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Τι περνατε οι γυναικες δηλαδη?Δεν εχει καλη αναλυση η καμερα στο κινητο για να ανεβει η ωραια σελφι απο το κλαμπ?
    Εντάξει το τερμάτισες.........άλλο οι εικοσάρηδες που μπορεί να τους απασχολεί σε ποιο κλαμπ θα χτυπηθούν και άλλο να διαχωρίζεις γυναίκες άντρες..........

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    χαχαχαχα αυτο που μαλλον θελει να πει ο Αλαφροισκιωτος ειναι πως σε αυτην την ηλικια τα προβληματα που εχεις δεν ειναι πολυ σοβαρα. Εννοω πως ουτε η οικογενεια σου πειναει, ουτε τα παιδια σου ειναι αρρωστα, ουτε η δουλεια σε νοιαζει τόσο οσο αργοτερα στην ζωη σου.
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  5. #125
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    έκανα λάθος το παίρνω πίσω βασικά......

  6. #126
    Member
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by cube View Post
    έκανα λάθος το παίρνω πίσω βασικά......
    Λάθος για ποιο λόγο; Εξήγησε το λίγο αν δε σε πειράζει..!

  7. #127
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Ότι και να γίνεται σ'αυτήν την κοινωνία φταίνε οι γυναίκες.Πάντα οι γυναίκες την πληρώνουμε ότι και αν γίνεται. Στο σχολείο πρέπει να 'μαστε πάντα πρώτες, στο σπίτι να τους προσέχουμε όλους,να μας φωνάζουν, να μας χτυπούν πολλές φορές ή να βλέπουμε τη βία στη μάνα μας και να ταυτιζόμαστε πως αργότερα θα γίνουμε έτσι, να ξέρουμε πως θα γίνουμε μάνες και να τα ξενύχτια να οι ευθύνες να οι δουλειές του σπιτιού να η δουλειά, να η καταπίεση από τους γονείς, να οι άντρες που από τότε που αρχίζουν και έχουν σεξουαλική ζωή μιλάνε για μας και μας φέρονται σαν αντικείμενα, και να οι προσβολές,να οι σεξουαλικές αποπλανήσεις στη δουλειά και αλλού, όλα αυτα τα μαθαίνουμε από μικρή ηλικία και καρφιτσώνονται μέσα μας σαν μαχαίρια..

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by Jorge View Post
    Λάθος για ποιο λόγο; Εξήγησε το λίγο αν δε σε πειράζει..!
    Ειχε πει πιο πανω αυτο "Εντάξει το τερμάτισες.........άλλο οι εικοσάρηδες που μπορεί να τους απασχολεί σε ποιο κλαμπ θα χτυπηθούν και άλλο να διαχωρίζεις γυναίκες άντρες.........." στον Αλαφροισκιωτος
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1,239
    Quote Originally Posted by always sad View Post
    Ότι και να γίνεται σ'αυτήν την κοινωνία φταίνε οι γυναίκες.Πάντα οι γυναίκες την πληρώνουμε ότι και αν γίνεται. Στο σχολείο πρέπει να 'μαστε πάντα πρώτες, στο σπίτι να τους προσέχουμε όλους,να μας φωνάζουν, να μας χτυπούν πολλές φορές ή να βλέπουμε τη βία στη μάνα μας και να ταυτιζόμαστε πως αργότερα θα γίνουμε έτσι, να ξέρουμε πως θα γίνουμε μάνες και να τα ξενύχτια να οι ευθύνες να οι δουλειές του σπιτιού να η δουλειά, να η καταπίεση από τους γονείς, να οι άντρες που από τότε που αρχίζουν και έχουν σεξουαλική ζωή μιλάνε για μας και μας φέρονται σαν αντικείμενα, και να οι προσβολές,να οι σεξουαλικές αποπλανήσεις στη δουλειά και αλλού, όλα αυτα τα μαθαίνουμε από μικρή ηλικία και καρφιτσώνονται μέσα μας σαν μαχαίρια..

    2 φορες σου εγραψα απαντηση αλλα καθε φορα πατουσα καταλαθος το Χ και την εσβηνα χανοντας ολη την ερευνα που ειχα κανει :( :(

    Βρηκα ομως ενα βιντεο οπου σου απανταει σε μερικα απο αυτα που λες και επειδη βαριεμαι να κανω ξανα την ερευνα σου δινω την απαντηση ετοιμη.... δες το ολο!!!!!! Ειδικα το τελος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1


    https://www.youtube.com/watch?v=_4qiSqLr_ck
    Υπάρχουν άνθρωποι στον κόσμο που προτιμούν την μοναξιά, αλλά κανένας που να μπορεί να την αντέξει

  10. #130
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Εντάξει το τερμάτισες.........άλλο οι εικοσάρηδες που μπορεί να τους απασχολεί σε ποιο κλαμπ θα χτυπηθούν και άλλο να διαχωρίζεις γυναίκες άντρες..........
    Tα ιδια ειναι οι νεοι αφου οι περισσοτεροι στο χερι τα χουν.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. Νομίζω πως είμαι Τρελός!!!!!
    By IPPOKRATIS1991 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 20
    Last Post: 09-02-2017, 02:28
  2. Μήπως είμαι τρελός, μήπως τα' χω χαμένα.. που λέει και το τραγούδι;;
    By Nestwr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 49
    Last Post: 08-03-2014, 20:14
  3. νομιζω οτι ειμαι τρελος! helpppppppppppppppppppppppppppppppppppp
    By souzero7 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 27-12-2011, 03:47
  4. Πόσο τρελός είμαι τελικά?
    By carrot in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 187
    Last Post: 12-08-2011, 17:16
  5. Ειμαι ακομα παρθενος
    By Emmanouil in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 30-11-2009, 20:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •